Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Sandra bļeģ tev tavs xoxo pat ig zem bio. Tu esi lielākais klauns ko esmu redzējusi! 😂😂😂
21.04.2024 00:12 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 21.04.2024 00:01
Sandras Thread teksts šodien-
Kādu satrauc pārāk biežie pirkumi Ķīnas ražojumu saitos, bet mani satrauc cilvēku attieksme vienam pret otru. Aktuālākais- SUBSCRIBE jeb ABONĒ manu saturu! Ar saukļiem “abonē un es padalīšos ar savām sajūtām par šo tēmu”? Es atvainojos, ko??? Es nerunāju par kautkādiem jomas speciālistiem, bet “ikdienas blogeri”- Jūs nopietni?
Bernesīnes teksts -
Skatos par to maksas saturu un gribas jautât - K00000????!!!!??? Tagad man ir kauns vinas vieta, jo vismaz mums mazajam bitèm vienmer bija un ir kaut kâda pasciena pret sevi... Pelnit ar sava vira nāvi???
Augšā dievietws meklētājā var ar tavu niku atrast visus tavus komentārus. Pārlasi un pajautā sev, vai šis nav pēdējais brīdis meklēt palīdzību

Kooooo?!!!!?
Es tak, zinu, ka visus manus kom redz - labdien, Ingaaaa😘😘😘
21.04.2024 00:09 |
 
Reitings 349
Reģ: 15.09.2023
Atkal @ 20.04.2024 23:57
Es nezinu ko es darītu un nekad negribētu uzzināt! Darītu visu ko spēju, lai man neatslēdz elektrību un māju banka neatņem! Kad visi aizietu gulēt, katru nakti justu, ka sabrūk mana pasaule, šoks, kā es tagad tikšu galā! Viņa, visticamāk, tikai pēc gada apjēgs, kas vispār ir noticis! Atrast darbu nav viegli un nav pat mēnesis pagājus! Viņai nav nekādu sociālo granatiju! Jā, Sandra Skuško, depresīvā intrigante, kura citu dzīvi skatās kā Gossip Girl, es gan jau arī būtu pilnīgi uz dirsas, kā vienā dienā mana dzīve, visās iespējamajās jomās, sagrūtu! Nešaubīgi, prasītu kaut kaimiņiem makaronus, ja zinātu, ka esmu tā sadirsusi dzīvi, ka nav nekāda drošības spilvena un neviena, kas sapratīs cik milzīgā dirsā pēkšņi viss ir? Bet tu vari vienkārši uzrakstīt - parādīs līķi kastē. Par dzīviem cilvēkiem, kuriem NL beigu beigās ir tikai un vienīgi sūdīga darba izvēle. Kad pati maini darbus kā zeķes. Uj…Sandra. Es no sirds ceru, ka tev šobrīd drusku kaut kas ieslēdzās galvā, jo ja turpini smieties, tu esi vienkārši ļoti, ļoti, ļoti ļauns cilvēks.

Tā tas nenotiek. Vienā dienā visa dzīve nesabrūk. Beidziet, lūdzu, domāt, ka Inga ir palikusi bez iztikas līdzekļiem.
- Bēres apmaksā pašvaldība, lielākoties pat paliek nauda pāri, kuru ieskaita laulātā/brāļa/māsas kontā (kurš rakstījis pieteikumu);
- Bērni saņem apgādnieka zaudējuma pensiju;
- Ingai ir savi vecāki, mirušā vīra ģimene, savi draugi;
- Ingai ir liela māja, ja apstākļi tik ļoti spiestu, var pārdot un dzīvot citur;
- Ingai ir īres dzīvokļi (patī rādījusi kā iekārto un izīrēs);
- Viņa sevi sludina kā veiksmīgu NL pārdevēju;
- Pasniedz sevi kā veiksmīgu interjera speciālisti;
- Tirgoja apģērbu (savs bizness);
- Utt.
21.04.2024 00:06 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
CallMeAnnika @ 20.04.2024 23:46
Pirms pusstundas vēl rakstīji, ka biji NL un aizgāji, tagad jau nekad neesi bijusi. :D
Un, lūdzu, neraksti tos xoxo buchinjaas. Vemt gribas. :D

Xo, xo - buciņaaaaass Jums visām vecām NLšicām😘😘😘
21.04.2024 00:04 |
 
Reitings 4252
Reģ: 20.09.2022
Bernedīne @ 20.04.2024 23:58

A Tevi tas tik ļoti interesē?
P.s. Kā jau teicu, pietiek, tikai katrā no tēmām kko nepatīkamu iemest - tā Jūs visas izpaužaties?
Pat aiz dusmām reizēm noslēpumus izpaužat???

Nē, neinteresē. Vari neatbildēt. Vienkārši liekas, ka cilvēkam personības dalīšanās vai kādas citas problēmas.. Vienā komentārā raksta, ka bijis NL un pat Ingas komandā un pāris komentārus vēlāk apgalvo, ka NL vispār nekad nav bijis 😂
21.04.2024 00:03 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 20.04.2024 23:57
Es nezinu ko es darītu un nekad negribētu uzzināt! Darītu visu ko spēju, lai man neatslēdz elektrību un māju banka neatņem! Kad visi aizietu gulēt, katru nakti justu, ka sabrūk mana pasaule, šoks, kā es tagad tikšu galā! Viņa, visticamāk, tikai pēc gada apjēgs, kas vispār ir noticis! Atrast darbu nav viegli un nav pat mēnesis pagājus! Viņai nav nekādu sociālo granatiju! Jā, Sandra Skuško, depresīvā intrigante, kura citu dzīvi skatās kā Gossip Girl, es gan jau arī būtu pilnīgi uz dirsas, kā vienā dienā mana dzīve, visās iespējamajās jomās, sagrūtu! Nešaubīgi, prasītu kaut kaimiņiem makaronus, ja zinātu, ka esmu tā sadirsusi dzīvi, ka nav nekāda drošības spilvena un neviena, kas sapratīs cik milzīgā dirsā pēkšņi viss ir? Bet tu vari vienkārši uzrakstīt - parādīs līķi kastē. Par dzīviem cilvēkiem, kuriem NL beigu beigās ir tikai un vienīgi sūdīga darba izvēle. Kad pati maini darbus kā zeķes. Uj…Sandra. Es no sirds ceru, ka tev šobrīd drusku kaut kas ieslēdzās galvā, jo ja turpini smieties, tu esi vienkārši ļoti, ļoti, ļoti ļauns cilvēks.

Lasīju ar aizrautību☺️ - nu kā īsti detektivu😎
Ceru, ka Sandra arī šo izlalsīs🙂, jo cilvēks šodien te netaisnīgi pieminēts tik daudz, ka apjuks komentāros😍
Bučas Sandrai😘😘😘
21.04.2024 00:03 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Sandras Thread teksts šodien-
Kādu satrauc pārāk biežie pirkumi Ķīnas ražojumu saitos, bet mani satrauc cilvēku attieksme vienam pret otru. Aktuālākais- SUBSCRIBE jeb ABONĒ manu saturu! Ar saukļiem “abonē un es padalīšos ar savām sajūtām par šo tēmu”🤯 Es atvainojos, ko??? Es nerunāju par kautkādiem jomas speciālistiem, bet “ikdienas blogeri”- Jūs nopietni?
Bernesīnes teksts -
Skatos par to maksas saturu un gribas jautât - K00000????!!!!??? Tagad man ir kauns vinas vieta, jo vismaz mums mazajam bitèm vienmer bija un ir kaut kâda pasciena pret sevi... Pelnit ar sava vira nāvi???
Augšā dievietws meklētājā var ar tavu niku atrast visus tavus komentārus. Pārlasi un pajautā sev, vai šis nav pēdējais brīdis meklēt palīdzību
21.04.2024 00:01 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
amnēzija @ 20.04.2024 23:44

Nu, klau, Tu izdomā, esi Tu bijusi NL vai nē ? pāris lappuses atpakaļ Tu rakstīji, ka biji NL pat Ingas komandā ? tad biji vai nebiji? ?

A Tevi tas tik ļoti interesē?
P.s. Kā jau teicu, pietiek, tikai katrā no tēmām kko nepatīkamu iemest - tā Jūs visas izpaužaties😅
Pat aiz dusmām reizēm noslēpumus izpaužat🥰😍😘
20.04.2024 23:58 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Es nezinu ko es darītu un nekad negribētu uzzināt! Darītu visu ko spēju, lai man neatslēdz elektrību un māju banka neatņem! Kad visi aizietu gulēt, katru nakti justu, ka sabrūk mana pasaule, šoks, kā es tagad tikšu galā! Viņa, visticamāk, tikai pēc gada apjēgs, kas vispār ir noticis! Atrast darbu nav viegli un nav pat mēnesis pagājus! Viņai nav nekādu sociālo granatiju! Jā, Sandra Skuško, depresīvā intrigante, kura citu dzīvi skatās kā Gossip Girl, es gan jau arī būtu pilnīgi uz dirsas, kā vienā dienā mana dzīve, visās iespējamajās jomās, sagrūtu! Nešaubīgi, prasītu kaut kaimiņiem makaronus, ja zinātu, ka esmu tā sadirsusi dzīvi, ka nav nekāda drošības spilvena un neviena, kas sapratīs cik milzīgā dirsā pēkšņi viss ir? Bet tu vari vienkārši uzrakstīt - parādīs līķi kastē. Par dzīviem cilvēkiem, kuriem NL beigu beigās ir tikai un vienīgi sūdīga darba izvēle. Kad pati maini darbus kā zeķes. Uj…Sandra. Es no sirds ceru, ka tev šobrīd drusku kaut kas ieslēdzās galvā, jo ja turpini smieties, tu esi vienkārši ļoti, ļoti, ļoti ļauns cilvēks.
20.04.2024 23:57 |
 
Reitings 349
Reģ: 15.09.2023
Bernedīne @ 20.04.2024 23:40

Nekad pat neesmu mēģinājusi darboties NL???

Tiešām izklausies pēc Sandras, mūžīgi alkstošas pēc uzmanības. Kura tad atver savu profilu, tad atkal slēdz, tad atkal atver..
20.04.2024. 16:03 tu rakstīji "pirmsākumos biju viņas komandā, tad atgriezos atkārtoti, jo solīja cilvēcīgu attieksmi.. utt."
20.04.2024 23:53 |
 
Patīk
Reitings 30147
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 20.04.2024 23:44

Nu, klau, Tu izdomā, esi Tu bijusi NL vai nē ? pāris lappuses atpakaļ Tu rakstīji, ka biji NL pat Ingas komandā ? tad biji vai nebiji? ?
Jā, no sākuma pat daļēji piekritu šim profilam, bet tagad jau saprotu, ka galīgs ķīselis.
20.04.2024 23:48 |
 
Patīk
Reitings 30147
Reģ: 12.10.2022
Bernedīne @ 20.04.2024 23:33

A mani par šo visu - vispār konkrēta ņirga parauj?
Neesmu fluncere, neesmu darbojusies NL, neesmu saistīta ar reklāmām utt, - šodien vnk intereses pēc dažadās grupās sametu visādus komentus, lai paskatītos rekaciju un pēc tam ho sižetā atspoguļotu☺️
Un jo sliktāk rakstīju, jo ļaunākas palikāt?
Jūs mani neatkodāt, bet es gan (daudzas)???
Xo,xo - tiekamies???
Pirms pusstundas vēl rakstīji, ka biji NL un aizgāji, tagad jau nekad neesi bijusi. :D
Un, lūdzu, neraksti tos xoxo buchinjaas. Vemt gribas. :D
20.04.2024 23:46 |
 
Reitings 349
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 20.04.2024 23:35
Ja Vucēna ienāktu forumā, tad domātu, ka Lainei šeit ir 10 profili un b/d vadītājai 20. :D Nevar aizmirst arī Kristapu un viņa draudzeni. Katram no tiem arī pa kādiem 5-10 profiliem. :D

Vucēnai ir ļoti liela problēma dzīvē, viņa ir iedomājusies no sevis neatvairāmu skaistuli un biznesa sievieti ar Luxury lifestyle. Patiesībā viņa ir prasta krievu duņka ar trim bērniem, kuri ir no diviem dažādiem tēviem. Nav savas dzīves vietas, parādi pilna pakaļa. Vienīgais veids kā viņa var piesaistīt sev uzmanību ir novilkt savu nedēļas veco pidžammu, ar kuru vārtās pa dīvānu un iet uz veikalu, iekrist sniegā ar pliku pakaļu. Tas arī viss. Un tāpat ar visiem viņas "skandāliem" priekš NL nav nekāda pienesuma, jo visi iet skatīties viņas profilu tikai, lai pasmietos, nevis, lai pirktu krievu NL mēslus.
20.04.2024 23:46 |
 
Reitings 4252
Reģ: 20.09.2022
Bernedīne @ 20.04.2024 23:33

A mani par šo visu - vispār konkrēta ņirga parauj?
Neesmu fluncere, neesmu darbojusies NL, neesmu saistīta ar reklāmām utt, - šodien vnk intereses pēc dažadās grupās sametu visādus komentus, lai paskatītos rekaciju un pēc tam ho sižetā atspoguļotu☺️
Un jo sliktāk rakstīju, jo ļaunākas palikāt?
Jūs mani neatkodāt, bet es gan (daudzas)???
Xo,xo - tiekamies???

Nu, klau, Tu izdomā, esi Tu bijusi NL vai nē 😂 pāris lappuses atpakaļ Tu rakstīji, ka biji NL pat Ingas komandā 🙄 tad biji vai nebiji? 🤣
20.04.2024 23:44 |
 
Patīk
Reitings 30147
Reģ: 12.10.2022
Atkal @ 20.04.2024 23:19
Sandra Smuško, tu esi vienīgais man zināmais cilvēks, kurš neizmanto, nekad, teikuma beigās “ .”, bet izmanto daudz ??? !!! , Ko??? un vārdus ar lielajiem burtiem. Ieejiet viņas threads.
Es neko nesaku, katram savas domas, bet palasiet ar kādu ļaunumu viņa raksta Ingai? Cilvēks ieberzās ar nl, kā daudzi tukstoši, visā pasaulē, milioniem piramīdās. Gadiem tādi ir. Nomira vīrs, pēkšņi salūzt visas ilūzijas. Ja viņa nepelena ar nl, kā tas varētu būt, jūs pašas stādaties priekšā kā jau pirmajā mēnesī būt tik gatavai un nosvērtai, ka uzreiz lekt jaunā darbā, jo naudas tuliņ vairs nebūs! Sēru periodā! No nulles visu sākt! Vispār saprast, ka nekad, nekad, nekad vairs neredzēsi vīru. Un tu vēl raksti “ Čau Inga?” Kas nozīmē, ka ja es tiešām būtu Inga, tu personīgi mani pasveicini pēc visa ļaunā, ko rakstīji? Sandra, tu normāla esi?
sandraschutte_
Vai tad Sandra nebija zem Egitas nevis Ingas?
Mani arī vienu reizi šeit nosauca par Sandru, jo aizstāvēju viņu par to, ka viņa izteica pamatotu viedokli par uzturlīdzekļiem un par NL tievēšanas maratoniem.
Lai nu kurš arī būtu aiz Bernadīne profila, nomierinaties par Ingu un Subscription. Es arī uzskatu, ka tas nav labākais veids un šķiet neētiski, bet lai jau dara. Manuprāt, ilgi gan šādi nevarēs noturēt cilvēku uzmanību, lai par to maksātu naudu.
20.04.2024 23:41 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Kurpīte @ 20.04.2024 23:20

Nē, pārprati. Pēc viņas tekstiem ir skaidrs, ka viņa pat NL nevar pavilkt. Kaut gan tur nedarbojās paši gaišākie prāti ?

Nekad pat neesmu mēģinājusi darboties NL😝😜🤪
20.04.2024 23:40 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 20.04.2024 23:19
Sandra Smuško, tu esi vienīgais man zināmais cilvēks, kurš neizmanto, nekad, teikuma beigās “ .”, bet izmanto daudz ??? !!! , Ko??? un vārdus ar lielajiem burtiem. Ieejiet viņas threads.
Es neko nesaku, katram savas domas, bet palasiet ar kādu ļaunumu viņa raksta Ingai? Cilvēks ieberzās ar nl, kā daudzi tukstoši, visā pasaulē, milioniem piramīdās. Gadiem tādi ir. Nomira vīrs, pēkšņi salūzt visas ilūzijas. Ja viņa nepelena ar nl, kā tas varētu būt, jūs pašas stādaties priekšā kā jau pirmajā mēnesī būt tik gatavai un nosvērtai, ka uzreiz lekt jaunā darbā, jo naudas tuliņ vairs nebūs! Sēru periodā! No nulles visu sākt! Vispār saprast, ka nekad, nekad, nekad vairs neredzēsi vīru. Un tu vēl raksti “ Čau Inga?” Kas nozīmē, ka ja es tiešām būtu Inga, tu personīgi mani pasveicini pēc visa ļaunā, ko rakstīji? Sandra, tu normāla esi?
sandraschutte_

Sēru periodā, Tu, mīļā sirds, sērotu…
A, ne teiktu!- nopērc manu saturu un Tev pastāstīšu, kas sapņos notiek🥸
20.04.2024 23:38 |
 
Patīk
Reitings 30147
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 20.04.2024 23:11
Ak jel, Vucēna taču varētu iet strādāt par izmeklētāju ? Laine pati sev jautājumu par Vucēnu uzrakstījusi ?? šis ir kroņa numurs. Visām NLšicām liekas, ka visi citi paši sev uzdod jautājumus, kas ir saistībā ar viņām ??
Ja Vucēna ienāktu forumā, tad domātu, ka Lainei šeit ir 10 profili un b/d vadītājai 20. :D Nevar aizmirst arī Kristapu un viņa draudzeni. Katram no tiem arī pa kādiem 5-10 profiliem. :D
20.04.2024 23:35 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 20.04.2024 23:19
Sandra Smuško, tu esi vienīgais man zināmais cilvēks, kurš neizmanto, nekad, teikuma beigās “ .”, bet izmanto daudz ??? !!! , Ko??? un vārdus ar lielajiem burtiem. Ieejiet viņas threads.
Es neko nesaku, katram savas domas, bet palasiet ar kādu ļaunumu viņa raksta Ingai? Cilvēks ieberzās ar nl, kā daudzi tukstoši, visā pasaulē, milioniem piramīdās. Gadiem tādi ir. Nomira vīrs, pēkšņi salūzt visas ilūzijas. Ja viņa nepelena ar nl, kā tas varētu būt, jūs pašas stādaties priekšā kā jau pirmajā mēnesī būt tik gatavai un nosvērtai, ka uzreiz lekt jaunā darbā, jo naudas tuliņ vairs nebūs! Sēru periodā! No nulles visu sākt! Vispār saprast, ka nekad, nekad, nekad vairs neredzēsi vīru. Un tu vēl raksti “ Čau Inga?” Kas nozīmē, ka ja es tiešām būtu Inga, tu personīgi mani pasveicini pēc visa ļaunā, ko rakstīji? Sandra, tu normāla esi?
sandraschutte_

A mani par šo visu - vispār konkrēta ņirga parauj😅
Neesmu fluncere, neesmu darbojusies NL, neesmu saistīta ar reklāmām utt, - šodien vnk intereses pēc dažadās grupās sametu visādus komentus, lai paskatītos rekaciju un pēc tam ho sižetā atspoguļotu☺️
Un jo sliktāk rakstīju, jo ļaunākas palikāt😝
Jūs mani neatkodāt, bet es gan (daudzas)😘😘😘
Xo,xo - tiekamies😍🥰😘
20.04.2024 23:33 |
 
Reitings 606
Reģ: 11.08.2022
Mashka Kakashka @ 20.04.2024 23:28

Te jau gudri spriedelēja, ka Inga nevēlas ar jebkuru dalīties ar savām sāpēm. Bet, ja "subscription" abonē kaimiņu Toļiks vai Gaļina no Slampes, tad viņi arī to redz. ?
Ja Inga vēlētos patiesi no sirds dalīties ar savām sāpēm ar šauru loku, tam ir domātas Whatsapp grupas, kurai pievienot sev tuvākos cilvēkus, nevis saturu var abonēt Rafšans no Mozambikas.
Tad jau sanāk, ka mērķis ir nevis izrunāties, izrunāt savu sāpi, bet nopelnīt.. Skumji.Ļoti skumji.
20.04.2024 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits