Cik daudz?

 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Iedvesmojoties no iepriekšējās diskusijas, gribētu uzzināt, cik jums daudz bija seksuālo partneru pirms kāzām? Atbildēt var arī tās meitenes, kuras vēl nav precējušās.
20.11.2021 10:35 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Nellija12 @ 25.11.2021 12:43

Es nesaku, ka ir daudz krāpēju, jo man nav tādas statistikas, bet es skaidri zinu, ka sievietēm krāpt ir daudz vieglāk nekā vīriešiem.

Un tev tas nenorāda uz to, ka pieprasījums ir lielāks kā piedāvājums? Respektīvi vīriešu kas gaida savu brīdi ir vairāk kā sieviešu, kas to var piedāvāt. Tātad vēlme krāpt vairāk ir vīriešiem.
25.11.2021 12:46 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Sisenis @ 25.11.2021 12:46

Un tev tas nenorāda uz to, ka pieprasījums ir lielāks kā piedāvājums? Respektīvi vīriešu kas gaida savu brīdi ir vairāk kā sieviešu, kas to var piedāvāt. Tātad vēlme krāpt vairāk ir vīriešiem.

Nē. Tas man vienkārši norāda uz to, ka ja Sisenim pēkšņi sagribējas tuvību no cita vīrieša puses, tad viņa to var mierīgi noorganizēt jebkurā diennakts laikā ar vientuļo kaimiņu.
25.11.2021 12:53 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Nellija12 @ 25.11.2021 12:53

Nē. Tas man vienkārši norāda uz to, ka ja Sisenim pēkšņi sagribējas tuvību no cita vīrieša puses, tad viņa to var mierīgi noorganizēt jebkurā diennakts laikā ar vientuļo kaimiņu.

Kaimiņam nav jābūt vientuļam. Visi gribētāji nav vientuļi. Tāpat kā gribētājas.
25.11.2021 12:55 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Kaimiņam nav jābūt vientuļam. Visi gribētāji nav vientuļi. Tāpat kā gribētājas.
Es to minēju tikai kā piemēru. Tu vienmēr visu uztver tik burtiski?
25.11.2021 13:00 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Nellija12 @ 25.11.2021 13:00
Es to minēju tikai kā piemēru. Tu vienmēr visu uztver tik burtiski?

Tu vienmēr neatzīsti savu kļūdu?
25.11.2021 13:27 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nellija12, tavi kompleksi par nespēju konkurēt ar citiem vīriešiem netiks atrisinātas arī ja nopietnām attiecībām izvēlēsies jaunavu. Tās lietas jārisina psihoterapeita kabinetā nevis sieviešu forumos :D tāda ir tā mana doma. A tas vai man ir vai nav bijušas nopietnas attiecības tu zināt nevari :D ja nu vienīgi atkal grimt fantāzijās... a kā ir ar tavu nopietnu attiecību pieredzi, esi precējies? Cik ilgas bijušas tavas garākās attiecības? :D
Par krāpšanas pieejamību gan jāpiekrīt, arī foršiem vīriešiem seksu ir "jānopelna" kamēr pat neglītas un vecas sievietes to var dabūt jebkurā laikā pat vēl naudu par to saņemot ja tā sagrib :D
Tādas precīzas pēdējo gadu statistikas par sķiršanu iniciatīvām jāpameklē, bet pēc maniem novērojumiem tā varētu būt, ka sievietēm ir mazāka tendence paciest neizdevušās attiecības. Un man arī kkā neloekas, ka tas būtu kkāds sasniegums.
25.11.2021 13:33 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Nellija12
Kā tu izskaidro tos pārus kuri ilgstoši ir attiecībās, šķiries netaisās un ir apmierināti ar savu dzīvi ?
Lai arī šķiršanās procents ir diezgan liels, arī veiksmīgu attiecību ir diezgan daudz.
25.11.2021 13:45 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Kā tu izskaidro tos pārus kuri ilgstoši ir attiecībās, šķiries netaisās un ir apmierināti ar savu dzīvi ?
Nu tur ir vairāki varianti.
1. Vēlamais, kur sieviete ir taupījusi nevainību vienam vīrietim.
2. Ciešamais. Kur vīrietis ir gatavs ciest pazemojumus līdz mūža beigām no sievas puses par to, cik viņš ir slikts, kas būtībā ir vienkārši viņas iepriekšējās attiecībās uzkrātā naida izlāde. Šis ir tavs variants, Godfather.
25.11.2021 16:31 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nellija12, tad sanāk, ka sievietei vajadzīgs tikai viens partneris dzīvei - laulībai, jo visi pārējie gadījumi ir nelaimīgu laulību patiesais cēlonis :D
25.11.2021 16:37 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Nellija12 @ 25.11.2021 16:31
Nu tur ir vairāki varianti.
1. Vēlamais, kur sieviete ir taupījusi nevainību vienam vīrietim.
2. Ciešamais. Kur vīrietis ir gatavs ciest pazemojumus līdz mūža beigām no sievas puses par to, cik viņš ir slikts, kas būtībā ir vienkārši viņas iepriekšējās attiecībās uzkrātā naida izlāde. Šis ir tavs variants, Godfather.

Karoč laimīgu attiecību nav 😀
25.11.2021 16:41 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
1. Vēlamais, kur sieviete ir taupījusi nevainību vienam vīrietim.

Šis variants negarantē labas attiecības.
2. Ciešamais. Kur vīrietis ir gatavs ciest pazemojumus līdz mūža beigām no sievas puses par to, cik viņš ir slikts, kas būtībā ir vienkārši viņas iepriekšējās attiecībās uzkrātā naida izlāde. Šis ir tavs variants, Godfather.

Pēc tavas shēmas manai sievai būtu jābūt šķiršanās iniciatorei, jo 70% sieviešu to dara. Laikam kaut kas nav pareizi mūsu attiecībās 😵
Pēc taviem uzskatiem, ja sieviete nav taupījusies vienam vīrietim:
Viņa pamatīgi izdzīvojas pirms laulībām, ar neskaitāmiem vīriešiem.
Laulību laikā nemitīgi krāpjas (vīrs arī, bet sieviete vairāk, jo fizoloģiski to spēj vairāk un biežāk)
Ir šķiršanās iniciatore jo nespēj sadzīvot ar savām pagātnes traumām.
25.11.2021 16:44 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Kā jau minēju agrāk, uz mums tas neattiecas, jo 1. mums nav jaunības plēves;

Cik labi, ka mūsdienās neprecēties un neveidot ģimeni vairs nav kas tāds, par ko citi šausminās, tādēļ ir tikai pozitīvi, ka šāda tipa mizogīnistiskie vīrieši sevi paši labprātīgi izslēdz no evolūcijas ķēdes, paātrinot šī veida uzskatu izzušanu.
25.11.2021 16:52 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Nav svarīgi. Arī ja 100 tad nenozīmē, ka sievietei nav lemts atrast kādu nopietni, un skaitās norakstīta. Man arī, piemēram, par vīrieti būtu vienalga, maz vai daudz bijušu seksuālo partneru, chill.
25.11.2021 17:41 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Nellija12 @ 25.11.2021 16:31
Nu tur ir vairāki varianti.
1. Vēlamais, kur sieviete ir taupījusi nevainību vienam vīrietim.
2. Ciešamais. Kur vīrietis ir gatavs ciest pazemojumus līdz mūža beigām no sievas puses par to, cik viņš ir slikts, kas būtībā ir vienkārši viņas iepriekšējās attiecībās uzkrātā naida izlāde. Šis ir tavs variants, Godfather.

Un šeit atkal ir tā pārliecība,ka sieviete ir tā sliktā un liek vīrietim ciest😁
Visvienkāršākais jau ir pārlikt atbildību uz cita(uz sievieti),tu tāda kaut kāda nepareiza utt... tāpēc attiecībās viss ir slikti.
25.11.2021 18:42 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Un šeit atkal ir tā pārliecība,ka sieviete ir tā sliktā un liek vīrietim ciest😁

Lai jau paliek pie sava un turas pa gabalu no attiecībām. Iedomājies, ja šis pārdomātu un tad kādai meitenei nāktos pieciest hipergāmijas pazīmju meklēšanu katrā viņas solī, šis maukotos apkārt (jo vīriešiem uz to ir dabiskas tiesības), bet nedod dievs meitene staigās ar dziļu dekoltē un vēl visādi brīnumi. Varbūt arī škiršanās procents samazināsies, ja tie, kam ir šādi uzskati, attiecībās tiešām nelīdīs.
25.11.2021 19:31 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Nellija12 @ 25.11.2021 16:31
Nu tur ir vairāki varianti.
1. Vēlamais, kur sieviete ir taupījusi nevainību vienam vīrietim.
2. Ciešamais. Kur vīrietis ir gatavs ciest pazemojumus līdz mūža beigām no sievas puses par to, cik viņš ir slikts, kas būtībā ir vienkārši viņas iepriekšējās attiecībās uzkrātā naida izlāde. Šis ir tavs variants, Godfather.

Kur ir šāda statistika? Ar faktiem un pierādijumiem , lūdzu.
Vai šis gluži vienkārši ir tavs subjektīvais viedoklis, kas līdz ar to pierāda tikai to, ka mēs katrs pasauli redzam caur savu pieredzi. Un tavējā ir bijusi diezgan slima.
25.11.2021 23:12 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Santa1992
tavi kompleksi par nespēju konkurēt ar citiem vīriešiem netiks atrisinātas arī ja nopietnām attiecībām izvēlēsies jaunavu.
Tak palasi manus tekstus un pārliecinies, ka man nekādas nopietnās attiecības arī nav nepieciešamas, it īpaši ar jaunavām. Varat droši pievākt viņas visas (ja tādas vispār vēl ir pailkušas) sev! Man it nemaz nebūs žēl.
Tās lietas jārisina psihoterapeita kabinetā nevis sieviešu forumos
Ņemot vērā jaunākos komentārus, esmu diezgan pārliecināts, ka no mums diviem psihoterapeits ir nepieciešams tieši tev.
A tas vai man ir vai nav bijušas nopietnas attiecības tu zināt nevari
Tev taisnība, bet es varu aptuveni spriest par taviem seksuālajiem piedzīvojumiem. Zini kā? Tāpēc, ka nospiedošais vairākums meiteņu zaudē nevainību agrā vecumā. Piemēram, Krievijā tas vidēji notiek 14 gados. Mini kaut vienu ticamu iemeslu, kāpēc lai mūsu zeltes (tu tai skaitā) atpaliktu šajā rādītājā?
a kā ir ar tavu nopietnu attiecību pieredzi, esi precējies?
Zini, kaut kā jau diezgan agrā jaunībā sāku efektīvi izmantot savas smadzenes. Teorētiski, mana dzīve varēja būt pavisam citādāka, bet kaut kas man neļāva pieļaut liktenīgo kļūdu un es esmu par to ļoti pateicīgs!
Cik ilgas bijušas tavas garākās attiecības?
Jau kaut kur iepriekš minēju, ka man ir bijuši tikai gadījuma sakari un esmu par to ļoti gandarīts!
Nellija12, tad sanāk, ka sievietei vajadzīgs tikai viens partneris dzīvei - laulībai, jo visi pārējie gadījumi ir nelaimīgu laulību patiesais cēlonis
Man jau patīk, kā tu prasi padomu laulību sakarā cilvēkam, kurš par visiem 100% iestājas pret laulību. Man ir pilnīgi pie vienas vietas, kas jums ir vajadzīgs. Varat precēties kaut vai ar žirafēm, ja jums ir tāds fetišs.
Sisenis
Karoč laimīgu attiecību nav
Teiksim tā, ir pietiekami daudz laimīgu attiecību imitāciju.
Godfather
Šis variants negarantē labas attiecības.
Pareizi, bet neviens jau negarantē.
Pēc tavas shēmas manai sievai būtu jābūt šķiršanās iniciatorei, jo 70% sieviešu to dara. Laikam kaut kas nav pareizi mūsu attiecībās
Kāpēc lai viņa ar tevi šķirtos? Tu esi ideāls! Tu jau tagad esi pieļāvis 90% iespējamo kļūdu. Nebrīnītos, ja tie bērni nemaz nebūtu tavi un viņa tevi krāptu tev aiz muguras. Tā teikt, pilnam komplektam. Viens čigāns reiz teica:”Pasaulē ir daudz muļķu…tikai žēl, ka nezinu visiem adresi.”
Viņa pamatīgi izdzīvojas pirms laulībām, ar neskaitāmiem vīriešiem.
Nu viņas parasti dod priekšroju terminam "izskrieties", jo tas izklausās nedaudz pieklājīgāk, bet laikam pat tu sāc saprast.
Laulību laikā nemitīgi krāpjas (vīrs arī, bet sieviete vairāk, jo fizoloģiski to spēj vairāk un biežāk).
Nu par nemītīgo krāpšanu netaisos spekulēt, jo man par to nav pieejama tāda statistika un ticamākais, ka tādas arī nebūs.
Ir šķiršanās iniciatore jo nespēj sadzīvot ar savām pagātnes traumām.
Neliels precizējums - ar savu pagātnes attiecību traumām. Atceries par "izskriešanos"? Nu tad, lūk, pēc šīs "izskriešanās" ir ļoti grūti apstāties un pieņemt vienu kā vienīgo pareizo, jo tik daudz kas jau ir redzēts un izjusts.
26.11.2021 17:17 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Nellija12 @ 26.11.2021 17:17
Santa1992
Tak palasi manus tekstus un pārliecinies, ka man nekādas nopietnās attiecības arī nav nepieciešamas, it īpaši ar jaunavām. Varat droši pievākt viņas visas (ja tādas vispār vēl ir pailkušas) sev! Man it nemaz nebūs žēl.
Ņemot vērā jaunākos komentārus, esmu diezgan pārliecināts, ka no mums diviem psihoterapeits ir nepieciešams tieši tev.
Tev taisnība, bet es varu aptuveni spriest par taviem seksuālajiem piedzīvojumiem. Zini kā? Tāpēc, ka nospiedošais vairākums meiteņu zaudē nevainību agrā vecumā. Piemēram, Krievijā tas vidēji notiek 14 gados. Mini kaut vienu ticamu iemeslu, kāpēc lai mūsu zeltes (tu tai skaitā) atpaliktu šajā rādītājā?
Zini, kaut kā jau diezgan agrā jaunībā sāku efektīvi izmantot savas smadzenes. Teorētiski, mana dzīve varēja būt pavisam citādāka, bet kaut kas man neļāva pieļaut liktenīgo kļūdu un es esmu par to ļoti pateicīgs!
Jau kaut kur iepriekš minēju, ka man ir bijuši tikai gadījuma sakari un esmu par to ļoti gandarīts!
Man jau patīk, kā tu prasi padomu laulību sakarā cilvēkam, kurš par visiem 100% iestājas pret laulību. Man ir pilnīgi pie vienas vietas, kas jums ir vajadzīgs. Varat precēties kaut vai ar žirafēm, ja jums ir tāds fetišs.
Sisenis
Teiksim tā, ir pietiekami daudz laimīgu attiecību imitāciju.
Godfather
Pareizi, bet neviens jau negarantē.
Kāpēc lai viņa ar tevi šķirtos? Tu esi ideāls! Tu jau tagad esi pieļāvis 90% iespējamo kļūdu. Nebrīnītos, ja tie bērni nemaz nebūtu tavi un viņa tevi krāptu tev aiz muguras. Tā teikt, pilnam komplektam. Viens čigāns reiz teica:”Pasaulē ir daudz muļķu…tikai žēl, ka nezinu visiem adresi.”
Nu viņas parasti dod priekšroju terminam "izskrieties", jo tas izklausās nedaudz pieklājīgāk, bet laikam pat tu sāc saprast.
Nu par nemītīgo krāpšanu netaisos spekulēt, jo man par to nav pieejama tāda statistika un ticamākais, ka tādas arī nebūs.
Neliels precizējums - ar savu pagātnes attiecību traumām. Atceries par "izskriešanos"? Nu tad, lūk, pēc šīs "izskriešanās" ir ļoti grūti apstāties un pieņemt vienu kā vienīgo pareizo, jo tik daudz kas jau ir redzēts un izjusts.

Tač ej dirst. 😀
26.11.2021 17:18 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Cik labi, ka mūsdienās neprecēties un neveidot ģimeni vairs nav kas tāds, par ko citi šausminās, tādēļ ir tikai pozitīvi, ka šāda tipa mizogīnistiskie vīrieši sevi paši labprātīgi izslēdz no evolūcijas ķēdes, paātrinot šī veida uzskatu izzušanu.
Tu tur vēl kaut ko šļupsti, mizandriste? Labāk pasakies tam idiotam, kurš piekrita veidot attiecības ar tādu rajonā pieprasītu vīriešu nīdēju kā tu!
26.11.2021 17:22 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nabags, es kkā biju iedomājusies, ka Nellija12 ir vnk nedaudz traumēts cilvēks ar atšķirīgu viedokli, bet te izrādās, ka cilvēks ir pavisam un pagalam sagrauta nelaimes čupiņa. Nekādas ticības labajam attiecībās. Negribu pat domāt cik traumēta bērnība šim bijusi, baisi palasot :D
26.11.2021 17:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)