Menstruālā apakšveļa

 
Reitings 12
Reģ: 14.09.2021
Iesakiet ērti nopērkamas un labas kvalitātes menstruālās apakšbikses! Interesē gan zemāka cena, gan augstāka!
Vai pašas lietojat? Vai 2 pāri ir pietiekami?
27.09.2021 14:10 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
teberebe @ 29.09.2021 13:49

Es pārsvara lietoju uz nakti kopa ar piltuvi, jo gadas, ka piltuve pārpildās un sāk tecēt garām. Vieglākās dienās lietoju tikai tās apakšbikses, kas strādā perfekti. Es vēl neesmu saņēmusies izmēģināt tikai apakšbikses kāda smagākas asiņošanas dienā, bet esmu daudz lasījusi un skatījusies atsauksmes, kur izskatās, ka reali strādā. Es mazliet raustos, bet varbūt, ja iekritīs diena, kad esmu visu dienu majās, pamēgināšu :D vienīgais, kas man nepatīk, ir tas, ka viņas liekas diezgan sajūtamas un mazliet čaukst. mans draugs gan apgalvo, ka viņs nekādu atšķirību neredz un neko nedzird. Citādā ziņā liekas ērtas. Līdžīgi ka ar paketēm - sākumā uzvelkot var ļoti just, bet pāris minūtes pastaigā un aizmirsti vispār.

Tu saki - mazliet čaukst - kuras firmas tās ir? Lai zinu, kuras nepirkt :D
29.09.2021 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Paldies par šo diskusiju. Jūsu ietekmē pasūtīju pamēģināšanai Steellace. Lieku lielas cerības.
Pēdējos trīs mēnešus mēģināju piltuvi. Sākumā ļoti patika, bet tad kkā ne visai tomēr tas fakts ka manī iekšā ir tāda lietiņa... Biksīšu variants tādā ziņā uzrunā vairāk, lai gan vienmēr esmu bijusi tamponu fans.
02.10.2021 01:31 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Es neesmu novērojusi nekādu čaukstēšanu ne THINX, , ne Steellace :)
Es arī biju liels tamponu fans, jo tas likās visforšāk un nemanāmāk, bet pēc bērna piedzimšanas nācās meklēt alternatīvas, jo tamponus vairs nevarēja lietot. Pagāja laiciņš (un nauda) kamēr sapirku visas šīs alternatīvās preces, izveidoju savu rutīnu, un sapratu kā labāk ar to visu organizēties. Bet tagad, kad viss ir skaidrs, neietu atpakaļ uz tamponiem, pat ja varētu!
02.10.2021 08:10 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Gribu pacelt šo diskusiju. Laiks ir pagājis un inovācijas uzlabojušās. Gribu iegādāties, jo nupat izleca reklāma. Šī brīža atsauksmes, lūdzu?!
19.11.2023 02:16 |
 
Reitings 2469
Reģ: 05.12.2021
Man ir THAT DAY. Man ļoti ļoti patīk. Man pēc spirāles ielikšanas ir ļoti maza plūsma. Tāpēc man ir ērti. Ir fiziski smags darbs un reizēm, lai cik nebūtu jocīgi, nav laika uz tualeti aizskriet momentā. Un ar paketēm pilnīgi jutu reizēm, ka ir noplūde un kā tampons pilns. Bet ar šīm biksītēm ir tik forši. Nekas ne smērējas, nesmird, un visu labi uzsūc. Iespējams, butu grūtāk, ka būtu ļoti traka asiņošana un vajadzētu pa dienu mainīt biksītes, bet tas tāpat būtu ērtāk kā mainīt paketes 10 x pa dienu.
19.11.2023 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Kam derēs, kam ne. Ideāli, ja strādā pa mājām + kombinācijā ar piltuvi/tamponu, kā papildus aizsardzībai vai vieglajās dienās.
Skaidrs, ka tāpat kā ne tamponi, ne paketes, ne piltuves visiem neder, tā arī ne visiem der vai vajag šīs.
Un, piemēram, jā, tampons varbūt ir vieglākais vai ierastākais, bet ja padomā par to, cik ideāla vide ir mitrs tampons baktērijām, pie tā vairs atgriezties negribas...
Un par zīmoliem runājot, šodienā jau liekas, ka visiem ir un gana labas, gaumes jautājums :)
19.11.2023 10:19 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Man arī ir That day. Ilgi nevarēju saņemties, bet tomēr, ir diezgan ok. Tiešām nav nekādas smakas, mainu ik pēc 10-12h, bet man nav baigi stipra asiņošana.
Nopirku iesākumā 2 pārus, ar to nepietiek, jo viņas nedrīkst žāvēt veļas žāvētājā, līdz ar to nepaspēj izžūt. Apģērbam nēsāju M izmēru, paņēmu arī te M, bet ap kāju liekas drusku par ciešu, nākamās ņemšu izmēru lielākas, tad vajadzētu būt pavisam ok.
Vienīgais, pie kā vēl neesmu pieradusi, tas ka gribās tomēr uzreiz pēc novilkšanas izmazgāt, sanāk, ka visas 5dienas kaut kur karājas apenes 😂
19.11.2023 10:25 |
 
Reitings 18098
Reģ: 06.11.2022
Lietoju pāris mēnešus, pozitīva pieredze. Galvenais, ka viss izskatās un sajūtās tīri. Sasmērējies nekad nekas nav bijis. Nekādu netīru pakešu vai sausinošu tamponu.
Pašai ir trīs firmu - H&M, That Day un Sloggi. Vissliktākās liekas tieši pēdējās - diezgan dārgas, bet neuzsūc neko! That Day labas un H&M man par lielu pārsteigumu arī labas, turklāt lētas (vieni šortiņi par 16 eiro, liekas, un trīspaka par 30 - tik daudz parasti maksā 1).
Strādāju ārpus mājas, ar to problēmu nav - Sloggi līdzi nāca tāds kā kosmētikas maciņš, kurā ielieku izlietoto un nesu skalot mājās. Zeķubikses pati māku pārvilkt, mammu nevajag :D. Uz smagāko asiņošanu valkāju šortiņas, pārējās dienas parastās. Pēc pāris reizēm jau pati vislabāk zināsi, kas un kā tev der.
Besīgākā daļa - diezgan ilgi jāskalo aukstā ūdenī. Nu, un jā, kā meitenes minēja, ilgi žūst. Ja neko citu nelieto, tad 5-6 biksītes uz vienu ciklu vajag. Es neko citu nelietoju un noteikti patreiz arī negribētu :)
19.11.2023 10:44 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Man vairāk jautājums par uzsūktspēju. Pakešu “sajūta” riebjas. Lietoju tamponus. Sanāca ilgāks lidojums, nepaspēju savlaicīgi nomainīt un atkal tiku pie draudzenes piena sēnes. Un tā 4x gadā. Riebjas!
Ar šīm biksītēm nevar regulāri tikt pie piena sēnes?
19.11.2023 13:16 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Pirkāt tādu izmēru kā parasti vai 1 lielāku? Jo šķiet,ka šāda tipa apakšbikses varētu būt no stingrāka materiāla.
19.11.2023 13:53 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Arahne @ 19.11.2023 13:16
Man vairāk jautājums par uzsūktspēju. Pakešu “sajūta” riebjas. Lietoju tamponus. Sanāca ilgāks lidojums, nepaspēju savlaicīgi nomainīt un atkal tiku pie draudzenes piena sēnes. Un tā 4x gadā. Riebjas!
Ar šīm biksītēm nevar regulāri tikt pie piena sēnes?

Lidmašīnā visas tualetes bija slēgtas?
19.11.2023 16:26 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Nesaprotu par ko te fano, tajās apenēs nav sūkņa, kas piesūcas pie vagīnas un kas izsūc asinis no vagīnas. Tāpat kājstarpe noķēzīta ar asinīm, plus tās asiņainās panckas tad skalo un mazgā. Tā vietā lai neķēzoties ieliktu tamponu un tad izmestu. Tas pats ar piltuvēm, tāds kaifs laistīt asinis un mazgāt to verķi. Bet daļai jau patīk uztaisīt veselu epopeju no savām mēnešreizēm. Un tā vietā, lai relaksētos, kaut ko laistīt, skalot, mazgāt.
19.11.2023 16:31 |
 
Reitings 132
Reģ: 18.07.2023
Ar piltuvi ir tieši vismazākais čakars. Izlej 2-3x dienā, ieliec un aizmirsti, vispār neko nevar just. Ja kādam nomaiņas process šķiet "neestētisks", tad, vismaz manuprāt, skatīties uz izlietotu paketi vai tamponu ir daudzreiz nepatīkamāk. Nerunājot pat par lietošanu - sausa tampona ievietošana vai sutināšanās un baktēriju fermas uzturēšana ar vienreizlietojamo paketi, kas lielākoties sastāv no plastmasas un nav elpojoša. Pati neesmu mēģinājusi, bet man šķiet, ka menstruālās biksītes vai auduma (daudzreiz lietojamās) paketes varētu būt patīkamāka alternatīva vienreizlietojamajām paketēm. Un vispār, es kaut kad inflācijas pīķī noķēru šoku Drogās, kad lielās pakešu pakas (ar to domāju dubultās, vismaz 16 paketes) maksāja ap 5 eiro. Pilnīgs vājprāts.
19.11.2023 16:46 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Par ko te dažas šaumsinās? Jūs visu baigi dramatizējat. 😅 Kādai derēs, citai nē. Nekad neesmu mēģinājusi, bet labprāt pamēģinātu. Laikam pirmajām divām dienām nederēs, bet pēdejām 3 gan ideāli būtu. Mājas solī foršs risinājums. Būs jāizmēģina un ar laiku jau sapratīšu. Riebjas paketes, pa māju lidz šim, vienmēr tās lietoju , reāli besī, tamponus tikai iziešanai vai darbā. Biksītes būs labs variants, ērtāk jutīšos. Lai gan nevaru zināt, varbūt neiepatiksies.
19.11.2023 16:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3721
Reģ: 31.10.2010
Esmu vienreiz mēģinājusi. Secinājums - nekad vairāk. Manā skatījumā daudz higiēniskāk ir vienkārši nomainīt paketi/tamponu.
19.11.2023 17:11 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Miuce @ 19.11.2023 16:26

Lidmašīnā visas tualetes bija slēgtas?

Lidoju kopā ar zīdaini. Stulbs komentārs!
19.11.2023 17:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits