Omikrons

 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Sveikas, meitenes!
Kādas ir jūsu domas par jauno, šausmīgi lipīgo un nežēlīgi nāvējošo paveidu, kas nogalinās gandrīz sekstiljonus?
Apsverat jau cik potes vienlaicīgi sev taisīsiet? Es, piemēram, ar nepacietību gaidu, kad mūsu leģendārā valdība iepirks jauno svētā seruma kravu un turpinās mūs iedvesmot ar saviem nepārspējamajiem lēmumiem!
28.11.2021 08:22 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Tev nopietni viss ok? Pasham runaat ar sevi no 2 profiliem. Pie galvas daktera jaaiet.
30.11.2021 08:02 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
sla @ 30.11.2021 05:53
*Mīlu sarkasmu* Visi sagaida potes kaut katru mēnesi... pat efektīvāk būtu katru dienu. Tad beidzot izglābsimies, bet antivakseri visu plānu bojā!!!!

Baigi asprātīgs tev tas sarkasms 👍
30.11.2021 08:31 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Susurrrrrs @ 30.11.2021 08:02
Tev nopietni viss ok? Pasham runaat ar sevi no 2 profiliem. Pie galvas daktera jaaiet.

...un tas otrs profils būtu kurš? Vai tas esi tu?
30.11.2021 08:31 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Reeceejpele @ 29.11.2021 23:07
Cilvēku attieksme par šo visu mani tiešām fascinē. Tikai ''novāra'' līdz vakcīnām, bet realitāti tiešām pārāk tupi, lai redzētu. Man pirms dažām dienām pazīstams cilvēks nomira. 45 gadi, stiprs, veselīgs vīrietis, nekādu veselības problēmu. Nevakcinēts,par cik tas visiem tikai interesē. Vairāk kā nedēļu nomocīja ar covid, tad tika aizrauts uz slimnīcu, nākamā diena reanimācijā, bet aiznākošo dienu nesagaidīja. Cik daudzi jau nav miruši šādi, vai no covid komplikācijām. Apraudājām un sērojām par tiem, kas Zolitūdē mira, bet nenormālais covid upuru skaits tāds joks visiem un konspirācija. Goda vārds pretīgi, kur tik ciniski cilvēki var būt. Man vienalga, negribi, nepotējies, bet visa troļļošana man reāli riebjas.

Dārgā Rēcējpele,
jebšu dārgā Māte Terēze, kā Tevi būtu pareizāk uzrunāt, jo apraudi katru mirušo Latvijā - vai viņi būtu miruši ēku sabrukšanu, autoavāriju, slimību vai kāda cita iemesla dēļ!
Tu esi svētā mūsu vidū, īstens eņģelis zemes virsū.
Vai Tev maz atliek laiks dzīvei, ja ik dienas jāapraud desmitiem mirušo? Es raudu domājot vien par Tavu pašuzupurēšanos un cēlo sirdi (labi, ka vēl neuzkrāsojos). Lūdzu saki, kurā klosterī Tu atrodies, un tūlīt pat veikšu jums ļoti dāsnu ziedojumu!
30.11.2021 09:18 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sardīne @ 30.11.2021 09:18

Dārgā Rēcējpele,
jebšu dārgā Māte Terēze, kā Tevi būtu pareizāk uzrunāt, jo apraudi katru mirušo Latvijā - vai viņi būtu miruši ēku sabrukšanu, autoavāriju, slimību vai kāda cita iemesla dēļ!
Tu esi svētā mūsu vidū, īstens eņģelis zemes virsū.
Vai Tev maz atliek laiks dzīvei, ja ik dienas jāapraud desmitiem mirušo? Es raudu domājot vien par Tavu pašuzupurēšanos un cēlo sirdi (labi, ka vēl neuzkrāsojos). Lūdzu saki, kurā klosterī Tu atrodies, un tūlīt pat veikšu jums ļoti dāsnu ziedojumu!

Ak jēziņ, varbūt labāk velti laiku grāmatas rakstīšanai, nevis forumam? Vai atrodi vēstuļu draugu? ☺️
30.11.2021 10:29 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Nellija12 @ 30.11.2021 08:31

...un tas otrs profils būtu kurš? Vai tas esi tu?

Identisks valodas lietojums, izteiksmes stils, identiski veidoti teikumi, kā arī identisks pieturzīmju lietojums, tur , kur tās var lietot savādāk.
Ja vēlies pats ar sevi sarunāties no 2 profiliem, tad vajadzēja to darīt ticamāk. Otrais profils tiek pielietots gadījumis, kad ir skaidrs, kad neviens nekomentēs, tad runā pats ar sevi, kad ir diskusija, kurā piedalās citi, tad otro profilu nevelk ārā. Jēga kāda? Raksti blogu vai grāmatu, vismaz nopelnīsi.
30.11.2021 10:39 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Covid, agri vai vēlu, nonāks līdz gripas variantam. Katru sezonu var savakcinēties un nekādas problēmas.
No gripas LV gadā nomirst vidēji ~ 70 cilvēki ( nevakcinēti)
Ari covid balstvakcīna noteikti nav pēdējā. Bet nav arī iemesla uztraukties, tagad kad pasaulē jau savakcinēti daudzi miljoni, parāda ka vakcīna ir droša.
Lai arī iespēja saslimt pastāv, kāpēc neizmantot drošu, vai vismaz daļēju iespēju pasargāt sevi no tā.
30.11.2021 10:52 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Identisks valodas lietojums, izteiksmes stils, identiski veidoti teikumi, kā arī identisks pieturzīmju lietojums, tur , kur tās var lietot savādāk.
Ja vēlies pats ar sevi sarunāties no 2 profiliem, tad vajadzēja to darīt ticamāk. Otrais profils tiek pielietots gadījumis, kad ir skaidrs, kad neviens nekomentēs, tad runā pats ar sevi, kad ir diskusija, kurā piedalās citi, tad otro profilu nevelk ārā. Jēga kāda? Raksti blogu vai grāmatu, vismaz nopelnīsi.

Es varbūt kaut ko ne tā sapratu, bet tu tiešām tikko man uzrakstīji detalizētu pamācību, kā pareizi rakstīt no diviem profiliem un pēc tam man par to pārmeti?
Tu taču saproti, ka es no tava profila rakstu tikai gadījumos, kad redzu, ka cilvēkus tēma jau ir ieinteresējusi. Neredzu nekādu jēgu to izmantot tavu (savu) profilu citos nolūkos.
30.11.2021 11:33 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Sardīne @ 30.11.2021 09:18

Dārgā Rēcējpele,
jebšu dārgā Māte Terēze, kā Tevi būtu pareizāk uzrunāt, jo apraudi katru mirušo Latvijā - vai viņi būtu miruši ēku sabrukšanu, autoavāriju, slimību vai kāda cita iemesla dēļ!
Tu esi svētā mūsu vidū, īstens eņģelis zemes virsū.
Vai Tev maz atliek laiks dzīvei, ja ik dienas jāapraud desmitiem mirušo? Es raudu domājot vien par Tavu pašuzupurēšanos un cēlo sirdi (labi, ka vēl neuzkrāsojos). Lūdzu saki, kurā klosterī Tu atrodies, un tūlīt pat veikšu jums ļoti dāsnu ziedojumu!

Es jau tagad varu iedomāties to ainu, kā Reeceejpele jeb Māte Terēze piebrauc pie katras slimnīcas, no kuras izved kārtējo aizgājušo grēcīgo antivakseri, lai viņa to varētu apraudāt. Uz tādu pašuzupurēšanos un dvēseliskumu ir spējīgi tikai ar svēto dziru vakcinēti cilvēki.
30.11.2021 11:43 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Ko var piepiesties. Es pateicu sarkasmā, ka esmu antivaxx un cilvēki, domā ka tas ir viens un tas pats cilvēks. Stulbāk nevarēja izdomāt, tā itkā nebūtu ko darīt, mhm. Vakseri, ja pote tik ļoti glābj, tad ejiet potējiet vairākas pēc kārtas, jo visi mēs zinam, ka jums pat nav jārāda savas jau bijušās vakcinēšanās kartiņas, bet pietiek aiziet uz rindu un pateikt, ka vajag vakcīnu, un tad var iepotēt kaut 100. Amerikā bija persona, kas tā fano, ka gāja uz rindu katru nedēļu. Nu tad lūdzu, ja jau vakcīna nepasargā 100%, tad ejiet kaut katru dienu, varbūt tad jūs būsiet 'pasargāti', un vēl ieteicams vispār neiet ārā no savas kastes. Tas ir vienīgais *labākais* risinājums jūsu plānajām smadzenēm.
30.11.2021 14:09 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Tādiem aunu bariem vajadzētu rīkot sacensības, kurš ir vislielākais 'pasaules glābējs', kurš saņēmis visvairāk potes. :D
30.11.2021 14:15 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
sla @ 30.11.2021 14:09
Ko var piepiesties. Es pateicu sarkasmā, ka esmu antivaxx un cilvēki, domā ka tas ir viens un tas pats cilvēks. Stulbāk nevarēja izdomāt, tā itkā nebūtu ko darīt, mhm. Vakseri, ja pote tik ļoti glābj, tad ejiet potējiet vairākas pēc kārtas, jo visi mēs zinam, ka jums pat nav jārāda savas jau bijušās vakcinēšanās kartiņas, bet pietiek aiziet uz rindu un pateikt, ka vajag vakcīnu, un tad var iepotēt kaut 100. Amerikā bija persona, kas tā fano, ka gāja uz rindu katru nedēļu. Nu tad lūdzu, ja jau vakcīna nepasargā 100%, tad ejiet kaut katru dienu, varbūt tad jūs būsiet 'pasargāti', un vēl ieteicams vispār neiet ārā no savas kastes. Tas ir vienīgais *labākais* risinājums jūsu plānajām smadzenēm.

Izcili gudrs eksemplārs bez jebkādas kritiskās domāšanas, bet toties ar augstu pašvērtējumu, jo māk un saprot sarkasmu. 😂
30.11.2021 14:42 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgā Lula,
esmu jau atradusi vēstuļu draugus brīnišķīgās Nellijas personā (par spīti detektīva Sušķa delīriskajām iedomām, mēs neesam viens un tas pats cilvēks) un jūsu pārējo meiteņu personās, ar kurām arī ir bezgala aizraujoši sarunāties šajā pieticīgajā forumā!
Nellija12 @ 30.11.2021 11:43

Es jau tagad varu iedomāties to ainu, kā Reeceejpele jeb Māte Terēze piebrauc pie katras slimnīcas, no kuras izved kārtējo aizgājušo grēcīgo antivakseri, lai viņa to varētu apraudāt. Uz tādu pašuzupurēšanos un dvēseliskumu ir spējīgi tikai ar svēto dziru vakcinēti cilvēki.

Vai, tagad, kad Tu man to atgādini, es pēkšņi atceros kā pirms nedēļas gāju garām vienai slimnīcai (Rēcējpeles konfidencialitātes ievērošanas nolūkos neatklāšu tās nosaukumu), un tur patiesi redzēju kādu augstdzimušu lēdiju uz ielas krītam ceļos, ar dūrēm dauzām zemi, nolādot kovidmēri un skaitot pātarus par visiem aizgājušajiem! Tagad beidzot sapratu, kas šī sieviete bija, kura ap sevi pulcēja tik lielu pūli skatītāju.
30.11.2021 15:29 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Sardīne
Vai, tagad, kad Tu man to atgādini, es pēkšņi atceros kā pirms nedēļas gāju garām vienai slimnīcai (Rēcējpeles konfidencialitātes ievērošanas nolūkos neatklāšu tās nosaukumu), un tur patiesi redzēju kādu augstdzimušu lēdiju uz ielas krītam ceļos, ar dūrēm dauzām zemi, nolādot kovidmēri un skaitot pātarus par visiem aizgājušajiem! Tagad beidzot sapratu, kas šī sieviete bija, kura ap sevi pulcēja tik lielu pūli skatītāju.

Man tagad viss pamazām sāk apskaidroties! Vienīgais iemesls, kāpēc tie daži (un es tiešām gribētu to akcentēt, jo tie cilvēki ir uz vienas rokas pirkstiem skaitāmi) grēcīgie antivakseri, brīnumainā kārtā, ir pamanījušies izdzīvot pēc saslimšanas ar šo ļoti bīstamo mēri, ir Rēcējpeles lūgšanas par viņiem visiem. Ja viņa tā glābtu vakcinētos, tad par to vajadzētu piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni, bet mēs jau zinām, ka vakcinētiem cilvēkiem glābšana nav nepieciešama, jo mēs esam imūni pret visa veida vīrusiem un slimībām.
30.11.2021 18:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits