Protesti nākamnedēļ

 
Reitings 12
Reģ: 14.09.2021
Iesiet uz protestiem nākamnedēļ - pret pašreizejo valdību, brīvības ierobežošanu un piespiedu vakcināciju visās Latvijas pilsētās un Rīgā 13.12 16:00 pie prezidenta pils? Vairāk info meklējot pēc pasākuma nosaukuma Rododendrs, Aldis Gobzems organizē.
Es daudz nesaprotu no politikas. Zinu ka te daudz vai vairums aktīvo foruma lietotāju ir par vakcināciju… es tikai domāju ka tai ir jābūt brīvprātīgai...🤐
Es piem. grūtniecības dēļ nevaru vakcinēties un koledža kur mācos neļauj man apmeklēt nodarbības. Tas nav forši, nevaru pabeigt studijas, dzīve apstadināta, laiks paiet garām bezjēgā, kad bija saplānots izmācīties…Draugi palika bez darba…
Nenormālās lietas mums liek pieņemt… un pakāpeniski pierodam pie atņemtās izvēles brīvības. Kas nu nākamais notiks?
01.12.2021 01:02 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Susurrrrrs @ 02.12.2021 17:56

Nu defektiivajiem suudiigi, jaalasa feiki, jaasacer feiki, jaaklaigaa utt. Jaakliedz par “naaveejoshajaam” blakusparaadiibaam, jaafunktieree, kaa tikt tur, kur nevar tikt, kaa nopirkt sertifikaatu. Paareejiem gan tik vien neertiibu, ka jaaziedo 5 min no sava laika, ieejot vakcinaacijas centraa, ejot no darba/uz darbu. Nu laukos sanaak taalaak braukt, Riigaa vispaar easy. Manis peec da kaut vai katru meenesi varu poteeties, dzilji vienalga. Pagarsh komandeejums spiid driizumaa, sapoteejos ar buusteri, lai sertifikaats nebeidzas aarpus Latvijas, ja uzliks terminjus. Tagad runaajos ar B.Geitsu 5 G tiiklaa un mans DNS transformeejas, ha ha ha ha.

Ja ņem vērā, ka esi latentā antivaksere, tu esi diezgan pozitīvi noskaņota pret svēto poti. Laikam jau pat tu esi sapratusi, ka svētā pote ir domāta imunitātes, IQ un vispārējai veselības stiprināšanai. Apsveicami!
02.12.2021 18:43 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
LaLo @ 01.12.2021 03:40
Protams, ka iešu. Tas ir katra savu dzimteni mīloša pilsoņa pienākums. Apsiešu Lielvārdes jostu, uzaušu pastaliņas, vilnas seģeni plecos, folija cepuri galvā un ar smaidu sejā, dziesmām pilnu krūti stāšos pretī ļaunajiem valdības spēkiem. Ar savu tautas brāļu un māsu siržu kopā likšanu, un pērkonkrusta vareno spēku mēs patrieksim šos nolādētos kangarus no viņu migas, Melnais bruņinieks tik gāzs tumšās dzelmēs un atkal zaļos un zels garā skaistā latvju tauta.

😂😂😂
Vēl telefons jāieliek maciņa, lai tos starus ļaunos neķer
02.12.2021 18:45 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Jūs esat pārliecinātas, ka protat atšķirt konspirāciju teoriju no reālas iespējas? Tieši vakcīnu atbalstītāji pirms kāda gada visas vakcīnu pases, būsterus, atlaišanas no darba, obligātu vakcināciju, naudas un cietumsodus par nevakcinēšanos utt. sauca par konspirāciju teoriju, kas nekad nenotiks. Pats Pavļuts to sauca par totalitārismu, kas Latvijā nekad nebūs. Tagad jūs pašas esat kvēlas šādu noteikumu un likumu aizstāves un neviens cits kā Pavļuts to visu izbīda. Atliks Pavļutam pateikt, ka 5G paaugstina risku mirt no Omikrona, jūs taču momentā uzvilksiet filjcepurītes galvā. Un Susurs varu derēt, ka uzvilks veselas 10.
02.12.2021 18:54 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
putns @ 02.12.2021 18:54
Jūs esat pārliecinātas, ka protat atšķirt konspirāciju teoriju no reālas iespējas? Tieši vakcīnu atbalstītāji pirms kāda gada visas vakcīnu pases, būsterus, atlaišanas no darba, obligātu vakcināciju, naudas un cietumsodus par nevakcinēšanos utt. sauca par konspirāciju teoriju, kas nekad nenotiks. Pats Pavļuts to sauca par totalitārismu, kas Latvijā nekad nebūs. Tagad jūs pašas esat kvēlas šādu noteikumu un likumu aizstāves un neviens cits kā Pavļuts to visu izbīda. Atliks Pavļutam pateikt, ka 5G paaugstina risku mirt no Omikrona, jūs taču momentā uzvilksiet filjcepurītes galvā. Un Susurs varu derēt, ka uzvilks veselas 10.

Pavļuts ir gudrs vīrs, ar Hārvardas izglītību. Ja viņš teiks, ka jāiesmērējas ar āpšu taukiem un kailai jāšūpojas uz Akmens tilta margā, es noteikti to darīšu. Pavļuta vārds ir likums.😍
P.S. Folija cepure nelīdzēs, vajag visam folijā ievīstīties, tas pasargājot arī no pārāk lielas seksuālas aktivitātes, kas vīriešiem rezultējas ar pārāk mīkstu un maigu raksturu. Vajag kārtīgi sēkliniekus un locekli notīt. 😂
02.12.2021 19:04 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Nu, tie joki nav īpaši smieklīgi, bet būtībā jā - Tu izdarīsi visu, ko Pavļuts liks, un pati to ļoti labi zini.
P.S. iesaku beigt sevi pazemot ar tiem tekstiem par masturbāciju un locekļu notīšanu, jo es vienkārši neesmu tas profils, kurš Tu domā, ka esmu.
02.12.2021 19:18 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
putns @ 02.12.2021 18:54
Jūs esat pārliecinātas, ka protat atšķirt konspirāciju teoriju no reālas iespējas? Tieši vakcīnu atbalstītāji pirms kāda gada visas vakcīnu pases, būsterus, atlaišanas no darba, obligātu vakcināciju, naudas un cietumsodus par nevakcinēšanos utt. sauca par konspirāciju teoriju, kas nekad nenotiks. Pats Pavļuts to sauca par totalitārismu, kas Latvijā nekad nebūs. Tagad jūs pašas esat kvēlas šādu noteikumu un likumu aizstāves un neviens cits kā Pavļuts to visu izbīda. Atliks Pavļutam pateikt, ka 5G paaugstina risku mirt no Omikrona, jūs taču momentā uzvilksiet filjcepurītes galvā. Un Susurs varu derēt, ka uzvilks veselas 10.
tieši vakcīnu atbalstītājiem bija pie dirsas par šo, jo viņus tas galīgi neietekmē un neko nemaina.
02.12.2021 19:27 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
putns @ 02.12.2021 19:18
Nu, tie joki nav īpaši smieklīgi, bet būtībā jā - Tu izdarīsi visu, ko Pavļuts liks, un pati to ļoti labi zini.
P.S. iesaku beigt sevi pazemot ar tiem tekstiem par masturbāciju un locekļu notīšanu, jo es vienkārši neesmu tas profils, kurš Tu domā, ka esmu.

Mīļais draugs, es par visiem šiem noteikumiem un ierobežojumiem biju jau pašā sākumā,kad tikko vakcīna kā tāda prādījās, pirms vispār valdība par visām sankcijām ieminējās, tā ka nē, es nedaru to ko Pavļuts liek, es tikai priecājos, ka manas prognozes piepildījās. So, es esmu konspirāciju teoriju atbalstītāja, jo jau sen atbalstīju obligāto vakcināciju un visus ierobežojumus. Valdība pārāk mīksta pret jums visiem bijusi ir. Vajadzēja uzreiz kā Austrijā plānojas, cietums un pāris tūkstoši naudas sodā, vai vēl labāk- uz gulagiem.😂
02.12.2021 19:40 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Ja negribas būt sociāli atbildīgiem un nav sapratnes par dzīvi sabiedrībā, tad varbūt ir vērts apdomāt pārcelšanos uz dzīvi tālāk no sabiedrības. Tad varēs stīvēties pretī ierobežojumiem, kurus dzīve sabiedrībā uzliek.
02.12.2021 19:55 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
LaLo @ 02.12.2021 19:40

Mīļais draugs, es par visiem šiem noteikumiem un ierobežojumiem biju jau pašā sākumā,kad tikko vakcīna kā tāda prādījās, pirms vispār valdība par visām sankcijām ieminējās, tā ka nē, es nedaru to ko Pavļuts liek, es tikai priecājos, ka manas prognozes piepildījās. So, es esmu konspirāciju teoriju atbalstītāja, jo jau sen atbalstīju obligāto vakcināciju un visus ierobežojumus. Valdība pārāk mīksta pret jums visiem bijusi ir. Vajadzēja uzreiz kā Austrijā plānojas, cietums un pāris tūkstoši naudas sodā, vai vēl labāk- uz gulagiem.?

Par ko Tu biji no paša sākuma? Obligātiem būsteriem ik pēc dažiem mēnešiem, atlaišanu no darba, cietumsodiem? Izklausies pēc ļoti ekstrēma cilvēka. Labi zinu, ka daudzi vakcinētie jau no sākuma atbalstīja ierobežojumus kā aizliegumu nevakcinētajiem apmeklēt lielveikalus, restorānus u.tml., bet ne jau šo. Acīmredzot viņu vidū ir bijuši daži īpaši ekstrēmi izņēmumi.
Shakti @ 02.12.2021 19:55
Ja negribas būt sociāli atbildīgiem un nav sapratnes par dzīvi sabiedrībā, tad varbūt ir vērts apdomāt pārcelšanos uz dzīvi tālāk no sabiedrības. Tad varēs stīvēties pretī ierobežojumiem, kurus dzīve sabiedrībā uzliek.

Nu, skatoties, par kādu sabiedrību ir runa. Kas pārkāpj visas tiesību normas pret 99,...% cilvēku, par labu 0,...%? Nedomā, ka es pati gribu šādā sabiedrībā dzīvot.
02.12.2021 20:31 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
LaLo @ 02.12.2021 19:40

Mīļais draugs, es par visiem šiem noteikumiem un ierobežojumiem biju jau pašā sākumā,kad tikko vakcīna kā tāda prādījās, pirms vispār valdība par visām sankcijām ieminējās, tā ka nē, es nedaru to ko Pavļuts liek, es tikai priecājos, ka manas prognozes piepildījās. So, es esmu konspirāciju teoriju atbalstītāja, jo jau sen atbalstīju obligāto vakcināciju un visus ierobežojumus. Valdība pārāk mīksta pret jums visiem bijusi ir. Vajadzēja uzreiz kā Austrijā plānojas, cietums un pāris tūkstoši naudas sodā, vai vēl labāk- uz gulagiem.?

Kā tu uzdrīksties apšaubīt valdības lēmumu pareizumu? Tev līdz Kariņam kā glimezim līdz mēnesim! Domāju, ka par cietumiem un nāvessodiem nav jāuztraucas. Tie, paldies dievam, ir tikai laika jautājums. Mēs nedrīkstam dzivot brīvā valstī un patstāvīgi pieņemt lēmumus! Tas ir viens no lielākajiem noziegumiem, kādu latvietis/-te vispār var atļauties.
02.12.2021 20:34 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
McSara @ 02.12.2021 16:35

Ja jau ir tik grūti un smagi, nav jāskraida pa veikaliem vai nezin kur, tad jāatpūšas mājās!
Visur pasaulē joprojām mocas ar to vīrusu, ne Latvija ir vienīgā valsts, kurā jānēsā maskas! Pasaulē ir pandēmija un jāpieņem tas, ka tagad viss ir citādi! Man arī nepatīk maskas, bet ja tas ir veids kā var samazināt kaut nedaudz saslimstību, tad varu arī tādas neērtības paciest!

Mhm, man ir jāēd utt. Kurš tad darīs to visu manā vietā? Nu nja, tās kurām ir kāds kurš viņu vietā aiziet tur, nopērk to, to, tad mierīgi, var palikt mājās.
02.12.2021 22:31 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Mēs nedrīkstam dzivot brīvā valstī un patstāvīgi pieņemt lēmumus!

Būs vien jābrauc pēc demokrātijas uz Āfriku, Brazīliju vai Pakistānu, tur neuzspiež vakcīnas.
02.12.2021 22:45 |
 
Reitings 4710
Reģ: 20.08.2021
sla @ 02.12.2021 22:31

Mhm, man ir jāēd utt. Kurš tad darīs to visu manā vietā? Nu nja, tās kurām ir kāds kurš viņu vietā aiziet tur, nopērk to, to, tad mierīgi, var palikt mājās.

Mūsdienās ir taču labas online opcijas!
Vai tad tiešām neviena paša ģimenes locekļa nav apkārt, kas palīdzētu grūtniecei? Vai tiešām ir tik traki, ka grūtniecei jaiet uz veikalu, jastiepj iepirkuma maisi... Diez kas nav! Es vienkārši pasutitu uz mājām, un esmu tā arī darījusi!
02.12.2021 23:14 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Luī @ 02.12.2021 22:45

Būs vien jābrauc pēc demokrātijas uz Āfriku, Brazīliju vai Pakistānu, tur neuzspiež vakcīnas.

Jo vairāk cilvēku vakcinēti, jo laimīgāka būs valdība un, kā Lalo augstāk norādīja, ikviena pareiza un kārtīga ierēdņa galvenais mūža pienākums ir izpatikt valdībai un darīt visu tā, lai tai vienmēr būtu labi, pilnībā ignorējot savas personīgās vēlmes un robežas. Arī apšaubīt valdības lēmumus ir noziegums, jo valdība nekad kļūdas nepieļauj. Tas pat teorētiski nav iespējams. Es varu tikai apbrīnot Kariņa kungu par viņa spēju "multitāskingot" un vienlaicīgi palīdzēt ne tikai cilvēkiem cīņā ar šausmīgi bīstamo mēri, kas "noslauka" no zemes virsmas vienu valsti pēc otras, bet pat atbalstīt LGBTQ un noorganozēt viņiem gājienu. Ja tas nav iedvesmojoši, tad es nezinu, kas ir...
03.12.2021 07:09 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Lai tie cilvēki iet protestā bez maskām, saslimst. Jo mazāk Gobzema atbalstītāju jo labāk.
03.12.2021 07:45 |
 
Reitings 111
Reģ: 06.11.2021
LaLo @ 02.12.2021 19:40

Mīļais draugs, es par visiem šiem noteikumiem un ierobežojumiem biju jau pašā sākumā,kad tikko vakcīna kā tāda prādījās, pirms vispār valdība par visām sankcijām ieminējās, tā ka nē, es nedaru to ko Pavļuts liek, es tikai priecājos, ka manas prognozes piepildījās. So, es esmu konspirāciju teoriju atbalstītāja, jo jau sen atbalstīju obligāto vakcināciju un visus ierobežojumus. Valdība pārāk mīksta pret jums visiem bijusi ir. Vajadzēja uzreiz kā Austrijā plānojas, cietums un pāris tūkstoši naudas sodā, vai vēl labāk- uz gulagiem.?

Tu esi pretīga cūka iesprauž dirsa spriči
03.12.2021 08:40 |
 
Reitings 111
Reģ: 06.11.2021
Kokomi @ 03.12.2021 07:45
Lai tie cilvēki iet protestā bez maskām, saslimst. Jo mazāk Gobzema atbalstītāju jo labāk.

Mēs tusēsim 13.decembrī pie rīgas pils, kamēr vakcinmerkakji sēdes mājas un bimbās ap 20. Decembrī jo būs lokdauns uz jauno gadu un uzmini nu, vainos Gobzema pasākumu, kaut gan skaitļus uzpūtis fake.
Tā teikt būs atkal iemesls, pandemija neeksistē, tā ir parasta gripa atjedzat smadzenes un sakāt saprast ka tā ir jauna pasaules kārtība
03.12.2021 08:42 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Labi, Gobzems - tas ir atsevišks stāsts, bet vai jūs tiešām esat gatavas iet uz trešo un ceturto obligāto vakcīnu? Es kaut kā negribu ticēt, ka cilvēki ir tik akli.
03.12.2021 08:45 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Labi, Gobzems - tas ir atsevišks stāsts, bet vai jūs tiešām esat gatavas iet uz trešo un ceturto obligāto vakcīnu? Es kaut kā negribu ticēt, ka cilvēki ir tik akli.

Kāpēc ne ?
Kur tad tās nāves no vakcīnām un briesmīgās mutācijas ?
03.12.2021 08:53 |
 
Reitings 111
Reģ: 06.11.2021
Godfather @ 03.12.2021 08:53

Kāpēc ne ?
Kur tad tās nāves no vakcīnām un briesmīgās mutācijas ?

Ap 2025. Gadu cilvēka DNS mutēsies un smadzenes atmirs, ka rezultātā cilvēks paliks par dārzeni ar tieksmi nogalināt vai inficēt nevakcinētos.
Daudzas filmas ir piepildījušās, vari paskatīties filmu ar Vilu Smitu galvenajā lomā.
03.12.2021 09:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!