Vīrietis un grūtniecība

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Nedaudz sasāpējis jautājums. Jūtu tādu kā tukšumu sevī un nesaprotu kapēc. Pēdējo grūtniecības mēnesi, vīrs izturās tā vēsāk pret mani un mani tas skumdina. Seksuāla ziņā viss mainījies, viņš pats nekam neizrāda iniciatīvu, tikai tad ja es pati ko sāku darīt. Liekas tāda rutīna, viņš atnāk mājās paēd, kokčiks, gultā iekšā un telefons, bet man uzmanība nekāda. Esmu ar viņu par to runājusi, uz vienu dienu viss bija ok, pēc tam nebija. Vēlos izbaudīt ar viņu vēl tuvību, jo bērnam piedzimstot man tam nebūs laika..kā arī ja es vēlos parunāties ar viņu par grūtniecību vai ārstiem, slimnīcu kur dzemdēt viņš tajā tik ļoti negrib iedziļināties un 1x teica, ka negrib par to runāt tajā momentā. Es kā sieva daru cik varu, viņam nav par ko sūdzēties..Nezinu kas būs tad kad piedzims bērns. Tāda ziņā viņš ur gadīgs, mantas bērnam pērk..
07.10.2021 00:58 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Ļoti daudzi cilvēki grūtnieču vēderos nesaskata neko pievilcīgu un to vēderu negrib ne redzēt, ne tam pieskarties, jo tas viņiem liek justies neērti un rada diskomfortu. Šī lieta vispār ir izplatītākā nekā jums šķiet.
Ja šī atsvešināšanās sākās, kad tev parādījās vēders, iespējams, viņš ir viens no šiem cilvēkiem, tikai viņš neko nesaka, lai tevi neaizvainotu.
10.10.2021 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits