Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labākā sporta zāle Rīgā?

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sveikas, dāmas!
Esmu izlēmusi nopietni pievērsties sportam. Ikdienā laika man nav daudz, treniņi sanāktu pēc darba vakarā, tāpēc dienas abonamenti neder man.
Skatījos myfitness, tur es arī esmu bijusi 3x patreneties. Vismaz Galerija Rīgā man ļoti patika, Imantā arī tā zāle patika, bet nu 45 euro šķiet tā sālīti... ņemot vērā, ka īre, komunālie jāmaksā, ēdiens jāperk un gribas izklaidi, iekrāt jau arī kaut ko nākotnei vajag, nevis atdot visu naudu... un arī ar ti laiku ir ka ir, zinu, ka janvāri nāks sesija un uz zāli es nevarēšu tikt regulāri, tad tie 45 euro neatmaksāsies(zinu, ka var iesaldēt :)), bet nu...)
Skatījos, ka lemon gym esot pa 20 euro(tagad atlaides) mēenesi abonamenti, ja slēdz līgumu uz gadu.
Ir tas gym Origo, kur tiaki 15 euro mēnesi... cik saprotu nesen atvēries... kādas jūsu domas? Esat uz šo bijušas? Tiešām pa 15 euro var būt kas labs?
Nezinu, šķiet, ka man būtu labi tas pats gym Origo, finansiāli izdevīgi, bet tas, ka viņi uz veselu gadu piedāvā slēgt līgumu..... ar myfitness gan var lauzt jebkurs brīdī, vismaz tik cik tur man meitene reģistratūrā stāstīja :)
23.11.2021 00:44 |
 
Reitings 13
Reģ: 18.02.2022
Ļoti nevalitatīvas un dārgas rīgā.
Neapmeklēju, jo neviens cits nemaksā par manām sporta zālēm. Nenopērk man jaunu sporta tērpu un inventāu (somu, pudeli, pulsa pulksteni, austiņas bezvadu utt), nerunājot par vitamīniem un minerālvielām. Nevaru iedomāties kādreiz maksāt no savas (nopelnītās vai man iedotās uzturnaudas) par sporta zāli. Un tādas summas. Man jau tāpat nepietiek naudas nopirkt visas drēbes ko es gribu un visu laiku jāizvēlas ko ņemšu.
Pat ja būtu par pāris tūksošiem eiro vairāk naudas mēnesī, man nebūtu un nes nekad nemaksātu par sporta zāli.
18.02.2022 23:31 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Vēl ir dch grupu treniņi. Tur arī vismaz pirms 2 gadi bija super attieksme un forši treneri. Bet cenas gan pacēluši
18.02.2022 10:09 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Labākā zāle būs tur, kur būs smukākie čaļi un lielākā skaitā. Apstaigā sev tuvākās kas pieejamas, un veic izpēti, tad arī nonāksi pie secinājuma.
18.02.2022 08:43 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Ja mēs runājam par labāko sporta zāli, tad drošvien viena no tām būtu Squad Hour, tikai labākās atsauksmes esmu dzirdējusi. Gan par zāli, gan treneriem un nodarbībām. Par MyFitness domāju, ka viss jau tāpat visiem skaidrs. Lemon Gymā biju vienreiz uz izmēģinājuma treniņu Teikā, briesmas, kad izgāju uzreiz zināju, ka vairs neatgriezīšos. OrigoGym ir lētais variants MyFitnesam, patiesībā tas arī ir pieder viņiem, neesmu tur bijusi, bet cik zinu, tad tur ir viss tas pats aprīkojums, kas MF. Tik bez grupu nodarbībām.
Pati, kad meklēju sporta zāli, prioritāri skatijos lokāciju, lai nav jābrauc no viena Rīgas gala uz otru. Varbūt nepatīk maksāt 50e mēnesī, bet sporta zāle vismaz ir 5min. attālumā.
Ieraksti google search sporta zāles un izrokies cauri visai informācijai (lokācija,cena,noteikumi) un pašai būs skaidrāks, kas tev labāk der. Tā vismaz es dariju.
18.02.2022 02:19 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
Studijas @ 17.02.2022 14:12
Sporta zāli nevaru atļāuties un kad bija daudz vairak naudas un pat par īri neko nemaksaju nevarēju un nezinu, kas Latvijā var to atļauties. Arī cilvekie ar 2 000 bruto algu nav naudas sporta zālei. Salīdzināšanai biju my Fitness, Squad Hour un Lemon guy zālēs. Lemons man ir 17 min gājiena attālumā un cena laikam bija 30 mēnesī. Bet tur nekā nav dāmām. Nekādas jēgas. Vis vērtīgākais no tās zāles bija vakara pastaiga uz turieni. Nebija pat saunas un nodarbību, par baseinu nerunājot. Varbūt vīrieši tur vēl var atrst ko darīt, sievietes noteikti nē. Squad Hour. Nav ne baseina, ne saunas.Man 15 min gāiens kas baigais +, ir vairak trenežieru un tieši grupu treniņi ir modernāki, daži unikāli. Bet vai tik intensīvi grupu treniņi man der? Diez vai, un to var pateikt tikai ārsts. Internejrs nepatika. Cena 99 mēnesī. Kas protams kobinācijā ar baseina neesamību padara par neesošu variantu. Arī meitenes kas uz turieni iet, teica ka var to atļauties tikai tāpēc, ka apmaksā apdrošināšana. My fitnes. Teiktu labākā kvalitates un cenas attiecība. Bet vai es gribu un patstāvīgi varu maksāt 60 eiro mēnesī? Nē. Tāpat neder attālums. Man reāli ir jābrauc uz pārdaugavu ai tiktu uz My fitness ar baseinu. Tas ir 1,5 h tur patpakaļ vai vairāk. Tas man nekur neder. Bet patīk telpas, grupu nodarbības un protams tas ka vizmaz ir sauna un baseins. Kāda trenēšanās bez baseina, piedodiet? Likās reālākā kvalitātes/cenas attiecība. Tomēr ne 60 nedz attālums man neder un nederēs. Lielākais mēsls ir Lemon. Vsp nesaprotu par ko tur kaut vai 30 maksāt?
Vēl liekas pievilcīgas nodarbības kā karatē, teniss, dejas, balets, karstā joga un līdzīgas. Bet te ir gan cena 10 par nodarbību gan arī atrašanās vieta- laiks braucot, gan arī nodarbību noteiktasi notikšanas laiks, kas man neder.
Kopumā? Kas piev velna var atļauties sporta zāli LV? Masā vairāk nekā Zviedrijā esot sūdīgākas. Alga zemākajā kategorijā 3,5 reizes mazāka.
Squad hour abonoments nemaksā 99 eiro 😁
17.02.2022 15:04 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Lalooo @ 17.02.2022 14:48

Paldies par dienas humora devu.???

Es saprotu kāpēc draudzene tev uzdāvināja zilu aci!
17.02.2022 14:59 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Studijas @ 17.02.2022 14:44

dāma tu neesi. dāmas nelieto vārdu ripas, un ja lieto, tad atiecina to uz narkotikām ekstazī.
To ko sieviete drīkst darīt,un to ko vairums sieviešu ievēlas darīt. Vingrot kvalificēta trenera vadībā. Aerobika, ūdens aerobika, pilates, joga utt.
Sievietes neizmanto trenešierus. Daudzas pat neizn kā. Tas ir piedrādīts. Fakts. My fitness pat bija projekts, lai vairāk piesaistītu sievietes trenežieriem utt.
Ignorance, ja kas, jāslēpj.
Bezkauņa.

Paldies par dienas humora devu.😂😂😂
17.02.2022 14:48 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Lalooo @ 17.02.2022 14:28

Kā to saprast, nav nekā dāmām,Tu vispār nedaudz sajēdz, ko cilvēki,tajā skaitā, iet darīt uz sporta zāli? ??
Kas tad dāmām ir jādara, apgaismo mani?
Man kā dāmai, pilnībā pietiek ar squat rack, benču,stieni, pāris ripām un hantelēm+ visi pamata muguras, tricepsa trenažieri tur ir atrodami.
Ja gribas darīt "dāmu lietas"(dejas, jogu) , tad to primāri nedara parastā sporta zālē, ja vien nav tam paredzētas grupu nodarbības, bet gan atbilstošās vietās, atbilstoša trenera pavadībā.

dāma tu neesi. dāmas nelieto vārdu ripas, un ja lieto, tad atiecina to uz narkotikām ekstazī.
To ko sieviete drīkst darīt,un to ko vairums sieviešu ievēlas darīt. Vingrot kvalificēta trenera vadībā. Aerobika, ūdens aerobika, pilates, joga utt.
Sievietes neizmanto trenešierus. Daudzas pat neizn kā. Tas ir piedrādīts. Fakts. My fitness pat bija projekts, lai vairāk piesaistītu sievietes trenežieriem utt.
Ignorance, ja kas, jāslēpj.
Bezkauņa.
17.02.2022 14:44 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
*tajā skaitā dāmas
17.02.2022 14:29 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Studijas @ 17.02.2022 14:12
Sporta zāli nevaru atļāuties un kad bija daudz vairak naudas un pat par īri neko nemaksaju nevarēju un nezinu, kas Latvijā var to atļauties. Arī cilvekie ar 2 000 bruto algu nav naudas sporta zālei. Salīdzināšanai biju my Fitness, Squad Hour un Lemon guy zālēs. Lemons man ir 17 min gājiena attālumā un cena laikam bija 30 mēnesī. Bet tur nekā nav dāmām. Nekādas jēgas. Vis vērtīgākais no tās zāles bija vakara pastaiga uz turieni. Nebija pat saunas un nodarbību, par baseinu nerunājot. Varbūt vīrieši tur vēl var atrst ko darīt, sievietes noteikti nē. Squad Hour. Nav ne baseina, ne saunas.Man 15 min gāiens kas baigais +, ir vairak trenežieru un tieši grupu treniņi ir modernāki, daži unikāli. Bet vai tik intensīvi grupu treniņi man der? Diez vai, un to var pateikt tikai ārsts. Internejrs nepatika. Cena 99 mēnesī. Kas protams kobinācijā ar baseina neesamību padara par neesošu variantu. Arī meitenes kas uz turieni iet, teica ka var to atļauties tikai tāpēc, ka apmaksā apdrošināšana. My fitnes. Teiktu labākā kvalitates un cenas attiecība. Bet vai es gribu un patstāvīgi varu maksāt 60 eiro mēnesī? Nē. Tāpat neder attālums. Man reāli ir jābrauc uz pārdaugavu ai tiktu uz My fitness ar baseinu. Tas ir 1,5 h tur patpakaļ vai vairāk. Tas man nekur neder. Bet patīk telpas, grupu nodarbības un protams tas ka vizmaz ir sauna un baseins. Kāda trenēšanās bez baseina, piedodiet? Likās reālākā kvalitātes/cenas attiecība. Tomēr ne 60 nedz attālums man neder un nederēs. Lielākais mēsls ir Lemon. Vsp nesaprotu par ko tur kaut vai 30 maksāt?
Vēl liekas pievilcīgas nodarbības kā karatē, teniss, dejas, balets, karstā joga un līdzīgas. Bet te ir gan cena 10 par nodarbību gan arī atrašanās vieta- laiks braucot, gan arī nodarbību noteiktasi notikšanas laiks, kas man neder.
Kopumā? Kas piev velna var atļauties sporta zāli LV? Masā vairāk nekā Zviedrijā esot sūdīgākas. Alga zemākajā kategorijā 3,5 reizes mazāka.

Kā to saprast, nav nekā dāmām,Tu vispār nedaudz sajēdz, ko cilvēki,tajā skaitā, iet darīt uz sporta zāli? 😂😂
Kas tad dāmām ir jādara, apgaismo mani?
Man kā dāmai, pilnībā pietiek ar squat rack, benču,stieni, pāris ripām un hantelēm+ visi pamata muguras, tricepsa trenažieri tur ir atrodami.
Ja gribas darīt "dāmu lietas"(dejas, jogu) , tad to primāri nedara parastā sporta zālē, ja vien nav tam paredzētas grupu nodarbības, bet gan atbilstošās vietās, atbilstoša trenera pavadībā.
17.02.2022 14:28 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.05.2021
Sporta zāli nevaru atļāuties un kad bija daudz vairak naudas un pat par īri neko nemaksaju nevarēju un nezinu, kas Latvijā var to atļauties. Arī cilvekie ar 2 000 bruto algu nav naudas sporta zālei. Salīdzināšanai biju my Fitness, Squad Hour un Lemon guy zālēs. Lemons man ir 17 min gājiena attālumā un cena laikam bija 30 mēnesī. Bet tur nekā nav dāmām. Nekādas jēgas. Vis vērtīgākais no tās zāles bija vakara pastaiga uz turieni. Nebija pat saunas un nodarbību, par baseinu nerunājot. Varbūt vīrieši tur vēl var atrst ko darīt, sievietes noteikti nē. Squad Hour. Nav ne baseina, ne saunas.Man 15 min gāiens kas baigais +, ir vairak trenežieru un tieši grupu treniņi ir modernāki, daži unikāli. Bet vai tik intensīvi grupu treniņi man der? Diez vai, un to var pateikt tikai ārsts. Internejrs nepatika. Cena 99 mēnesī. Kas protams kobinācijā ar baseina neesamību padara par neesošu variantu. Arī meitenes kas uz turieni iet, teica ka var to atļauties tikai tāpēc, ka apmaksā apdrošināšana. My fitnes. Teiktu labākā kvalitates un cenas attiecība. Bet vai es gribu un patstāvīgi varu maksāt 60 eiro mēnesī? Nē. Tāpat neder attālums. Man reāli ir jābrauc uz pārdaugavu ai tiktu uz My fitness ar baseinu. Tas ir 1,5 h tur patpakaļ vai vairāk. Tas man nekur neder. Bet patīk telpas, grupu nodarbības un protams tas ka vizmaz ir sauna un baseins. Kāda trenēšanās bez baseina, piedodiet? Likās reālākā kvalitātes/cenas attiecība. Tomēr ne 60 nedz attālums man neder un nederēs. Lielākais mēsls ir Lemon. Vsp nesaprotu par ko tur kaut vai 30 maksāt?
Vēl liekas pievilcīgas nodarbības kā karatē, teniss, dejas, balets, karstā joga un līdzīgas. Bet te ir gan cena 10 par nodarbību gan arī atrašanās vieta- laiks braucot, gan arī nodarbību noteiktasi notikšanas laiks, kas man neder.
Kopumā? Kas piev velna var atļauties sporta zāli LV? Masā vairāk nekā Zviedrijā esot sūdīgākas. Alga zemākajā kategorijā 3,5 reizes mazāka.
17.02.2022 14:12 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Chaucers @ 17.02.2022 04:38

Hahahahhahah +++

Jā, un humpalās arī eju iepirkties. Tas ar kauns un negods.😂
17.02.2022 09:19 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Man patika people fitness, kas strādāja visu diennakti. Bieži gan gļukoja sistēma biometrijai 😀
Tagad šos klubus laikam pārņemis myfitness un drošumu būs rekonstruētā sporta zāle olimpijā ar biometrijas ieeju un 24h
17.02.2022 08:44 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.04.2021
maija paija @ 29.11.2021 11:39
Rēecigi ? visas te mētā baigās bagātneices bet iesaka cilvekiem lemongymus?kas ir pashi letakie vispar visur un itvisāa.?

Hahahahhahah +++
17.02.2022 04:38 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.02.2022
man vislabāk patīk sieviešu sporta klubs uz stabu ielas - tur ir ļoti draudzīga, patīkama atmosfēra, treneres arī ir foršas, nevienā brīdī nejūtu, ka kāds uz mani skatītos vai tiesātu. cenas vispār ir ļoti labas! tur ir arī baseins un sauna! vienīgi varētu telpas atsvaidzināt.
17.02.2022 00:30 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
maija paija @ 29.11.2021 11:39
Rēecigi ? visas te mētā baigās bagātneices bet iesaka cilvekiem lemongymus?kas ir pashi letakie vispar visur un itvisāa.?

Nu, man piemēram nepatīk pārmaksāt par to, kas ir visur. Lētākā zāle ir gym!, kas ir Origo un Imantā pašlaik. 15 euro mēnesī, bet līguma noteikumi neizdevīgi, tāpēc vēl domāju par to. Aprīkojums tāds pat kā myfitness, tikai cena 3x lētāka.
So, ja nevajag baigās ekstras(un man nevajag), tad jēga man maksāt lielu naudas summu?!
30.11.2021 15:53 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Sorry, ne uz to komentu.
29.11.2021 19:44 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
series @ 29.11.2021 19:22
Varbūt kadai ir kada zināma vieta ar grupu nodarbībām LNB rajonā? Myfitness gan Radison, gan Olimpija ir aizvēries.

A huļi man laiku tērēt un braukāt uz krutajām zālēm, ja lemon ir 5min gājiena attālumā. Stienis un ripas ir stienis un ripas arī Only private fitness, tā kā man interesē tikai tas, tad mierīgi apejos bez saunām, smūtijiem un citām ekstrām.🤦
29.11.2021 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 28
Reģ: 09.10.2011
Varbūt kadai ir kada zināma vieta ar grupu nodarbībām LNB rajonā? Myfitness gan Radison, gan Olimpija ir aizvēries.
29.11.2021 19:22 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.11.2021
Rēecigi 😁 visas te mētā baigās bagātneices bet iesaka cilvekiem lemongymus😁kas ir pashi letakie vispar visur un itvisāa.😀
29.11.2021 11:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits