Laba ginekoloģe - atsauksmes

 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Sveikas!
Vēlos painteresēties par patiešām labām ginekoloģēm. Varbūt kādai ir atsauksmes par Elīnu Bērziņu, cik zinu, pieņem Auxilia Prima klīnikā? Uzklausīšu arī atsauksmes par citām labām speciālistēm. ♥
23.11.2021 14:54 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Bordo @ 23.11.2021 15:13
Es vienkārši pati skatos datamed un Gulbja sistēmā analīzēm līdzi, tāpēc jau zināju, ka viss labi.
Jā, atsauksmes labas… bet es īsti sajūsmā nebiju. Man konstatēja grūtniecības izbeigšanos mazā termiņā. Viņa man teica, ka esmu pārāk emocionāla, man neesot jēga neko skaidrot. Iedeva nosūtījumu uz tīrīšanu un viss. Lai gan es adekvāti reaģēju, neraudāju vai vēl ko, tikai uzdevu daudz jautājumus. Jo… nu notiek tas ar mani pirmo reizi. Tāda ļoti tieša, bet neiejūtīga. Gan jau, ka zinoša. Ieteikt viņu nevaru
Nu vot, es tieši gribētu tādu iejūtīgu ārsti. Jo pati pirms pāris mēnešiem piedzīvoju grūtniecības apstāšanos, tagad esmu sagaidījusi jaunu grūtniecību un gribu, lai ārste ir iejūtīga un saprotoša. Laikam šis nebūs tas variants. 😁
23.11.2021 15:20 |
 
Reitings 16
Reģ: 09.10.2019
KZS klīnika - gan Skrodele, gan Zalamane. Abas lieliskas ārstes, visu savlaicīgi dara, nekas nav jāatgādina :)
Pie Zalamanes biju grūtniecības uzskaitē - ar prieku gāju :)
23.11.2021 15:18 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Es vienkārši pati skatos datamed un Gulbja sistēmā analīzēm līdzi, tāpēc jau zināju, ka viss labi.
Jā, atsauksmes labas… bet es īsti sajūsmā nebiju. Man konstatēja grūtniecības izbeigšanos mazā termiņā. Viņa man teica, ka esmu pārāk emocionāla, man neesot jēga neko skaidrot. Iedeva nosūtījumu uz tīrīšanu un viss. Lai gan es adekvāti reaģēju, neraudāju vai vēl ko, tikai uzdevu daudz jautājumus. Jo… nu notiek tas ar mani pirmo reizi. Tāda ļoti tieša, bet neiejūtīga. Gan jau, ka zinoša. Ieteikt viņu nevaru
23.11.2021 15:13 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Bordo @ 23.11.2021 15:02
Piesekošu, man arī aktuāli
Šodien mani pārsteidza I.Rubule no tās pašas klīnikas. Atsūtīja sms, ka analīzes ir Ok. Es analīzes nodevu pirms pusotra mēneša :D
Ārprāc! 😁 Lasīju atsauksmēs, ka viņa esot ļoti laba ārste.
23.11.2021 15:08 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Piesekošu, man arī aktuāli
Šodien mani pārsteidza I.Rubule no tās pašas klīnikas. Atsūtīja sms, ka analīzes ir Ok. Es analīzes nodevu pirms pusotra mēneša :D
23.11.2021 15:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits