Protesti nākamnedēļ

 
Reitings 12
Reģ: 14.09.2021
Iesiet uz protestiem nākamnedēļ - pret pašreizejo valdību, brīvības ierobežošanu un piespiedu vakcināciju visās Latvijas pilsētās un Rīgā 13.12 16:00 pie prezidenta pils? Vairāk info meklējot pēc pasākuma nosaukuma Rododendrs, Aldis Gobzems organizē.
Es daudz nesaprotu no politikas. Zinu ka te daudz vai vairums aktīvo foruma lietotāju ir par vakcināciju… es tikai domāju ka tai ir jābūt brīvprātīgai...🤐
Es piem. grūtniecības dēļ nevaru vakcinēties un koledža kur mācos neļauj man apmeklēt nodarbības. Tas nav forši, nevaru pabeigt studijas, dzīve apstadināta, laiks paiet garām bezjēgā, kad bija saplānots izmācīties…Draugi palika bez darba…
Nenormālās lietas mums liek pieņemt… un pakāpeniski pierodam pie atņemtās izvēles brīvības. Kas nu nākamais notiks?
01.12.2021 01:02 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ap 2025. Gadu cilvēka DNS mutēsies un smadzenes atmirs, ka rezultātā cilvēks paliks par dārzeni ar tieksmi nogalināt vai inficēt nevakcinētos.

Priekš kam gan tas ir vajadzīgs.
Un nav saprotams kam tas ir izdevīgi
03.12.2021 09:10 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Mēs tusēsim 13.decembrī pie rīgas pils, kamēr vakcinmerkakji sēdes mājas un bimbās ap 20. Decembrī jo būs lokdauns uz jauno gadu un uzmini nu

Nē es ar savu sertifikātu aiziešu uz Akropoles lielp maximu iepirkšos, citu dienu uz kafejnīcu pasēdēt iekšā, nevis salt pie pils :D
Ap 2025. Gadu cilvēka DNS mutēsies un smadzenes atmirs, ka rezultātā cilvēks paliks par dārzeni ar tieksmi nogalināt vai inficēt nevakcinētos

Ja nomirs visi vakcinētie, tad es tādā pasaulē tā pat negribētu dzīvot, mirstu kopā ar viņiem. Starp antivax, reāli neizglītotiem dzērājiem un visiem pārejiem, kuru prāta spējas ir palikušas pamatskolas līmenī. Protams, starp tiem visiem ir kāds normāls cilvēks, kurš apmaldījies dezinformācijā, bet retums.
Labi, Gobzems - tas ir atsevišks stāsts, bet vai jūs tiešām esat gatavas iet uz trešo un ceturto obligāto vakcīnu? Es kaut kā negribu ticēt, ka cilvēki ir tik akli.

Jau pirms meneša dabūju trešo poti. Tā pat katru gadu taisu gripu un nebūtu problēmu taisīt katru gadu covid. Nesaprotu kāpēc vakcīnām neuzticas. Laikam jau cilvēka prātam grūti aptvert ka pastāv ne tikai zāles bet arī profilakses pasākumi. Laikam pārāk labi dažiem skan un ir trust issues.
03.12.2021 09:26 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Vispār es vairs negribu komentēt šīs Covid tēmas, bet grūti to nedarīt, ja katru dienu nāk ārā vairākas fantastiskas ziņas viena pēc otras. Piemēram, Susurs varētu pat piepildīt savu vēlēšanos vakcinēties ar būsteri katru mēnesi, tikai mazliet jāpagaida. Briti jau rekomendēto laiku līdz būstera saņemšanai ir samazinājuši no 6 uz 3 mēnešiem.
https://www.theguardian.com/world/2021/nov/29/covid-booster-jabs-to-be-offered-to-all-uk-adults-after-three-month-gap
Šaubos, ka arī Latvijā tie 9 mēneši būs galējais lēmums. Nu varbūt pēc 9 visiem atņems sertifikātu, bet žmiegs pārvakcinēties jau daudz ātrāk.
03.12.2021 09:44 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Šaubos, ka arī Latvijā tie 9 mēneši būs galējais lēmums. Nu varbūt pēc 9 visiem atņems sertifikātu, bet žmiegs pārvakcinēties jau daudz ātrāk.

Kādas šausmas
03.12.2021 10:02 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Jo vairāk cilvēku vakcinēti, jo laimīgāka būs valdība un, kā Lalo augstāk norādīja, ikviena pareiza un kārtīga ierēdņa galvenais mūža pienākums ir izpatikt valdībai un darīt visu tā, lai tai vienmēr būtu labi, pilnībā ignorējot savas personīgās vēlmes un robežas. Arī apšaubīt valdības lēmumus ir noziegums, jo valdība nekad kļūdas nepieļauj. Tas pat teorētiski nav iespējams. Es varu tikai apbrīnot Kariņa kungu par viņa spēju "multitāskingot" un vienlaicīgi palīdzēt ne tikai cilvēkiem cīņā ar šausmīgi bīstamo mēri, kas "noslauka" no zemes virsmas vienu valsti pēc otras, bet pat atbalstīt LGBTQ un noorganozēt viņiem gājienu. Ja tas nav iedvesmojoši, tad es nezinu, kas ir...

Tu taču saproti, ka vakcinējas ne tikai Latvijā? Bet arī valstīs, kurās korupcijas indeks ir tuvu minimumam? turklāt tieši tajās valstīs vakcinācijas aptvere jau vairākus mēnešus atpakaļ bija ap 70-80%. Vai arī tajās valstīs Kariņš kaut ko lemj?
Ja nav ticības Latvijas valdībai, skaties uz to valstu piemēru, kurām tu uzticies. Tikai tajās valstīs, acīm redzot, tādu spītīgu iedzīvotāju ir maz, līdz ar to izpaliek represijas. Kā jau minēju, tur vakcinācijas aptvere bija jau tuvu 70, kamēr Latvijā pie 40.
Ja būtu tikpat atbildīgi savakcinējušies, arī mums represijas izpaliktu.
Viss pārējais tavā tekstā ir saasinātas un pārspīlētas emocijas, uz kurām nav jēgas atbildēt.
03.12.2021 10:12 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Kāpēc ne ?
Kur tad tās nāves no vakcīnām un briesmīgās mutācijas ?

Pilnībā piekrītu! Tās slēptās telegram grupas ar tūkstošiem cilvēku, kuras tiek veidotas valdībai un medijiem aiz muguras, tāpat pilnībā sastāda Šlesera un Gobzema apmaksāti aktieri (tai skaitā arī tā "Covid Vaccine injuries" grupa, kuru sastāda 84500 aktieru un kuru es jau ilgi cenšos nobanot). Arī VAERS dati ir pilnībā "uzpūsti" un to bodīti jau sen vajadzēja vērt ciet. Pat paša Pfizer datiem nedrīkst pilnībā uzticēties, jo viņi nesen nāca klajā ar jaunākajiem datiem 91 lpp. garumā, kur itkā kādi cilvēki bija cietuši pēc vakcīnas. Droši vien, kāds Gobzema vai Trampa fans tur bija iefiltrējies un izmainījis informāciju.
Vienkārši ticiet valdībai, medijiem un, galvenais, man uz vārda: vakcīna ir pilnībā droša, no tās neviens cilvēks nav cietis un necietīs! Tieši pretēji - tā uzlabo cilvēka labsajūtu, imunitāti, IQ un vispārējo veselības stāvokli.
03.12.2021 10:32 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Luī @ 03.12.2021 10:12

Tu taču saproti, ka vakcinējas ne tikai Latvijā? Bet arī valstīs, kurās korupcijas indeks ir tuvu minimumam? turklāt tieši tajās valstīs vakcinācijas aptvere jau vairākus mēnešus atpakaļ bija ap 70-80%. Vai arī tajās valstīs Kariņš kaut ko lemj?
Ja nav ticības Latvijas valdībai, skaties uz to valstu piemēru, kurām tu uzticies. Tikai tajās valstīs, acīm redzot, tādu spītīgu iedzīvotāju ir maz, līdz ar to izpaliek represijas. Kā jau minēju, tur vakcinācijas aptvere bija jau tuvu 70, kamēr Latvijā pie 40.
Ja būtu tikpat atbildīgi savakcinējušies, arī mums represijas izpaliktu.
Viss pārējais tavā tekstā ir saasinātas un pārspīlētas emocijas, uz kurām nav jēgas atbildēt.

Attīstītajās valstīs big farma, Geits un pārējie lizard-masoni jau pirms tam, ar labā dzīves līmeņa,veselības aprūpes un tehnoloģiju palīdzību, ir paguvuši nabaga tautai nozombēt smadzenes, tāpēc viņi šo ļauno spēku ietekmēti akli, kā aitas skrēja vakcinēties. Latvieši ir garā stipri, mūs sargā sentēvu zintis un padomju mantojums, mēs nepakļausimies zinātnei un atīstībai, mūsu mērķis ir uztaisīt reversu evolūcijai, izaudzēt astes un sarāpties atpakaļ kokos.😂
03.12.2021 10:44 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Kokomi
Jau pirms meneša dabūju trešo poti. Tā pat katru gadu taisu gripu un nebūtu problēmu taisīt katru gadu covid. Nesaprotu kāpēc vakcīnām neuzticas. Laikam jau cilvēka prātam grūti aptvert ka pastāv ne tikai zāles bet arī profilakses pasākumi. Laikam pārāk labi dažiem skan un ir trust issues.

Neņem viņus vērā! Tie ir vai nu 1. dzīves apvainoti cilvēciņi, kuriem nedod un kuri uzskata, ka ja viņi neietilpst riska grupā, tad viņi ar nāvējošo vīrusu paši spēs tikt galā, vai 2. muļķīši, kuri uzskata, ka preparāti, kas uz papīra nav "izgājuši" klīniskos pētījumus ir neuzticami, vai 3. zinātnei neticoši idiotiņi, kuri vispār ar smadzenēm nedraudzējas, lasa visas iespējamās sazvērestības teorijas par tēmu un uzskata, ka pandēmijas vispār nav, jo epidēmijai, pēc viņu domām, ir nepieciešams, lai vienlaicīgi būtu saslimuši 5% iedzīvotāju. Tu spēj tam noticēt?
03.12.2021 10:55 |
 
Reitings 111
Reģ: 06.11.2021
Es labāk atsukaju bomzim pie origo, nekā vakcinējos un punkts. Man nevajag!
03.12.2021 10:57 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Lalo
Attīstītajās valstīs big farma, Geits un pārējie lizard-masoni jau pirms tam, ar labā dzīves līmeņa,veselības aprūpes un tehnoloģiju palīdzību, ir paguvuši nabaga tautai nozombēt smadzenes, tāpēc viņi šo ļauno spēku ietekmēti akli, kā aitas skrēja vakcinēties. Latvieši ir garā stipri, mūs sargā sentēvu zintis un padomju mantojums, mēs nepakļausimies zinātnei un atīstībai, mūsu mērķis ir uztaisīt reversu evolūcijai, izaudzēt astes un sarāpties atpakaļ kokos.

Lieliski teikts! Neticēsim Geitsam, jo viņš tālajā 2008. gadā kaut ko tur teica par populācijas samazināšanu uz planētas.:D
03.12.2021 11:10 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Lieliski teikts! Neticēsim Geitsam, jo viņš tālajā 2008. gadā kaut ko tur teica par populācijas samazināšanu uz planētas

Samazināt cilvēku skaitu uz planētas var daudz vienkāršākā veidā, nevis radot vīrusu un pēc tam indīgu vakcīnu.
03.12.2021 11:31 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Godfather @ 03.12.2021 11:31

Samazināt cilvēku skaitu uz planētas var daudz vienkāršākā veidā, nevis radot vīrusu un pēc tam indīgu vakcīnu.

Pilnīgi pareizi! Šajā tēmā gan neesmu spēcīgs. Varbūt vari dažus minēt, lai es zinātu uz priekšdienām?
03.12.2021 11:40 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Lieliski teikts! Neticēsim Geitsam, jo viņš tālajā 2008. gadā kaut ko tur teica par populācijas samazināšanu uz planētas.

Jā, jā, iedomājies, ka Tev ir plāns atbrīvoties no lielas daļas pasaules iedzīvotāju. Tevi uztaicina uz Tedx konferenci. Pirms konferences Tu sēdi aizkulisēs un domā: “hm, būtu jauki visai pasaule pastāstīt par manu ļauno plānu - samazināt populāciju, jo uz pasaules dzīvo pārāk daudz vecu un vārgu cilvēku. Laba doma! Iešu visiem pastāstīt” 😁
Starpcitu, tas teikums ir no konteksta izrauts. Priekš tiem, kas līdzi nedomā un informāciju nepārbauda.
03.12.2021 11:43 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tevi uztaicina uz Tedx konferenci.

A viņš par populācijas samazināšanu runāja arī Tedx konferencē?
03.12.2021 11:50 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Samazināt cilvēku skaitu uz planētas var daudz vienkāršākā veidā, nevis radot vīrusu un pēc tam indīgu vakcīnu.
Pilnīgi pareizi! Šajā tēmā gan neesmu spēcīgs. Varbūt vari dažus minēt, lai es zinātu uz priekšdienām?

Vai tas ir reāli vajadzīgs ?
Fantasy fimu scenārijus nevajag uzskatīt par īstenību.
03.12.2021 11:50 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
A viņš par populācijas samazināšanu runāja arī Tedx konferencē

First, we've got population. The world today has 6.8 billion people. That's headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by, perhaps, 10 or 15 percent. But there, we see an increase of about
03.12.2021 11:54 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Luī @ 03.12.2021 11:54

First, we've got population. The world today has 6.8 billion people. That's headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by, perhaps, 10 or 15 percent. But there, we see an increase of about

Tad mēs runājam par dažādām lietām. Domāju, ka antivakseri vairāk iespringst par šo.
https://youtu.be/Ql-Mtlx31e8?t=2050
03.12.2021 11:59 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
https://youtu.be/Ql-Mtlx31e8?t=2050

Ir zināma precīza minūte?
03.12.2021 12:05 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Luī @ 03.12.2021 12:05

Ir zināma precīza minūte?

35:12
Taču, lai nebūtu izrauts no konteksta, jāskatās no 34. minūtes.
03.12.2021 12:14 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Godfather @ 03.12.2021 11:50

Vai tas ir reāli vajadzīgs ?
Fantasy fimu scenārijus nevajag uzskatīt par īstenību.

Nu tak padalies ar kādiem citiem piemēriem, lai es varētu stulbajiem antivakseriem nākamreiz aizvērt muti!
03.12.2021 12:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits