lockdowns

 
Reitings 143
Reģ: 24.10.2018
Sveikas!
kā jūs ietekmēs vai neietekmēs jaunais lockdowns?
18.10.2021 20:34 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
"New Covid-19 cases in Singapore reach a record, prompting a government warning on the strained health care system."
Paga, paga, vai tad Singapūra arī nebija viena no sapotētākajām valstīm pasaulē!? 😜
20.10.2021 22:17 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Apple of my eye @ 20.10.2021 22:08

Nu pret šitik stulbu tekstu jau vairs grūti kaut ko pateikt, bet labi - Tu pati laikam izsecināji, ka es noliedzu visu "zinātni" un moderno medicīnu no tā vien, ka manā gadījumā, manuprāt, Covid vakcīna man nav nepieciešama. Un ne LV veselības sistēmai, ne random pensionāram, ne Tev - nevienam no manas vakcinēšanās reāli labāk nepaliks. Tas ir reāli un objektīvi. Par Tavu vai citu stresotāju sirdsmieru man godīgi sakot ir pajāt :D

Nu kā tu nesaproti? Atsevišķu vakcinēto acīs pilnīgi visi, kuri nevēlas vakcinēties konkrēti ar šo vakcīnu, ir antivaxeri. Un tu vari kaut ar galvu sienā skriet un censties kaut ko ieskaidrot, bet viss velti, jo tie tikai turpina malt savu un visus par antivaxeriem saukāt. Mazliet atgādina bērnudārzniekus. Jānītis pasaka vārdu "krāniņš" un visi pārējie, paši nezinādami, kas tas vispār ir, bļauj līdzi "krāniņš, krāniņš". Nu šeit tas pats variants. Tā ka es teiktu tā - naU vērC kaut ko ieskaidrot.
20.10.2021 22:19 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Nedaudz novirzoties no tēmas....
Esmu dusmīga un nogurusi. Un nē, es neesmu vakcinējusies atvieglojumu dēļ(tieši otrādi - vakcinējos pirmajā dienā, kad bija dzīvā rinda vēl pavasarī, stāvēju ap 3h rindā un dabūju vakcīnu SEVIS un citu labad), toreiz par atvieglojumiem neviens nerunāja un es negaidīju. Tagad bija man atvieglojumi(jeb normāla dzīve) par ko es biju ļoti priecīga un izmantoju - gāju uz sporta zāli, studēju klātienē, biju uz vienu teātra izrādi, operu un kino. Jutos mentāli stabili. Un tagad, par spīti solījumiem, ka vakcinētos neaiztiks, valdība atņēma šo normālo dzīvi. Protams, viss nav pasaule par mani, nav labi visur piesaukt es un man vajag, nepieciešams solidarizēties, upurēties... es to darīju, solidarizējos, pielāgojos, jau gandrīz gadu mums ir vakcīna pieejama, bet cilveki to neizmanto un tas brīnāmies kāpēc slimnīcas ir tādā pakaļā, dusmojaties kāpēc mūsu tuviniekiem neveic plānveida operācijas. Es pateikšu kāpēc - jo covid slimnieki pārpilda tās, pat gaiteņos(!!). Nav vietu. Mediķi izdeg. Mediķi arī ir resursi. Ne tikai nauda viss mērāms. Bet tautai ir pohuj. Jo arguments “kāpēc jus spiežat vakcinēties??? Katram ir brīva izvēle!!” Būšu skarba, bet par izvēli ir jāprot uzņemties atbildību, nevis gaidit, ka valsts to daris. Nevakcinēsies? Lūdzu! Bet tas nevajag lūgt mediķu palidzibu, ja bus covids. Ludzu nevajag zvanit lai slimnica uznem un iedod skābekļa masku. Nevajag. Izvele = atbildiba. Saja bridi ir kaut kas jaizvelas.
Man ir patiešām apnicis sis farss un auklēšanās. Ja uzņemamies atbildību, tad uzņemamies līdz galam. Es nevianm neprasu uŅemties atbildību par to, kas ar mani notiks pec vakcīnas saņemšanas, jo es izdariju izveli un pati uzņemos atbilsiby
20.10.2021 22:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Skaidrības labad, Ģirģenam nesekoju un viņa partijā neesmu.
Bet šis video lieliski parāda cik nepareiza ir visa sistēma! https://fb.watch/8Maxr9WEgq/
Arī vakcinētie slimo, pārnēsā vīrusu. Bezatbildība no vakcinēto puses ir ļoti liela. Arī manā lokā ir šādi vakcinētie cilvēki, arī ārsti, kuri kā Covid slimnieku kontakpersonas, iet uz darbu, teātri, citām izklaidēm un vēl ceļo. Vakcinētos cilvēkus kuri ir kontaktpersonas, neviens nekontrolē un sertifikātu uz karantīnas laiku neaptur. Tas nav pareizi!!!
20.10.2021 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 724
Reģ: 13.01.2011
Tātad - VISS ir figņa! Dari ko darīdams, nekas "nepalīdz ierobežot vīrusu". Teica vakcinācijas pretinieki. Da, jokelemene! Ko jums īsti vajag - lai valdība krīt jūsu priekšā ceļos, bučo kājas un lūdz nejusties nekādā veidā pazemotam, piedāvājot jums pašiem noteikt, ko un kā darīt, lai sabremzētu infekcijas izplatību? Jums piedāvā vakcīnas, jūs tā dikti pieklājīgi - ņea, šito es neēdu! Jums piedāvā samazināt kontaktus - ņea, šitam nav jēgas. Jums jau stingrāk pasaka - jopci! tak ieduries un duj uz darbu! Jūs - ņea, šito es arī neēdu! Jums tad pasaka - nu, ok, tad neko, tad sēdēs visi mājās. Jūs - kuiņa kaut kāda, šitas tak neko nedos.
Man tas kaut ko atgādina. Tā mana jaunākā atvase cimperlējās ap ēdienu, kad tai bija gadi kādi 5 - 6. Un arguments "tad mirsi badā" īsti nebija pielietojams, jo bērni to nesaprot. Un jūs, kā tādi bērni, turpinat stumdīt pa šķīvi ēdienu, degunus raukdami - "Es šito neēdu!". Ko iedot paēst, kas būtu pilnvērtīga barība dzīvības uzturēšanai - ieteikumu nav! Priekškars.
20.10.2021 23:31 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Aizspogulia @ 20.10.2021 23:31
Tātad - VISS ir figņa! Dari ko darīdams, nekas "nepalīdz ierobežot vīrusu". Teica vakcinācijas pretinieki. Da, jokelemene! Ko jums īsti vajag - lai valdība krīt jūsu priekšā ceļos, bučo kājas un lūdz nejusties nekādā veidā pazemotam, piedāvājot jums pašiem noteikt, ko un kā darīt, lai sabremzētu infekcijas izplatību? Jums piedāvā vakcīnas, jūs tā dikti pieklājīgi - ņea, šito es neēdu! Jums piedāvā samazināt kontaktus - ņea, šitam nav jēgas. Jums jau stingrāk pasaka - jopci! tak ieduries un duj uz darbu! Jūs - ņea, šito es arī neēdu! Jums tad pasaka - nu, ok, tad neko, tad sēdēs visi mājās. Jūs - kuiņa kaut kāda, šitas tak neko nedos.
Man tas kaut ko atgādina. Tā mana jaunākā atvase cimperlējās ap ēdienu, kad tai bija gadi kādi 5 - 6. Un arguments "tad mirsi badā" īsti nebija pielietojams, jo bērni to nesaprot. Un jūs, kā tādi bērni, turpinat stumdīt pa šķīvi ēdienu, degunus raukdami - "Es šito neēdu!". Ko iedot paēst, kas būtu pilnvērtīga barība dzīvības uzturēšanai - ieteikumu nav! Priekškars.

Piekrītu. Nedaudz jau zb. Neviens nepiedāvā ko darīt citādi, lai visiem labi. Tikai turpinam teikt, ka tas man nepatīk un tas man neder. To es negribu.
20.10.2021 23:39 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Apple of my eye @ 20.10.2021 22:08

Nu pret šitik stulbu tekstu jau vairs grūti kaut ko pateikt, bet labi - Tu pati laikam izsecināji, ka es noliedzu visu "zinātni" un moderno medicīnu no tā vien, ka manā gadījumā, manuprāt, Covid vakcīna man nav nepieciešama. Un ne LV veselības sistēmai, ne random pensionāram, ne Tev - nevienam no manas vakcinēšanās reāli labāk nepaliks. Tas ir reāli un objektīvi. Par Tavu vai citu stresotāju sirdsmieru man godīgi sakot ir pajāt :D

Es nestresoju :)
Es arī nebrīnos, ka Latvija atrodas tur, kur atrodas, jo nu kāda mums ir tauta…. Es nesaku, ka mums ir labākā valdība pasaulē, arī Beļģijā u.c. attīstītajās valstīs ir korupcija, bet tauta ir saprātīgāka un saliedētāka. Nav iespējamas nekādas pārmaiņas, ja paši cilvēki nesāks mainīties. Ieej tvnet un tur 700 komentāri - karš antivaxeri pret vakcinētajiem. Jo vairāk lasi, jo vairāk degradējies… viss mūždien ir slikti, valdība slikta, vakcīnas sliktas, maskas sliktas, kaimiņi slikti, alga slikta, Latvija slikta , bet paši nez kādi pārgudrīši. Man šķiet, kamēr mēs visi šai problēmai nepieiesim kā vienota sabiedrība, nevis vakcinētie pret nevakcinētajiem, tā arī dzīvosim… redzēsim, kas būs nākamgad. Pagaidām jādzīvo Banānu republikā. :) :D
20.10.2021 23:47 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Jums piedāvā samazināt kontaktus - ņea, šitam nav jēgas.

Un kur tieši šajā diskusijā tu, Aizspogulia, to izlasīji?
20.10.2021 23:50 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Radler @ 20.10.2021 23:39

Piekrītu. Nedaudz jau zb. Neviens nepiedāvā ko darīt citādi, lai visiem labi. Tikai turpinam teikt, ka tas man nepatīk un tas man neder. To es negribu.

Infektologi tak visu laiku saka un brīdināja jau vasarā, ka būs dir** rudenī ar slimajiem. Vai tad valdība ieklausās speciālistos un savlaicīgi ko dara lietas labā? NĒ!
20.10.2021 23:52 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
crimson @ 20.10.2021 23:47

Es nestresoju :)
Es arī nebrīnos, ka Latvija atrodas tur, kur atrodas, jo nu kāda mums ir tauta…. Es nesaku, ka mums ir labākā valdība pasaulē, arī Beļģijā u.c. attīstītajās valstīs ir korupcija, bet tauta ir saprātīgāka un saliedētāka. Nav iespējamas nekādas pārmaiņas, ja paši cilvēki nesāks mainīties. Ieej tvnet un tur 700 komentāri - karš antivaxeri pret vakcinētajiem. Jo vairāk lasi, jo vairāk degradējies… viss mūždien ir slikti, valdība slikta, vakcīnas sliktas, maskas sliktas, kaimiņi slikti, alga slikta, Latvija slikta , bet paši nez kādi pārgudrīši. Man šķiet, kamēr mēs visi šai problēmai nepieiesim kā vienota sabiedrība, nevis vakcinētie pret nevakcinētajiem, tā arī dzīvosim… redzēsim, kas būs nākamgad. Pagaidām jādzīvo Banānu republikā. :) :D

Vienkārši izcils komentārs - sūdzas, ka tvnet komentējot pārgudrīši, kuriem viss slikti, valsts slikta, un pati savu komentāru beidz ar to, ka lv ir banānu republika. Kā tieši tu atšķiries no tiem tvnet komentētājiem?
21.10.2021 00:00 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.10.2021
Priecāos, ka kaut kas tiek darīt. Izbaudu. Man patīk. Dzīve mainās un tas ir forši - paskatīties uz to no citas puses. Grūti, bet forši. Turklāt priecājos, ka beidzot ir ieviests, citādi jau tauta nesaprot, ka ir jāpotējas, citādi pīpē, dzer un uzņem kaitīgas vielas, bet baidas no mediķu izstrādātas potes un gaida kad paši saslims vai maksā par to. Nu nezinu, es saslimu(ķipa viegli, bez saslimšanas simtomiem, līdz nesapratu kapēc grūti elpot un kāpec smoku nost brīziem uz kāpnēm, vai pieeļoties kājās, nerunājot par skriešanu un (kamēr neredzēju rentgenu), vairāk negribu saslimt,. turklāt pēc tam plaušas ir bojātas, pat ja viegla saslimšana - viegli ir saslimt ar citām kaitēm. un neviena mnenovēlu nokļūt slimnīcā. īpaši intensivajā, tur gribas raudāt, jo dzirdi kā cilēki bļauj nāvē, viens aiz otra
21.10.2021 00:39 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Paskatieties arī paši uz sevi, pirms rakstāt, ka runāt ar vax ir tāpat, kā runāt pret sienu, jūs taču paši saprotat, ka vakcinēšanās pagaidām ir vienīgais scenārijs, atgriezties normālā dzīvē, bet jūs to nedarāt, jo negribat. Un tad ironiskā kārtā valdība pie tā ir vainīga, nevis tu pats. Varbūt tomēr, tie, kas nedara neko lietas labā un čīkst, varētu paklusēt, jo pa lielam tikai vakcinētajiem būtu tiesības sūdzēties par šo ārprātu.
Tas ir tieši tāpat kā "valdība ir sūds - atlajst sajmu," kamēr pats ne reizi nav piecēlis savu pakaļu un aizgājis nobalsot.
21.10.2021 01:54 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
"New Covid-19 cases in Singapore reach a record, prompting a government warning on the strained health care system."
Paga, paga, vai tad Singapūra arī nebija viena no sapotētākajām valstīm pasaulē!? 😜

Jā, tur 80% populācija ir vakcinēta, un pēc ierobežojumu atcelšanas tiešām pozitīvo testu skaits kāpj debesīs, BET
On Monday, Singapore recorded 1,647 cases of COVID-19, cases, higher than any other previous wave of the pandemic. But even as cases soar, COVID-19 deaths in Singapore have remained low.
Singapore’s saving grace is its high vaccination coverage.

Un tālāk rakstā ir minēts, ka, pateicoties augstajai vakcinācijai, covid-19 kļuvis/kļūs par vīrusu, kas Singapūrā aktīvi cirkulēs sabiedrībā vēl ļoti ilgi, bet tikpat kā nenovedīs līdz slimnīcai.
As long as deaths remain low, Singapore can set an example for how other countries can emerge from the pandemic.

https://fortune.com/2021/09/28/singapore-covid-reopening-record-cases-vaccines/
Šis raksts gan ir mēnesi vecs, un nāvju skaits tagad Singapūrā ir mazliet palielinājies, bet baigi neparakos, kāda tur šobrīd ir situācija slimnīcās.
21.10.2021 02:03 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Trojas zirgs @ 21.10.2021 00:00

Vienkārši izcils komentārs - sūdzas, ka tvnet komentējot pārgudrīši, kuriem viss slikti, valsts slikta, un pati savu komentāru beidz ar to, ka lv ir banānu republika. Kā tieši tu atšķiries no tiem tvnet komentētājiem?

Es iesmeju :D
Es neesmu šobrīd neviena pusē, jā būtu labi ja visi vakcinētos, bet arī saprotu tos, kas to nedara, jo tas tiek uzspiests ar visādiem līdzekļiem - vienkārši tie argumenti dažkārt ir smieklīgi, covida nav utt. Kā jau minēju, man šķiet, kamēr tauta būs pietiekami sašķelta, nekas nemainīsies. Daudzus vada ego, bet dažkārt to vajag nolikt malā.
21.10.2021 09:08 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Kāda būtu bijusi pareiza valdības rīcība ?
Varēja ātrāk spiest cilvēkus vakcinēties, vasaras vidū.
Protesti un bļaušana būtu daudz lielāka jo tobrīd saslimstība bija zema un daudzi vakcinācijas pretinieki uzskatīja kad viss beigsies pats no sevis, lai liek viņus mierā.
Vakcīna nav brīnumlīdzeklis, bet pagaidām vienīgais risinājums, gan ar blaknēm, gan ar iespējamiem nāves gadījumiem
Kādi vēl citi risinājumi būtu pareizi ? Ne ne iepriekš ne tagad neviens neko sakarīgu nevar ieteikt, tikai kritizē.
21.10.2021 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Kādi vēl citi risinājumi būtu pareizi ? Ne ne iepriekš ne tagad neviens neko sakarīgu nevar ieteikt, tikai kritizē.
Tak viņi tālāk par savu degungalu nedomā tāpēc arī nav risinājumu. Lai gan Šlesera risinājums ir nedarīt neko :D man viens čoms bija FB iepostojis, ka katram jāuzņemas atbildība rīkoties bla bla bla, tas nekas, ka vins ar visu ģimeni ir totāli antivaxeri. Tā arī nesapratu kādu atbildību viņi uzņemas, jo ir pret visām vakcīnām, attiecīgi dzivo uz pārejas sabiedrības rēķina, ka ar viņiem nekas nenotiks.
21.10.2021 09:53 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tak viņi tālāk par savu degungalu nedomā tāpēc arī nav risinājumu.

Gribētos dzirdēt konkrētu piedāvājumu.
Pie tam risinājumu kas noved līdz vēlamajam rezultātam un lielākā daļa sabiedrības ir apmierināta.
21.10.2021 10:20 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Un kā viņi var paredzēt, ka tūliņ dienā būs 4000 saslimušo? Viņi vienmēr kaut kā uztrāpa, ja kādai vajag pareģi, tad ziniet kur vērsties, ja kas.
Un nafigam man būtu jāvakcinējas citu dēļ? Ja es uzskatu, ka man to poti nevajag, tad nu nevajag i vsjo. Kādēļ man jālaiž sevī iekšā kaut kas kas man nav vajadzīgs.
21.10.2021 12:31 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.08.2021
jamaika @ 21.10.2021 12:31
Un kā viņi var paredzēt, ka tūliņ dienā būs 4000 saslimušo? Viņi vienmēr kaut kā uztrāpa, ja kādai vajag pareģi, tad ziniet kur vērsties, ja kas.
Un nafigam man būtu jāvakcinējas citu dēļ? Ja es uzskatu, ka man to poti nevajag, tad nu nevajag i vsjo. Kādēļ man jālaiž sevī iekšā kaut kas kas man nav vajadzīgs.

Ir tāda macība-zinātne "Statistika", pēc tās arī var prognozēt. Līdzīga matemātikai, bet, manuprāt, nedaudz sarežģītāka :)
21.10.2021 12:40 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.08.2021
Esmu vakcinējusies!
Taču atbalstu arī pošmīžus, kuri nevēlas vakcinēties...pēc šiem ierobežojumiem, kas tika vērsti pret nevakcinētajiem. Abas puses ir vienlīdz vainīgas par šo situāciju.
Piekritīšu apgalvojumam, ka liela daļa nevakcinēto ir ar zemu izglītības līmeni, kas seko pūļa efektam, bet tādu pašu kadru ir arī vakcinēto vidū (kas vakcinējas, piemēram, lai ietu uz ballītēm).
Nepiekrītu, ka valdība strādā slikti. Es nezinu, ko darītu labāk. Jebkurš jauns cilvēks ar vistīrāko sirdsapziņu, kas pievienosies valdībai tik un tā laika gaitā tiks saukts par zagli vai korumpētu. Tā diemžēl mēs Latvijā daram.
Godīgi sakot es arī nezinu vai vakcinētos, ja vien tas bezmaz vai nebūtu obligāti. Ar covidu neesmu slimojusi, tā vismaz domāju.
Būsim reāli, pēc delta varianta nāks deltafeatalfa pro x30 variants un tā tas viss turpināsies.
Varbūt vienkārši ir jādzer biodrons, jo tas drīz noteikti izdalīs delta toksīnus 😟😀
21.10.2021 13:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits