Impotence un attiecību veidošana

 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Iepazīstoties ar meiteni, kurā brīdī un kādā veidā būtu vislabāk viņu pabrīdināt par savu impotenci? Protams, savu trūkumu esmu gatavs kompensēt citos veidos, bet nezinu kā vispareizāk iesākt šo tēmu. Neērti tā jautāt un saprotu, ka pirmajā teikumā gluži nē, bet tā tomēr ir gana nozīmīga informācija, kuru būtu neētiski turēt noslēpumā. Vai pagaidīt, kamēr saruna aizklīst līdz plāniem par ģimenes veidošanu, vai labāk to izstāstīt ātrāk? Ļoti novērtēšu padomu, var arī privāti, jo tomēr ļoti vēlos izveidot nopietnas ilgtermiņa attiecības. Paldies!
02.11.2021 02:10 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
CEC es neko par pedofīliju neteicu, kur tu to izlasīji..
08.11.2021 11:52 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Domāju, ka autora plāns ir diez gan nereāls. Pirmkārt, kāpēc lai sieviete, kas vēlas ģimeni un bērnus ietu tādu apkārtceļu- apprecēties un tad meklēt mīlāko, ar ko uzcept bērnu, dzīvot dubultdzīvi, slēpt no sabiedrības utt. Pārāk sarežģīti. Ja pastāv daudz vienkāršāks veids- atrast vīrieti, kas gan uztaisīs bērnu, gan seksuāli apmierinās, gan sadzīvē un ikdienā būs blakus, mīlēs un lolos. Un tad kāpēc sievietei jāizvēlas kaut kas tāds, kas nav visi 100%?
Otrkārt, pat ja atradīsi sievieti, kas uz to parakstīsies, nedomāju, ka viņa baigi gribēs vīt ģimenes ligzdiņu. Tur jābūt stipri bohēmiskam dzīvesveidam, un tādā gadījumā bērns un ģimene varētu būt stipri traucējoši.
Reālāk autora plāns varētu sākt strādāt vecumdienās, kad viņš būs miljonārs un varēs atļauties dzīvot kā Hjū Hefners. Jaunie zaķi uz naudu parakstītos.
Tā kā domāju, ka daudz reālāk aizstaigāt pie psihodaktera un sākt ārstēt savu vainu, kas spriežot pēc autora atbildēm, ir galvā, ne tur lejā. Ja vien, protams, negribas visu dzīvi nodzīvot vienam. Bet tas atkarīgs no autora izvēles.
08.11.2021 12:42 |
 
Reitings 31
Reģ: 27.01.2021
Man komentārs nebija jāuztver kā aizvainojums par to, ka esi pedofīls, bet tikai kā pārdomas, ka sieviete - domāju, jebkura tomēr par to aizdomātos. Jebkura perversija padara aizdomīgu. Katrā ziņā tas, ka šo tik saasināti uztvēri un ķēries pie manis apvainošanas, tomēr uz ko norāda.
08.11.2021 13:33 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Kā var apgalvot tādas muļķības, ka sieviešu ar šādu novirzi NAV? Tu pazīsti visas pasaules sievietes? Eksistē taču arī tās trakās ģimenes, kur vecis dzīvo ar 6 sievām, ir bērni un sievas priecīgas….
Ir arī pāri, kas nodarbojas ar Swingu, tepat Latvijā starpcitu… varbūt CEC ir vērts pameklēt tādus cilvēkus, padiskutēt par šo tēmu un kas zin, varbūt atradīsies, kāda, kas meklē tieši šo!
08.11.2021 13:47 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
BellaC, ak tad vienradži tomēr eksistē ja?!
Ok. Un jā, tā ir tikai sagadīšanās, ka tēmas autors tādu nav saticis un šeit arī nevienas tādas nav no visām kas diskusiju lasījušas. Jā, jā tā tik tāda SAGADĪŠANĀS!
Sievietes ar dažādām dziļām novirzēm pilns vien apkārt :P tikai nez kāpēc visas šāda tipa diskusijas nāk no vīrieša puses:))
Un nevajag bagāto musulmaņu tradīcijas pieminēt kā perversiju jeb novirzi, jo tā ir viņu sabiedrības norma.
08.11.2021 14:49 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Svingeri pie tam nešķiet tik dziļa novirze...Jo tur nav nepieciešama otra pazemošana, celibāts, kontracepcijas ziņā riskants seksu, citu vīriešu bērnu audzināšana un atturība no savas sievietes. Svingo tie kuriem ar savu partneri viss jau ir bijis un abi līdzvērtīgi pieņem lēmumu, ka jāatsvaidzina sajūtas.. šaubos arī, ka tas ir baigi izplatīts, jo būt greizsirdīgam tādā situācijā ir dabiski.
08.11.2021 14:53 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Es runāju par eiropiešiem un amerikāņiem, nevis musulmaņiem, kam tā ir tradīcija.
Ja visas ir tādas svētās govis, kā Tu apgalvo, kā paliek ar tām sievietēm, kuras ir attiecībās, dievojas, ka mīl savu otru pusi, bet pie katras izdevîbas laiž pa kreisi? Nepazīsti tādas? Es pazīstu. Un zinu, ka viņām tā būtu lielākā laime, ja otra puse šo atbalstītu un viņām nevajadzētu slapstīties apkārt pa kluso un mūžam slēpt savu telefonu no ģimenes!
08.11.2021 14:54 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
CEC @ 05.11.2021 20:12
Mani jau neinteresē tikai sekss vien, es tomēr vēlos atrast savu cilvēku, ar ko ievīt ģimenes ligzdiņu un kopā dzīvi nodzīvot. Bet impotenci es nudien negrasos ārstēt un neārstētu, pat ja varētu. Mazs un mīksts krāniņš ir labākais aksesuārs vīrietim, kura sievai ir sekss ar citiem, un trešo es attiecībās iesaistīt ne tikai fizioloģiskas nepieciešamības dēļ, bet arī tāpēc, ka es izbaudītu to pazemojumu un ragus pieņemtu ar entzuiasmu. Īsi sakot tā.

here u go :D no sākuma liekas sakarīgs cilvēks, bet beigās savi putni nāk ārā.. :D kur tev teikts, ka tava sieviete gribēs ar citu veci ņemties? ir arī monogāmas sievietes šajā pasaulē :D
08.11.2021 14:55 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
BellaC, ja esi tik labi informēta tad kurās Eiropas valstīs ir atļauta daudzsievība? Un kuras tautības to praktizē?
Neiet runa par svētajām govīm. Es jau nesaku, ka nav sievietes kas krāpj. Un kā vēl krāpj, jo pietrūkst kaut kas attiecībās vai ir ar augstu libido un māk "sarunāt" ar savu sirdsapziņu. Bet tas nenozīmē, ka viņas grib mājās impotentu un audzināt sveša vīrieša bērnu. Un ka grib lai viņu vīrietis PAMUDINA krāpt pēc paša vēlmes.
08.11.2021 14:59 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Protams, es novēlu atrast savu laimi, bet NE uz sievietes/bērna rēķina.
08.11.2021 15:02 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Santa1992 @ 08.11.2021 14:59
BellaC, ja esi tik labi informēta tad kurās Eiropas valstīs ir atļauta daudzsievība? Un kuras tautības to praktizē?
Neiet runa par svētajām govīm. Es jau nesaku, ka nav sievietes kas krāpj. Un kā vēl krāpj, jo pietrūkst kaut kas attiecībās vai ir ar augstu libido un māk "sarunāt" ar savu sirdsapziņu. Bet tas nenozīmē, ka viņas grib mājās impotentu un audzināt sveša vīrieša bērnu. Un ka grib lai viņu vīrietis PAMUDINA krāpt pēc paša vēlmes.

Pilns ar doķenēm un pat tv šovi par šo tēmu, lūdzu.
https://youtu.be/vqORJHyNWJc
08.11.2021 15:21 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nav tā, ka tu atklāji Ameriku ar to, ka mikroskopisks % cilvēku dzīvo poligāmi. BellaC atvēru tavu youtube video un tā arī domāju... video varoņi ILLEGALY piekopj šo dzīvesveidu..
Protams, ka ir sievietes kas tikušas tā audzinātas no bērnības(vai zēni-piemēram video sākumā redzētais), vai kuras ir nabadzīgas utml.varētu uz ko tādu parakstīties. Bet nevienu sievieti neaudzina atbilstoši tam lai būtu kopā ar vīru ar kuru nekad nebūs pilnvērtīgs sekss, nebūs bērni toties būs noteikti jāguļ ar citiem.
08.11.2021 15:37 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
BellaC, varbūt ja tev tas šķiet ok tad varat ko sabīdīt?
08.11.2021 15:38 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Nē, paldies, tas nav manā gaumā, vienkārši besī, ka Tu visu tā vispārini, ja Tu tāda neesi un nevienu tādu nezini, tas nenozīmē, ka tādu sieviešu nav. Tas ir viss, ko gribēju pateikt, paldies par uzmanību.
08.11.2021 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Noskatās kā otrs paņem priekšā viņa sievieti un vēl "sakopj" ar mēli pēc tam! Tas saucās cockold un ir pāri, kuriem ir šāds fetišs. Un kas tur slikts, ja abi laimīgi? Es ticu, ka autors to visu ļoti labi zin tāpat kā zin, kur šādas sievietes meklēt. Diskusiju šeit izveidoja cerībā atrast kādu jaunu gaļu, kas arī ir OK, ja vien meitenei ir pareizā attieksme. Proti, baudīt spēli nevis kāda trauma vai ideālistiski mērķi palīdzēt puisim, kuram tas nafig nav vajadzīgs
08.11.2021 22:03 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Tātad, kad es veidoju diskusiju, esmu trollis, bet kad CEC raksta kaut ko par impotenta vēlmi veidot kaut kādas tur attiecības un audzināt no cita vīrieša ieņemtu bērnu, pēķšņi tā ir nopietna tēma? Kur ir loģika?
09.11.2021 05:45 |
 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Es labi saprotu visus iemeslus, kāpēc monogāmai vidusmēra sievietei es nešķistu piemērots partneris. Lielākā daļa dāmu jau sev blakus vēlas kārtīgu veci, kas pats visu dara, nevis lupatu ragnesi, kas tikai izlaiza pēc citiem. Bet, ja man patīk tāda vidusmēra vīrietim murgaina situācija, tad pilnīgi noteikti ir arī ekvivalentas sievietes, kam tāds nesavtīgs vīrs, kas neierobežo viņas seksualitāti, būtu tīrais sapnis. Tāpēc arī jautāju, kā būtu pareizāk un maigāk partnerēm ieminēties par trešā iesaisti.
Un jā, ja abiem tas patīk, ja gan sievai, gan ragnesim tiek apmierinājums, kas gan tur slikts? Ne jau visi vīrieši ir seksa dievi, ir taču veselīgi apzināties dzīvē savu vietu un pavērot, kā vīra pienākumus veic spējīgāks vīrietis. Ar tādu kārtīgu dominantu tēviņu jau pašsaprotami piederās pie lietas, ka ne tikai sieva tiek izvālēta līdz orgasmīgai komai, bet impotentais vīrs tiek pazemots un spiests veikt homoseksuālus aktus.
13.11.2021 12:37 |
 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Paceļu! Varbūt ir vēl kādi ieteikumi, kad un kā potenciālai partnerei vismaigāk un saudzīgāk atzīt, ka es labprātīgi saņemtu ragus un deru tikai kunilinga sniegšanai? Ja vēlies padomu dot diskrēti vai arī iepazīties, var rakstīt arī privāti.
17.12.2021 22:15 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/210697-fetiss-uzmacas-paliga/
Vari šeit palasīt, ja vien neesi pats veidojis šo diskusiju.
18.12.2021 11:54 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Es neeeezinu, lasot tavus komentārus man rodas iespaids, ka daudz par daudz ieciklējies. Cik pasaulē daudz "dīvaiņu" un visādi citādi atšķirīgu cilvēku no "normālajiem" un cik daudzi no tādiem atraduši viens otru un dzīvo laimīgi. Visam tak savs laiks, ja Tu esi domājošs vīrietis ar galvu uz pleciem un rokas neaug no dir*as, tad tā īstā uzradīsies, kad pienāks laiks. :) Bet runājot par pašas impotences pasniegšanu otram cilvēkam. Protams, nevajag šo tēmu iebāzt sejā jau pirmajā satikšanās reizē 😀 1.., 2....,3...., 4..randiņš un tad jau šai tēmai vajadzētu dabiski sevi iznest. Manuprāt, ja meitene Tevī tiešām saskatīs nākotni, tad šai tēmai nevajadzētu būt biedam. Pavisam noteikti var gadīties, ka esiet ļoti līdzīgi un viss ir skaisti, līdz Tu izrādi vai pasaki par savu impotenci un meitene reāli aizbēg.. nu tad acīmredzami viņai sekss ir svarīga daļa un, lai kā gribētu, bet negrib un nevar virzīties tālāk. Tomēr es vairāk lieku likmi uz to, ka ja reiz tev sanāks nopietni satuvināties ar kādu, tad liktenis vairāk nespēlēsies un viss saies.
18.12.2021 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits