Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Beztēma 2022

 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Viena Beztēma visam gadam ⏰⏳ par to, kas ienāk prātā, par sajūtām, dzīves situācijām utt.
Jauku Tev dienu!
06.01.2022 09:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kā iesācies šis gads?
Ir kādas ekspektācijas, nosprausti mērķi?
Vai tomēr šis gads tāds pašplūsmā un lai ir kā ir?
06.01.2022 14:32 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Gads pavadīts un iesākts ar skumju sirdi dēļ tuvenieka nāves.
Mērķus nekad neuzstādu. Kā ir tā dzīvoju. Tā vietā ir plāni kurus vēlētos īsteno tuvāko gadu laikā.
Vienmēr man ir licies interesanti, ka jaunam gadam tiek piedēvēts tik liels spēks mainīt cilvēku un piepildīt mērķus. To jau var darīt jebkad. Kaut vai 28 februārī.
06.01.2022 14:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Gads iesācies/nomainījies pavisam parasti, bez ''īpašas'' sajūtas.
Gribējās šo gadu palaist pašplūsmā, bet nesanāk. Tomēr esmu plānotājs, un uz doto brīdi saplānoti ceļojumi/atvaļinājumi šim gadam.
Lielākais mērķis - iegādāties nekustamo īpašumu, pārējais būtu mazāk svarīgs.
06.01.2022 14:53 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
.Eksperte. @ 06.01.2022 14:32
Kā iesācies šis gads?
Ir kādas ekspektācijas, nosprausti mērķi?
Vai tomēr šis gads tāds pašplūsmā un lai ir kā ir?

Iesācies ne pārāk labi - daudz stresu, neveiksmju.. sīkas, bet izsit no lîdzsvara
Mērķu man nav jau pāris gadus, jo neprotu tos uzstādīt tā, lai var sasniegt un ja nesanāk - atmetu ar roku, tāpēc tikai kopuma varu pateikt, ka apņēmos sākt laicīgāk darīt darbus(galvenokārt universitātē... jo tagad atkal rīt eksāmens un es esmu tikai ar acīm pārskrējuši cauri lekciju pierakstiem šorīt sabiedriskajā..), izmantot laiku lietderīgāk(man besī neko nedarīt, bet ja man nav dienas plāna - visdrîzāk neko neizdarīšu), nu jā vairāk nodarboties ar sportu, jo esmu pamanijusi, ka mentāla jau veselībai man tas palīdz, bet laik trūkuma dēļ bieži izlaižu un labāk uzsledzu video, nevis braucu uz zāli... nu tādas paradumu lietas gribētu beidzot mainīt. :)
Aa nē, man ir viena apņemšanās! Gribu uzrīkot tusiņu, nu ja sakarā ar covidu visu neaizvērs.... man nav daudz draugu, paris varbūt sazvejotu, bet puisim ir vairāki un tad kaut vai neveiklā kompānijā, bet gribas kārtīgu tusiņu sarīkot, iedzert, piedzerties(ko man vispar loti reti gribās) un lwbi pavadīt laiku. Bet nu to uz vasaras pusi
06.01.2022 14:54 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Nav konkrēti plāni, bet ir dažādas cerības. Īsti arī nekad neesmu noteikusi kaut kādus konkrētus mērķus vai konkrētus plānus, ko iesākšu, ko apņemšos. Vienmēr visu palaižu pašplūsmā. Ja vēlos kaut ko mainīt, tad mainu to tad, kad vēlos, neatkarīgi no datuma🙃
06.01.2022 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
.Eksperte. @ 06.01.2022 14:32
Kā iesācies šis gads?
Ir kādas ekspektācijas, nosprausti mērķi?
Vai tomēr šis gads tāds pašplūsmā un lai ir kā ir?

Man šogad priekšā daudz dažādu izaicinājumu, no kuriem nevarēšu izvairīties. Tāpēc mana vienīgā apņemšanās ir tos veiksmīgi pārvarēt un noturēt lielu izturību ☺
06.01.2022 20:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Katrs mēs esam citādāks. Arī man jaunais gads nozīmē tieši neko. Neko neapņemos līdz ar jauna gada sākumu. Daru tieši tāpat, kā minēja citas - ja gribu ko mainīt, mainu to tagad un negaidu īpašu dienu vai brīdi.
Tām, kurām ir mērķi šim gadam, novēlu lai viss izdodas.
Tām, kurām šis gads iesācies ar grūtu sirdi, lai sāpe ātri aiziet.
Lai izturība!
06.01.2022 21:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Bet pa cik šis ir tāds beztēmis un temata aprakstā minēts, ka runājam šeit par visu, tad gribēju uzzināt kā ir citām. Jūs arī izjūtat tādus kā mājienus vai spiedienu no citiem? Es konkrētāk par bērnu tematiku. Precīzāk par tām, kurām nav bērnu. Man jau otro mēnesi visi viens pēc otra uzdod jautājumus par atvasēm un dod mājienus, ka vajadzētu.
Godīgi sakot man tas šķiet ļoti nekorekti. Man vispār gribētos, lai sabiedrība kopumā pieņem kā normu nejautāt "nu kad tad jūs precēsieties?", vai "nu kad tad jums būs bērns?".
Kā jums? Kā tiekat galā ar neērtiem jautājumiem?
06.01.2022 21:42 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
.Eksperte. @ 06.01.2022 21:42
Bet pa cik šis ir tāds beztēmis un temata aprakstā minēts, ka runājam šeit par visu, tad gribēju uzzināt kā ir citām. Jūs arī izjūtat tādus kā mājienus vai spiedienu no citiem? Es konkrētāk par bērnu tematiku. Precīzāk par tām, kurām nav bērnu. Man jau otro mēnesi visi viens pēc otra uzdod jautājumus par atvasēm un dod mājienus, ka vajadzētu.
Godīgi sakot man tas šķiet ļoti nekorekti. Man vispār gribētos, lai sabiedrība kopumā pieņem kā normu nejautāt "nu kad tad jūs precēsieties?", vai "nu kad tad jums būs bērns?".
Kā jums? Kā tiekat galā ar neērtiem jautājumiem?

Man laikam ir paveicies. Saderinājusies jau 2,5 gadus un neviens nejautā par kāzām, varbūt kāds draugs tā jokojoties un tādā chill sarunā pajautā -“nu kad tad kāzas?”, bet tas labi ja 2x bijis. Par bērniem vispār neko neesmu dzirdējusi,nav nekāds spiediens vai mājieni. Pēdējo x ko par to tematu dzirdēju pirms gada, kad draudzene pajautāja kādi mums nākotnes plāni, vai plānojam bērniņu, kādas kāzas u.t.t.
Vispār nesaprotu cilvekus kuri šokējas par to, ja pāris ir kopā 5 gadus , bet vēl nav ne bildinājuma, ne bērnu, tā it kā pasaulē būtu kāda noteikta norma cik gados tas ir jādara. Ir daudzi cilvēki kuri nodzīvo dzīvi divatā un ir patiesi laimīgi un ir tadi kuriem lielā laime ir bērni. Katrs mēs esam savādāks un ir jāpieņem un jāsaprot, ka tad kad pāris būs gatavs atvasei, tad tas arī būs . Ok, saprotu vecākus kuri vēlas kļūt par vecvecākiem, cilvekus kuriem ir liela interese par to, bet tomēr ir arī jāsaprot, ka bieži vien šie jautājumi liek justies neērti un nav korekti, pat ja tajā brīdi jautājumi šķiet pavisam nevainīgi.
06.01.2022 22:01 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Un uz šiem jautājumiem vienkārši atbildu, tad kad būs lemts, tad arī būs.
06.01.2022 22:02 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Gads iesācies tīri forši. Neko īpaši neplānoju, bet ir cerības par dažādām lietām, mērķtiecīgi centīšos tās piepildīt. Nekad neesmu bijusi kaut ko apņēmusies jaunajā gadā, jo biežāk šīs apņemšanās rodas tad, kad ir piemērots brīdis. Ja, piemēram, jūtos tā, ka vajag nomest kādu kilogramu, to sākšu darīt jau drīzākajā laikā.
.Eksperte. @ 06.01.2022 21:42
Bet pa cik šis ir tāds beztēmis un temata aprakstā minēts, ka runājam šeit par visu, tad gribēju uzzināt kā ir citām. Jūs arī izjūtat tādus kā mājienus vai spiedienu no citiem? Es konkrētāk par bērnu tematiku. Precīzāk par tām, kurām nav bērnu. Man jau otro mēnesi visi viens pēc otra uzdod jautājumus par atvasēm un dod mājienus, ka vajadzētu.
Godīgi sakot man tas šķiet ļoti nekorekti. Man vispār gribētos, lai sabiedrība kopumā pieņem kā normu nejautāt "nu kad tad jūs precēsieties?", vai "nu kad tad jums būs bērns?".
Kā jums? Kā tiekat galā ar neērtiem jautājumiem?

Jā, reizēm gadās. Liekas nekorekti, ja šo jautājumu uzdod paziņas, pussveši cilvēki, daži radinieki, dažos gadījumos arī tuvākie cilvēki un arī draugi. Protams, ja tas ir joka formā, piemēram, kā jamaika minēja, tad neapvainojos. Ir lietas, ar kurām nevajag uzbāzties. Piemēram, pāris ilgu laiku nevar ieņemt bērnu, veselības problēmas, finansiālas problēmas, galu galā banāla nevēlēšanās precēties un radīt bērnus. Ja pāris gribēs, tad paši pastāstīs.
06.01.2022 22:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
.Eksperte. @ 06.01.2022 21:42
Bet pa cik šis ir tāds beztēmis un temata aprakstā minēts, ka runājam šeit par visu, tad gribēju uzzināt kā ir citām. Jūs arī izjūtat tādus kā mājienus vai spiedienu no citiem? Es konkrētāk par bērnu tematiku. Precīzāk par tām, kurām nav bērnu. Man jau otro mēnesi visi viens pēc otra uzdod jautājumus par atvasēm un dod mājienus, ka vajadzētu.
Godīgi sakot man tas šķiet ļoti nekorekti. Man vispār gribētos, lai sabiedrība kopumā pieņem kā normu nejautāt "nu kad tad jūs precēsieties?", vai "nu kad tad jums būs bērns?".
Kā jums? Kā tiekat galā ar neērtiem jautājumiem?
Bija tāds brīdis, vasarā kaut kad. Tagad šad tad mana ģimene ierunājas, bet laikam tāpēc, ka esmu vienīgais bērns savā ģimenē.
Iepriekš likās kaitinoši, tagad jau kaut kā vienalga, lai pārējie gaida un grib, ko viņi grib :D
07.01.2022 08:55 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Godīgi sakot man tas šķiet ļoti nekorekti. Man vispār gribētos, lai sabiedrība kopumā pieņem kā normu nejautāt "nu kad tad jūs precēsieties?", vai "nu kad tad jums būs bērns?".

Jā, tā ir... No manas ģimenes puses nav šādi jautājumi, jo viņi vienmēr ir teikuši lai precos kad gribu un bērni ir "jātaisa" , kad ir labds darbs un pati esi pabaudījusi dzīvi. No drauga ģimenes nesaka tieši šādiem vārdiem, bet gan "re, cik jauki tavam brālim ir kas palīdz virtuvē, jums arī vajadzētu", "gribētos uzdāvināt kādam mazbērnam kleitiņu un lelli, nevis tikai bikses un lego (visi mazbērni ir puiši)".
Es arī īsti nesaprotu ko atbilde uz tādiem jautājumiem, cilvēkiem mainītu. Kāda sieviete pateiktu plānojam pēc gada, un tad pēc gada vīramāte klauvētu pie durvīm ar grūtniecības testu?Ja pasaka aptuveni kad, tad pēc tam sākas pratināšana ,kāpēc vēl nav utt.
Agrāk ļoti aizkaitnāja un mulsināja tādi jautājumi, bet tagad skatos uz to ar vienaldzību.
07.01.2022 11:50 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Kāda skatās Sex and city turpinājumu? Kādas domas? Man, dalītas. Bet vispār,laikam, patīk.
07.01.2022 21:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jajaja2 @ 07.01.2022 21:54
Kāda skatās Sex and city turpinājumu? Kādas domas? Man, dalītas. Bet vispār,laikam, patīk.

Nevaru saņemties noskatītes, bail sabojāt iespaidu par seriālu.
Ir vērts pamēģināt?
Nesen noskatījos Emily in Paris 2, ļoti foršs stulbumiņš, ko paskatīties :D
07.01.2022 21:59 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Lula @ 07.01.2022 21:59

Nevaru saņemties noskatītes, bail sabojāt iespaidu par seriālu.
Ir vērts pamēģināt?
Nesen noskatījos Emily in Paris 2, ļoti foršs stulbumiņš, ko paskatīties :D
man šķiet, ka līmenis ir noturēts +/- Katrā ziņā, vismaz man iespaidu nesabojāja.
Lasīju, ka Desperate Housewives, iespējams, arī būs turpinājums.
07.01.2022 22:07 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.12.2019
Lulu, Emily in Paris ir skatāma ?
07.01.2022 22:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 06.01.2022 21:42
Bet pa cik šis ir tāds beztēmis un temata aprakstā minēts, ka runājam šeit par visu, tad gribēju uzzināt kā ir citām. Jūs arī izjūtat tādus kā mājienus vai spiedienu no citiem? Es konkrētāk par bērnu tematiku. Precīzāk par tām, kurām nav bērnu. Man jau otro mēnesi visi viens pēc otra uzdod jautājumus par atvasēm un dod mājienus, ka vajadzētu.
Godīgi sakot man tas šķiet ļoti nekorekti. Man vispār gribētos, lai sabiedrība kopumā pieņem kā normu nejautāt "nu kad tad jūs precēsieties?", vai "nu kad tad jums būs bērns?".
Kā jums? Kā tiekat galā ar neērtiem jautājumiem?

Man laikam ir paveicies, ka neviens nejautā un neuzbāžas, ne no vīra ģimenes, ne manējās. Laikam esmu par sevi radījusi kaut kādu iespaidu, ka privātajā dzīvē man neviens nejaucas, respektē mūsu lēmumus. Ja kāds jautātu, tad atbildētu, ka mums līdz tam jāsakārto finansiālo situāciju, gribam stabilitāti, un tad jau redzēs (ne jau tad, kad būs abiem māja un lielākas algas - uzreiz gaidiet sīko, kad tur nonāksim, tad sāksim lēnām plānot, bet varbūt vnk vairāk ceļosim :D )
Man arī šķiet, ka tai jābūt tādai tēmai, par ko viens otram neuzbāžamies. :) Nevar taču zināt, varbūt pāris, kam to jautā, cenšas tikt pie bērniņa jau pāris gadus, bet neizdodas.
Vispār tā ir katra paša darīšana, ne jau no tā, ka vīramāte dod mājienus mēs pēkšņi izdomāsim, ka vispār jā, varētu uztaisīt bērniņu, paldies, ka ieminējies, pašai nebūtu ienācis prātā! :D
07.01.2022 22:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
tw274901411 @ 07.01.2022 22:11
Lulu, Emily in Paris ir skatāma ?

Jā, man patīk, tāda viegla izklaide :) Katrā ziņā nevajag gaidīt neko intelektuālu vai dziļi emocionālu. :D
Forši paskatīties Parīzi, traku modi, hot galveno aktieri. Tieši laikā, ja gribas izvēdināt galvu.
07.01.2022 22:12 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Lula @ 07.01.2022 22:12

Jā, man patīk, tāda viegla izklaide :) Katrā ziņā nevajag gaidīt neko intelektuālu vai dziļi emocionālu. :D
Forši paskatīties Parīzi, traku modi, hot galveno aktieri. Tieši laikā, ja gribas izvēdināt galvu.

Jā, seriāls ir skatāms, ja patīk aktieri un gribās fonā kaut ko izkaidējošu paskatīties.
Cik man ir zināms tie ir tie paši Sex And The City veidotāji))))
07.01.2022 22:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits