Esmu stāvoklī, bet draugs krāpj

 
Reitings 1
Reģ: 05.01.2022
Sveikas.
Tikko vienlaicīgi manā dzīvē divi negaidīti pavērsieni. Esmu stāvoklī un 2 dienas vēlāk uzzināju, ka manam draugam (attiecības 3 gadus) ir cita. Tāda aizdoma man jau bija, pēdējā laikā interesanti uzvedās, pēkšņi vēlu strādāja. Bet nu tgd vēl grūtniecība
Šobrīd vienīga doma galvā aborts. Esmu pašā, pašā sākumā, gadi vēl tikai 23, strādāju, bet viena bērnu nespētu uzturēt un vēl iedomājoties to stresu, kas šobrīd jāpārciešs.
Negribu nosodošus viedokļus, bet padalaties
1) vai kāda ir bijusi pilnīgi viena ar mazo jau no pirmajām grūtniecības nedēļām;
2) der arī aborta pieredze
05.01.2022 14:59 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Ļoti skarba situācija,bet jāapsver realitāte, ka ar bērnu ir lieki izdevumi. Es uzreiz nopietni pārrunātu visu ar bērna tēvu ko darīt, neklusētu. Ja viņš nekādu atbalstu nesniegtu un neviens cits palīdzēt nevarētu tad diemžēl skumjākais nobeigums.. Bet ja tev ir ģimene kas ar mieru palīdzēt tad viss vēl būtu okay. Jo bērns ir arī morālā atbildība un viss pārējais kas ap to saistās. Ja saproti, ka neesi tam gatava tad izdari izvēli pati..
06.01.2022 23:16 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Nepiekrītu, ka jāatjauno attiecības ar bērna tēvu. Neticu, ka viņš mainītos pēc bērna piedzimšanas. Jā, sākumā varbūt būtu apgarots, priecātos, čubinātu gan mazo, gan viņa mammu, bet ilgtermiņā šaubos, ka tur kas sanāktu. Ja reiz ilgāku laiku bija paralēlās attiecības, tad pret autori diez vai ir mīlestība. Ar laiku viss atgrieztos vecajās sliedēs ar krāpšanu, jo šaubos, ka vīrietis spētu nekrāpt sievieti, kamēr viņa kādā dzīves posmā velta vairāk laika mazajam, nekā vīrietim, ir sagurusi utt. Pēc tam būtu tikai lielākas ciešanas visiem. Protams, ir procents, ka viss sanāktu, bet šajā situācijā tas ir pārāk mazs, manuprāt. Varbūt, ja tas būtu vienas nakts sakars ar citu sievieti, tad lielākā pozitīva iznākuma iespēja.
Turklāt sieviete tikai lieku pārdzīvotu par katru nepareizu vīrieša rīcību, ausoties, vai atkal nav gadījušies sānsoļi. Vai to vajag sievietei gaidībās?
Šajā gadījumā labāk veikt abortu, ja nav ne radinieku, ne citas palīdzības un atbalsta.
06.01.2022 23:33 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Es šāda situācija izvēlētos abortu, mani vecāki pierunāja saglabāt grūtniecību, bet tas bija tik smagi vienai.
06.01.2022 23:48 |
 
Reitings 8
Reģ: 31.05.2014
Tiešām saprotu, ko jūti..
Es savos 20 gados pat nespēju veikt abortu. Tagad to nenožēloju. Mācījos, darba nav. Paņēmu akadēmisko gadu 6 tajā mēnesī.
Jāskatās protams vai Tev būs atbalsts no ģimenes, man ļoti palīdzēja gan mani radinieki, gan bērna tēva radinieki.
Mans bērns man ir bijis tikai dzenulis šajā dzīvē.
Ar bērna tēvu nav jābūt kopā, lai izaudzinātu bērnu.
Būs cilvēki, kas teiks taisi abortu un būs cilvēki, kas teiks netaisi. Pieņemt lēmumu vari tikai tu pati. Man var teikt pat zvaigznes sastājas tā, lai es neuztaisītu abortu. Un šobrīd varu pateikt, ka noteikti nožēlotu, ja uztaisītu. Bet pat ja izlem par labu abortam tā ir tava izvēle un tava dzīve.
17.01.2022 08:47 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
Tēmas autore, Tu ko beigās izlēmi???
Kaitinoši, ka iesāk tēmu un pēc tam ar galiem pazūd. 😀
17.01.2022 09:07 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Es arī vēlētos zināt ,ko meitene izlēma?????
17.01.2022 11:05 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
ganeša @ 17.01.2022 09:07
Tēmas autore, Tu ko beigās izlēmi???
Kaitinoši, ka iesāk tēmu un pēc tam ar galiem pazūd. ?

Uzsāka diskusiju un pazuda,nav rādījusies vairs....
17.01.2022 11:14 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
Santaf, nosūtīju Tev vēstuli, apskaties, lūdzu:)
18.01.2022 20:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits