Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Protesti nākamnedēļ

 
Reitings 12
Reģ: 14.09.2021
Iesiet uz protestiem nākamnedēļ - pret pašreizejo valdību, brīvības ierobežošanu un piespiedu vakcināciju visās Latvijas pilsētās un Rīgā 13.12 16:00 pie prezidenta pils? Vairāk info meklējot pēc pasākuma nosaukuma Rododendrs, Aldis Gobzems organizē.
Es daudz nesaprotu no politikas. Zinu ka te daudz vai vairums aktīvo foruma lietotāju ir par vakcināciju… es tikai domāju ka tai ir jābūt brīvprātīgai...🤐
Es piem. grūtniecības dēļ nevaru vakcinēties un koledža kur mācos neļauj man apmeklēt nodarbības. Tas nav forši, nevaru pabeigt studijas, dzīve apstadināta, laiks paiet garām bezjēgā, kad bija saplānots izmācīties…Draugi palika bez darba…
Nenormālās lietas mums liek pieņemt… un pakāpeniski pierodam pie atņemtās izvēles brīvības. Kas nu nākamais notiks?
01.12.2021 01:02 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Es piem. grūtniecības dēļ nevaru vakcinēties

Ārstu konsīlija atzinums ir, ka nevari? Nu, tas tikai tavs pieņēmums, ka grūtniecības dēļ nevari. :) Cik es esmu dzirdējusi, grūtniecēm tieši iesaka vakcinēties. Un ir ziņots par gadījumiem, kad mirušas nevakcinētās grūtnieces.
Es nekāda gadījumā neko nepiesaucu un neesmu agresīvais vakcīnu uzspiedējs, vienkārši acis iekrita tas - nevaru grūtneicībaa dēļ.
Bet kas attiecas uz brīvprātību/spiešanu. Visam ideala pasaulē vajadzetu būt brīvprātīgi un daudz kļudu valdība pielaidusi, bet ka sakas “izlieto nesasmelsi”, tāpēc domaju, ka tagas esam tue kur esam un vakcīnas vienīgais kaut cik to saslimstību ierobežo un valsts mūžīgi nevar ekonomikā ierūsēt. Lai gan tagad atkal esam jaunos sūdios, jo valdība bremzē :)
01.12.2021 01:32 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Ir tāda cilvēku kategorija, kas pie visām savām problēmām vaino visus citus, tikai ne sevi. Ej ar savu punci uz dzīves abižoto protestiem, riskējot dabūt ne tikai covidu, bet kaut vai elementāri tikt pagrūstai un tikt pie jautrām komplikācijām. Būs jauni iemesli pasūdzēties.
01.12.2021 03:06 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
nedošos, jo jēga tāpat nebūs nekāda. pastāvēs, pabļaustīsies, padziedās, augstākais daži simti cilvēku, un viss.
01.12.2021 03:18 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Protams, ka iešu. Tas ir katra savu dzimteni mīloša pilsoņa pienākums. Apsiešu Lielvārdes jostu, uzaušu pastaliņas, vilnas seģeni plecos, folija cepuri galvā un ar smaidu sejā, dziesmām pilnu krūti stāšos pretī ļaunajiem valdības spēkiem. Ar savu tautas brāļu un māsu siržu kopā likšanu, un pērkonkrusta vareno spēku mēs patrieksim šos nolādētos kangarus no viņu migas, Melnais bruņinieks tik gāzs tumšās dzelmēs un atkal zaļos un zels garā skaistā latvju tauta.
01.12.2021 03:40 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Klaunu saiets būs. Neiešu. Varbūt palasīšu ziņu portālos, pasmiešos ar draugu pie vakariņu galda un aizmirsīšu. Tāda sabiedrības daļa un pats Gobzems nav uzmanības vērti. Nebūtu šīs diskusijas nemaz nezinātu, ka tāda komēdija būs.
P. S. Ja domā, ka nevar vakcinēties, tad jāiet pie konsīlija un jāsaņem atzinums. Tikai grūtniecība nav iemesls. Varbūt ja ir sarežģījumu risks tad vēl...
01.12.2021 06:31 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Būtībā meitenes visu pareizi pateica. Vienkārši pieņem faktu, ka visi gudrie cilvēki (tai skaitā arī konsīliji un ģimenes ārsti) grib, lai tu vakcinētos, jo tas ir veselīgi/vērtīgi gan tev, gan bērnam un pasargās tevi no šausmīgā mēra, kas nogalina gandrīz triljonus ik sekundi. Dodoties tādos gājienos, tu tikai velti tērēsi savu un citu cilvēku dārgo laiku. Vai tad neredzēji, kā leģendārā valdība ar vieglas rokas kustību noslaucīja no galda papīrīti ar 50000 antivakseru parakstiem? Tas tev ne par ko neliecina?
Tev nav nepieciešama nekāda brīvība, jo valdība spēj pieņemt daudz pareizākus/adekvātākus lēmumus par tavu ķermeni un dzīvi nekā tu pati. Ļauj viņiem rīkoties tavā vietā!
01.12.2021 08:48 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ja Gobzems uzstāsies ar savu šovu, tad gribētos redzēt klātienē.
Vispār interesanti paklausīties antivaxeru uzskatus un dogmas 😮😮😮
01.12.2021 10:23 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nejiešu. Un kāpēc tu kā grūtniece nevari vakcinēties? Man ir zināmas 4 grūtnieces uz doto brīdi ,kas ir vakcinējušās, viss ir kārtībā. Tam jau arī tas pasākums ir paredzēts, tiem kas negrib. Bet pat, ja es arī būtu pret vakcīnu, nejietu tikai tāpēc ,jo Gobzems viņu rīko, ja vēl tā būtu iniciatīva no parasto, mirstīgo pilsoņu puses cita lieta, bet ne no Gobzema kurš tikai reāli izmanto šito situāciju, lai celtu sev popularitāti. Gribētu zināt uz kādu citu pamatu viņš taisītu savu kampaņu, ja nebūtu tagad Kovids, Aldis tā vien cer, ka pandēmija vēl pastāvēs līdz vēlēšanām un ,tad beigsies un viņam nebūs pat jābūt tam, kas ar visu šo situāciju tiks galā. Man pat bail iedomāties kāda situācija tagad būtu Latvijā, ja šis tipiņš tagad būtu pie varas.
01.12.2021 10:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
LaLo @ 01.12.2021 03:40
Protams, ka iešu. Tas ir katra savu dzimteni mīloša pilsoņa pienākums. Apsiešu Lielvārdes jostu, uzaušu pastaliņas, vilnas seģeni plecos, folija cepuri galvā un ar smaidu sejā, dziesmām pilnu krūti stāšos pretī ļaunajiem valdības spēkiem. Ar savu tautas brāļu un māsu siržu kopā likšanu, un pērkonkrusta vareno spēku mēs patrieksim šos nolādētos kangarus no viņu migas, Melnais bruņinieks tik gāzs tumšās dzelmēs un atkal zaļos un zels garā skaistā latvju tauta.

Kaut kā ļoti spilgti varu iztēloties to tautastērpu ar follija cepuri protestā 😂👌
01.12.2021 11:39 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Ko tev kā grūtniecei tur darīt? Sēdi mājās un mazāk lien cilvēkos. Kad biju stāvoklī arī nevakcinējos jo ārste sākumā man teica ka nevajag un beigās teica ka vajag.. man bija tāds wtf?! Bet es nepieļāvu domu iet uz kaut kādiem piketiem.
01.12.2021 11:47 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Antivakseri rīko gājienu, lai cīnītos par izvēles brīvību. Vienkārši tāds WTF.
01.12.2021 11:55 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Kad beidzot viņi sapratīs, ka izvēles brīvības esamība ir viena no nopietnākajām problēmām pasaulē?
01.12.2021 11:59 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
LaLo @ 01.12.2021 03:40
Protams, ka iešu. Tas ir katra savu dzimteni mīloša pilsoņa pienākums. Apsiešu Lielvārdes jostu, uzaušu pastaliņas, vilnas seģeni plecos, folija cepuri galvā un ar smaidu sejā, dziesmām pilnu krūti stāšos pretī ļaunajiem valdības spēkiem. Ar savu tautas brāļu un māsu siržu kopā likšanu, un pērkonkrusta vareno spēku mēs patrieksim šos nolādētos kangarus no viņu migas, Melnais bruņinieks tik gāzs tumšās dzelmēs un atkal zaļos un zels garā skaistā latvju tauta.

Aptuveni šāda arī būtu bijusi mūsu senču attieksme, ja viņi vispār tādu kovidu pamanītu. Mīnus folija cepurīte, protams. Slimības, kas nogalina dažus cilvēkus 60+ gadu vecumā, agrākām paaudzēm nav bijušas aktuālas. Tagad jau arī laucinieki netrīc pie visām miesām par kovidu, tā ir pilsētnieku paranoja. Un ne jau pilsētās dzīvojošo strādnieku šķiras paranoja, kas bieži vien arī veido lielāko daļu šādu protestētāju, bet dažādu ofisa planktonu paranoja, kas tad veikalu pārdevējiem u.tml. uzspiež vakcināciju, jo kas tad viņu avokado priekš lašmaizītēm noskenēs un ieliks maisiņā?
01.12.2021 13:09 |
 
Reitings 13
Reģ: 27.09.2021
Par grūtniecēm varu pastāstīt savu pieredzi.
Devītajā mēnesi saslimu ar covid, parādījās simptomi un visam tam klāt temperatūra 38-39, rezultāta piektās dienas vakara dzemdēju.
Dzemdēju ar covid, 38 temperaturu, plaušu karsoni pēc diezgan lielas mocīšanās ķeizars. Pēc covid nogulējām ar bērnu katrs sava nodala vēl divas nedēļas.
Domāju, ka ir vērts vakcinēties!
01.12.2021 22:01 |
 
Reitings 13
Reģ: 27.09.2021
P.S. Vēl bija asins pārliešana
01.12.2021 22:02 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Neklausi to ko tev saka vakcinētie, bet klausi savu intuīciju. Es biju stāvoklī iepriekšējā mājsēdes laikā, viss bija labi, nesaslimu, nepotējos ne ar vienu, toties smaku nost maskā. Es uz šo poti nekad neparakstīšos, tā kā, kad tev vakcinētie mēģina pierunāt to izdarīt, tad neklausi. Tāpat kā antivakseri mēģina atrunāt vakcinēšanos, tas pats princips. Neklausi nevienu izņemot pati sevi. Tu un tava bērna veselība ir tava atbildība. Ja visi lec no klints arī leksi? Nu vot tā tas notiek, tā ir tava galva, tava sirds balss, intuīcija.
02.12.2021 02:35 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
sla @ 02.12.2021 02:35
Neklausi to ko tev saka vakcinētie, bet klausi savu intuīciju. Es biju stāvoklī iepriekšējā mājsēdes laikā, viss bija labi, nesaslimu, nepotējos ne ar vienu, toties smaku nost maskā. Es uz šo poti nekad neparakstīšos, tā kā, kad tev vakcinētie mēģina pierunāt to izdarīt, tad neklausi. Tāpat kā antivakseri mēģina atrunāt vakcinēšanos, tas pats princips. Neklausi nevienu izņemot pati sevi. Tu un tava bērna veselība ir tava atbildība. Ja visi lec no klints arī leksi? Nu vot tā tas notiek, tā ir tava galva, tava sirds balss, intuīcija.

Viedi vārdi, vienmēr jāklausa tikai pašai sevi, it visā. Ko tie ārsti, epidemiologi un pārējie šarlatāni var zināt. Riebjas,tikai uzspiež mehānismu, kurš izdomāts nabaga tautas pakļaušanai. Prieks, ka ir tādi cilvēki, kuri turās pretī visai šai sistēmai un redz īsto bildi, jācer, ka ar vien lielākais daļai iedzīvotāju beidzot atvērsies acis. Tad mēs visi kopā, spēcīgi garā, celsimies. Uzvarēsim gan Kariņu,gan Dumpi, pat pašus sāta iemiesojumus- Geitsu un Masku gāzīsim no tumsas troņa. Būsim stipras, meitene, lai izdodas!!!!
02.12.2021 06:54 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
*sātana iemiesojumus
02.12.2021 06:55 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
sla @ 02.12.2021 02:35
Neklausi to ko tev saka vakcinētie, bet klausi savu intuīciju. Es biju stāvoklī iepriekšējā mājsēdes laikā, viss bija labi, nesaslimu, nepotējos ne ar vienu, toties smaku nost maskā. Es uz šo poti nekad neparakstīšos, tā kā, kad tev vakcinētie mēģina pierunāt to izdarīt, tad neklausi. Tāpat kā antivakseri mēģina atrunāt vakcinēšanos, tas pats princips. Neklausi nevienu izņemot pati sevi. Tu un tava bērna veselība ir tava atbildība. Ja visi lec no klints arī leksi? Nu vot tā tas notiek, tā ir tava galva, tava sirds balss, intuīcija.

Laikam plaushas beigtas jau bez kovida, ja smaki maskaa.
02.12.2021 07:52 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tad mēs visi kopā, spēcīgi garā, celsimies. Uzvarēsim gan Kariņu,gan Dumpi, pat pašus sāta iemiesojumus- Geitsu un Masku gāzīsim no tumsas troņa. Būsim stipras, meitene, lai izdodas!!!!

Taisnība, vajag rīkoties
Ko viņi mūsu zemē meklē,
Šie nolādētie valdnieki?
Vai grib mūs gāzt vēl verdzībs peklē?
Uz priekšu, pilsoņi!
Nu pulkos stājaties,
Mēs kausimies,
Līdz vergu ķēdes lūst.
02.12.2021 08:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits