Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziemassvētki 2021

 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Sveikas, meitenes! :) Lūdzu, padalaties idejās, ko esat dāvinājuši saviem vīriem/draugiem/brāļiem ziemassvētkos. Man ir ierobežots laiks veikaliem, tāpēc gribu sākt par to domāt laicīgi, bet tieši drauga dāvanai nav ideju. Mūsu ģimenē dāvanas dāvinām tikai bērniem, tāpēc esmu ļoti nabadzīga šādās fantāzijās. :D Pajautāt nav variants, jo viņam ''neko nevajag'' :D Varbūt vēl kādai būs aktuāli. :)
30.11.2021 20:42 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Es reiz visiem sataisiju vienkārši kārumu paciņas. Tādas kā bērnībā. Gan mazajiem gan lielajiem. Depo nopirku tos maisiņus (trāpijās skaisti mirdzoši brūnā krāsā, necaurspīdīgi), saliku visādas končiņas, mandarīnus. Pie katra pieliku kartiņu ar vārdu.
Vel man ja jādāvina, ļoti patīk dāvanu kartes. Vairāki cilvēki sametās, un tad sanāk paliela summa uz Douglas, Depo (vīriešiem), uz kādu restorānu (tas gan, ja pērku pati vai metas naudiņu pa diviem,trim).
Par bērniem grūti teikt, ja vecāki nezina ko vajag vai tavs jau rakstītais "neko nevajag", tad baigi grūti.
30.11.2021 20:46 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Sisenis @ 30.11.2021 20:46
Es reiz visiem sataisiju vienkārši kārumu paciņas. Tādas kā bērnībā. Gan mazajiem gan lielajiem. Depo nopirku tos maisiņus (trāpijās skaisti mirdzoši brūnā krāsā, necaurspīdīgi), saliku visādas končiņas, mandarīnus. Pie katra pieliku kartiņu ar vārdu.
Vel man ja jādāvina, ļoti patīk dāvanu kartes. Vairāki cilvēki sametās, un tad sanāk paliela summa uz Douglas, Depo (vīriešiem), uz kādu restorānu (tas gan, ja pērku pati vai metas naudiņu pa diviem,trim).
Par bērniem grūti teikt, ja vecāki nezina ko vajag vai tavs jau rakstītais "neko nevajag", tad baigi grūti.

Ar drauga dāvanu ir problēmas un “neko nevajag”.
Es parasti piefiksēju, ja mans draugs kādreiz ieminās par kādu vajadzīgu lietu, par ko tādu ko viņš plāno iegādāties , tad vispār galvassāpēm nevajadzētu būt.
30.11.2021 21:29 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Nu bet ja neko nevajag, tad varbūt tiesām neko nevajag dāvināt.
Vienu gadu neko neuzdāvinās, tad varbūt sāks kaut ko vajadzēt.
Tā tāda pieaugušo cimperlēšanās.
30.11.2021 22:03 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Ja neko nevajag, tad ieslēdzas standarta varianti-josta, naudas maks, smaržas, žurnāla vai sporta zāles abonements, gadžeti/aksesuāri mašīnai, telefonam.
30.11.2021 23:20 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Varbūt padomā, kas viņam patīk, noderēs uc.
Nu, es reiz savam draugam vārda dienā uzdāvināju daudz gaļas. Protams, ne jau tirgū nopirku gabalu cūkgaļas :D, bet nopirku rimi steiku, kas viņam garšo, nopirku dažādas vītinātas desas, šķiņķi uc. Viņam garso tādas lietas, summa neatceros ap cik bija, bet sanāca pilns grozs ar gardumiem un bija priecīgs - pašam nevajadzēja pirkt un veders priecīgs.
Ne otrajai pusītei, bet vispār draugiem esmu dāvinājusi vnk to, ka patik. Piemeram, kādam dabas milim sveci ar kadiķa smaržu(viņam ļoti patik kā smaržo kadiķi un ziemas tumšajā laika patik dedzināt svecītes) un mīļākos saldumus. Nu jā, nekas īpašs, bet tā svece maksāja ap 7 euro un bija tiešām skaista, smaržīga, saldumi daudz :)
01.12.2021 01:03 |
 
Patīk
Reitings 1747
Reģ: 24.05.2019
Tu labāk par mums zināsi, ko vajag tavam vīrietim.
Mana pēdējā laika veiksmīgākā dāvana vīrietim ir bezvadu austiņas.
Manējais arī saka ka viņam neko nevajag, bet viņam ļoti nepatīk šopings un es redzu ka īstenībā daudz ko vajag, sākot ar zeķēm, beidzot ar datorkrēslu. Cenšos arī piedomāt, lai cilvēks ir priecīgs par dāvanu, nevis tā patīk tikai man - piemēram manējais par smaržām vai spa dāvanu karti noteikti nepriecāsies.
01.12.2021 02:55 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
unicorngirl @ 30.11.2021 20:42
Sveikas, meitenes! :) Lūdzu, padalaties idejās, ko esat dāvinājuši saviem vīriem/draugiem/brāļiem ziemassvētkos. Man ir ierobežots laiks veikaliem, tāpēc gribu sākt par to domāt laicīgi, bet tieši drauga dāvanai nav ideju. Mūsu ģimenē dāvanas dāvinām tikai bērniem, tāpēc esmu ļoti nabadzīga šādās fantāzijās. :D Pajautāt nav variants, jo viņam ''neko nevajag'' :D Varbūt vēl kādai būs aktuāli. :)

Ceļojumi, pieredze ārpus komforta zonas, masāža, izpletņa lekšana, alus vai vīna brūvēšanas kit, koncerts…
Kaut kas ko pats nenopirktu… varbūt kādas dārgākas tehnoloģijas? Tip headphones kas izole apkārtējo skaņu
01.12.2021 03:51 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
That said es arī īsti nezinu ko uzdāvināt savējam šogad 🙈
01.12.2021 03:52 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Vai ir budžets? Vai pats ir izteicis vēlmes? Kādi hobiji?
Ko es esmu dāvinājusi- PS kontrolierim skin.
Gym rat kreklu, jo pats izteica vēlmi.
Jbl pārvietojamo tumbiņu.
Grāmatu par arhitektūru
Bārdas kopšanas komplektu
Lieli kasti ar Corona alu, jo atbildēja neko negrib tikai alu. Nu tad arī dabūja 😂
01.12.2021 06:53 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Labrīt visām! Nedāvināt neko nebūs variants man emocionāli, jo viņš mani šogad visos manos svētkos ir apdāvinājis ar visu, kam krāju naudu un tās nebija tās lētākās dāvanas. Tur jau tā problēma, ka to, ko vajadzēja un kas iekļautos manā budžetā (nu līdz 250, max 300 EUR)- datorkrēslu, bezvadu austiņas, viedpulksteni jau sen pats ir nopircis :D Smaržas viņam patīk, bet ar tām, manuprāt, var nošaut greizi. Turklāt mūsu kopā būšanas laikā viņš izmantojis tikai vienas smaržas un tās jau uzdāvināju, jo bija beigušās. Piemēram bārdas mašīnīte viņam jau ir. Abonements uz sporta zāli- vispār neslikta ideja, jo pašam viņam nav motivācijas. Naudas maku dāvināju nesen, josta viņam ir laba un ādas, nav vajadzības pēc jaunas. man no Jūsu idejām ienāca prātā, ka varētu nopirkt lielu kasti un salikt tajā iekšā daudz visādu lietiņu, kas viņu varētu iepriecināt un ko viņš ikdienā pērk- koliņas bundžiņās, našķīši, vannas bumbas, kādas labākas dušas želejas, džemperis, zeķes. Vienīgi šādu kasti jau dāvināju dzimšanas dienā.. nebūšu pārāk oriģināla :D izklaides arī laikam īsti nederēs šoreiz, jo tad manuprāt mazliet zūd dāvanas personiskums. Nu ir baigi grūti izdomāt, ar ko pārsteigt cilvēku, kuram viss ir.
01.12.2021 08:38 |
 
Reitings 10645
Reģ: 18.08.2014
Mums ar draugu viss vienkārši - šogad ir pateicis ko viņam tiešām vajaga. Tāpēc dāvināšu - bārdas mašīnīti. Esmu noskatījusi no braun, bet gaidu, kad būs ziemassvētku atlaides 😀
01.12.2021 10:27 |
 
Reitings 10645
Reģ: 18.08.2014
Skaties kādi viņam hobiji - Manam patīk pašam ņemties ar saviem braucamajiem brīvajā laikā, uzlabot, skrūvēt utt. Zinu ka būtu ļoti priecīgs par labu atslēgu?, instrumentu komplektu vai riepu montāžas urbi. Attiecīgi hobijam vari piemeklēt.
Datorbrilles pret zilo gaismu, ja pie datora darbs. Riteņbraukšanas/motociklistu cimdi, ja brauc ar riteni vai moci. Varbūt masāžas kurss, ja patīk.
01.12.2021 10:47 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
unicorngirl @ 01.12.2021 08:38
Labrīt visām! Nedāvināt neko nebūs variants man emocionāli, jo viņš mani šogad visos manos svētkos ir apdāvinājis ar visu, kam krāju naudu un tās nebija tās lētākās dāvanas. Tur jau tā problēma, ka to, ko vajadzēja un kas iekļautos manā budžetā (nu līdz 250, max 300 EUR)- datorkrēslu, bezvadu austiņas, viedpulksteni jau sen pats ir nopircis :D Smaržas viņam patīk, bet ar tām, manuprāt, var nošaut greizi. Turklāt mūsu kopā būšanas laikā viņš izmantojis tikai vienas smaržas un tās jau uzdāvināju, jo bija beigušās. Piemēram bārdas mašīnīte viņam jau ir. Abonements uz sporta zāli- vispār neslikta ideja, jo pašam viņam nav motivācijas. Naudas maku dāvināju nesen, josta viņam ir laba un ādas, nav vajadzības pēc jaunas. man no Jūsu idejām ienāca prātā, ka varētu nopirkt lielu kasti un salikt tajā iekšā daudz visādu lietiņu, kas viņu varētu iepriecināt un ko viņš ikdienā pērk- koliņas bundžiņās, našķīši, vannas bumbas, kādas labākas dušas želejas, džemperis, zeķes. Vienīgi šādu kasti jau dāvināju dzimšanas dienā.. nebūšu pārāk oriģināla :D izklaides arī laikam īsti nederēs šoreiz, jo tad manuprāt mazliet zūd dāvanas personiskums. Nu ir baigi grūti izdomāt, ar ko pārsteigt cilvēku, kuram viss ir.

Varbūt kādu labas kvalitātes lounge wear vai halātu?
01.12.2021 13:25 |
 
Reitings 50
Reģ: 14.10.2015
Ziemassvētki man pašai ļoti patīk, tāpēc cenšos katram piedomāt, ko uzdāvināt. Ja viss ir, tad, manuprāt, nevajag pirkt obligāti kādu lietu. Arī es savam vīram jau pirmajos 5 draudzības gados uzdāvināju visu, kas bija nepieciešams, tāpēc šobrīd gandrīz katros svētkos kādu kopīgu aktivitāti vai viņam vienam pašam. Piemēram, brauciens ar bezceļa mašīnu pa trasi (Offroad adventures Latvia), braucienu ar Zērgli vai kopīgu piedzīvojumu saulrietā uz SUPiem. Kopā pavadīts kvalitatīvs laiks arī ir superīga dāvana, lai nebūtu liekas nevajadzīgas lietas, bet tas, manuprāt.
01.12.2021 20:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4957
Reģ: 03.11.2012
Savam vīram šogad dāvināšu halātu (jo viņam nav un vienmēr saka, ka nevajag, bet patiesībā bieži vajag 😀) un spilvenu, speciāli piemeklētu viņam.
Citus gadus esmu dāvinājusi visu “random stuff” - smaržas, jostas, makus, drēbes, CD, video spēles, bezvadu austiņas utt., šogad nolēmu dāvināt kaut ko - ko tiešām vajag un ko pats negrib pirkt 😄
+ Būs vēl dāvana priekš mums abiem, gultas veļas komplekts, manuprāt, tā būtu laba dāvana arī priekš vecākiem/mammas/tēta
01.12.2021 20:33 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Oo, meičuki, paldies, halāts ļoti forša ideja, jo draugs ik pa laikam nosper manējo, bet viņam tajā halātā galīgi nav ērti, jo pleci platāki 😀 par šo padomāšu. Datorbrilles un vīriešu štrumenti īsti arī ne, jo viņam ir brilles, bet nepieciešamo štrumentu vairāk nekā saprašanas. Vakar vēlreiz jautāju, ko gribētu ziemassvētkos. Atbildēja, ka vēl nav par to domājis. Taču tikko pirmo reizi pārkāpu sev pāri mūsu attiecību pamatvērtībai- nelīst vienam otra telefonos un datoros un labu mērķu vadīta paskatījos, ko ir skatījies iepriekšējās dienas internetā 😁 vakar bija skatījies bezvadu pelītes gamingam, bet man tagad ir jāsaprot vai tas bija mājiens man vai man tas jāignorē 😁
02.12.2021 07:04 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.11.2021
Vīriešu pušķis,uzkodu kārbas.pilns nets,kur smelties iedvesmu.Itāļu grozs,ko var pagatavot pats.grozā/kastē saliek visādas ēdamas,dzeramās lietas.sākot ar pastu,olīveļļu,balzāmiko,vītināta desasas,gaļas,parmesāna sieru,caperus,olīves itāļu standziņas vīnu kafiju visu skaisti iesaiņo ar caurspīdīgu papīru!
02.12.2021 10:42 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.11.2021
Kā jau te minēja halāts.Pagājušo gadu vīram tika rīta mētelis.vēl jau ir pidžamas,bet cik zinu,reti kurš vīrietis tas vēlk.
02.12.2021 10:45 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
unicorngirl @ 02.12.2021 07:04
Oo, meičuki, paldies, halāts ļoti forša ideja, jo draugs ik pa laikam nosper manējo, bet viņam tajā halātā galīgi nav ērti, jo pleci platāki ? par šo padomāšu. Datorbrilles un vīriešu štrumenti īsti arī ne, jo viņam ir brilles, bet nepieciešamo štrumentu vairāk nekā saprašanas. Vakar vēlreiz jautāju, ko gribētu ziemassvētkos. Atbildēja, ka vēl nav par to domājis. Taču tikko pirmo reizi pārkāpu sev pāri mūsu attiecību pamatvērtībai- nelīst vienam otra telefonos un datoros un labu mērķu vadīta paskatījos, ko ir skatījies iepriekšējās dienas internetā ? vakar bija skatījies bezvadu pelītes gamingam, bet man tagad ir jāsaprot vai tas bija mājiens man vai man tas jāignorē ?

Oiiii... labi ka atradi bezvadu pelītes, ne ko citu. 😀
02.12.2021 10:53 |
 
Patīk
Reitings 1747
Reģ: 24.05.2019
unicorngirl @ 02.12.2021 07:04
Oo, meičuki, paldies, halāts ļoti forša ideja, jo draugs ik pa laikam nosper manējo, bet viņam tajā halātā galīgi nav ērti, jo pleci platāki ? par šo padomāšu. Datorbrilles un vīriešu štrumenti īsti arī ne, jo viņam ir brilles, bet nepieciešamo štrumentu vairāk nekā saprašanas. Vakar vēlreiz jautāju, ko gribētu ziemassvētkos. Atbildēja, ka vēl nav par to domājis. Taču tikko pirmo reizi pārkāpu sev pāri mūsu attiecību pamatvērtībai- nelīst vienam otra telefonos un datoros un labu mērķu vadīta paskatījos, ko ir skatījies iepriekšējās dienas internetā ? vakar bija skatījies bezvadu pelītes gamingam, bet man tagad ir jāsaprot vai tas bija mājiens man vai man tas jāignorē ?

Halāts man šķiet ir ļoti forša ideja! Ņemot vērā, ka viņš aizņemas tavējo, tātad lietos.
Viņš izklausās pēc cilvēka, kas pats sev pelīti nopirks, turklāt diez vai kāds būs priecīgs, uzzinot, ka tika skatīta viņa search history.
02.12.2021 12:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits