Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ādas jaka

 
Reitings 30
Reģ: 17.11.2020
Jautāšu dāmām jo sievišķīgs jautājums. Esmu nopircis ādas jaku kura šaura plecos. Rāvējslēdzi knapi knapi var aizvērt. Vai ir reāli pāršūt lielāku pie šuvējas lai nesabojātu oriģinālo šuvumu? apmainīt nevaru bija pēdējais izmērs. Domāju ko mēģināt labot vai pārdot. Jaka ir philipp plein zīmola. kādu šuvēju darbnīcu arī varbūt var ieteikt Rīgā kas ar ādu strādā?
09.10.2021 17:44 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
Valliks @ 09.10.2021 17:44
Jautāšu dāmām jo sievišķīgs jautājums. Esmu nopircis ādas jaku kura šaura plecos. Rāvējslēdzi knapi knapi var aizvērt. Vai ir reāli pāršūt lielāku pie šuvējas lai nesabojātu oriģinālo šuvumu? apmainīt nevaru bija pēdējais izmērs. Domāju ko mēģināt labot vai pārdot. Jaka ir philipp plein zīmola. kādu šuvēju darbnīcu arī varbūt var ieteikt Rīgā kas ar ādu strādā?

nes atpakaļ uz veikalu un maini pret citu preci. Sabojāsi. Nemērīji pirms pirki, vai? Pārdot- pa lielam pārdosi par grašiem.
09.10.2021 18:30 |
 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Iemet foto, kā izskatās tas modelis. Vispār kāds ir izmērs, bet kādu vajag?
09.10.2021 18:49 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Man ir bijusi jaka, kuru patika nēsāt tikai vaļējā veidā. katrā ziņā, diezgan loģiski, bet ar šo jautājumu efektīvāk vērsties pie šuvējas.
09.10.2021 19:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits