Vīrietis un grūtniecība

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Nedaudz sasāpējis jautājums. Jūtu tādu kā tukšumu sevī un nesaprotu kapēc. Pēdējo grūtniecības mēnesi, vīrs izturās tā vēsāk pret mani un mani tas skumdina. Seksuāla ziņā viss mainījies, viņš pats nekam neizrāda iniciatīvu, tikai tad ja es pati ko sāku darīt. Liekas tāda rutīna, viņš atnāk mājās paēd, kokčiks, gultā iekšā un telefons, bet man uzmanība nekāda. Esmu ar viņu par to runājusi, uz vienu dienu viss bija ok, pēc tam nebija. Vēlos izbaudīt ar viņu vēl tuvību, jo bērnam piedzimstot man tam nebūs laika..kā arī ja es vēlos parunāties ar viņu par grūtniecību vai ārstiem, slimnīcu kur dzemdēt viņš tajā tik ļoti negrib iedziļināties un 1x teica, ka negrib par to runāt tajā momentā. Es kā sieva daru cik varu, viņam nav par ko sūdzēties..Nezinu kas būs tad kad piedzims bērns. Tāda ziņā viņš ur gadīgs, mantas bērnam pērk..
07.10.2021 00:58 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.08.2021
Es neesmu bijusi jūsu situācijā, nekad neesmu gaidījusi bebi.
Bet man pazīstami meitenei bija tas pats - vīrs atsala, viņai gribējās seksu, viņam nē, utt. Bet pagājuši jau 6 gadu, bērns aug, no malas raugoties laimīga ģimene. Vīriešiem tas tomēr mēdz būt šoks, pieņemt jauno situāciju un aprast ar to, varbūt stresi, varbūt domā par finansēm vai vēl kaut ko.
Katrā ziņā ļoti žēl, ka jums tā un novēlu pacietību. Varbūt jāmēģina vēlreiz aprunāties. Lai jums viss nokārtojas!
07.10.2021 01:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!