lockdowns

 
Reitings 143
Reģ: 24.10.2018
Sveikas!
kā jūs ietekmēs vai neietekmēs jaunais lockdowns?
18.10.2021 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Pričom te Lidls? Tur tak visi varēja iet 🤣Pie tam tā ir katra paša atbildība, spiesties otram pakaļā vai tomēr palikt mājās. Izskatās, ka lielākai daļai banāni bija svarīgāki.
P.S. Gudrajiem dirsējiem - Stradiņos meklē brīvprātīgos, kuri aprūpēs kovidniekus (pamperu maiņa, barošana) - laipni gaidīti izpalīdzēt. Ā, bet kOViDS tAčU neEksistĒ.
19.10.2021 14:50 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Kā tas ir nevarēja paredzēt? paskaties uz statistiku ar kadiem tempiem cilvēki gāja vakcvinēties pirms nebija piespiedu vakcinācija. Tur visu varēja paredzēt, pat paredzēt nevajadzēja, tik vien pietiek kā paskatīties uz skaitļiem.

Tur jau katram normālam izglītotam cilvēkam ir jābrīnās cik daudz cilvēki tic muļķībām un murgiem no FB un visām sazvērestības teorijām. Tas tiešām bija pārsteidzoši.
Tas nav pārsteigums, ka ir sabiedrības daļa kuru var droši saukt par "viss ir slikti" cilvēkiem. Lai arī kāda būtu valdības rīcība un lēmumi, tāpat atkal būs par ko čīkstēt un vaimanāt ka viss ir slikti un slikti.
Protams situācija ir smaga un sarežģīta, bet nevajag kļūt par lupatām, kuri tikai vaimanā un lamā valdību.
19.10.2021 14:51 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
bumbu @ 19.10.2021 13:40

Cilvēki šobrīd stāv rindās uz vakcīnu, lai nezaudētu darbu. Ar covidu tam nav nekāda sakara.

Un ja ēdīs,
Tad matus pļūtīs. / Klondaika
Paklau, beidz gudroties. Tas "nevēlos zaudēt darbu" ir lielisks veids, kā ar sausām kājām iziet jo situācijas, neatzīstot sevi par antivaxeru klaunu.
19.10.2021 14:53 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
DA bļin!!! Vakcinējos, bet tagad ar savu sertifikātu varu aiziet pakaļu noslaucīt
Mašīna remontā netieku uz frizētavu. Gribēju nākamnedēļ iet uz frizētavu atjaunot matu griezumu a nekā. Knariņš pirmais pasteidzās

Vakar preses konferencē tika minēts, ka pēc 15. novembra vakcinēto priekšrocības būs lielākas attiecībā pret nevakcinēto kā līdz šim. Es gan īsti nesapratu, vai tas nozīmē, ka nevakcinētajiem būs vēl lielāko ierobežojumi nekā līdz šim (neskaitot to, kas būs no nākamās nedēļas) vai vakcinētajiem būs brīvāka dzīve nekā šobrīd.
19.10.2021 14:55 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
(neskaitot to, kas būs no nākamās nedēļas) no 21. oktobra
19.10.2021 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Primrose @ 19.10.2021 14:44
Es uz Lidlu nevilkos un uz veikaliem pīķa stundās arī neeju. Nezinu vispār nevienu, kas būtu gājis un stāvējis pie Lidla. Tur jābūt īpaši apdāvinātam. Zinu gan cilvēkus, kas regulāri šajā laikā gāja uz teātra izrādēm un citiem pasākumiem.

Vienā Baltijas jūras krastā tauta savakcinējusies un cenšas atgriesties pie normālas dzīves, otrā pusē mēs stāvam rindā pēc banāniem.
Man ikdienā nākas saskarties ar daudz dažāda vecuma/uzskata cilvēkiem. Tā varbūt ir tikai sakritība, bet visi tie kas stāvēja rindā uz Lidlu nav vakcinējušies vai savus sertifikātus ir nopirkuši.
Mums diemžēl ir čupa šādu cilvēku. Rindas Lidlā nebeidzas un vakcinēties arī negribam
19.10.2021 15:00 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Man ikdienā nākas saskarties ar daudz dažāda vecuma/uzskata cilvēkiem. Tā varbūt ir tikai sakritība, bet visi tie kas stāvēja rindā uz Lidlu nav vakcinējušies vai savus sertifikātus ir nopirkuši.

Lieta tāda, ka, ja cilvēkus nespiestu vakcinēties un mēs paliktu pie tiem 40%, tad mums vēl ilgi būtu jāuztraucas par Lidla rindām ĀRĀ, kamēr 80% vakcinētajās valstīs cilvēki nu jau var uzvesties brīvi un tam nav seku slimnīcās, jo nevakcinēto, kas citādi aizņemtu vietu nedēļām ilgi slimnīcā, ir maz.
Protams, cita lieta, ja visās (vai vairumā) augsti vakcinētajās valstīs, kur atceļ visas maskas un cilvēku skaita ierobežojumus, pēc laika hospitalizācija augs tāpat kā Latvijā (kā vienu brīdi bija Izraēlā) un tās atgriezīsies pie ierobežojumiem. Bet, ja ne, tad nevakcinētajiem nāksies atzīt, ka viņi kļūdījās un vakcinācijai tomēr ir kāda pozitīva ietekme, nevis tā ir absolūti bezjēdzīga.
19.10.2021 15:12 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
core @ 19.10.2021 21:02
https://www.covidgudrie.com/#elina-didrihsone
Šis ir labs saraksts un Elīnas bilde vnk bomba :D

Mūsu tautas varoņi!
19.10.2021 21:47 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Mani nekādi neietekmē. Man ir nepilnas slodzes darbs.
Vienīgais no kā ļoti ciešu- attālinātās studijas. Līdz kaklam jau un dzīvo uz cerībām, ka kā topošajam mediķim nekādu pratisko mācību. Tikai prakse un apmāca uz vietas esošie mediķi.
Uz veikaliem baigi neskrienu, viss ziemas apģerbs tač ir velkams arī no pagaišā gada un ir arī internetveikali.
Mājsēde?-Nu ir kā ir. Pati vakcinējos, bet nu šobrīd jāpaciešas. Esmu viens no tiem mediķiem, kas strādā pilnā epikējumā un saprotu, ka joki mazi, kad tiešām skrien no vienas nodaļas uz citu nodaļu ar ventilējamo aparātu:(
Mājās sēdēšana šķiet vairs nevienam nav sveša. Nāk aukstais laiks, varu padarīt majas darbiņus. Ar vīru esam ieplānojuši remontu, viss vajadzīgais sagatavots. Tā teikt, uzfrišināsim mājas kamēr mājsēde, lai pašiem forši. Vīrs pa dienām ņemas gar auto, darbu, vakaros spēlējam xbox, skatamies seriālus un filmas. Protams, viss jau apnicis, bet vasarā iztrakojāmies ne pa jokam un tagad pat gribas to miera sajūtu:D
19.10.2021 22:32 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Man liekas, ka visi tie ,kas cepas pa fb ir mazliet nelīdzsvaroti cilvēki, kas nemāk pieņemt situāciju. Nu nav Latvija vienīgā tāda, esam nokavējuši daudzu beatbildības dēļ. Bet -“Pēc kara jau visi gudri” un visi viens par otru zina labāk.:D
Es ieteiktu visiem un visām šeit esošām meitenēm saglabāt mieru, pielāgoties.
Tagad ir ļoti daudz visādu zoom lekciju, tās ir baigi foršās-nu pieslēdzieties par kādu sev interesantu tēmu, diskutējiet.
19.10.2021 22:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Cilvēkiem, vispār, ir tāda īpatnība, nu kā minimums 80% no cilvēkiem vai nu "nejauši" aizmirst, vai negrib atcerēties esošās valdības nesenos izteikumus, izlēcienus un akli tic un seko tam ko viņi dotajā brīdī sola.
Piemērs ir Kariņš, kurš lēkā kā gumijas bumbiņa metāla būrī. Vēl nesen, 2019.gada vasarā viņš skaļiem lozungiem teica, ka mums esot divreiz vairāk slimnīcu nekā mums patiesībā vajag un esot jāveic reorganizācija. Divus gadus vēlāk jau izrādās, ka slimnīcas netiekot galā ar darbu. WTF?
https://www.la.lv/karins-liek-reformet-veselibas-aprupi
Kur palikuši visi miljardi Covid-19 seku mazināšanas pasākumiem, Covid neparedzētajiem gadījumiem? Kurš no jums ir iedziļinājies kur Kariņš ar savu Pianistu šo naudu nogrūž? https://covid19.gov.lv/atbalsts-sabiedribai/ekonomika/finansu-ieguldijums-krizes-parvaresanai/pieskirto-lidzeklu
75 miljoni eiro projektu īstenošanai autoceļu jomā. Kā tieši šie 75 miljoni kuri iztērēti autoceļu jomā ir palīdzējuši apkarot Covid?
55,0 miljoni eiro valsts autoceļu attīstībai administratīvi teritoriālās reformas kontekstā. Kāds sakars ar Covid?
100,0 miljoni eiro valsts autoceļu atjaunošanas projektiem ar īstenošanas termiņu 2021.gadā, tai skaitā ne mazāk kā 36,9 miljoni eiro apmērā valsts autoceļu attīstībai saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu. Kāds sakars ar Covid?
0,9 miljoni eiro profesionālās izglītības kompetences centra “Nacionālā Mākslu vidusskola” multifunkcionalās zāles pārbūvei un aprīkošanai. Lai apkarotu Covid nepieciešams pārbūvēt zāli kura nav saistīta ar medicīnu?
Nemaz nerunājot par nākamaā gada budžetu, kur pieneņgalva vēlējās iegādāties flīģēli par 180'000.00 eiro.
20.10.2021 01:15 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
C00L Dzipsy, tad kāda šeit ir tā loģika un saistība ar nevakcinēšanos? It sevišķi flīgeļa lieta.
1. Tikai, piemēram, Latvijā, Rumānijā, Bulgārijā potes ir kaitīgas, jo valdība šmaucas, citās valstīs potēm ir cits sastāvs, jo valdība ir ok.
2. Visās valstīs potes ir kaitīgas un visas valdības šmaucas.
3. Potes ir kaitīgas arī tajās valstīs, kur valdības nešmaucas (sanāk, ka godīgās valstis upurē savus pilsoņus to valstu dēļ, kuru valdības grib šmaukties).
20.10.2021 03:22 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Te jau viss ir redzams:
https://www.covidgudrie.com/
Cik daudzi cilvēki melo un popularizē savus sagrābstītos uzskatus. Un protams visi tie kuri tiem tic.
Kāpēc Dānijā, Zviedrijā un citās valstīs nav šāda klaunu saraksta ?
Diemžēl valdībai tur nav nekāda sakara, jo cilvēku muļķību līmenis ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem, nevis no valdības lēmumiem.
20.10.2021 08:20 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
C00L Dzipsy tak regulāri jauc visu kopā un tikai mauc visu laiku savu pašpasludināto patiesību.
Absolūti piekrītu Godfather attiecībā uz šo "Diemžēl valdībai tur nav nekāda sakara, jo cilvēku muļķību līmenis ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem, nevis no valdības lēmumiem."
Un attiecībā uz slimnīcām, ja kāds paklausītos, ko arī citi saka, nevis visu laiku skrietu savā burunduka ritenī bez apstājas, tad saprastu ne jau slimnīcu un gultu mums trūkst (sliktākajā gadījumā atrastu risinājumu), bet gan cilvēkresursu, kas to visu apkalpo, un specializēto iekārtu.
Plus cik saprotu Tev "C00L Dzipsy" nav absolūti nekādas skaidrības par to, kā notiek ekonomikas stimulēšana, un, ka, piemēram, krīzes laikos ir pilnīgi normāli, ja pieaug, piemēram, celtniecības apjomi par valsts līdzekļiem, jo valsts iegulda naudu, lai stimulētu šo nozari, vai, piemēram, ceļu būves nozari utt., jo nauda nonāk apritē un nokļūst arī privātajā sektorā, attiecīgi arī mājsaimniecību maciņos utt.
Tas, ka valdības lēmumi mēdz būt absurdi, arī ir fakts, bet pasniegt šo informāciju korelācijā ar cilvēku muļķību, domāšanas līmeni un labāk ticēšanu - Šleseram (līdz kuram Kariņam vēl "valsts izsaimniekošanas līmenī"būtu jāaug 100.gadus), Gobezemam (kuram, kā atceramies pašam pirmajam pēc saeimas vēlēšanām deva iespēju sastādīt valdību, bet viņš pat to nejēdza, tikai māk muldēt par to "Ja es būtu premjers blablabla", tak deva Tev iespēju, bet Tu pat to nespeji)vai vēl pārējiem dezinformatoriem, kuriem, kā izskatās "nauda nesmird" un gatavi malt dajebko, ka tik kāds par to maksā - ir pilnīga tumsonība.
Un nē, es nestrādāju valsts sektorā, bet gan privātajā, un tāpat spļaudos par daudziem lēmumiem, tikai spēju arī kritiski izvērtēt mūs pašus. Un tas jau latvietim ir standarts - visā vainot citus, tikai ne paša stulbumu.
20.10.2021 09:24 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Aamelija @ 20.10.2021 03:22
C00L Dzipsy, tad kāda šeit ir tā loģika un saistība ar nevakcinēšanos? It sevišķi flīgeļa lieta.
1. Tikai, piemēram, Latvijā, Rumānijā, Bulgārijā potes ir kaitīgas, jo valdība šmaucas, citās valstīs potēm ir cits sastāvs, jo valdība ir ok.
2. Visās valstīs potes ir kaitīgas un visas valdības šmaucas.
3. Potes ir kaitīgas arī tajās valstīs, kur valdības nešmaucas (sanāk, ka godīgās valstis upurē savus pilsoņus to valstu dēļ, kuru valdības grib šmaukties).

Loģika ir tāda, ka liela daļa cilvēku netic valdībai dēļ viņu pieņemtajiem lēmumiem un sekām ko tie izraisa.
Kāds sakaras ar flīģeļa lietu? Liels sakars. Tajā pat brīdī, kad valdība nav spējusi ieviest papildus gultas vietas Covid slimniekiem, valdība domā kā nopirkt flīģeli.
20.10.2021 09:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Plus cik saprotu Tev "C00L Dzipsy" nav absolūti nekādas skaidrības par to, kā notiek ekonomikas stimulēšana, un, ka, piemēram, krīzes laikos ir pilnīgi normāli, ja pieaug, piemēram, celtniecības apjomi par valsts līdzekļiem, jo valsts iegulda naudu, lai stimulētu šo nozari, vai, piemēram, ceļu būves nozari utt., jo nauda nonāk apritē un nokļūst arī privātajā sektorā, attiecīgi arī mājsaimniecību maciņos utt.

Es saprotu kā notiek ekonomikas stimulēšana. Šajā brīdī ekonomika bija jāstimulē, lai uzlabotu slimnīcu darbu, nevis lai uzlabotu valsts autoceļus. Infektologi jau vasarā brīdināja, kas mūs sagaida rudenī. Vai valdība ieklausās speciālistu teiktajā? Nē, neieklausās. Paši pieņem lēmumus un pat nemācās no citu valstu pieredzēm. Tos iztērējos miljonus ceļu remontos, varēja ieguldīt arī slimnīcās, kur šī nauda arī nonāktu privātajos sektoros un stimulētu ekonomiku.
20.10.2021 09:58 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
pasniegt šo informāciju korelācijā ar cilvēku muļķību, domāšanas līmeni un labāk ticēšanu - Šleseram..

Vai es kaut kur esmu minējusi, ka es ticu Šleseram, Gobzemam vai aicinu citus ticēt viņiem? WTF?!
20.10.2021 09:59 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Sveikas,
ceru, ka atļaus vadība strādāt no mājām ( jo man 100% darbs pie datora) , lai gan vadība ar PSRS domāšanu, var arī neatļaut, jo domā, ka strādāt no mājām tas ''nav nopietni''. To neatzīst. Tomēr, ceru ka zvaigznes sastāsies tā, ka varēšu.
20.10.2021 10:30 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
C00L Dzipsy @ 20.10.2021 09:59

Vai es kaut kur esmu minējusi, ka es ticu Šleseram, Gobzemam vai aicinu citus ticēt viņiem? WTF?!

Šito es ar nesaprotu! Kāds sakars!? Laikam ja nav ko argumentēt, tad jāieblēj kaut kas par "Gobzemu & Šleseru" 😖
20.10.2021 10:44 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Vienkārši ir cilvēki, kas nekad nespēs atzīt, ka kļūdījās. Kad medicīnas sistēma jau ir kraha priekšā, tad viņi sāk jebkuru, kurš pie tā vedošos lēmumus kritizē, saukt par 'lupatu'. Pasaki to tiem pārslogotajiem ārstiem, ka viņi ir lupatas un pienācis laiks aizvērties.
Ok, Godfather uzskata, ka 'nebija iespējams paredzēt', ka vakcinācija būs zema. Lai gan jau no paša sākuma bija milzīga pretestība kovidam, daudzi uzskatīja, ka tāds vispār neeksistē, ka būs represijas, obligāta vakcinācija, masu kontrole ar vakcinācijas pasēm utt. Šāda veida informācijas bija vienkārši mākonis, jau no paša pavasara un agras vasaras. Maskas neviens neģērba, kamēr tas nekļuva obligāts, citus rekomendētos ierobežojumus maz ievēroja. Bet Godfather uzskata, ka nebija iespējams neko paredzēt, lol. Nu mani tas nepārsteidz, ka cilvēks redz 1+1 un nespēj paredzēt rezultātu. Ir tādi cilvēki. Bet pieņēmums, ka 80% sabiedrības vakcinēsies, bija pamatots ar ko? Pilnīgi ne ar ko taču. Un tagad daži ir šokā, ka tas nepiepildījās. Lai gan nekad nebija neviena iemesla, kādēļ tas varētu notikt.
20.10.2021 11:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits