Atbrīvošanās no matiņeim

 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Kā jūs atbrīvojaties no matiņiem, bikini, paduses, kājas ?
Skujat, ja jā tad kā to darāt? Respektīvi, vispirms skrubējat un pēc tam mitrināt ādu vai ir kas cits kam pievēršat uzmanību?
Vai varbūt ejat uz lazerepilacijām, vaksācijām?
Būs interesanti uzzināt un varbūt varēšu izvēlēties labāku veidu kā atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem.
15.12.2021 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Viens no labākiem ieguldījumiem - lāzerepilācija. Uz kājām praktiski neaug, atceros reizi pusgadā vairs un aizeju uz kontrolprocedūru. Uzvilkt peldkostīmu varu jebkurā momentā bez “sagatavošanās”, dziļā bikini zonā gaišie matiņi ataug plāni un reti, ik pa brīdim noskuju. Bet tas nesalīdzināmi ar laiku, kad skuvos/vaksējos - tagad āda gluda un tīra, murgs atceroties pirmās 2-3 dienas kairināto apsārtumu, nākamās dažas ieaugušo vai vnk pumpu ēru un tad welcome mazie mati, kas jau sāk līst ārā, bet vēl nav vaksējami. Prieks, kam der reizi 3 nedēļās vaksēties, bet, ejot pie meistara uz procedūru, gada laikā vismaz pusi lāzerkursa jau var atsist.
19.12.2021 01:17 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Kadreiz izmantoju epilatoru,bet pec paris gadiem atmetu,jo ada saka ieaugt matinji. Nu jau ilgus gadus izmantoju tikai skuvekli,jo man ir ljoti smalki matinji. To ir daudz,reali daudz,bet ljoti smalki. Un varu skuties pat uz sauso un nebus nekadas alergijas vai izsitumu. Skujos katru dienu,(paduses,kajas un bikini) jo ari matus mazgaju katru dienu. Kamer matos balzams,nobirsteju kjermeni un noskuju matinjus. Aiznem maksimali 3-4 minutes. Nereals kaifs katru dienu but gludai 👍 Bet ne visam der shi metode. Man perfekti. Bet ta ka matinji ir plani,tad ari uzacis bija neizteiksmigas un uztaisiju permanento. Bet mana draudzene ar idealam uzacim nevar skuties,jo momentali alergija. Tikai vaksacija.Nekad nebus viss perfekti 😂😂😂
19.12.2021 01:48 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
Laser!
Ir tā vērts!
19.12.2021 01:51 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Pilnīgi visam izmantoju tikai skuvekli. Skuju kājas visā to garumā, paduses, bikini zonu un arī rokas (man rokas vienmēr bijušas spalvainas, šausmīgi nepatika kā vizuāli izskatījās, tāpēc sāku skūt). Sanāca iegādāties veselu kaudzi ar Krievijā ražotiem skuvekļiem, labākus skuvekļus nekad nebiju lietojusi, jo šie ir riktīgi asi un viens skuveklis der vairākām skūšanās reizēm. Iepriekš pirktie sievietēm domātie skuvekļi vienmēr sagādāja vilšanos, jo nebija pietiekami asi, līdz ar to reizēm nācās vienai vietai braukt pāri reizes piecas, lai beidzot noskūtu to gludu, kā rezultātā vienmēr iekaisa āda. Jā, ir kaitinoši, jo jāskuj teju katru dienu, ja gribās, lai āda būtu pilnīgi gluda, bet, kā vienreiz pamēģināju epilatoru, tā sapratu, ka, nē, paldies, es labāk pagaidām palikšu uzticīga skuvekļiem. Kājām un rokām vēl bija ciešami, bet, kā ar epilatoru iebraucu padusēs, likās, ka visa pilsēta dzirdēja manu kliedzienu. Es tad nestādos priekšā kāda būtu sajūta, ja pamēģinātu epilēt bikini zonu. :D
19.12.2021 02:10 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Miaa @ 19.12.2021 02:10
Pilnīgi visam izmantoju tikai skuvekli. Skuju kājas visā to garumā, paduses, bikini zonu un arī rokas (man rokas vienmēr bijušas spalvainas, šausmīgi nepatika kā vizuāli izskatījās, tāpēc sāku skūt). Sanāca iegādāties veselu kaudzi ar Krievijā ražotiem skuvekļiem, labākus skuvekļus nekad nebiju lietojusi, jo šie ir riktīgi asi un viens skuveklis der vairākām skūšanās reizēm. Iepriekš pirktie sievietēm domātie skuvekļi vienmēr sagādāja vilšanos, jo nebija pietiekami asi, līdz ar to reizēm nācās vienai vietai braukt pāri reizes piecas, lai beidzot noskūtu to gludu, kā rezultātā vienmēr iekaisa āda. Jā, ir kaitinoši, jo jāskuj teju katru dienu, ja gribās, lai āda būtu pilnīgi gluda, bet, kā vienreiz pamēģināju epilatoru, tā sapratu, ka, nē, paldies, es labāk pagaidām palikšu uzticīga skuvekļiem. Kājām un rokām vēl bija ciešami, bet, kā ar epilatoru iebraucu padusēs, likās, ka visa pilsēta dzirdēja manu kliedzienu. Es tad nestādos priekšā kāda būtu sajūta, ja pamēģinātu epilēt bikini zonu. :D
Epilators paduses 😱 Man liekas,ka tur tam vispar par nav vietas. Bet cik tu spalvaina esi,ja skuj kajas visa to garuma un ari rokas 😂 Es tikai kajas plus celjus, augshstilbus un rokas nekad. Tur man viss pa gludo. Runajot par skuvekljiem,tad varu panemt visletako un skuties uz sauso. Reala fortuna 👍 Bet lietoju sievieshu Gilette.
19.12.2021 02:22 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.12.2021
Love @ 19.12.2021 01:51
Laser!
Ir tā vērts!

Piekritīšu, un tam noderēs lieliski Philips LUMEA. Vnk neatņemama manas dzīves sastāvdaļa!
19.12.2021 10:44 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.12.2021
Es ilgu laiku meklēju savu ideālo variantu. Izmēģināju visu - skūšanas, epilāciju.
Un tad nonācu pie paša fantastiskākā risinājuma - Philip LUMEA!!!
Nekāda sāpes, nekādi papildus materiāli. Jā - vienreizējs iegulījums, bet ja ievēro un seko līdzi app ieteikumiem, sāk šķist, kad tev nekad nav augdzis apmatojums liekais!
19.12.2021 10:47 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Jūtīgā vietās-bikini un paduses,eju uz lāzerepilāciju.
Viens no labākajiem risinājumiem.
Vaksācija un epilators man neder-ieauga man matiņi un sāpes....🙁
Tā kā iesaku lāzerepilāciju👌
19.12.2021 11:06 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Ziemeljmeita @ 19.12.2021 02:22
Epilators paduses ? Man liekas,ka tur tam vispar par nav vietas. Bet cik tu spalvaina esi,ja skuj kajas visa to garuma un ari rokas ? Es tikai kajas plus celjus, augshstilbus un rokas nekad. Tur man viss pa gludo. Runajot par skuvekljiem,tad varu panemt visletako un skuties uz sauso. Reala fortuna ? Bet lietoju sievieshu Gilette.

Ja Tu pirmo x uztaisīsi padusēm vaksāciju un nākamo reizi ņemsi lietā epilatoru, tad nevajadzētu būt tik traki, jo matiņi ataug plānāki, līdz ar to nesāpīgāk izmantot epilatoru. Vismaz man tā ir. Epilatoru padusēm izmantoju jau otro gadu + tagad pievienojot klāt vēl fotoepilatoru , drīz par apmatojumu padusēs vispār varēšu aizmirst.
19.12.2021 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Vai fotoepilalatoru lietot ir sāpīgi mājas apstākļos? sāpīgāk kā parasto epilatoru? es te mix un match visu pa kārtai- nekas īsti neiet pie sirds. Skūties 4x nedēļā nepatīk, un kājas niez ,ja bieži to dara; epilators rada ieaugušos matiņus, vaksācija nav pa spēkam- visu laiku plānot vizītes pie kosmetaloga (un to darīt mājās atkrīt, jo neesmu spējīga sev noplēst spalvas).
Fotoepilators šķiet loģiska izvēle, kas palīdzētu samazināt matiņu apjomu...
19.12.2021 14:34 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Miss Dee @ 19.12.2021 14:34
Vai fotoepilalatoru lietot ir sāpīgi mājas apstākļos? sāpīgāk kā parasto epilatoru? es te mix un match visu pa kārtai- nekas īsti neiet pie sirds. Skūties 4x nedēļā nepatīk, un kājas niez ,ja bieži to dara; epilators rada ieaugušos matiņus, vaksācija nav pa spēkam- visu laiku plānot vizītes pie kosmetaloga (un to darīt mājās atkrīt, jo neesmu spējīga sev noplēst spalvas).
Fotoepilators šķiet loģiska izvēle, kas palīdzētu samazināt matiņu apjomu...

Nē, nesāp.
19.12.2021 17:07 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ziemeljmeita @ 19.12.2021 02:22
Epilators paduses ? Man liekas,ka tur tam vispar par nav vietas. Bet cik tu spalvaina esi,ja skuj kajas visa to garuma un ari rokas ? Es tikai kajas plus celjus, augshstilbus un rokas nekad. Tur man viss pa gludo. Runajot par skuvekljiem,tad varu panemt visletako un skuties uz sauso. Reala fortuna ? Bet lietoju sievieshu Gilette.

Nu, neteikšu, ka esmu baigi spalvaina, problēma drīzāk tajā, ka man no dabas ir tumšas uzacis, skropstas un līdz ar to arī tumšs ķermeņa apmatojums, tā nu manā gadījumā spalvas uz augšstilbiem un rokām ir daudz pamanāmākas un līdz ar to izskatās vizuāli nesmukāk, kā sievietēm, kurām ir gaišs ķermeņa apmatojums. Labi vismaz, ka vēl ūsas neaug. :D
19.12.2021 21:08 |
 
Reitings 308
Reģ: 21.02.2021
ganeša @ 17.12.2021 17:00
Digimons - kādas firmas vaksējamos izmanto?
rica firmas, ļoti labi
20.12.2021 14:27 |
 
Reitings 62
Reģ: 22.03.2017
Kādu fotoepilatoru ieteiktu iegādāties, jo esmu apjukusi piedāvājumā. Par Philips Lumea dzirdētas labas atsauksmes, taču kā ir ar citiem, kuriem cena piemēram 200 eur.?
15.01.2022 18:12 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es tikko iegadajos Braun Silk Expert Pro 5. Es kajas taisu salona, matini gandriz vairs nav pec 5 reizem.
Seit viena reize maksa £200, domaju majas uzturet maintainance pati + paduses. Aparats maksaja £300, ar 50% atlaidi. 😄
Cerams nebus s*ds un tiesam stradas.
Izpetiju un salidzinaju abus (Braun un Philips Lumea), izsecinaju, ka Braun ir labaks.
Ja kadai interese atsauksme, uzrakstiet man pec paris menesiem. 😄
16.01.2022 19:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits