Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kovida tēma sāk palikt nomācoša

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Gribējās mazliet izkratīt sirdi un varbūt jums arī tā ir
Reāli pēdējo 1.5 gadu laikā es reti vairs kaut ko citu redzu izņemot kovid kovid kovid Levits kovid kovid Levits Pavļuts kovid.
Laikam ir pienācis brīdis kad jādzēšas ārā no visiem sociālajiem portāliem. TikTok jau izdzēsu, jo reāli riebjas, ka fyp visu laiku rādās antivaxeru bullshits un kovida tēmas. Un tie komentāri vispār ir..nu trūkst vārdu vnk
Tagad ir tikai FB palicis. Arī riebjas visās grupās kurās esmu runa ir par kovid un ierobežojumiem. Pat pērk pārdod grupās.
Ieslēdzu TV un tur arī mozgas čakarē par kovidu
Un vispār riebjas šitā visa ārprātīgā ņemšanās
Neticu ka mēs jebkad tuvākajā laikā dzīvosim vairs normāli....
Morāli esmu nogurusi no visa šitā. Gribas izmest visas ierīces pa logu ārā
11.10.2021 19:37 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Vispār to Covid tēmu nekur neredzu, ja vien speciāli nelienu iekšā Delfos u.c. ziņu portālos vai neslēdzu iekšā TV un neskatos ziņas (nedaru ne vienu, ne otru). TikTok'ā iestatījumi jau sen nomainīti tā, ka redzu saturu no citām valstīm, ne Latvijas, tāpēc priecājos par mīļu kaķēnu video, nevis klausos kaut kādu Covid, atvainojos, herņu. YouTube jau sen esmu nomainījusi valsti, lai rādītos aktuālākie video no citas valsts. Tāpat arī citviet, tai skaitā Facebook un Instagram. Facebook neesmu nekādās Latvijas grupās, Facebook draugu lokā arī ir tikai viens personāžs, kurš visu laiku dalās ar postiem saistībā ar Covid, visus nevakcinētos saucot par idiotiem, bet tam ātri atsekoju, tā ka visādi citādi ziņu josla ir tīra no visa, kam ir kaut mazākā saistība ar Covid vai vispār notiekošo Latvijā. Vieglāk dzīvot, nelasot visu laiku tās negācijas, jo, pat ja runa nav par Covid, tik un tā Latvijas ziņas pa lielam ir kā viena liela bēdu ieleja, jo nekā pozitīva tikpat kā nedzird. Katrs jau pats principā var izvēlēties to, kādu saturu ikdienā redzēt sociālajos tīklos vai to ar kādiem cilvēkiem kontaktēties, tā ka no tās Covid tēmas var ļoti viegli izbēgt (vismaz sociālajos tīklos), ja grib.
11.10.2021 21:53 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Man tas pats bija. Pavasarī viss šis noriebās. Soc tīklos sāku ignorēt un vispār neskatīties rakstus/video par covid. Cilvēkiem ar kuriem tiekos ikdienā pateicu, ka nevēlos par to runāt. Ar tiem, kuri turpināja malt vienu un to pašu par covid katru reizi, kad tiekamies, cenšos nekontaktēties(pat ģimeni). Un zini? Dzīvot palika daudz vieglāk! 😄
11.10.2021 21:48 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
un TV skatos reti un tikai pāris seriālus vai filmas. Radio neklausos jau n-tos gadus
11.10.2021 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 3051
Reģ: 09.10.2009
O,jā! Tā tēma ir ****** priekšā,pak@ļā. Arī apriebies! Pat kāzās(!!!) cilvēkiem nav ko citu apsriest. Bēdīgi...
11.10.2021 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Jā, arī man šķiet, ka visur, pat tēmās, kas nav par kovidu, kāds noteikti kaut ko par to iekomentēs.
Pirmais, ko izdarīju. FB "izķidāju" lapas/diskusijas kurām sekoju, kas to vien postoja kā izaicinošus virsrakstus par kovidu/Kariņu/Pavļutu utml. Un atsekoju draugiem, kas to vien darīja kā šēroja šos visus rakstus/ viedokļus par un ap pandēmiju. Un nu jau mana FB vide ir krietni labāka.
Vienīgais, ko tomēr daru, ir reizi dienā paskatos ziņas, lai vismaz būtu lietas kursā, kas notiek.
11.10.2021 20:32 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
un TV skatos reti un tikai pāris seriālus vai filmas. Radio neklausos jau n-tos gadus
11.10.2021 20:32 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
besīgi ir, tas fakts. Bet fb es sen visām ziņu lapām utml esmu hide uzspiedusi. Pērc pārdod grupās neesmu baigi ievērojusi to tēmu. Ir daži draugi kas ar kautko dalās, bet tas baigi netraucē.
11.10.2021 20:31 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Tā arī dari. Pēc iespējas mazāk internetu un tv izmanto. Pastaigājies dabā, palasi grāmatu.
11.10.2021 19:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits