Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atbrīvošanās no matiņeim

 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Kā jūs atbrīvojaties no matiņiem, bikini, paduses, kājas ?
Skujat, ja jā tad kā to darāt? Respektīvi, vispirms skrubējat un pēc tam mitrināt ādu vai ir kas cits kam pievēršat uzmanību?
Vai varbūt ejat uz lazerepilacijām, vaksācijām?
Būs interesanti uzzināt un varbūt varēšu izvēlēties labāku veidu kā atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem.
15.12.2021 22:28 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Paduses un kājas ik pa 2 nedēļām epilēju un nākamajā dienā izmantoju fotoepilatoru. (Padusēs nu jau pavisam maz matiņu palikuši). Bikini eju uz vaksāciju un arī nākamajā dienā izmantoju fotoepilatoru. Tādu skuvekli vispār esmu aizmirsusi jau sen.
15.12.2021 22:34 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Tikai un vienīgi vaksācija ar ļoti retiem skūšanas gadījumiem.
15.12.2021 23:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Skujos. Man tas ir vienkāršākais un ātrākais veids. Ir epilators, bet nelietoju, pārāk sāpīgi un ar vaskiem ķēpāties negribas.
15.12.2021 23:34 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Kajas pilna garuma - eju uz lazerepilaciju. Esmu bijusi jau x4, redzu atskiribu. Ceru, ka max vel x2 vajadzes.😄
Ieprieks pati epileju kajas, bet baigi matini ieauga.
Parejo skuju.
Tas, kuras izmanto fotoepilatoru / IPL, kadu jus lietojat un kadas atsauksmes?
15.12.2021 23:41 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Shayk @ 15.12.2021 23:41
Kajas pilna garuma - eju uz lazerepilaciju. Esmu bijusi jau x4, redzu atskiribu. Ceru, ka max vel x2 vajadzes.?
Ieprieks pati epileju kajas, bet baigi matini ieauga.
Parejo skuju.
Tas, kuras izmanto fotoepilatoru / IPL, kadu jus lietojat un kadas atsauksmes?

Cik Tu līdz šim esi samaksājusi par lazerepilacijām?
Man ir Philips Lumea Prestige. Tikai un vienīgi iesaku. Kur ir smalkāki matiņi tur efekts ir manāms ātrāk, piem.bikini ir jābūt pacietīgākai, bet nu esmu nenormāli laimīga, ka iegādājos, esmu atvadījusies no visiem ieaugušajiem matiņiem kas man bija un vairs tādu vispār pat nav. Ne brīdi neesmu nožēlojusi. Līdz vasarai viss būs perfekti likvidēts.
15.12.2021 23:52 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
jamaika @ 15.12.2021 23:52

Cik Tu līdz šim esi samaksājusi par lazerepilacijām?
Man ir Philips Lumea Prestige. Tikai un vienīgi iesaku. Kur ir smalkāki matiņi tur efekts ir manāms ātrāk, piem.bikini ir jābūt pacietīgākai, bet nu esmu nenormāli laimīga, ka iegādājos, esmu atvadījusies no visiem ieaugušajiem matiņiem kas man bija un vairs tādu vispār pat nav. Ne brīdi neesmu nožēlojusi. Līdz vasarai viss būs perfekti likvidēts.

£200 viena reize.🙄Nezinu, kadas Latvija cenas. Es esmu UK. Manai meistarei ir jaunas paaudzes aparats, ar cooling efektu, vispar neko nejut.
Es domaju, varbut ir verts iegadaties Philips Lumea bikini zonai un padusem. Kajas man gan nebutu pacietibas pasai taisit. 😄
15.12.2021 23:58 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
visu tikai skuju. ejot dušā vnk noskuju, izmantoju tikai dušas želeju. pēctam arī nekādus krēmus nesmērēju.
16.12.2021 00:12 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Shayk @ 15.12.2021 23:58

£200 viena reize.?Nezinu, kadas Latvija cenas. Es esmu UK. Manai meistarei ir jaunas paaudzes aparats, ar cooling efektu, vispar neko nejut.
Es domaju, varbut ir verts iegadaties Philips Lumea bikini zonai un padusem. Kajas man gan nebutu pacietibas pasai taisit. ?

Wooow. Tik dārgi. 😯
Es pasūtīju fotoepilatoru pa 290£. Es kad sev taisu fotoepilaciju es nejūtu pilnīgi neko, varbūt citreiz minimālu, knapi jūtamu tādu kā dūrieniņu.
Un par kājām..jaaaa. Es citreiz reāli noslinkoju un neuztaisu, jo tas tiešām aizņem laiku, nu pacietība ir vajadzīga. 😅, bet padusēm un bikini vispār easy game.
16.12.2021 00:34 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.01.2021
Skuju.
Neesmu tāds izteikti "matainais cilvēks", man uz kājām aug burtiski daži matiņi dažus cm virs potītes - reizi divās/trīs dienās dušā pārbraucu pāri ar skuvekli, un lieta pāris sekunžu laikā darīta.
Bikini, paduses - arī ļoti līdzīgi.
Man skūšanās ikreizi aizņem kādas 5 - 7 minūtes kopumā, jo mūža mežus neielaižu 😀 un man tas ir ātruma un ieraduma ziņā gluzi kā zobus iztīrīt, tāpēc neredzu jēgu tērēt laiku un naudu un resursus epilācijām un vaksācijām.
Lietoju labu vīriešu skuvekli Gillette, galvenais, lai āda pirms skūšanās ir mitrināta un saziepēta. Bet zinu, ka citām nav tik easy, jo matiņi no dabas ir tumši un biezi, kā arī mēdz ieaugt vai arī metas pumpas. Personīgi mana āda ļoti labi sadzīvo ar skuvekli.
16.12.2021 02:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Kāju augšstilbus skuju, apakšstilbus un paduses epilēju, bikini uz vaksāciju eju.
Vietā, kur skuju, pirms tam nedaru neko, pēc tam obligāti vajag samitrināt ar kādu kopjošo līdzekli (process gan jau ļoti atkarīgs no ādas īpatnībām). Man skrubēt prasās tikai apakšstilbus.
Starp citu, meitenes, interesē viedoklis, vai grūtniecības laikā ir ok iet uz bikini vaksāciju?
16.12.2021 09:39 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Scandinavian @ 16.12.2021 09:39
Kāju augšstilbus skuju, apakšstilbus un paduses epilēju, bikini uz vaksāciju eju.
Vietā, kur skuju, pirms tam nedaru neko, pēc tam obligāti vajag samitrināt ar kādu kopjošo līdzekli (process gan jau ļoti atkarīgs no ādas īpatnībām). Man skrubēt prasās tikai apakšstilbus.
Starp citu, meitenes, interesē viedoklis, vai grūtniecības laikā ir ok iet uz bikini vaksāciju?
jā, drīkst, ja Tev pašai tas neradīs lieku diskomfortu! Dažas sievietes grūtniecības laikā ir jutīgākas, bet tā pakalpojuma kvalitāti tas neietekmē
16.12.2021 10:17 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Es pati izvēlos vaksāciju - kājas, paduses, bikini. Besī čakarēties ar skūšanos, tas man ļoti kairina ādu, bikini zonā vispār līst ar skuvekli baidos 😅😅 Epilācija - pārāk ilgas mocības :D Depilācijas krēmi manai jutīgajai ādai nepatīk.
Patīk, ka matiņi pēc regulāras vaksācijas ataug retāki, īsāki, plānāki (salīdzinājumam - pirmo reizi pēc bikini vaksācijas matiņi jau pēc 5 nedēļām bija atpakaļ tikpat daudz saauguši. Pēc kādas astotās wax reizes pēc 5 nedēļām izskatījās, ka vaksācija veikta tikai pāris nedēļas atpakaļ, tik reti matiņi. Nu ļoti patīk tas efekts).
Par sāpēm - esmu atradusi superīgu meistari ar vieglu roku, pašai sāpju slieksnis augsts, tāpēc viss pārsvarā ir done 10-15min laikā, neko praktiski nejūtu. Iepriekšējā dienā vaksējamo zonu ar skrubi apstrādāju un pēc vaksācijas izmantoju lavandas eļļu, lai neieaug matiņi.
16.12.2021 10:23 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Es nekad neesmu veikusi lazerepilaciju vai lietojusi epilātoru.
Vai abi procesi ir nesāpīgi vai sāpīgi? Kas butu labāk?
Mans puisis ieminējās, ka arī gribētu iziet lazerepilacijas kursu, bet kautrejas iet. Varbut iegadaties vinam epilatoru? Bet vins ir ka merkakis. Dibens vinam traucejot visvairak, loti iekasit. Vai dibena iekšpusi vispar var epilet?😀
16.12.2021 14:07 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Sultry @ 16.12.2021 14:07
Es nekad neesmu veikusi lazerepilaciju vai lietojusi epilātoru.
Vai abi procesi ir nesāpīgi vai sāpīgi? Kas butu labāk?
Mans puisis ieminējās, ka arī gribētu iziet lazerepilacijas kursu, bet kautrejas iet. Varbut iegadaties vinam epilatoru? Bet vins ir ka merkakis. Dibens vinam traucejot visvairak, loti iekasit. Vai dibena iekšpusi vispar var epilet??

Es tava viriesa vieta ietu uz lazerepilaciju! Epilators bus sapigi un viriesi viegli nepanes sapes. 😄Tur nav vispar ko kautreties.
Principa visu var epilet, bet sapju limenis, ko tas izraisis ir cits jautajums. 😄
16.12.2021 14:24 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Sultry @ 16.12.2021 14:07
Es nekad neesmu veikusi lazerepilaciju vai lietojusi epilātoru.
Vai abi procesi ir nesāpīgi vai sāpīgi? Kas butu labāk?
Mans puisis ieminējās, ka arī gribētu iziet lazerepilacijas kursu, bet kautrejas iet. Varbut iegadaties vinam epilatoru? Bet vins ir ka merkakis. Dibens vinam traucejot visvairak, loti iekasit. Vai dibena iekšpusi vispar var epilet??

Man nesāp ne viens, ne otrs.
Ja grib taisīt epilāciju, labāk pirmo x aiziet uz vaksāciju, jo pēc vaksācijas matiņi ataugs smalkāki un pēc tam būs nesāpīgāk noepilēt.
Bet ja draugam ir izvēle vai nu lai iet uz vaksāciju (un nav ko kaunēties, daudzi vīrieši to apmeklē) vai tad jau labāk uz lāzerepilāciju.
16.12.2021 16:51 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Bet ja draugam ir izvēle vai nu lai iet uz vaksāciju (un nav ko kaunēties, daudzi vīrieši to apmeklē) vai tad jau labāk uz lāzerepilāciju.

Jā, tikai ne visur pieņem vīriešus. Tas noteikti ir jāpasaka piesakoties vizītei.
16.12.2021 17:55 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
Kāju apakšstilbus, paduses epilēju. Kāju augšstilbus, rokas, bikini - vaksēju mājās pati ar karsto vasku. Agrāk gāju uz salonu, tad sākās pandēmija, nopirku visu sev mājās un nu jau esmu iemanījusies. No sākuma bija ļoti sāpīgi bikini zonā, zini, cits, ka noplēš savādāk ir, bet pašai saņemties, ka zini, ka ļoti sāpēs. Bet nu tagad bikini matiņi tik reti aug , nav vairs tik biezi mūža meži kā iepriekš. (Esmu spalvainais , tumšais tips)
16.12.2021 20:04 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Paldies visām. Man ir tieši problema ar ādas kairinājumu un ieaugušiem matiņiem, pirmais pameginasu vaksāciju un laikam būs jāsakrāj nauda fotoepilatoram. 😁
Un pati varu pateikt, ka arī izmantoju vīriešu skuveklus, jo nopirku vienu dargu sieviešu skuvekli, reāli sevi sagraizīju šausmīgi. Nesaprotu kādēļ joprojām sievietes moka un nevar izgudrot normālu skuvekli😀
17.12.2021 10:18 |
 
Reitings 1818
Reģ: 09.12.2021
Digimons - kādas firmas vaksējamos izmanto?
17.12.2021 17:00 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Kājas ar epilatoru, paduses un bikini ar skuvekli. Pirmo reizi ar epilatoru ir pasāpīgi, bet ar katru nākamo reizi jau paliek nesāpīgāk. Man personīgi šķiet, ka vispār vairs nesāp. Arī matiņi vēlāk ataug ilgāk, retāk un pavisam plāni un gaiši. Bet pirms epilēšanas kājas noskrubēju ar pīlinga cimdiņu un pēc epilācijas, iesmērēju kājas ar alojas želeju. Man gan ar matiņu ieaugšanu nav problēmu. Mēģināju lietot epilatoru arī padusēs un bikini zonā, bet pēc pirmā piegājiena ļoti ātri pārdomāju un sapratu, ka labāk tajās zonās pagaidām palikšu pie skuvekļiem.😁 Bet šad tad, kad vajag ļoti ātri gludas kājas, tad tās tomēr noskuju ar skuvekli. Tad kājām izmantoju matu kondicionieri😁 Bet jau kādu laiku apsveru domu par fotoepilatoru. Vai ir tās naudas vērts? Nav jau tomēr lēts prieks un žēl izmest naudu un beigās palikt ar asarām, tukšu maku vienā rokā un skuvekli otrā😁
17.12.2021 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits