lockdowns

 
Reitings 143
Reģ: 24.10.2018
Sveikas!
kā jūs ietekmēs vai neietekmēs jaunais lockdowns?
18.10.2021 20:34 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
C00L Dzipsy @ 18.10.2021 21:22
Mani neietekmēs absolūti nekā! Manis pēc var būt lokdauns pēc lokdauna, kamēr Pianistam un Kariņam pašiem apniks ākstīties!
Un Dieva dēļ, nesāciet tik pie Latvijas lokdauna vainot nevakcinētos cilvēkus. Kopš ir ieviests Covid sertifikāts un QR kods, nevakcinētie cilvēki netiek ne uz kino, ne teātriem, ne koncertiem, ne ballītēm, ne nakstklubiem, ne restorāniem un citām atpūtu vietām. Kuri tad čupojas lielos baros bez maskām un distances neievērošanas?! Vakcinētās personas. Pilnīgs stulbums no valdības puses bija ļaut vakcinētajiem vazāties apkārt, kaut visi ļoti labi zin, ka vakcinētie vīrusu pārnēsā un slimo. Un bezsimptomu vakcinēts cilvēks kurš ir inficējies ar Covid ir daudz lielāks ļaunums nekā rindas pie Lidl. To visiem lieliski parādīja arī Izraēla ar saviem augstajiem vakcinācijas %, bet saslimstība kāpa un kāpa, kamēr atkal bija jānēsā visiem maskas un jāsēž mājās.

Vainošu gan antivakserus, jo viss šis ir dēļ viņiem.
Sadomājušies, ka mēs muļķīši skriesim potēties un pēc tam jums uz mūsu rēķinu būs atkal normāla dzīve. Hujs jums. Paši drīz skries rindām potēties un gan jau tad par vakcīnu dabūsiet maksāt par savu naudu.
Tiešam viss šis jau z$#bala. Ejiet taču vakcinēties.
19.10.2021 00:44 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
pa pilsētu bija jāstaigā maskās

Pat Vācijā bija jāstaigā maskās vienkārši ejot pa ielu? :o
Kamēr FB komentāros visu pandēmijas laiku - nekur nav tik stingri ierobežojumi kā Latvijā, blā blā.
19.10.2021 01:26 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Cosmochic @ 19.10.2021 00:44

Vainošu gan antivakserus, jo viss šis ir dēļ viņiem.
Sadomājušies, ka mēs muļķīši skriesim potēties un pēc tam jums uz mūsu rēķinu būs atkal normāla dzīve. Hujs jums. Paši drīz skries rindām potēties un gan jau tad par vakcīnu dabūsiet maksāt par savu naudu.
Tiešam viss šis jau z$#bala. Ejiet taču vakcinēties.

Domā, ka antivaxeriem kko baigi tas maina? Cilvēki ar tik zemu izglītības līmeni pavada vakarus, sēžot dīvānā un skatoties FB konspirāciju teorijas. Vienīgais kultūras pasākums ir pieēsties un pielieties dārzā ar draugiem. Viņiem neinteresē ne kultūras dzīve, ne izglītība. Dzīvo savā burbulī un turpinās to darīt tālāk.
19.10.2021 01:33 |
 
Reitings 4017
Reģ: 06.11.2019
C00L Dzipsy @ 18.10.2021 23:40
Paskatieties uz Izraēlu, kā piemēru. Valsts kura pirmā sasniedza visaugstāko vakcinācijas %. Kurai jau trešā vakcīnas deva ir bijusi.
2020.gada 02.septembrī saslimušie ar Covid 3 193 (mirušie 14)
2021.gada 02.septembrī saslimušie ar Covid 13 900 (mirušie 36)
Vai vakcīna strādā? Es teiktu, ka nē. Vai vainojami nevakcinētie? Arī nē. Diemžēl arī mūsu valdība nemācās no citām valstīm, tik muļļājas savā rasola bļodā ar debīliem lēmumiem un nemācās no citu kļūdām. Iztērē piešķirto finansējumu Covid apkarošanai velns viņa zin kur!
Redzot citu valstu pieredzi, Covid ir jāpieņem kā mūsu ikdiena un ar to ir jāsadzīvo. Nebūs tā, ka tagad Latvijā sapotēsis 80% iedzīvotāju un Covids izmirst, tā nebūs Covid būs mūsu ikdiena un pie maskām būtu jāpierod staigāt ikdienā, atlikušo dzīvi. Nu tā kā ķīnieši savā valstī piesārņotajās pilsētās un ārzemēs baidoties no vīrusiem staigā visu mūžu maskās. Tā ir mūsu jaunā norma. Un nevajag vakcinētiem cilvēkiem nekādas priekšrocības, tā ir vislielākā muļķība ko var izdarīt, tā mēs pakāpjamies tikai soli atpakaļ.

Mini, ka vakcīnas nepalīdz, bet ar Covid jāaprod kā ar kaut ko ikdienišķu, kas nebeigsies. Drīkst jautāt, kādus lēmumus Tu pieņemtu valdības vietā? Ok, norādi uz nevakcinēšanos un masku vilkšanu, ir kas vēl? Brīnums gan, ka maskas uzskati par efektīvām - lielākoties vakcīnu pretinieki arī tās sauc parr bezjēdzīgām. Turklāt pat pieņemot, ka tās ir efektīvas, kā nodrošināsi to pareizu lietošanu, lai tās nekļūtu bezjēdzīgas? Nevakcinētā sabiedrības daļa arī lielākoties ir tā, kas maskas liek uz zoda un zem deguna. Protams, atskaitot tos dažus vakcinētos Mesas koncerta apmeklētājus, bet tos arī apmeklē īpaši latvieši-patrioti, kuri pārsvarā pieder sabiedrības slānim, kurā iecienīts zīmols "Latvietis" un vakcinēšanās ir tīri lai iegūtu QR kodu.
Vienmēr viegli būt opozīcijā, bet tad gribētos dzirdēt priekšlikumus arī no opozicionāriem. Varbūt Tev tiešām ir labas idejas, bet grūti uztvert nopietni kādu, kam izejas pozīcija ir "nē", "valdības lēmumi neder", "vakcinācija nepalīdz uzlabot situāciju", kamēr reāli pielietojami ieteikumi neizskan.
19.10.2021 02:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Aamelija @ 19.10.2021 01:26

Pat Vācijā bija jāstaigā maskās vienkārši ejot pa ielu? :o
Kamēr FB komentāros visu pandēmijas laiku - nekur nav tik stingri ierobežojumi kā Latvijā, blā blā.

Jā, daudzās pilsētās , it īpaši manā reģionā (mums bija ļoti liela saslimstība) un citos reģionos arī, bet 100% visās Vācijas pilsētās nebija, bet lielai daļai.
Bet, tas nebija tikai DE, tā bija arī Beļģijā, Itālijā, Spānijā.
Pie mums pat braukāja pa vecpilsētu policijas auto un skatījās vai cilvēki ievēro visus noteikumus un nēsā maskas.
19.10.2021 02:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 19.10.2021 02:16

Jā, daudzās pilsētās , it īpaši manā reģionā (mums bija ļoti liela saslimstība) un citos reģionos arī, bet 100% visās Vācijas pilsētās nebija, bet lielai daļai.
Bet, tas nebija tikai DE, tā bija arī Beļģijā, Itālijā, Spānijā.
Pie mums pat braukāja pa vecpilsētu policijas auto un skatījās vai cilvēki ievēro visus noteikumus un nēsā maskas.

Starpcitu, bērnu spēļu laukumos, joprojām drīkst uzturēties tikai ar masku - gan skolas vecuma bērni, gan pieaugušie, visur zīmes saliktas.
Bet pašā pandēmijas trakumā, bērnu laukumi bija norobežoti un tur nedrīkstēja iet, pat ja nebija neviena cilvēka.
19.10.2021 02:18 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Alishaaa @ 19.10.2021 01:33

Domā, ka antivaxeriem kko baigi tas maina? Cilvēki ar tik zemu izglītības līmeni pavada vakarus, sēžot dīvānā un skatoties FB konspirāciju teorijas. Vienīgais kultūras pasākums ir pieēsties un pielieties dārzā ar draugiem. Viņiem neinteresē ne kultūras dzīve, ne izglītība. Dzīvo savā burbulī un turpinās to darīt tālāk.

Vakcinētie, kuri visus, kuri paši nevēlas vakcinēties konkrēti ar šo vakcīnu, bet nav pret vakcīnāsm kā tādām, automātiski bāž vienā maisā, saukājot par antivaxeriem, piedēvējot tiem konspirāciju teoriju atbalstīšanu un inteliģences trūkumu, paši īpaši diži ar intelektu neizceļas. Nekas personīgs, tīri mans novērojums. :)
19.10.2021 03:12 |
 
Reitings 259
Reģ: 05.07.2013
Varbūt kāda zina, vai būs kāda preču grupa, ko nevarēs iegādāties? Lai zinu, vai laicīgi nopirkt zeķubikses😅
19.10.2021 03:29 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.10.2021
C00L Dzipsy @ 18.10.2021 23:48

Teātri, bāri, kino, koncerti, restorāni, sporta zāles..

Kad viss ir ciet, tad iet uz bāriem un teātriem? 😅
19.10.2021 05:16 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.10.2021
Loreen @ 19.10.2021 00:43
Es pēc 20 tikai tieku uz veikalu pēc darba, tas nav forši, ka tik agri jau viss iet

Attiecīgi tam ka komandantstunda 20:00, tad darbam vēlākais jābeidzas 19:00, lai stundas laikā vari nokļūt mājas. Pirms tam arī tā bija
19.10.2021 05:17 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Alishaaa @ 19.10.2021 01:33

Domā, ka antivaxeriem kko baigi tas maina? Cilvēki ar tik zemu izglītības līmeni pavada vakarus, sēžot dīvānā un skatoties FB konspirāciju teorijas. Vienīgais kultūras pasākums ir pieēsties un pielieties dārzā ar draugiem. Viņiem neinteresē ne kultūras dzīve, ne izglītība. Dzīvo savā burbulī un turpinās to darīt tālāk.

Teiktu, ka šādu cilvēku kopsaucējs ir zems sociālais slānis un šaurs interešu loks.
19.10.2021 06:07 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
2020.gada 02.septembrī saslimušie ar Covid 3 193 (mirušie 14)
2021.gada 02.septembrī saslimušie ar Covid 13 900 (mirušie 36)
Vai vakcīna strādā? Es teiktu, ka nē. Vai vainojami nevakcinētie? Arī nē. Diemžēl arī mūsu valdība nemācās no citām valstīm, tik muļļājas savā rasola bļodā ar debīliem lēmumiem un nemācās no citu kļūdām. Iztērē piešķirto finansējumu Covid apkarošanai velns viņa zin kur!

vakcīna nav brīnumlīdzeklis vai slēdzis ar kuru var atslēgt inficēšanos pilnībā.
Iespējams ka inficēto šobrīd būtu nevis 2800, bet 28 000, ja neviens nebūtu vakcinējies. To cik cilvēki nav saslimuši pateicoties vakcīnai, nevar precīzi noteikt. Bet ja tā ir iespēja pasargāt cilvēkus no smagas saslimšanas un nāves, tad tā ir jāizmanto.
Reizēm šķiet ka daudzi cilvēki, kā mazi bērni skatās uz valdību, kā uz bērnudārza audzinātāju, gaidot ko nu teiks un ko liks darīt. Paši galīgi neko nesaprot, vai izliekas muļķi. Ja valdība kaut ko iesaka, tad tas nav obligāti to var neņemt vērā. Ja valdība aizliedz un draud ar sodu, tad jā.
Bērnudārzs.
19.10.2021 07:56 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Kāda zin kas notiek ar augstskolām?

Jā klātienē mācās tikai 1.-3.klašu skolēni, es teiktu, ka augstskolas pāriet uz attālināto režīmu.
19.10.2021 08:18 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Miaa @ 19.10.2021 03:12

Vakcinētie, kuri visus, kuri paši nevēlas vakcinēties konkrēti ar šo vakcīnu, bet nav pret vakcīnāsm kā tādām, automātiski bāž vienā maisā, saukājot par antivaxeriem, piedēvējot tiem konspirāciju teoriju atbalstīšanu un inteliģences trūkumu, paši īpaši diži ar intelektu neizceļas. Nekas personīgs, tīri mans novērojums. :)

Kā Tu viņus piedāvā saukt? Katru reizi “cilvēki, kuri nevēlas vakcinēties konkrēti ar covid-19 vakcīnu”? 😄 Antivaxeris šobrīd ir vairāk kā apzīmējums konkrētai cilvēku grupai.
Tieši tādi, kādus es aprakstīju, ir antivax manā paziņu lokā. Knapa 12, dažiem 9 klašu izglītība. Reti, arī pirms visa covid, baudīja kultūras dzīvi -kino, izrādes, muzeji utt. Un, kad prasu “kāpēc nevēlies vakcinēties?”, te nāk ārā FB teksti - tāda kovida vispār nav, viņi man nepiespiedīs vilkt uzpurņus, viņi grib mūs kontrolēt utt. Tas arī tīri mans novērojums. 🙂
19.10.2021 08:45 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Alishaaa @ 19.10.2021 08:45

Kā Tu viņus piedāvā saukt? Katru reizi “cilvēki, kuri nevēlas vakcinēties konkrēti ar covid-19 vakcīnu”? ? Antivaxeris šobrīd ir vairāk kā apzīmējums konkrētai cilvēku grupai.
Tieši tādi, kādus es aprakstīju, ir antivax manā paziņu lokā. Knapa 12, dažiem 9 klašu izglītība. Reti, arī pirms visa covid, baudīja kultūras dzīvi -kino, izrādes, muzeji utt. Un, kad prasu “kāpēc nevēlies vakcinēties?”, te nāk ārā FB teksti - tāda kovida vispār nav, viņi man nepiespiedīs vilkt uzpurņus, viņi grib mūs kontrolēt utt. Tas arī tīri mans novērojums. ?

Covids ir 😄 Es pati izslimoju, bet vakcinas nav visiem jataisa, jo tiesam nepalidz un nav vajadzibas.
Ta ari ir, ka vakcimetie ari ir tie, kas viss vairak parnesa un aplipina citus, jo viniem visu drikst.
Tomer cilvekus dalit vaxeros & antivaxeros ir tupi. Nekur pasaule neesmu redzejusi tadu tupumu ka Latvija, cilveki viens otru noed.
19.10.2021 08:51 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Covids ir 😄 Es pati izslimoju, bet vakcinas nav visiem jataisa, jo tiesam nepalidz un nav vajadzibas.

Jā, bet tajā pašā laikā brēcam, kāpēc pie mums nav kā Dānijā. Tieši tāpēc arī nav.
19.10.2021 08:57 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Jā, bet tajā pašā laikā brēcam, kāpēc pie mums nav kā Dānijā. Tieši tāpēc arī nav.

Grozies kā gribi. Bet tāpat nepielec.
19.10.2021 09:48 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.10.2021
Diemžēl, pēdējā laikā tik tiešām aizvien vairāk fascinē cilvēku kategorisms. Piedēvēt katrai no šīm grupām dažādas īpašības - gan neizglītotību, gan pakļaušanos, stulbumu, utt. Mums bieži gribas domāt, ja mēs kaut ko esam izdarījuši vai daram, vai nedaram, ka tas mūsu viedoklis ir tas pareizais. Savukārt, pretēju viedokli mēs esam ne tik atvērti vairs pat izskatīt un adekvāti uztvert. Var būt, ka vajadzētu paskatīties nedaudz plašāk uz lietām. Arī nekad nevajadzētu aizmirst, ka patiesībā tikai mūsu personiskās iezīmes var palīdzēt mums kaut kur tikt vai kaut kur netikt. Finālā uzvarētājs būs tas, kurš ir mācējis paskatīties uz lietām “auksti”, bez liekas emocionalitātes un skaidru prātu.
19.10.2021 09:50 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Reizēm šķiet ka daudzi cilvēki, kā mazi bērni skatās uz valdību, kā uz bērnudārza audzinātāju, gaidot ko nu teiks un ko liks darīt. Paši galīgi neko nesaprot, vai izliekas muļķi. Ja valdība kaut ko iesaka, tad tas nav obligāti to var neņemt vērā. Ja valdība aizliedz un draud ar sodu, tad jā.
Bērnudārzs.

Īpaši izcelsim šo. arī nesaprotu to fenomenu "esmu pats gudrs, vienalga, ko viņi tur saka, es tāpat nedarīšu tā, ne par kādu cenu."
Kariņš vakar pareizi minēja, ka sociologiem te būs liels un interesants darbs.
19.10.2021 09:52 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es nesaprotu, kā var būt tāds tupums galvā. Vai tad vismaz preses konferenci visi neklausījās?
Jā, saslimst arī vakcinētie. Bet visa šī situācija ir galvenais tās situācijas dēļ, kas ir slimnīcās un tur pārsvarā nonāk tie, kas nav vakcinējušies. Ko tieši ir tik grūti saprast
Un tie teksti- nav javakcinējās, jo nepalīdz ir vienkārši smieklīgi
Un tad vēl tie teksti- ka citur tā nav... Ha jā nav. Jo cilvēki vienkārši vakcinējas un nav tik tupi, egoistiski vai arī man liekas, ka visiem antivakseriem vienkārši patīk, ka beidzot par viņiem runā, lūdzas, izbauda savu slavu ar savu stulbo ietiepību
19.10.2021 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits