Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Protesti nākamnedēļ

 
Reitings 12
Reģ: 14.09.2021
Iesiet uz protestiem nākamnedēļ - pret pašreizejo valdību, brīvības ierobežošanu un piespiedu vakcināciju visās Latvijas pilsētās un Rīgā 13.12 16:00 pie prezidenta pils? Vairāk info meklējot pēc pasākuma nosaukuma Rododendrs, Aldis Gobzems organizē.
Es daudz nesaprotu no politikas. Zinu ka te daudz vai vairums aktīvo foruma lietotāju ir par vakcināciju… es tikai domāju ka tai ir jābūt brīvprātīgai...🤐
Es piem. grūtniecības dēļ nevaru vakcinēties un koledža kur mācos neļauj man apmeklēt nodarbības. Tas nav forši, nevaru pabeigt studijas, dzīve apstadināta, laiks paiet garām bezjēgā, kad bija saplānots izmācīties…Draugi palika bez darba…
Nenormālās lietas mums liek pieņemt… un pakāpeniski pierodam pie atņemtās izvēles brīvības. Kas nu nākamais notiks?
01.12.2021 01:02 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Godfather @ 03.12.2021 19:18

Ideja ir aizņemta no antivaxeriem.
Tā ir ironija par Geibsu un visām līdzīgajām teorijām, ja neesi sapratis.
Laikam jau neesi...

Par ēdiena teoriju dzirdu pirmo reizi.
03.12.2021 21:56 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Skatos, ka pret diskusijas autori ir diezgan skarbas ziņas. Protams, žēl, ka tā. Noteikti neesmu Gobzemja atbalstītāja, liekas slidens tipiņš, bet, iespējams, domas vēl mainīšu un uz protestu ieradīšos.
Neesmu vakcinēta, jo šim visam tiešām pieeju ar kritisku domāšanu. Un nē, es noteikti neesmu tā, kas saka, ka C19 nav un tas neeksistē. Tas noteikti ir un tā noteikti nav parastas iesnas, jo īpaši, ja runa iet par vecāku gadu gājuma cilvēkiem un citām riska grupām. Bet, līdz galam nespēju tomēr noticēt, ka viss ir tik slikti kā to stāsta TV. Domāju, ka liela daļa senioru ar šo slimību aiziet tikai baiļu dēļ - visu dienu tie lasa/skatās ziņas, kur tiem borē, ka viņi nomirs, ja saslims ar C19. Šķiet pilnīgi nepareiza pieeja. Ja viņi uzzin, ka ir saslimuši ar C19, viņi jau emocionāli gatavojas slimnīcai un nāvei. Domāju, ka, ja pieejam būtu savādāka, pa TV stāstītu, lai viņi dzer vitamīnus, stiprina savu imunitāti un, ja tomēr ir saķēruši C19, griežas pie ģimenes ārsta. Un jā, tad varbūt arī mierīgi stāstīt, ka vakcinācija palīdzēs pret smagu slimības gaitu, ticiet man, mūsu valsts rezultāti būtu daudz labāki. Jo mēs visas/visi labi zinam, ka mūsdienu lielākā problēma ir stresainā dzīve, kas izraisa gan panikas lēkmes, depresījas, gan citas slimības. Un ticiet man, neviens TV, Radio un ziņu portāls mums nepalīdz izvairīties no stresa. Jo, ja tā būtu, jūs noteikti neatrastos šeit un nebrauktu virsū sievietei, kas ir stāvoklī. :) bet ne par to.
Kāpēc es esmu skeptiska pret vakcināciju? Mani mulsina viena lieta. Eiropas Savienība , tai skaitā Latvija, cīnās pret to, lai netiktu ieviestas ĢMO pārtika. Tā neesot pārbaudīta, nav zināmas ilgtermiņa blaknes uz cilvēka organismu. Vēl šogad Latvijā tika likvidēti aptuveni 800ha rapsis, jo rapšu sēklā tika atrast ĢMO rapša sēklu piejaukums. Pašlaik ES ir atļautas tikai pāris ĢMO augus, kas ir pārbaudītas/testētas gadiem. Tagad par vakcīnām - visas vakcīnas ir ĢMO (palasiet vakcīnu sastāvu). Šī ir pirmā reize cilvēces vēsturē, kad tiek izmantotas ĢMO vakcīnas uz cilvēkiem šādos apjomos. Man šis nelīmējas kopā - augus nedrīkstam, jo tas var radīt kaitējumu, bet vakcīnas drīkstam? Un jā, viss kārtībā, neviens nav sliktāks, ja atbalsta šo jauno izgudrojumu, bet man kāds var atbildēt kur šeit ir loģika? Nē tiešām, ja tā bija tava izvēle, viss kārtībā, tā bija TAVA izvēle. Bet kāds īstens vakcinācijas atbalstītājs, kas visus, kas izlēmuši nevakcinēties, lamā un nosoda, var man atbildēt - kāpēc ĢMO augi ir kaitīgi, bet ĢMO vakcīna nav? Vai tiešām nevarētu passtāvēt risks, ka pēc gadiem 5-10, pēc vakcinācijas, parādās kādas ilgtermiņa blaknes. Jo tie paši zinātnieki stāsta, ka no ĢMO pārtikas var rasties ilgtermiņu risks, piemēram, vēzis, bet no ĢMO vakcīnām nevar? Labi, varbūt ar to nesaskarsimies mēs, bet mūsu iznēsātie bērni? Vai jūs to tiešām vēlaties uzspiest citiem? Vienkārši gribu, lai padomājiet kritiski. Vai šeit ir kāda loģika?
03.12.2021 22:47 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Vēl viena lieta, kas lika man padomāt kritiski, sakarā ar vakcīnām. Maija beigās vakcinējās mana paziņa, nedaudz pāri 40 gadiem. Jūnijā viņa man stāsta - zini, man sākās stipra asiņošana, gandrīz mēnesi nepārgāja, tādēļ pierakstījos pie ginekologa, bet nevar nemaz akūtā gadījumā tik ātri tikt pie ginekologa, ilgi jāgaida rindā. Viņas draudzene ar šādu pašu problēmu braukusi uz ātrajiem, tie ņēmuši pretī. Starp citu, arī viņas draudzene aptuveni mēnesi atpakaļ vakcinējusies. Šajā mirklī man nekas nelikās aizdomīgi. Līdz man to pašu sāka stāstīt vēl un vēl. Pie aptuveni astotās sievietes es beidzu skaitīt. Tai skaitā arī mana 27 gadus vecā paziņa, aptuvemi mēnesi pēc vakcīnas, pēc vairāku nedēļu asiņošanas, devās uz tīrīšanu. Jā, es pieļauju, ka tā ir tikai sakritība. Bet, ja nu nav? Varbūt šis ir tas patiesais iemesls, kāpēc ginekologi nemaz tā neieteica un vēl jo projām neiesaka vakcinēties grūtniecēm? Ļoti daudzi saka, ka viņu paziņu lokā neesot blakņu, bet vai esat ar visiem apsrieduši šo sensitīvo tēmu? Vai kaut kas nav mainījies viņu menstruālajā ciklā? Vai varbūt jums pašām tas ir noticis? Es nesaku, ka tas ir no vakcīnām, tā varbūt ir sakritība, es tiešām nezinu. Pareizāk sakot, es tiešām ceru, ka tā ir sakritība. Ja arī neesat ar to saskārušās, cerams arī nesaskarsities pēc nākošajām vakcīnām. Bet tas man liek skatīties uz to kritiski, izsvērt visus + un - , kādas tam ir iespējamās sekas. Jā, arī C19 noteikti nav nekas patīkams, tas arī ir kaut kas jauns. Bet tieši tā iemesla dēļ es esmu piesardzīga un sekoju līdzi visam, ko daru, lai neapdraudētu ne sevi, ne citus. Un jebkurā gadījumā - es cienu jūs par jūsu izvēli un gribētu, lai cienat arī mani un citus par mūsu izvēli.☺
Un diskusijas autorei - uzticies tikai sev, ieklausies sevī un dari tieši tā kā saka tava sirds un prāts - tas par vakcinēšanos. Bet par protest - nu es laikam ieteiktu palikt mājās, mierīgā gaisotnē un neiet. Bet tikai tādēļ, ka esi stāvoklī un tavs bērniņš šajā gadījumā ir daudz svarīgāks, nekā viens papildus cilvēks protestā. Gan jau viss kādreiz sakārtosies, bet līdz tam - lai tev mierīgs un mīlestības pilns gaidību laiks. ❤
03.12.2021 23:22 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tapatiess
Nekādu cietušo no blaknēm mūsu valstī nav un nebūs. To var apstiprināt gan visi mediji, gan valdība, gan augsti izglītotā Luī, kurā skolā nav izlaidusi gandrīz nevienu latviešu valodas un literatūras stundu. Tāpat viņi visi var apstiprināt, ka vakcīnu sastāvā nav nekāda ĢMO un vakcīnas ir pilnībā pārbaudītas. Medijiem un it īpaši valdībai ir jātic, jo viņi ir vienīgie, kuriem rūp mūsu, parasto cilvēku, likteņi!
03.12.2021 23:58 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Nellija12 @ 03.12.2021 23:58
Tapatiess
Nekādu cietušo no blaknēm mūsu valstī nav un nebūs. To var apstiprināt gan visi mediji, gan valdība, gan augsti izglītotā Luī, kurā skolā nav izlaidusi gandrīz nevienu latviešu valodas un literatūras stundu. Tāpat viņi visi var apstiprināt, ka vakcīnu sastāvā nav nekāda ĢMO un vakcīnas ir pilnībā pārbaudītas. Medijiem un it īpaši valdībai ir jātic, jo viņi ir vienīgie, kuriem rūp mūsu, parasto cilvēku, likteņi!

Tak iedzer nervostrong un nomierinies ar saviem tizlajiem tekstiem. 😄
04.12.2021 03:31 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Alishaaa @ 04.12.2021 03:31

Tak iedzer nervostrong un nomierinies ar saviem tizlajiem tekstiem. ?

Atnāc ciemos! Varbūt tad nomierināšos.
04.12.2021 09:33 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Man rodas jautājums - Jūs esat pret visām vakcīnām vai tikai pret covid vakcīnām?
04.12.2021 09:37 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
TheOatMeal @ 04.12.2021 09:37
Man rodas jautājums - Jūs esat pret visām vakcīnām vai tikai pret covid vakcīnām?

Par visām vakcīnām! Jo vairāk tu potējies ar svēto dziru, jo svētāka tu pati kļūsti! Turklāt uzlabojas arī tavs IQ un vispārējā imunitāte. Tā kā es, tavā vietā, ar steigu pieteiktos vairākām uzreiz!
04.12.2021 09:42 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Nellij, varbūt tev arī derētu! Iespējams uzlabotos humora izjūta, citādi viens un tas pats nesmieklīgais teksts uz riņķi jau kuro lapu. :)
04.12.2021 09:49 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
TheOatMeal @ 04.12.2021 09:49
Nellij, varbūt tev arī derētu! Iespējams uzlabotos humora izjūta, citādi viens un tas pats nesmieklīgais teksts uz riņķi jau kuro lapu. :)

Man ārsts ieteica izģ...tas ir izbērt auzu putras saturu bļodā, apliet ar karstu ūdeni un pirms lietošanas nedaudz nogaidīt.
04.12.2021 10:01 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Šodien ziņās... :D
Up to 300,000 people facing heart-related illnesses due to post-pandemic stress disorder, warn physicians

https://www.standard.co.uk/news/health/post-pandemic-stress-disorder-heart-conditions-covid-london-physicians-b969436.html
Izgudrojam jaunu mentālu slimību, lai jau ilgu laiku ļoti labi zināmu vakcīnu blakni - kardioloģiskas problēmas, īpaši miokardītu - nogrūstu uz kaut ko citu.
Up to 300,000 people in the UK are facing heart-related illnesses due to post-pandemic stress disorder (PPSD), two London physicians have warned.
This could result in a 4.5 per cent rise in cardiovascular cases nationally because of the effects of PPSD, with those aged between 30 to 45 most at-risk, they claim.
Meanwhile, Tahir Hussain, a senior vascular surgeon at Northwick Park Hospital in Harrow, said he has seen a significant rise in cases where he works.
He said: “I’ve seen a big increase in thrombotic-related vascular conditions in my practice. Far younger patients are being admitted and requiring surgical and medical intervention than prior to the pandemic.

Jā, ar trombu veidošanos arī vakcīnām nav nekāda sakara.
Tapatiess,
Vai kaut kas nav mainījies viņu menstruālajā ciklā? Vai varbūt jums pašām tas ir noticis? Es nesaku, ka tas ir no vakcīnām, tā varbūt ir sakritība, es tiešām nezinu.

tā, ko Tu apraksti, ir viena no visbiežāk konstatētajām vakcīnu blaknēm. Būtībā ir 3 galvenās problēmu grupas - reproduktīvā sistēma (tieši sievietēm), kardioloģija un neiroloģija.
04.12.2021 11:14 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
TheOatMeal @ 04.12.2021 09:37
Man rodas jautājums - Jūs esat pret visām vakcīnām vai tikai pret covid vakcīnām?

Neesmu pret visām vakcīnām. Es gan nekad neesmu vakcinējusies pret gripu, bet visas pārējās esmu veikusi.
Un es pat neteiktu, ka esmu pret šo vakcīnu. Es vienkārši pieeju šim ar kritisku domāšanu un vairākas reizes apsveru, vai man to vajag.
Kā jau teicu, šīs vakcīnas man nešķiet vilinošas, jo tās ir ĢMO un vispār šāda veida vakcīnas šādos apmēros tiek izmantotas pirmo reizi. Jā, protams, visi saka, ka AS un Jansen vakcīnas esot vecā tipa, bet tomēr atrodot vakcīnas sastāvu, tomēr atklājas, ka tās nav nekādas vecās vakcīnas. Līdz šim ĢMO vakcīnas/zāles tika izmantotas tikai retos gadījumos, ja cilvēkam ir retas ģenētiskas saslimšanas vai vēzis (šādu informāciju varēja atrast pat 10.klases mācību grāmatās).
Daudzi saka - varbūt nelietosiet arī zāles, jo var tač būt blaknes. Nuu, ja cilvēkam ir blaknes no zālēm, cilvēks tās vienkārši pārstāj lietot, bet vakcīnu, pēc 5 gadiem, kad sāksies kādas ilgtermiņa blaknes, nevarēsim izsūkt ārā un atkal dzīvot pa vecam.
Nu, man, protams, prieks arī par cilvēkiem, kas vakcinējas, nebaidoties par ilgtermiņa ietekmi uz ķermeni. Bet nu, ko es kopumā gribēju teikt. Vienkārši kritiski apsveriet vai šīs vakcīnas jums tiešām ir nepieciešamas, vai ir nepieciešami daudzās balkstvakcīnas utt. Un vēl viens - ne jau visi cilvēki, kas nevakcinējas ir superduper antivaseri un domā, ka vakcīnās ir čips iekšā un 5G mūs nogalinās. Es vienkārši pārdomāju vairākas reizes vai tas tiešām ir nepieciešams manam ķermenim.
04.12.2021 11:22 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Par to, ka menstruālā cikla traucējumi ir vienī no biežākajām blaknēm, es zinu. Bet tik daudz cilvēki to pat nemēģina savilkt kopā, ka tā tas, iespējams, ir. Neviena no man zināmajām sievietēm nav ziņojušas par šo blakni. Bet kā jau teicu, ka, iespējams, tā ir tikai sakritība.
04.12.2021 11:34 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Un jebkurā gadījumā - es cienu jūs par jūsu izvēli un gribētu, lai cienat arī mani un citus par mūsu izvēli.

un
Neesmu pret visām vakcīnām.

un
Nu, man, protams, prieks arī par cilvēkiem, kas vakcinējas,

un
ne jau visi cilvēki, kas nevakcinējas ir superduper antivaseri un domā

Kā man apriebušies šie "sniegpārsliņu" komentētāji, kuri visiem atvainojas. Nedod dievs neaizskart kādas sniegpārsliņas jūtas... Vēl vairāk par glupu antivakseri es neciešu antivakseri, kurš/-a atvainojas pēc katra apgalvojuma. Tu redzi kādu valdības vīru vai mediju, kurš atvainotos pēc saviem apgalvojumiem, kuru beigās nav atsauču? Nē. Tad nafig tu šeit visu laiku atvainojies? Tu tak neesi latviešu Bens Šapiro vai Džordans Pītersons, vai ne?
04.12.2021 12:00 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tapatiess
Vēl viena lieta. Ja tā objektīvi skatās, tad no tava skatu punkta (šo uzsveru) visi vakcinētie ir pilnīgi atsaldētie, kuriem pilnīgi nospļauties uz savu veselību, jo 1. viņi pilnībā noignorēja acīmredzamu faktu, ka vakcīnas nav ne tuvu klīnisko pētījumu noslēgumam. 2. viņi bija tik slinki, ka pat negribēja pameklēt alternatīvu informāciju tam, ko piedāvā mediji; 3. par spīti visiem acīmredzamajiem brīdinājumiem par eksperimentālās žļurgas kaitīgumu, viņiem bija svarīgāk "pazīmēties" kādā greznā restorānā.
Būsim atklāti! No tava skatu punkta tie cilvēki ir pilnīgi staigājoši dārzeņi, no kuriem jāturas pa gabalu. Kuru tu šeit mēģini apmānīt ar savu atvainošanos?
04.12.2021 12:11 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Nellija12 @ 04.12.2021 12:11
Tapatiess
Vēl viena lieta. Ja tā objektīvi skatās, tad no tava skatu punkta (šo uzsveru) visi vakcinētie ir pilnīgi atsaldētie, kuriem pilnīgi nospļauties uz savu veselību, jo 1. viņi pilnībā noignorēja acīmredzamu faktu, ka vakcīnas nav ne tuvu klīnisko pētījumu noslēgumam. 2. viņi bija tik slinki, ka pat negribēja pameklēt alternatīvu informāciju tam, ko piedāvā mediji; 3. par spīti visiem acīmredzamajiem brīdinājumiem par eksperimentālās žļurgas kaitīgumu, viņiem bija svarīgāk "pazīmēties" kādā greznā restorānā.
Būsim atklāti! No tava skatu punkta tie cilvēki ir pilnīgi staigājoši dārzeņi, no kuriem jāturas pa gabalu. Kuru tu šeit mēģini apmānīt ar savu atvainošanos?

Heiii, Nellija, tu liecies riktīgi Nice cilvēks, labrāt ar tevi pačīllotu pie kafijas tases. Starp cituu, tavi sarkastiskie komentāri ir tik labi, ka vakar līdz asarām norēcos. 😏
Un par manu atvainošanos un to miermīlīgo rakstīšanu - es tiešam ceru, ka kaut viens izlasīs, apdomāsies un viņam atvērsies acis uz to, kas patiesībā notiek. Varbūt ir cerība, ka neies uz 10 būūsteriem, ko valdība taču dod pa velti, tāpēc - kā var neiet?
Bet jā, tā turēt, ar saviem komentàriem. Turpmāk komēdiju vietā, izmantošu šo forumu un tavus komentārus. 😀
04.12.2021 13:22 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tapatiess @ 04.12.2021 13:22

Heiii, Nellija, tu liecies riktīgi Nice cilvēks, labrāt ar tevi pačīllotu pie kafijas tases. Starp cituu, tavi sarkastiskie komentāri ir tik labi, ka vakar līdz asarām norēcos. ?
Un par manu atvainošanos un to miermīlīgo rakstīšanu - es tiešam ceru, ka kaut viens izlasīs, apdomāsies un viņam atvērsies acis uz to, kas patiesībā notiek. Varbūt ir cerība, ka neies uz 10 būūsteriem, ko valdība taču dod pa velti, tāpēc - kā var neiet?
Bet jā, tā turēt, ar saviem komentàriem. Turpmāk komēdiju vietā, izmantošu šo forumu un tavus komentārus. ?

Kafijas tase gultā, saki? Interesants piedāvājums!
04.12.2021 14:18 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.12.2021
Nellija12 @ 04.12.2021 14:18

Kafijas tase gultā, saki? Interesants piedāvājums!

Var jau arī gultā, bet tas tiešām ir interesants piedāvājums!
Varētu apspriest kādu antivakseru sazvērestības teoriju, kas vēlāk atkal piepildīsies, kā visas iepriekšējās. 😏
04.12.2021 14:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits