Brīvība

 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Pēdējā laikā šis vārds tiek skandēts visās malās. Tad nu jautājums vienkāršs - kas jūsu izpratnē ir brīvība?
06.12.2021 22:48 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tapatiess
Gan jau drīz mediji drīz sāks citēt savus "zinātniekus", kuri atklājuši, ka griķi un ūdens patiesībā izraisa trombus, miokardītu un visas pārējās blakusparādības, kas identiski sakrīt ar vakcīnas blakusparādībām. Tikai vienīgā atšķirība, ka no vakcīnas blakusparādībām pasaulē ir miris tikai viens cilvēks...un tas pats mira džungļos ļoti tālu no civilizācijas, lai viņa dzīvību vispār varētu paspēt izglābt.
07.12.2021 16:42 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Ja cilvekiem ir problemas, ka es neesmu vakcineta, tad mes nedzivojam briva valsti. Ja es netieku ielaista tirdzniecibas centra, jo man vajag nopirkt manam bernam drebites, tikai tapec ka man nav QR koda, mes nedzivojam briva valsti. PSRS bedre bija super izoleta, bet cilveks nekad nezaudeja darbu tikai tapec, ka vins sava roka neielaida kartejo poti. Tas liek padomat, kaut kados brizos, agrak pat bija vairak briviba neka tagad, protams, neaizmirsisim kada bija ASV un citas attistitas valstis, kad Latvija bija PSRS sastava. Tas valstis mums paradija demokratiju, particibu, dzives vertibas, nozimi balsosanai utt. Kur palika demokratija? Si nav demokratija. Viena bridi likas, forsi, Latvija jau paliek mazliet attistitaka. Ne, uznaca pandemija, paradija, ka viss, Latvija ir bedre. Man pret maskam nav nekadu iebildumu, jo vismaz neviens neuzklepo tev virsu, bet diskriminet del QR ir fasisms, un man poh ja man bruks virsu un teiks, ka nee tas nav fasisms. Tas ir fasims, tikai mes tagad dzivojam 21. gs, tapec vins ir modernaks - QR zimodzini, nav? - nu tad sedi uz ielas un zaude ienakumus.
07.12.2021 16:48 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Nellija12 @ 07.12.2021 16:42
Tapatiess
Gan jau drīz mediji drīz sāks citēt savus "zinātniekus", kuri atklājuši, ka griķi un ūdens patiesībā izraisa trombus, miokardītu un visas pārējās blakusparādības, kas identiski sakrīt ar vakcīnas blakusparādībām. Tikai vienīgā atšķirība, ka no vakcīnas blakusparādībām pasaulē ir miris tikai viens cilvēks...un tas pats mira džungļos ļoti tālu no civilizācijas, lai viņa dzīvību vispār varētu paspēt izglābt.

Un vienīgais, kas spēs cilvēkus glāpt no ūdens un griķu blakusparādībām būs vēl viens būsteris, kas būs jālaiž jau ik pēc 2 mēnešiem. Jo mēs nekad nevaram zināt kurš būs īstais griķis, kurš noliks uz lāpstiņām kārtējo cilvēku ar trombiem un miokardītu!
Bet tas ir vienīgais veids kā varam iegūt patieso brīvību ar QR kodu un būsteriem!!! Visi, kas vēlaa kļūt patiesi brīvi, lūdzu palīdziet to iesstāstīt cilvēkiem, kas vēl nav saņēmuši savu būsteri!!
Jo patiesībā, mēs nevaram zināt kurš griķis būs tas īstais, kas noliks pie zemes ikvienu no mums! Lūdzu, ejiet pēc saviem būsteriem jau tagad, lai mēs visi justos patiesi brīvi ar saviem QR kodiem!!!
07.12.2021 16:54 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Nē nē, ir jau mums Latvijā tīrākā demokrātija. No sabiedrības tiek izslēgts jebkuršs, kurš laicīgi nesaņems savu pirmo vakcīnu un vēlāk arī tas, kurš nesaņems savu būsteri. Arī skatoties uz kādiem diženiem Latvijas dzimšanas dienas pasākumiem, kur augstie kungi staigā bez maskām, bet aiz muguras stāv sargi maskās. Un, protams, gājieni, kur kungi staigā pa vidu un gar malu sastājušies zemessargi/karavīri maskās. Tā ir demokrātija! Un kur nu vēk Rītiņa pasākums, kur kungi ar visu mūsu kovid gurū Rāceni ir bez maskām, bet kāds mītiņš ar 21 cilvēku laukā, jau ir pasaules traģēdija. Viss mums kārtībā. QR kodu demokrātija griežas pilnā sparā. Tā uz priekšu!
07.12.2021 17:01 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
kurš griķis būs tas īstais,

:D
07.12.2021 17:04 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Jup, here we go again. Atkal C19 tēma.
07.12.2021 17:32 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es jau arī domāju, ka mums vajag izveidot kopējo Covid tēmu, tāpat kā ir instagramerēm u.c. bezgala svarīgām tēmām. Kur Sisenis samaucis simtiem komentāru, bet nedod dievs kāds forumā atļausies parunāt par valstiskas nozīmes jautājumiem :D
07.12.2021 18:11 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Lasīju, ka kāds vīrietis sūdzas, ka sieva nomirusi pēc vakcīnas.

Tas ir tas pats, kurš savā profila bildē jau 22.maijā bija ielicis foto ar uzrakstu "Stop fake pandemic"? Ja tā, tad, jā, ļoti ticams avots. :) Man šī Covid tēma jau, ja godīgi, noriebusies un skumji, ka kārtējā šī foruma diskusija, kura sākās ar pilnīgi normāliem komentāriem, atkal beigu beigās tika pārvērsta diskusijā par Covid. Vairs šajās diskusijās neiesaistos, bet teikums par to vīrieti, kurš sūdzas par to, ka sieva nomirusi pēc vakcīnas, iekrita acīs, jo tas posts jau pirms pāris dienām klejoja pa manu Facebook ziņu joslu, un, ja tas ir tas par kuru runāju es, tad tur, tā maigi izsakoties, visa tā ģimene šķiet ar pamatīgiem putniem, jo pilnu savu ziņu joslu piešērojuši ar no kaut kādas pakaļas izvilktām ziņām par Covid, par to, ka tāds Covid vispār neeksistē utt.. Es nešaubos par to, ir cilvēki, kuriem pēc vakacīnas radušās kādas veselības problēmas, esmu par šo diskutējusi jau iepriekš un izteikusi arī savu viedokli, bet, kad redzi, ka kāds, kurš jau maijā pa internetu bļaustījies, ka Covid vispār neeksistē, tagad skaļi apgalvo, ka sieva nomirusi tieši pēc vakcīnas saņemšanas, liek mazliet skeptiski paraudzīties uz šo informāciju, jo tādiem tipiem būs vienalga no kā tā sieva būs nomirusi patiesībā, galvenais būs paklaigāt par to, ka vakcīna bijusi vainīga un šiem izrādījusies taisnība.
07.12.2021 18:11 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Yeah...sla un daži labi antivaxx visur redz tikai potes un viņu brīvības apspiešanu. Normāla tēma, bet vajag par vakcināciju obligāti...
mes nedzivojam briva valsti.

P.s. Latvija nav vienīgā valsts kur vajadzīgi vakcinācijas vai izslimošanas sertifikāti lai saņemtu pakalpojumus. Ko teiksi par Itāliju kur nevar tikt sabiedriskajā transportā? Mālē tik melnu to Latviju, bet pati šeit nedzīvo. Ļoti labi mazāk tādu cilvēku vajag lai šeit paliek. Neesi jau īsta Latviete, paliec tad un cīnies par savu brīvību...
07.12.2021 18:30 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Miaa @ 07.12.2021 18:11

Tas ir tas pats, kurš savā profila bildē jau 22.maijā bija ielicis foto ar uzrakstu "Stop fake pandemic"? Ja tā, tad, jā, ļoti ticams avots. :) Man šī Covid tēma jau, ja godīgi, noriebusies un skumji, ka kārtējā šī foruma diskusija, kura sākās ar pilnīgi normāliem komentāriem, atkal beigu beigās tika pārvērsta diskusijā par Covid. Vairs šajās diskusijās neiesaistos, bet teikums par to vīrieti, kurš sūdzas par to, ka sieva nomirusi pēc vakcīnas, iekrita acīs, jo tas posts jau pirms pāris dienām klejoja pa manu Facebook ziņu joslu, un, ja tas ir tas par kuru runāju es, tad tur, tā maigi izsakoties, visa tā ģimene šķiet ar pamatīgiem putniem, jo pilnu savu ziņu joslu piešērojuši ar no kaut kādas pakaļas izvilktām ziņām par Covid, par to, ka tāds Covid vispār neeksistē utt.. Es nešaubos par to, ir cilvēki, kuriem pēc vakacīnas radušās kādas veselības problēmas, esmu par šo diskutējusi jau iepriekš un izteikusi arī savu viedokli, bet, kad redzi, ka kāds, kurš jau maijā pa internetu bļaustījies, ka Covid vispār neeksistē, tagad skaļi apgalvo, ka sieva nomirusi tieši pēc vakcīnas saņemšanas, liek mazliet skeptiski paraudzīties uz šo informāciju, jo tādiem tipiem būs vienalga no kā tā sieva būs nomirusi patiesībā, galvenais būs paklaigāt par to, ka vakcīna bijusi vainīga un šiem izrādījusies taisnība.

Nē, par to es nerunāju, ne tā pirmā un ne pēdējā, kas no vakcīnas, tfu, bļee, no ūdens un griķiem nomirusi.
Nekas, turi īkšķus, kaut tev pašai nesākas veselības problēmas pēc kāda no būūsterīšiem. Tev šķiet, ka esi tik izredzēta, ka tevi tas ar laiku neķers? Nu ceri tālāk, bet tikai neraudi, kad pēc 5 gadiem tev vai kādam tavam tuviniekam atklāj, piemēram, vēzi. Jo nuuu, WE NEVER KNOW. Vakcīnas nav pārbaudītas un tu nezini, kas ar tevi notiks vēl pēc 2 gadiem. Bet vismaz uz kinīti esi bijusi. :)
Es tev, protams, to nenovēlu, jo tas būtu tiešām crazyy, bet vienkārši, tev ir jābūt informētai un varbūt jāpārstāj tagad baroties ar svēto šķidrumu un jābeidz to pārmest citiem, kas ar savu veselību negrib riskēt. Un vēl jo vairāk, jāatur to laist iekšā maziem bērniem.
Bet nuu, good luck, jo, ja arī ar tevi kaut kas notiks, tas noteikti būs tikai vēsais laiks, kas tagad pēkšņi USA izraisot trombus, miokardītus un citas sirds slimības. Vai nu tikai klimata izmaiņu rezultāts, kas tagad jau ir oficiāls miršanas iemesls.
07.12.2021 18:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
putns @ 07.12.2021 18:11
Es jau arī domāju, ka mums vajag izveidot kopējo Covid tēmu, tāpat kā ir instagramerēm u.c. bezgala svarīgām tēmām. Kur Sisenis samaucis simtiem komentāru, bet nedod dievs kāds forumā atļausies parunāt par valstiskas nozīmes jautājumiem :D

Vienkārši ko?
07.12.2021 18:53 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
putns @ 07.12.2021 18:11
Es jau arī domāju, ka mums vajag izveidot kopējo Covid tēmu, tāpat kā ir instagramerēm u.c. bezgala svarīgām tēmām. Kur Sisenis samaucis simtiem komentāru, bet nedod dievs kāds forumā atļausies parunāt par valstiskas nozīmes jautājumiem :D

Man vienkārši likās ka šī diskusija vispār pamatā nebija saistīta ar kaut kādu C19. Ka tas vienkārši ir jautājums - kas kura izpratnē ir brīvība. Bet te atkal panesās tēma, kura aprunāta jau simtiem reižu. Es neiedziļinos vairs tajos komentāros, teikšu godīgi. Jo es nezinu kapēc cilvēki viens otru cenšas pārliecināt.
Vienkārši teju katrā trešajā diskusijā iet atkal viens un tas pats riņķa dancis. Varbūt tad tik tiešām taisat savu diskusiju tieši par C19. Domāju, ka tas tad būs atvieglojums arī vel citiem, kuri vispār negrib neko lasīt par šo un tie, kuri grib diskutēt, varēs to darīt attiecīgajā diskusijā.
07.12.2021 18:58 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Sisenis @ 07.12.2021 18:53

Vienkārši ko?

Šitai vienu būsteri, lūdzu. Vēl nav sākušās problēmas ar menstruālo ciklu. Vai esi bijusi jau uz tīrīšanu un prasās vēl vienu būūsteri un tīrīšanu?
Piedod, es vienkārši uztraucos par valsts brīvību, ko varam iegūt tikai vakcinējot 10 vakcīnas un lietojot QR kodu.
07.12.2021 18:59 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Sisenis @ 07.12.2021 18:58

Man vienkārši likās ka šī diskusija vispār pamatā nebija saistīta ar kaut kādu C19. Ka tas vienkārši ir jautājums - kas kura izpratnē ir brīvība. Bet te atkal panesās tēma, kura aprunāta jau simtiem reižu. Es neiedziļinos vairs tajos komentāros, teikšu godīgi. Jo es nezinu kapēc cilvēki viens otru cenšas pārliecināt.
Vienkārši teju katrā trešajā diskusijā iet atkal viens un tas pats riņķa dancis. Varbūt tad tik tiešām taisat savu diskusiju tieši par C19. Domāju, ka tas tad būs atvieglojums arī vel citiem, kuri vispār negrib neko lasīt par šo un tie, kuri grib diskutēt, varēs to darīt attiecīgajā diskusijā.

Ir acīmredzams, ka jautājums ir tieši saistīts ar visām pārējām Covid tēmām, kurās regulāri tiek pacelta brīvība, tiesības utt.
Es neiedziļinos vairs tajos komentāros, teikšu godīgi. Jo es nezinu kapēc cilvēki viens otru cenšas pārliecināt.

Cilvēkiem vienkārši patīk savā starpā diskutēt. Nu, šajā tēmā kāds ir atnācis tīri izgāzt emocijas, bet pārsvarā jau notiek dažādas diskusijas. Ja Tevi tās neinteresē - ej uz tām Kiviča tēmām un apspried viņa privāto dzīvi kaut 24/7. Viss forums nav pakārtots tikai Tev.
07.12.2021 19:13 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
putns @ 07.12.2021 19:13

Ir acīmredzams, ka jautājums ir tieši saistīts ar visām pārējām Covid tēmām, kurās regulāri tiek pacelta brīvība, tiesības utt.
Cilvēkiem vienkārši patīk savā starpā diskutēt. Nu, šajā tēmā kāds ir atnācis tīri izgāzt emocijas, bet pārsvarā jau notiek dažādas diskusijas. Ja Tevi tās neinteresē - ej uz tām Kiviča tēmām un apspried viņa privāto dzīvi kaut 24/7. Viss forums nav pakārtots tikai Tev.

Labi, labi, nevajag tik dusmoties. 😀
Forums arī tev nav pakārtots.
07.12.2021 19:21 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Miaa
Kas vainas "Stop fake pandemic"?
07.12.2021 19:26 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Sisenis @ 07.12.2021 19:21

Labi, labi, nevajag tik dusmoties. ?
Forums arī tev nav pakārtots.

Un Tu to raksti, jo...? Es skraidu apkārt prasot banot profilus, dzēst komentārus, nerunāt par tēmām, kas mani neinteresē? Tu jau to dari, ne es.
07.12.2021 19:35 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
putns @ 07.12.2021 19:35

Un Tu to raksti, jo...? Es skraidu apkārt prasot banot profilus, dzēst komentārus, nerunāt par tēmām, kas mani neinteresē? Tu jau to dari, ne es.

Es saprotu ka tev sūdīgs garīgais vai vienkārši personiska nepatika.
07.12.2021 20:23 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Tapatiess @ 07.12.2021 18:52

Nē, par to es nerunāju, ne tā pirmā un ne pēdējā, kas no vakcīnas, tfu, bļee, no ūdens un griķiem nomirusi.
Nekas, turi īkšķus, kaut tev pašai nesākas veselības problēmas pēc kāda no būūsterīšiem. Tev šķiet, ka esi tik izredzēta, ka tevi tas ar laiku neķers? Nu ceri tālāk, bet tikai neraudi, kad pēc 5 gadiem tev vai kādam tavam tuviniekam atklāj, piemēram, vēzi. Jo nuuu, WE NEVER KNOW. Vakcīnas nav pārbaudītas un tu nezini, kas ar tevi notiks vēl pēc 2 gadiem. Bet vismaz uz kinīti esi bijusi. :)
Es tev, protams, to nenovēlu, jo tas būtu tiešām crazyy, bet vienkārši, tev ir jābūt informētai un varbūt jāpārstāj tagad baroties ar svēto šķidrumu un jābeidz to pārmest citiem, kas ar savu veselību negrib riskēt. Un vēl jo vairāk, jāatur to laist iekšā maziem bērniem.
Bet nuu, good luck, jo, ja arī ar tevi kaut kas notiks, tas noteikti būs tikai vēsais laiks, kas tagad pēkšņi USA izraisot trombus, miokardītus un citas sirds slimības. Vai nu tikai klimata izmaiņu rezultāts, kas tagad jau ir oficiāls miršanas iemesls.

Ja tu vēlreiz un uzmanīgāk izlasītu manu komentāru, tad redzētu, ka nevienam neko nepārmetu, kā arī esmu šajā pat forumā ne reizi vien izteikusi savu viedokli pret vakcīnām un to uzspiešanu ar šantāžas, manipulācijas, dažādu aizliegumu palīdzību. Beigu beigās vakcinējos, lai tiktu uz valsti citā kontinentā, kurā, grozies kā gribi, iekšā netikt, ja neesi vakcinēts. Neuzskatu, ka līdz ar to, ka esmu vakcinējusies, esmu par kādu labāka vai izredzēta, vai tagad kļuvusi nemirstīga, tomēr man tik un tā liekas jocīga tā citu baidīšana ar to, ka, ui, nu tik visi mirsim, pēc gadiem atklāsim, ka esam ar kaut ko slimi utt.. Tavai zināšanai, vēzi var atklāt arī cilvēkiem, kuri nav vakcinējušies, ar plaušu vēzi var nomirt arī nesmēķētāji un aknu cirozi dabūt arī tie, kuri nelieto alkoholu. Dzīvē daudz kas ir kaitīgs, bet tāpēc es neatteikšos no savas ikvakara vīna glāzes, rīta cigaretes vai burgera Maķītī, jo dzīvoju tikai vienreiz. Priecājies, ka Tevi tādas problēmas neskars, jo neesi vakcinējies, un dzīvo vesels! :)
07.12.2021 21:42 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Miaa @ 07.12.2021 21:42

Ja tu vēlreiz un uzmanīgāk izlasītu manu komentāru, tad redzētu, ka nevienam neko nepārmetu, kā arī esmu šajā pat forumā ne reizi vien izteikusi savu viedokli pret vakcīnām un to uzspiešanu ar šantāžas, manipulācijas, dažādu aizliegumu palīdzību. Beigu beigās vakcinējos, lai tiktu uz valsti citā kontinentā, kurā, grozies kā gribi, iekšā netikt, ja neesi vakcinēts. Neuzskatu, ka līdz ar to, ka esmu vakcinējusies, esmu par kādu labāka vai izredzēta, vai tagad kļuvusi nemirstīga, tomēr man tik un tā liekas jocīga tā citu baidīšana ar to, ka, ui, nu tik visi mirsim, pēc gadiem atklāsim, ka esam ar kaut ko slimi utt.. Tavai zināšanai, vēzi var atklāt arī cilvēkiem, kuri nav vakcinējušies, ar plaušu vēzi var nomirt arī nesmēķētāji un aknu cirozi dabūt arī tie, kuri nelieto alkoholu. Dzīvē daudz kas ir kaitīgs, bet tāpēc es neatteikšos no savas ikvakara vīna glāzes, rīta cigaretes vai burgera Maķītī, jo dzīvoju tikai vienreiz. Priecājies, ka Tevi tādas problēmas neskars, jo neesi vakcinējies, un dzīvo vesels! :)

Tikai atšķirība ir tā, ka tev neviens neliek dzert vīnu, smēķēt vai ēst burgerus, lai tu varētu, piemēram, pārvākties dzīvot uz citu valsti vai strādāt savā sapņu profesijā. Jā - tev taisnība, ka neviens no mums nevar paredzēt, kas ar mums notiks nākotnē un kā mēs "aiziesim", bet mēs pilnīgi noteikti varam samazināt iespējamību "aiziet" priekšlaicīgi.
Tāpat, manuprāt, ir nekorekti salīdzināt farmāciju, piemēram, ar pārtiku kaut vai tāpēc, ka ēšana mums, normāliem un veseliem cilvēkiem, ir ikdienišķa lieta. Mēs bez tās nevarētu ilgi izdzīvot (nu varbūt, ja neņem vērā kaut kādus mūkus, kuri, pēc nostāstiem, var neēst gadiem). Savukārt, farmācijas ikdienišķa "iejaukšanās" mūsu dzīvēs jau ir novirze no "normas", jo veselam cilvēkam tas vienkārši nav nepieciešams.
07.12.2021 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits