Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

:)

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Sveikas!
es konstanti jūtos neiederīga un nevaru izveidot ilgstošas attiecības ar cilvēkiem... es nezinu, varbut tāpēc, ka izbaudu vientulību? Bet attiecības man ar citiem vispār nevedas.. draudzības izveidojas skolā, studijās, bet tās nekad nav ilgnoturīgas... tiklidz noslēdzas posms, cilveki pazūd no dzīves...ok, vajag uzturēt draudzības, es sakuma censos un tad šķiet nezinu - bezjēdzīgi? Vienkārši saprotu, ka man nav vēlmes/spēka regulāri tikties...
Tāpat lielās kompānijās es jūtos slikti. Es nevaru atraisīties. Esmu mēģinājusi darboties paspārvaldē, it kā cilvēki forši bija, bet es nevarēju atraisīties, vienmēr bija neomulīgi un neērti un kautrība izteikties....
Patiesībā es biezi vien, kad satiekos ar kādu, pieķeru sevi pie domas, ka gribu ātrāk mājās tikt, ka man ir nogurums no cilvēkiem, tā kā cilveki izsûc energiju..
Esmu domājusi, ka vienkarsi esmu introverts un tāpēc kontaktus tik bieži neprasās, bet tajā pat laikā man skumji, ka es paliekošas attiecības neizveidoju - ne milestiba, ne draudzības.... un noskatos ar skaudību uz draugu grupām, kas ir citiem, lai mestos piedzīvojumos...
Nē, es nesūdzos, viekāesi domāju varbūt vēl kādsi tā ir? It kā gribas piedzīvojumus, jautrību, daudz draugu, bet tajā par laikā cilvēki nogurdina un nav spēka/vēlmes uzturēt attiecības?
04.12.2021 13:38 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Izklausās, ka Tava problēma ir vienkārši tajā, ka Tev apkārt nav tādu cilvēku, ar kuriem Tev tiešām saskan. Tāpēc viņi Tevi arī nogurdina, lai gan Tu gribi draudzības un neesi pārliecināta vientuļniece. Padomā, kādas Tev ir intereses un uzskati dzīvē, varbūt Tu tās draudzības meklē neīstajā sabiedrības grupā.
04.12.2021 13:50 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Radler @ 04.12.2021 13:38
Sveikas!
es konstanti jūtos neiederīga un nevaru izveidot ilgstošas attiecības ar cilvēkiem... es nezinu, varbut tāpēc, ka izbaudu vientulību? Bet attiecības man ar citiem vispār nevedas.. draudzības izveidojas skolā, studijās, bet tās nekad nav ilgnoturīgas... tiklidz noslēdzas posms, cilveki pazūd no dzīves...ok, vajag uzturēt draudzības, es sakuma censos un tad šķiet nezinu - bezjēdzīgi? Vienkārši saprotu, ka man nav vēlmes/spēka regulāri tikties...
Tāpat lielās kompānijās es jūtos slikti. Es nevaru atraisīties. Esmu mēģinājusi darboties paspārvaldē, it kā cilvēki forši bija, bet es nevarēju atraisīties, vienmēr bija neomulīgi un neērti un kautrība izteikties....
Patiesībā es biezi vien, kad satiekos ar kādu, pieķeru sevi pie domas, ka gribu ātrāk mājās tikt, ka man ir nogurums no cilvēkiem, tā kā cilveki izsûc energiju..
Esmu domājusi, ka vienkarsi esmu introverts un tāpēc kontaktus tik bieži neprasās, bet tajā pat laikā man skumji, ka es paliekošas attiecības neizveidoju - ne milestiba, ne draudzības.... un noskatos ar skaudību uz draugu grupām, kas ir citiem, lai mestos piedzīvojumos...
Nē, es nesūdzos, viekāesi domāju varbūt vēl kādsi tā ir? It kā gribas piedzīvojumus, jautrību, daudz draugu, bet tajā par laikā cilvēki nogurdina un nav spēka/vēlmes uzturēt attiecības?

Jā,man tieši tāda pati problēma,izjūtu tādu ,ka spiedienu veidojot attiecībās ar kolēgiem vai draugu draugiem!
Vakar tieši par to runaju ar draugu,teicu ,ka jutos tā itkā neiederētos nekur un tā bijis jau vairākas reizes ,vislabāk jūtos viena pati piem darbā ,izdaru darbu un eju majas,bet tada veidā saprotu,ka esmu parāk noslēgta un cilvēki no manis novēršas ar laiku!
Ir pāris draudzenes no skolas laikiem,bet tagad saprotu,ka man draugu vispar īsti nav jaunu ,tik cik darbā kolēgi ar kuriem knapi runāju ,ja nav ar darbu saistīts!
Ikdienā to pat īsti neizjūtu ,bet dažreiz paliek skumji,kad saprotu,ka nav draugu ar kuriem aiziet uz kino,vai ar kuriem kopā nosvinēt dzimšanas dienu!
04.12.2021 14:07 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Oi kā es tevi saprotu!
Es esmu introverts. Man arī brīžiem kremt tā nesaderība ar cilvēkiem. Bet labāk viens un lojāls nekā pieci un intrigu vidū.
04.12.2021 14:12 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Domāju, ka tev vajadzētu lūkoties pēc sev līdzīga cilvēka, kuram nevajadzētu veltīt pastāvīgu uzmanību. Vai pārsvarā esi mēģinājusi sadraudzēties ar sava vecuma cilvēkiem? Ja tā, tad varbūt jāmēģina ar drusku vecākiem, nopietnākiem u.tml.?
Man ir mazs draudzeņu loks un pēdējā laikā neesmu sazinājusies ar lielāko daļu no viņām, bet - zinu, ka viņas man nepārmetīs, jo kad atkal satiksimies vai sazvanīsimies, viss būs kā vienmēr.
Visi jau nevar būt vienādi - ne visiem lemts apgrozīties cilvēkos un būt sabiedrības dvēselēm, tāpēc nepārdzīvo. Daudz ko dzīvē iespējams kvalitatīvi baudīt un piedzīvot vienatnē - novērtē, ka spēj būt viena, jo daudzi to nemaz nespēj. 🙂
04.12.2021 15:30 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Neesi Tu vienīgā tāda, es esmu tāda pati :) :D un piekrītu šeit iepriekšējiem komentāriem, ka neesi atradusi cilvēkus, ar kuriem saskan. Man arī ar daudziem skolas laika draugiem vairs nav kontakts, bet tas tāpēc, ka intereses un uzskati mainās. Man vairs neinteresē tas, kas interesē viņus un otrādāk. :)
04.12.2021 17:46 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Ir pilnigi ok tā justies!
Piekrītu, ka iespējams, tu meklē cilvēkus ne tur kur vajadzētu... un bez tam labāk 1-2 īsti draugi, neka bars neīsti :)
Man ir tikai 1 draudzene no skolas laikiem palikusi un universitstē, lai gan kontaktējos labi ar visiem, tie noteikti nav tādu draugi, lai laistu kopā piedzīvojumos. Tāpat darbā - kolēģi kā kolēģi, saviesīgos pasakumos tiekamies un ikdienā, bet lai kāds būtu baigi draugs tā mav.
Vispār, manuprāt, Cilvekam ar vecumu ar vienu mazāk paliek draugu :D
04.12.2021 18:25 |
 
Reitings 21
Reģ: 11.06.2020
perfekti saprotu, jo man ir tieši tāpat. palikusi ir 1 draudzene, ar ko speciāli plānojam tikšanos un saziņu kopš skolas laikiem. varbūt atslēga ir draudzēties ar līdzīgiem cilvēkiem kā tu - introvertiem, jo tad vienam otru būs vieglāk saprast, un nebūs nekāds lieks spiediens iet pāri savām vēlmēm, lai uzturētu draudzību. man ir tāda kā vienkārši nerakstīta vienošanās, ka draudzība un atbalsts vienmēr būs ar to cilvēku, lai arī cik ilgs laiks būs pagājis kopš iepriekšējā kontakta. atslēga ir sapratnē
04.12.2021 22:39 |
 
Reitings 7361
Reģ: 09.09.2021
Īsta draudzība mūsdienās nepastāv. Neticu tādai. Un tāpēc nav jēga ar kādu draudzēties. 😁
04.12.2021 22:50 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Paldies par atbildēm!
Tā tas ir, ka gribās reizēm tos pat piedzīvojumus - festivālus, nakts izbraucienus uc lietas lielās kompānijās kā tas ir citiem, kuriem ir draugu grupas., bet tajā pat laikā saprotu, ka es nespēju ar cilvēkiem regulari uzturēt kontaktu. Ikdienā bieži vien gribas pabūt vienai un ja tagad būtu ar kādu jatiekas, visdrizāk būtu jādomā attaisnojumi.
It kā grūbas sabiedrību, bet tajā pat laikā nogurdina visa tā padarīšana
04.12.2021 23:47 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sisenis @ 04.12.2021 14:12
Oi kā es tevi saprotu!
Es esmu introverts. Man arī brīžiem kremt tā nesaderība ar cilvēkiem. Bet labāk viens un lojāls nekā pieci un intrigu vidū.
Par tevi es nešaubos.
05.12.2021 03:12 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lexxie @ 05.12.2021 03:12
Par tevi es nešaubos.

Joprojām sāp? 😀
05.12.2021 06:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Radler @ 04.12.2021 23:47
Paldies par atbildēm!
Tā tas ir, ka gribās reizēm tos pat piedzīvojumus - festivālus, nakts izbraucienus uc lietas lielās kompānijās kā tas ir citiem, kuriem ir draugu grupas., bet tajā pat laikā saprotu, ka es nespēju ar cilvēkiem regulari uzturēt kontaktu. Ikdienā bieži vien gribas pabūt vienai un ja tagad būtu ar kādu jatiekas, visdrizāk būtu jādomā attaisnojumi.
It kā grūbas sabiedrību, bet tajā pat laikā nogurdina visa tā padarīšana

Esmu attiecībās. Par laimi ar cilvēku, kam arī tāda dzīves uztvere kā man. Un arī tad mums gribas ik pa laikam būt vienam no otra nost uz kādu laiku, jo vienkārši neesam tie cilvēki, kas spēj pielipt viens pie otra 24/7. Pa dienu katrs savos darbos, komunicējam minimāli. Vakarā tad jau arī izrunā visu pa dienu piedzīvoto. Tā kā ir normāli, ja nepatīk cilvēki, gribas vientulību. Pasaulē ļoti liela daļa intrigantu un liekuļu. Priecājies, ka spēj izvēlēties kuram ļaut pietuvoties un kuram nē. Un es nerunāju tikai par romantiskām attiecībām.
Draudzību arī man ir maz. Ir viens cilvēks, ar ko es sazinos ļoti bieži. Bet tas pārsvarā tāpēc, ka mums abiem ļoti patīk sarkasms un esam pazīstami ļooooti daudz gadus. Tad ir ex kolēģes, ar kurām ik pa laikam uzturam kontaktus, jo esmu ārzemēs. Esošajā darba vietā esmu novērojusi, ka nedraudzējos īsti ar nevienu. Es pieklājīgi pakomunicēju, bet pēc darba nepavadam laiku kopīgi. Man šķiet ir tāda mazliet māksla sajust tos īstos cilvēkus. Kad sanāk tādas bezdarbības dienas, tad aizdomājos, ka varētu aizbraukt kaut kur, bet nav ar ko. Tad atceros, ka man ir zajebis bez intrigām un eju tālāk. 😀
Un jā, draudzība daudzu cilvēku izpratnē uzliek pienākumu vienam pret otru. Vel viens iemesls, kapēc mazāk ir vairāk.
05.12.2021 07:02 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tas viss ir vairāk saistīts ar to, ka par daudz domā līdzi un nekad neatslābinies. Iespējams, arī, ka nekad arī tā labi neizgulies, maz kusties, maz uzņem D vitamīnu un Tevī nav tādas enerģijas, harmonijas. Vairāk jākoncentrējas uz konkrēto mirkli, citiem cilvēkiem, jāpārstāj visu analizēt. Izklaide un atpūta ir tam arī domāta, lai pavadītu jauki, interesanti, jautri laiku. Bez intrigām var arī iztikt.
Un galu galā ar vīriešiem ir visvienkāršāk. Lielāka daļa no tiem ir uzticīgi kā suņi un intrigas nevērpj. Līdz ar to, varbūt vajag arī sākt ar to.
05.12.2021 20:01 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Bet tas ieteikums, ka varbūt nemaz nevajag meklēt draudzības un mēģināt par katru cenu izveidot arī labs. :)
Man ir tā, ka principā komunicēju ar savu draugu, jo dzīvojam kopā :D un kopā visur kur braucam, nu jā, reizēm škiet, ka gribētos vairāk cilvēksu blakus, bet es zinu, ka ar savu dienas ritmu man nebūtu laiks satikties, uzturēt draudzību
06.12.2021 01:19 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Mani nogurdina daudz cilvēku un ballītes, kuras ir daudz man nezināmu cilvēku. Bet man pašai ir daudz draugu, vīram arī. Ir draugi, kurus satiekam pāris reizes gadā, ir kurus biežāk. Liela daļa draugu ir pāri, nu jau arī ar bērniem, līdz ar to attiecības ir savādākas nekā tās bija, kad iepazināmies. Tad ir draugi katram no bērnibas, skolas vai studiju laikiem. Man tādas draudzenes ir vairākas, un ar katru attiecības ir ar citādāk niansēm. Bet man visas šīs draudzības ir īpašas un vajadzīgas.
06.12.2021 10:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kā var izbaudīt vientulību un tajā pašā laikā apskaust draugu grupas?
Viens vai otrs.
08.12.2021 17:14 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
woman_wonderland @ 08.12.2021 17:14
Kā var izbaudīt vientulību un tajā pašā laikā apskaust draugu grupas?
Viens vai otrs.

Bet iedomājies - daži cilvēki mēdz būt sarežģītāki nekā "viens vai otrs". Tas, ka cilvēks izbauda vienatni, nenozīmē, ka viņam negribas apkārt labus, interesantus draugus un dzīves notikumus. Ne visiem iekšējā pasaule ir tik vienkāršota, lai to varētu tā hops! un piepildīt. 🙂
08.12.2021 22:15 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
woman_wonderland @ 08.12.2021 17:14
Kā var izbaudīt vientulību un tajā pašā laikā apskaust draugu grupas?
Viens vai otrs.

Nu, patiesībā man ir līdzīgi kā autore apraksta. Man vienmēr ir paticis darboties vienatnē, vienmer ir vajadzējis personīgo telpu un cilvēku satikšana ilgāku laika posmu no vietas liekas nogurdinoša - reizēm es nogurstu no kolēģiem darbā.
Taja pat laikā man uznāk periodi, kad gribas aizlaist nezinu uz festivalu(tagas nekur neaiZlaidīsi :D), iztrakoties bariņā, izbraukt nakts izbraucienā at draudu baru utml. Patusēt.
08.12.2021 23:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits