Sazvērestības teorijas

 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Vai jums radi, paziņas draugi ir sazvērestību teoriju piekritēji? Kā ar tādiem runāt? Liekās, ka daži aizies pa pieskari, jo ļoti tam visam tic. Domāju vai ir kāds veids kā palīdzēt. Antivaxeri var droši nerakstīt 😀
11.10.2021 23:10 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tādi eksperti (man personīgi zināmi) ir arī ASV, UK, Spānijā. Bet, ja Tu lasi un klausies to, ko Tev LV mediji borē, tad Tev liekas, ka tie ir tikai post-padomju valstīs, Bulgārijā un Rumānijā. Turpini uzticēties zinātnei

Vajadzētu tomēr kādu LV speciālistu kurš to apstiprina, citādi visādus brīnums var apgalvot jebkurš
Man ir "personīgi zināmi" profesori un zinātnieki no "visas pasaules" kuri ar zapti ārstē visus audzējus. Youtubē ir daudz pierādījumu.
12.10.2021 16:30 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
Labi, labi, te jau aizgāja pa melno :( Varbūt nepamanījāt, bet es te neapsaukājos, vienkārši pasaku savu viedokli.
The bottom line is - esmu jauna, bez hroniskām saslimšanām, ar ļoti veselīgu dzīvesveidu, Covid izslimojusi, dabūjusi antivielas (lai gan birokrātisku iemeslu dēļ uz pārslimošanas sertifikātu nevaru pretendēt). Nu, ko var bāzties man virsū ar to vakcīnu!
12.10.2021 16:40 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Turpini uzticēties zinātnei

ja tu neuzticies zinātnei, sanāk, ka nekad nelieto arī nevienu pretsāpju līdzekli utt? :) nevienu pašu tableti, pulveri vai šķidrumu?
jo tie ari ir radīti ar zinātes palīdzību :)
tas, ka tu izslimoji un nenomiri ir apsveicami, bet vai tev nav nedaudz žēl savus vecākus, vecvecākus, kuriem šī slimība var beigties letāli? :(
un tieši tā, mutācija ir tas, ko nevar apstādināt, un tikai ar poti un vairākumu tautas tas ir izdarāms!
12.10.2021 17:22 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Būsim godīgas - zinātnei netic praktiski neviens. Cilvēki tic tam, ko dzird no politiķiem un sociālajiem medijiem un parastajiem medijiem. Katram ir savs burbulis.
Ivermectin ir izcils piemērs. 'Es ticu zinātnei!!!!' cilvēki tagad to visur izsmej kā 'zirgu tārpu zāles'. Lai gan standartā to lieto tieši cilvēkos, jau dekādēm ilgi. Un tieši par Ivermectin lietošanu cilvēkos tā izgudrotāji ir saņēmuši Nobela balvu. Bet cilvēki ir jau līdz tādam līmenim sarijušies propagandu, ka pat šāda līmeņa zinātnisku sasniegumu noniecina kā 'zirgu tārpu zāles', jo mediji un politiķi to neatzīst. Mediju un politiķu viedoklim par zinātni nav ne mazākās vērtības. Es jau arī redzēju to BBC pirmās lapas rakstu pirms dažām dienām, kas citēja pētījumu, ka Ivermectin esot neefektīvs... ko bija uzrakstījis students! Laikā, kad Ivermectin rekomendē vadoši ASV klīniķi, Japāna septembrī ir likusi nekavējoties to sākt lietot, čehi un slovāki to jau sen lieto, Indijā un Āfrikā vispār ir satriecoši rezultāti, utt. BBC pirmajās lapās ieliek nevis to, ka Indija ar 9% vakcināciju un Ivermectin izskauda Covid-19, bet gan studenta viedokli, ka tas ir neefektīvs. Tas būtu smieklīgi, bet būsim godīgi, tas pilnīgi un galīgi nav smieklīgi, un ir vienkārši katastrofāli.
12.10.2021 17:38 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
putns @ 12.10.2021 17:38
Būsim godīgas - zinātnei netic praktiski neviens. Cilvēki tic tam, ko dzird no politiķiem un sociālajiem medijiem un parastajiem medijiem. Katram ir savs burbulis.
Ivermectin ir izcils piemērs. 'Es ticu zinātnei!!!!' cilvēki tagad to visur izsmej kā 'zirgu tārpu zāles'. Lai gan standartā to lieto tieši cilvēkos, jau dekādēm ilgi. Un tieši par Ivermectin lietošanu cilvēkos tā izgudrotāji ir saņēmuši Nobela balvu. Bet cilvēki ir jau līdz tādam līmenim sarijušies propagandu, ka pat šāda līmeņa zinātnisku sasniegumu noniecina kā 'zirgu tārpu zāles', jo mediji un politiķi to neatzīst. Mediju un politiķu viedoklim par zinātni nav ne mazākās vērtības. Es jau arī redzēju to BBC pirmās lapas rakstu pirms dažām dienām, kas citēja pētījumu, ka Ivermectin esot neefektīvs... ko bija uzrakstījis students! Laikā, kad Ivermectin rekomendē vadoši ASV klīniķi, Japāna septembrī ir likusi nekavējoties to sākt lietot, čehi un slovāki to jau sen lieto, Indijā un Āfrikā vispār ir satriecoši rezultāti, utt. BBC pirmajās lapās ieliek nevis to, ka Indija ar 9% vakcināciju un Ivermectin izskauda Covid-19, bet gan studenta viedokli, ka tas ir neefektīvs. Tas būtu smieklīgi, bet būsim godīgi, tas pilnīgi un galīgi nav smieklīgi, un ir vienkārši katastrofāli.

https://www.drugs.com/medical-answers/ivermectin-treat-covid-19-coronavirus-3535912/
Nav nekāds sakars ko pasniedz mediji vai sociālie portāli.
.
Bet jā, nav jēgas runāt ar spēcīgu antivaxeri, šodien sapratu, ka labāk darbu zaudē, iespējāms iegūst smagas sekas no covid, bet ne par ko nevakcinesies. Visa pamatā mega spēcīga imunitāte, un mūs visus iznīcinās.
12.10.2021 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Apple of my eye @ 12.10.2021 15:11
Pa punktiem:
* Esmu veselīga, Covid jau pārslimojusi tāpat kā slimoju gandrīz katru gadu, ir antivielas, neesmu iebiedēta no globālās baiļu kampaņas.
* Šis ir gripas vīruss un daži to slimo smagi vai mirst. Bet man ir ļoooti maza iespēja ar šo vīrusu smagi saslimt/nomirt (vēl jo vairāk, ja pārslimoju un ilgi ir antivielas), tāpēc neredzu, kāpēc man jāpotējas, pat ja pote "palīdz". Paldies, man nevajag "palīdzēt", man viss ir ok.
* Personīgi zinu cilvēkus, kam pēc potes ir problēmas ar nervu sistēmu, sirdsdarbību utt. Un kam tādas ir bijušas arī iepriekš no gripas potēm.
* Par testiem (cik tie precīzi) ir ļoti daudz diskusiju... Nebūtu testu, nebūtu tik lielu globālu baiļu, patiesībā pat nebūtu pandēmijas.
* Par to, cik liela iespēja ir ar apšaubāmajiem testiem identificētajiem bezsimptomu "slimniekiem" pārnest vīrusu, ir ļoti daudz diskusiju...
* Cenzēšana, meli (no visu valdību puses), vakcīnas uzspiešana - tas viss ir ļoti aizdomīgi, bet jebkurš, kam tā liekas, tiek saukts par sazvērnieku/plakanzemi/muļķi/utt.
Secinājums - es neko "nenogaidu", es vienkārši negribu vakcinēties.

100%
+vēl vajag taču skaitliem pasekot.
Esam pēc kaut kādiem mediju datiem savakcineti 50% LV,bet rāditaji tādi paši un lielāki nekā pirms gada.Nesaciet par mistiskiem delta virusiem stastit.
lielaka dala sakuma vakcinejas,lai tiktu celojumos,kafejnicas ieksa pasedetu.Tagad daudzi, tai valsts iestades stradajosie ir nolikti uz celiem,lai vakcinetos
+ plus vēl valdiba borē,ka vainigi ir nevakcinetie,kas veliovairak vakcinetos cilvekus uzvelk,jo vini tacu ticēja,ka vakcina palidzes un vares iet bez maskam kafejnica pasedet
12.10.2021 18:31 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
“Turpini uzticēties zinātnei” bija ironija par to, ka tagad ir tikai viena zinātnes versija, kuru nedrīkst apšaubīt. Kā redzams, cilvēki nejūt, kā ar viņiem tiek manipulēts (ir iestāstīts - ja es uzdodu jautājumus, tātad neuzticos zinātnei, bet tas ir baigi tāls lēciens loģikā). Es uzticos gan modernajai medicīnai, gan homeopātijai, gan senajai ķīniešu medicīnai. Tas, ka es neuzticos šai vienīgajai pareizajai versijai, nenozīmē, ka es noliedzu zinātni. Come on!
Par to veco cilvēku žēlošanu - nu beidziet! Tas ir tik manipulatīvs arguments, ka man jau slinkums te atspēkot! Tik maz cilvēkiem patiesībā rūp citi random cilvēki. Noņemiet emocijas un paskatieties reāli! Daudziem nerūp pat savi vecāki un vecvecāki, kas viņus uzaudzinājuši/barojuši/norakstījuši mantojumu.
Par drugs.com linku - eh! Ir ne tikai Ivermectin, bet vēl dažādi medikamenti, kas savlaicīgi pielietojot ārstē Covid. Latvijā ir ārsti, kas tiešām ārstē, nevis neceļ ausi kamēr nav reanimācija, un tikai turpina kladzināt par “vienīgo” iespēju - vakcīnu.
12.10.2021 18:38 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
_elcha_ @ 12.10.2021 18:31

100%
+vēl vajag taču skaitliem pasekot.
Esam pēc kaut kādiem mediju datiem savakcineti 50% LV,bet rāditaji tādi paši un lielāki nekā pirms gada.Nesaciet par mistiskiem delta virusiem stastit.
lielaka dala sakuma vakcinejas,lai tiktu celojumos,kafejnicas ieksa pasedetu.Tagad daudzi, tai valsts iestades stradajosie ir nolikti uz celiem,lai vakcinetos
+ plus vēl valdiba borē,ka vainigi ir nevakcinetie,kas veliovairak vakcinetos cilvekus uzvelk,jo vini tacu ticēja,ka vakcina palidzes un vares iet bez maskam kafejnica pasedet

Precīzi!
Personīgi zinu daudzus, kas vakcinējās tieši dēļ ceļošanas, pasākumiem un kafenēm. Arī mani mēģināja pierunāt.
Un zinu daudzus, kam darbs spiež.
12.10.2021 18:42 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Apple of my eye @ 12.10.2021 18:38
“Turpini uzticēties zinātnei” bija ironija par to, ka tagad ir tikai viena zinātnes versija, kuru nedrīkst apšaubīt. Kā redzams, cilvēki nejūt, kā ar viņiem tiek manipulēts (ir iestāstīts - ja es uzdodu jautājumus, tātad neuzticos zinātnei, bet tas ir baigi tāls lēciens loģikā). Es uzticos gan modernajai medicīnai, gan homeopātijai, gan senajai ķīniešu medicīnai. Tas, ka es neuzticos šai vienīgajai pareizajai versijai, nenozīmē, ka es noliedzu zinātni. Come on!
Par to veco cilvēku žēlošanu - nu beidziet! Tas ir tik manipulatīvs arguments, ka man jau slinkums te atspēkot! Tik maz cilvēkiem patiesībā rūp citi random cilvēki. Noņemiet emocijas un paskatieties reāli! Daudziem nerūp pat savi vecāki un vecvecāki, kas viņus uzaudzinājuši/barojuši/norakstījuši mantojumu.
Par drugs.com linku - eh! Ir ne tikai Ivermectin, bet vēl dažādi medikamenti, kas savlaicīgi pielietojot ārstē Covid. Latvijā ir ārsti, kas tiešām ārstē, nevis neceļ ausi kamēr nav reanimācija, un tikai turpina kladzināt par “vienīgo” iespēju - vakcīnu.

Pilnīgu piekrītu, zini kāpēc bišku deputāti domā par pensionāriem, jo mūsu sabiedrība ātri noveco, un lielu daļu Latvijas iedzīvotāji sastāda pensionāri. Un pensionārus patiesībā manliekas ir vieglāk manipulēt nekā ar bērniem. Un tiem daudz ko sasola un ir īsa atmiņa.
Man liekas bērniem liek maskas un vispār liek maskas, jo maskas lika melnajiem vergiem ASV, principā simbolizē verdzību. Un par maskām visi saka, ka nav vajadzības tās vilkt.
Un izsludināja valstī ārkārtas situāciju, lai naudu atmazgātu gan. Tikai medicīnā vajadzēja.
12.10.2021 18:45 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Apple of my eye @ 12.10.2021 18:42

Precīzi!
Personīgi zinu daudzus, kas vakcinējās tieši dēļ ceļošanas, pasākumiem un kafenēm. Arī mani mēģināja pierunāt.
Un zinu daudzus, kam darbs spiež.

Jap! Lielie pasaules glābēji grib tikai aiziet uz kino un kafenē pachillot. Vēl tikko ar vienu draugu runāju, šis ar draudzeni aizgāja vakcinēties, jo uz kino gribēja aiziet 🤦🏻‍♀️😁
Protams, katrs var darīt ko vēlas. (Vairs jau ne) Bet nu nevajag visiem vakcinētajiem sevi saukt par varoņiem utt, ja patiesība ir pilnīgi cita. Un ziniet kāpēc? Jo valdības uzliktie ierobežojum nemaz savādāk neko neparedz. Šodien jau pilnīgi reāli - vai nu vakcinējies vai ej un nomirsti (un ne jau no vīrusa)
Vēl mani fascinē, ka tiek atbalstīti aborti, kur reāli nogalina bērnus (es gan galīgi neesmu pret, katrai sievietei uz šo ir jābūt izvēlei, minu šo kā piemēru tikai tādēļ, ka aborts savā ziņā ir savtīgs) Tad vēl ir dzīvnieku ēšana, atkal, tu burtiski ēd kādas cūkas mazuli vai vistas cālēnu, un neviens tev to neliedz. Savtīgi. Un kāds tavas izvēles dēļ nomirst. Vai tu ej pa ielu un pīpē kaut gan visi zinam, ka dūmi ietekmē arī apkārt stāvoši veselību. Vai tāpatas katru gadu ntie kolēģi iet uz darbu slimi un aplipina ar visu pēc kārtas citus kolēģus. Tādēļ jau neaizliedz nevienu no šīm lietām un tik un tā uz citiem apkārtējiem šīs lietas var atstāt negatīvu ietekmi. Piemēru gan jau ir vēl un vēl.
BET redz, vakcinēties ir jāiet un ja nē, tad tevi ierobežo. Un ķipa tu arī iespējams kādu aplipini ar nopietnu vīrusu, kura dēļ kàdam var būt sliktāk. Šeit gan ir nianse par to, ka ja jau cilvēks, kam ir bail, vai veselība slikta iet un vakcinējas un tiek pasargāts no vīrusa. Tad kàda tieši ir starpība, ja kàds cits tomēr izdara izvēli to nedarīt?
Un vēl - es reāli varu neiet uz lielveikalu, kino, kafeni, nēsāju masku (pareizi), ievēroju distanci, ja jūtos slima, tad apkārt maksimāli cenšos nevazāties. Bet kādēļ ir jāatņem darbs? Kā šo kāds vispār var attaisnot? Cilvēks strādā 25 gadus , lojāls un ideāls darbinieks, bet redz, nav pote - atlaists. Šeit vairs nav cilvēcība.
12.10.2021 22:48 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Patiesībā, vislielākie sazvērestības teorijas piekritēji ir tieši vakcinētie, jo ir vakcinēti no pirksta izzistas vakcinās un vēlkā maskas.
12.10.2021 23:02 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Adventures100 @ 12.10.2021 18:16

https://www.drugs.com/medical-answers/ivermectin-treat-covid-19-coronavirus-3535912/
Nav nekāds sakars ko pasniedz mediji vai sociālie portāli.
.
Bet jā, nav jēgas runāt ar spēcīgu antivaxeri, šodien sapratu, ka labāk darbu zaudē, iespējāms iegūst smagas sekas no covid, bet ne par ko nevakcinesies. Visa pamatā mega spēcīga imunitāte, un mūs visus iznīcinās.

Nekur linkā neredzēju tekstu, ka Ivermectin ir neefektīvas zirgu tārpu zāles. Visas šīs replikas nāk no medijiem, pārsvarā sociālajiem, ko cilvēki salasās, un tad agresīvi uzbrūk pat ar Nobelu apbalvotiem zinātniskiem sasniegumiem, jo tie neatbilst viņu ideoloģijai.
Ivermectin īsti pat nekonkurē ar vakcīnām. Bet vakcīnu fanātiķi - kas ir tik pat apsēsti ar vakcināciju kā antivakseri ar idejām par to, ka valdība mēģina viņus nogalināt - ir jau tik tālu aizgājuši, ka psiholoģiski nav spējīgi atzīt, ka eksistē arī citi efektīvi līdzekļi pret Covid-19, ne tikai vakcīnas.
Patiesi zinātniski acīmredzot ir uzskatīt, ka Indijā notika astotais pasaules brīnums - pārapdzīvotā 1.38 miljardu valstī Covid-19 vienkārši pazuda, pats no sevis.
12.10.2021 23:25 |
 
Patīk
Reitings 2833
Reģ: 30.04.2020
Gan kaislīgie vakcīnfani, gan antixeri ir lo*i. Kad tautu sašķeļ divās daļās, ar tādu ir vieglāk manipulēt. Paskatieties, kas notiek Latvijā. Atnāk Gobis un #paldiesAināram un stāsta visādas poļu pasakas un cilvēki pavelkās, jo tās ir kaut kādas sabiedrības daļas sasāpējušais jautājums. Ne Gobim, ne Aināram neinteresē tautas labklājība. Viņiem interesē vara un nauda, jo nauda nesmird. Arī Kariņam un Levitam neinteresē jūsu veselība.
Visu laiku cilvēki par kaut ko kasās un kas to visu aizsāk? Mūsu pašu politiskie spēki.
Krievi pret latviešiem, vakcinēts pret nevakcinētu, utt.
Un kaut ko dirst par zinātni būtu jākaunās! Jūs esat piedzimušas un izaugušas, jo ir zinātne. Nav kā viduslaikos, kad sievietes mira dzemdību laikā. Ja puncītis sāp, zinātnieki ir radījuši ibīti un nošpu. Depresija? Zinātnieki ir radījuši antidepresantus. Ķīmijterapijas, epidurālās, hiv medikamenti…saraksts ir bezgalīgs!
Tād vakcīnas, kuras saņēmāt bērnībā-jums pat prātā nevarētu ienākt, kas tur ir bijis iekšā! Lielākā daļa tika štancēta Krievijā un kas bija pa rokai, to tur pievienoja :D
Bet, ja runājam par mīļākajām sazvērestības teorijām-chemtrails :D Lidmašīnas no gaisa kaisa ķīmiju un slimības. Īpaši ja notiek Šlesera vai Gobzema protesti 😁 Tad atī lietu valdība pasūta, lai nomaskētu tos chemtrails.
12.10.2021 23:47 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
putns @ 12.10.2021 23:25

Nekur linkā neredzēju tekstu, ka Ivermectin ir neefektīvas zirgu tārpu zāles. Visas šīs replikas nāk no medijiem, pārsvarā sociālajiem, ko cilvēki salasās, un tad agresīvi uzbrūk pat ar Nobelu apbalvotiem zinātniskiem sasniegumiem, jo tie neatbilst viņu ideoloģijai.
Ivermectin īsti pat nekonkurē ar vakcīnām. Bet vakcīnu fanātiķi - kas ir tik pat apsēsti ar vakcināciju kā antivakseri ar idejām par to, ka valdība mēģina viņus nogalināt - ir jau tik tālu aizgājuši, ka psiholoģiski nav spējīgi atzīt, ka eksistē arī citi efektīvi līdzekļi pret Covid-19, ne tikai vakcīnas.
Patiesi zinātniski acīmredzot ir uzskatīt, ka Indijā notika astotais pasaules brīnums - pārapdzīvotā 1.38 miljardu valstī Covid-19 vienkārši pazuda, pats no sevis.

Es neesmu nekāds vakcīnu apsēsts fans. Es uzskatu ka ar vakcīnām vīrusu neaptures, tīri tikai ar distancēšanos, roku mazgāšanu, 2m utt, bet lv jau tas nenotiks, jo lol nau verc. Labāk ar draugiem iedzert, pēc diršanas rokas nemazgat, tad veikalā visus banānus apgramstīt utt. Vakcīna ir, lai tu nenomirsti. Ir jauni un veci cilvēki, kas no covid mirst. Negribu zināt, kā es parslimotu bez vakcīnas. Man pilnīgi vienalga vai tu vakcinejies vai nē, mani vairāk uztrauc, ka cilveki, tik pārņemti ar sazvērestības teorijām, ka iet pa burbuli un visi, kas nepiekrīt viņu viedoklim ir varas uzpirkti, covididioti un kaut kāds mistiks aunu bars. 🤦🏻‍♀️
12.10.2021 23:56 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Enazenaz @ 12.10.2021 23:47
Gan kaislīgie vakcīnfani, gan antixeri ir lo*i. Kad tautu sašķeļ divās daļās, ar tādu ir vieglāk manipulēt. Paskatieties, kas notiek Latvijā. Atnāk Gobis un #paldiesAināram un stāsta visādas poļu pasakas un cilvēki pavelkās, jo tās ir kaut kādas sabiedrības daļas sasāpējušais jautājums. Ne Gobim, ne Aināram neinteresē tautas labklājība. Viņiem interesē vara un nauda, jo nauda nesmird. Arī Kariņam un Levitam neinteresē jūsu veselība.
Visu laiku cilvēki par kaut ko kasās un kas to visu aizsāk? Mūsu pašu politiskie spēki.
Krievi pret latviešiem, vakcinēts pret nevakcinētu, utt.
Un kaut ko dirst par zinātni būtu jākaunās! Jūs esat piedzimušas un izaugušas, jo ir zinātne. Nav kā viduslaikos, kad sievietes mira dzemdību laikā. Ja puncītis sāp, zinātnieki ir radījuši ibīti un nošpu. Depresija? Zinātnieki ir radījuši antidepresantus. Ķīmijterapijas, epidurālās, hiv medikamenti…saraksts ir bezgalīgs!
Tād vakcīnas, kuras saņēmāt bērnībā-jums pat prātā nevarētu ienākt, kas tur ir bijis iekšā! Lielākā daļa tika štancēta Krievijā un kas bija pa rokai, to tur pievienoja :D
Bet, ja runājam par mīļākajām sazvērestības teorijām-chemtrails :D Lidmašīnas no gaisa kaisa ķīmiju un slimības. Īpaši ja notiek Šlesera vai Gobzema protesti ? Tad atī lietu valdība pasūta, lai nomaskētu tos chemtrails.

Tev zinātne tev var iedzīt kapos vai izglābt, manliekas precīzāk ārsti. Neviens no pazīstamiem takā neiet pie zinātniekiem ārstēties. Ir ivermactin un ir tāds ar ļoti līdzīgu nosaukumu, ko mediji speciāli jauc, lai špricētu to poti. Manliekas tagad valstī ir nu galīgi bardaks, pat kalifāts manliekas būtu labāks nekā šis.
Un uzreiz saku, nedabūsi patiesību no Ārsta, jo viņi tieši tagad izteikti peļņa ar covid. Ģimenes ārsti par vienu covid šprices iepotēšanu 17 eur plus vizīte. Tev neliekas, ka neviens vismaz Latvijas ārsts ne apšaubīja 95% efektivitāti covid potei? Gripai labākajās sezonās ir labi ja 40%.
13.10.2021 00:01 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Adventures100 @ 12.10.2021 23:56

Es neesmu nekāds vakcīnu apsēsts fans. Es uzskatu ka ar vakcīnām vīrusu neaptures, tīri tikai ar distancēšanos, roku mazgāšanu, 2m utt, bet lv jau tas nenotiks, jo lol nau verc. Labāk ar draugiem iedzert, pēc diršanas rokas nemazgat, tad veikalā visus banānus apgramstīt utt. Vakcīna ir, lai tu nenomirsti. Ir jauni un veci cilvēki, kas no covid mirst. Negribu zināt, kā es parslimotu bez vakcīnas. Man pilnīgi vienalga vai tu vakcinejies vai nē, mani vairāk uztrauc, ka cilveki, tik pārņemti ar sazvērestības teorijām, ka iet pa burbuli un visi, kas nepiekrīt viņu viedoklim ir varas uzpirkti, covididioti un kaut kāds mistiks aunu bars. ??‍♀️
Es neesmu zinātnieks, bet nekas nav 100% efektīvs pret covid takā tavi banāni un rokas ne mazgāšana pēc dirsana neko nelīdzēs. Es vēl neesmu dzirdējis vai nepaliek covid vēl mugurā smadzenēs vai citur, kur varētu viņš pēc 10 gadiem pamosties.
13.10.2021 00:04 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
neizvēligais @ 13.10.2021 00:04
Es neesmu zinātnieks, bet nekas nav 100% efektīvs pret covid takā tavi banāni un rokas ne mazgāšana pēc dirsana neko nelīdzēs. Es vēl neesmu dzirdējis vai nepaliek covid vēl mugurā smadzenēs vai citur, kur varētu viņš pēc 10 gadiem pamosties.
ko?
13.10.2021 00:09 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
neizvēligais @ 13.10.2021 00:01

Tev zinātne tev var iedzīt kapos vai izglābt, manliekas precīzāk ārsti. Neviens no pazīstamiem takā neiet pie zinātniekiem ārstēties. Ir ivermactin un ir tāds ar ļoti līdzīgu nosaukumu, ko mediji speciāli jauc, lai špricētu to poti. Manliekas tagad valstī ir nu galīgi bardaks, pat kalifāts manliekas būtu labāks nekā šis.
Un uzreiz saku, nedabūsi patiesību no Ārsta, jo viņi tieši tagad izteikti peļņa ar covid. Ģimenes ārsti par vienu covid šprices iepotēšanu 17 eur plus vizīte. Tev neliekas, ka neviens vismaz Latvijas ārsts ne apšaubīja 95% efektivitāti covid potei? Gripai labākajās sezonās ir labi ja 40%.
mans ģimenes ārsts neveic vairs vakcināciju, jo rokas pilnas ar darbiem, daudz slimo ar citiem vīrusiem, tad visu dienu zvanas covid slimnieki, + viss info jasavada. Visu vienā maisā bāzt nevajag.
13.10.2021 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Neesmu pret zinātni, bet ļoti iekrita acīs teksts par depresiju - antidepresantiem, sāpišu vēderu - ibumetīnu. Jā, tā ir galējo seku apspiešana ar minētajiem līdzekļiem. Ja cilvēka veselība reāli uztrauktu, tad būtu tāda sistēma, ka ar to depresiju var atļauties apmeklēt psihoterapeitu, kas palīdz sevi savest kārtībā, cilvēks varētu atļauties zāļu vietā reitterapiju utml. Nevis sagrabināt 40€ par viena speca vizīti, kas uzsēdina piem. 24 gadīgu jaunieti uz spēcīgiem AD. Tāpat arī daudzi ar to ibumetīnu apspiež gadiem esošās sāpes, jo ar vienu- divām 40€ doku vizītēm neatklāj iemeslu sāpēm, izmeklējumus neviens neapmaksā un atkal tabletes pa 4€ laimīgai dzīvei.
Te man ļoti gribētos redzēt, ka pirms vakcīnām cilvēkiem būtu iespēja apsekot savu veselību, saprotot, vai neizleks kaut kas no tās potes. Nevis pēc letālām sekām, kas radušies itkā pēc vakcīnas, tomēr plātīt rokas, ka cilvēkam bija tik daudz zemūdens akmeņi. Tad arī jāliek galdā, kādas sekas var būt vakcīnai. Man kaut kā negribētos savakcinēties un palikt ar sekām, jo, redz, man tur kaut kādas slēptās slimības bijušas, kas tagad uzrodas. Un neviens ne par ko neatbild.
16.10.2021 22:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits