Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 121
Reģ: 25.10.2022
Kārena @ 22.11.2022 09:14
Vienīgā problēma tā, ka gribēt daudz pelnīt jau var, bet sanāk nopelnīt tik pāris dižbitēm.
Izglītības līmenis nevelk šo saprast ;) Tāpēc sapņo un cer 😀
22.11.2022 09:18 |
 
Reitings 4197
Reģ: 20.09.2022
Monroe @ 22.11.2022 09:12
Vispār mans kopējais secinājums ir, ka šo dara meitenes, kas neko citu īpaši veiksmīgi darīt neprot, bet te ir niša, kur nevajag zināšanas un izglītību. Jo būsim godīgi, runāt instā, samontēt (dažas pat to nedara) smukāk video, izlasīt produktu aprakstus un to visu katru dienu atstāstīt, daudz smadzeņu neprasa. Nosūtīt omnivas arī nē. Tas nav laboratorijā ķīmijas eksperimentus taisīt vai grāmatvedības atskaiti taisīt. Tas nav mārketinga kampaņu plānot (nē, tad ko viņas dara, nav tas), tas nav IT projektu vadīt. Šī ir perfekta niša tiem, kuru griesti ir apgrābstīt krievu valodas pamatus, par transformāciju uzskatīt spēju parunāt instā un nomainīt frizūru. NL ir vieta uz pašizaugsmi un izglītību slinkām sievietēm, kas grib pelnīt daudz, paliekot tai pašā intelekta līmenī ?

Nu, lielākā daļa pat izlasīt/izpētīt produktu sastāvu nevar, nezina ko pašas tirgo. Kaut kādas frāzes tik sagrābsta viena no otras un skaita kā mantru. Tāpēc sanāk, ka bifidobaktērijas ir pieskaitāmas pie augiem.
22.11.2022 09:32 |
 
Reitings 4197
Reģ: 20.09.2022
Ko lai saka. Nav brīnums, ka menedžeres storijos arī rupji lamājas, vai publiski kādu ap%&€*, jo augstākstāvošā mentore tā atļaujas darīt - tātad tas ir normāli. Kaut kur nesen vēl dzirdēju, kāda izteicās - mēs esam viņas produkts. Saprotu, ka ir škrobis, ka projekta/ šova prezentācija izgāzās, bet nu, filmēt un publiski izlikt cilvēku pazemejošu video internetā, tas laikam tiem cilvēkiem ir norma. Tā vietā lai varbūt kādā no ierakstiem izstāstītu stāstu kas un kā notika, un, ka tas kas notika nebija viņas vaina, bet tas notika varbūt citu neizdarības/kļūdas dēļ, uzfilmē un parāda cilvēku pazemojošu šovu storijos...
22.11.2022 11:28 |
 
Reitings 597
Reģ: 11.08.2022
amnēzija @ 22.11.2022 11:28
Ko lai saka. Nav brīnums, ka menedžeres storijos arī rupji lamājas, vai publiski kādu ap%&€*, jo augstākstāvošā mentore tā atļaujas darīt - tātad tas ir normāli. Kaut kur nesen vēl dzirdēju, kāda izteicās - mēs esam viņas produkts. Saprotu, ka ir škrobis, ka projekta/ šova prezentācija izgāzās, bet nu, filmēt un publiski izlikt cilvēku pazemejošu video internetā, tas laikam tiem cilvēkiem ir norma. Tā vietā lai varbūt kādā no ierakstiem izstāstītu stāstu kas un kā notika, un, ka tas kas notika nebija viņas vaina, bet tas notika varbūt citu neizdarības/kļūdas dēļ, uzfilmē un parāda cilvēku pazemojošu šovu storijos...
par ko ir runa?
22.11.2022 11:41 |
 
Reitings 49
Reģ: 12.03.2019
Atgriežoties pie diskusijas par Vucēnas mustanga sludinājumu ss.lv, es nespēju beigt šokēties par šī sludinājuma autora analfabētismu.🤐 Nu kā var tik īsā tekstā pieļaut tik daudz kļūdu? Šeit es pat nerunāju tikai par gramatiku. Jebkurš normāls/izglītots cilvēks jau tikai izlasot Rumbulas makaronu kārēja līmeņa sludinājumu nekad mūžā šo auto nepirks. Kārtējo reizi pierādās fakts, ka NL meiteņu izglītības līmenis ir zem jebkuras kritikas. Nožēlojami un skumji.
22.11.2022 12:18 |
 
Reitings 4197
Reģ: 20.09.2022
Rumblerx @ 22.11.2022 11:41
par ko ir runa?

Manas pārdomas par to, kāpēc līderes reizēm uzvedas tā kā viņas uzvedas.
22.11.2022 12:19 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Floren_ce @ 22.11.2022 12:18
Atgriežoties pie diskusijas par Vucēnas mustanga sludinājumu ss.lv, es nespēju beigt šokēties par šī sludinājuma autora analfabētismu.? Nu kā var tik īsā tekstā pieļaut tik daudz kļūdu? Šeit es pat nerunāju tikai par gramatiku. Jebkurš normāls/izglītots cilvēks jau tikai izlasot Rumbulas makaronu kārēja līmeņa sludinājumu nekad mūžā šo auto nepirks. Kārtējo reizi pierādās fakts, ka NL meiteņu izglītības līmenis ir zem jebkuras kritikas. Nožēlojami un skumji.

Man jau šķiet ka daļa pircēju jau arī nav nekādi izglītotie. Tač savulaik bez tabu regulāri bija sūdzības - nopērk behu,neko nepārbauda. Pēc laika attopas ka ne pagrieziena rādītāji darbojas,slotiņas un vēl kas tur! Redz esot apčakarēti :D
22.11.2022 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 1516
Reģ: 29.01.2009
Normāls sludinājums, man vienalga par stila gramatikas un bla, bla kļūdām! Besī man visi tie gudrie rakstītāji un pasaku stāstītāji. Bonuss par to, ka uzrakstīts, ka sista + no izsloles. Līdz ar to ja būs interese, tad uzreiz zināms uz ko rēķināties. Besī man visi šitie gudrinieki, kam viss ir ideālā stāvoklī. Prasi pa telefonu - bijusi sista? Nē, nē... aizbrauc apskatīties mašīnu un redzi, ka bliezta un pat sataisīt meistars nav jēdzis, kapots šķībs un durvis netaisas kārtīgi ciet😁 tad vīram pāris reizes gandrīz pa zobiem ir gribējies uzšaut, un ne jau par to, ka auto sists, jo auto var arī sistu normāli sataisīt, bet par melošanu un patērēto laiku! Vācijā sistās (itsevišķi jaunās) mašinas parasti tur taisa caur Kasko pie dīleriem, līdz ar to var izsekot un sataisa normāli, te citreiz acis raud no kreiso (ne visu) meistaru darbiem
22.11.2022 13:34 |
 
Reitings 2304
Reģ: 20.09.2022
Man patīk Sandras pārdomas. Pēc cilvēka dizaina viņa ir rets eksemplārs- Reflektors (tikai 1% no populācijas), viņa ir kā “spogulis” visam, kas notiek apkārt. Tāpēc nevar klusēt, viņa pasaka visu taisnību, kā ir.
Un tā Egita var spurināties un melot, cik grib, neviens viņai neticēs.
22.11.2022 13:37 |
 
Reitings 597
Reģ: 11.08.2022
Tiko twiteri izlasiju, ka vienai no Nl menedžerèm atklāja nieru mazspeju, vai tas ir no Nl produktiem, nav zinàms,bet viss šis vińai raisíjis pàrdomas par to, vai vispar turpinat darbibu NL…. Pagaidam nolikts uz pauzes. Kas par menedžeri nav teikts.
22.11.2022 13:44 |
 
Reitings 278
Reģ: 12.09.2022
Rumblerx
Es zinu par kuru ir runa. Nieru mazspēja nav no NL, bet tagad ārstējoties ir aizliegts lietot jebkādus uztura bagātinātājus. Nieru mazspēja iespējams no kaut kādas baktērijas.
22.11.2022 13:50 |
 
Reitings 4197
Reģ: 20.09.2022
Rumblerx @ 22.11.2022 13:44
Tiko twiteri izlasiju, ka vienai no Nl menedžerèm atklāja nieru mazspeju, vai tas ir no Nl produktiem, nav zinàms,bet viss šis vińai raisíjis pàrdomas par to, vai vispar turpinat darbibu NL…. Pagaidam nolikts uz pauzes. Kas par menedžeri nav teikts.

Nu, ja ir kāda orgāna darbības traucējumi, ir ļoti jāizvērtē vai tādu kā drainu vispār var dzert un jākonsultējas pirms tādu līdekļu lietošanas ar ārstu. Tas, ka sastāvā augi, nenozīmē, ka nekaitīgi. Un tie pampumi no rītiem var arī norādīt uz to, ka ir nierēm problēmas, tāpēc nav jāķeras uzreiz pie tāda kā drainefekta, bet pirmais ko jāizdara, jāiet izmeklēties.
22.11.2022 13:59 |
 
Reitings 14522
Reģ: 30.05.2022
Lauva1994 @ 22.11.2022 13:50
Rumblerx
Es zinu par kuru ir runa. Nieru mazspēja nav no NL, bet tagad ārstējoties ir aizliegts lietot jebkādus uztura bagātinātājus. Nieru mazspēja iespējams no kaut kādas baktērijas.
Izklausās, ka par Signi. Ļoti ilgi slimo, un nav nekas par NL dzirdēts.
22.11.2022 14:04 |
 
Reitings 119
Reģ: 09.08.2013
Visvairāk man no Vucēnas sludinājuma iekrita acīs, ka mustangam ir imobilaizers, kā tad ar šo ekstru viņai varēja nozagt/aizdzīt mašīnu?😃🙈
22.11.2022 14:57 |
 
Reitings 4197
Reģ: 20.09.2022
Tikko vēl ieņirdza, ka citas kompānijas menedžeri staigājot ar koferīšiem un piedāvājoties, ko tad tagad Agneseboo jau piedāvā tikšanos uz kuru līdzi varot paņemt produktiņus, kurus varēšot patestēt. Vai tad NL tā ar produktiem vazājas apkārt 🤣 domāju, ka lasa viņas visas šo forumu, iepriekš te izteicās kāda, ka forši ir vispirms patestēt pirms pirkt.. un, zili brīnumi, tas par ko iepriekš smējās, tagad pašas viena otra atsāk darīt.
22.11.2022 15:07 |
 
Reitings 410
Reģ: 02.08.2022
amnēzija @ 21.11.2022 21:17
Cik bravūrīgi vakar nolika Chogan menedžera korekti pasniegto "spama vēstulē" atsūtīto informāciju, ka cik izmisuši cilvēki un tā uzbāžas citiem, bet izrādās, ka daži NL darboņi ir vēl izmisušāki un nosūtītās vēstules ir ārpus katras kritikas, bet to jau neredz un neatzīst... galvenais ir citu kompāniju pārstāvjus pakritizēt un publiski apspriest.
Tak Egita pati vnm savām jaunajām ir likusi sūtīt privātas vēstules un piedāvāt NL, jo nekad nevarot zināt, ko kurš domā un iespējams, kāds atbildēs. Lielākā daļa nlšicu ir sūtījušas un sūta privātas vēstules
22.11.2022 16:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Vivian10 @ 22.11.2022 16:01
Tak Egita pati vnm savām jaunajām ir likusi sūtīt privātas vēstules un piedāvāt NL, jo nekad nevarot zināt, ko kurš domā un iespējams, kāds atbildēs. Lielākā daļa nlšicu ir sūtījušas un sūta privātas vēstules

Tieši tā, vairāku gadu garumā, es esmu saņēmusi kaudzi ar copy/paste tipa vēstulēm, no dažādām paziņām un draudzenēm, ar piedāvājumu irsaistīties NLā!
Un mūžīgi ir bijuši teksti - tev ir tik iedvesmojoši posti, tu esi tik aktīva instagram, tev ir tik interesants profils utt.
Visas kā viena raksta vienādas vēstules un cenšas, bez maz vai ar varu un glaimiem, ievilināt NLā 😁😁😁
22.11.2022 16:14 |
 
Reitings 597
Reģ: 11.08.2022
Lauva1994 @ 22.11.2022 13:50
Rumblerx
Es zinu par kuru ir runa. Nieru mazspēja nav no NL, bet tagad ārstējoties ir aizliegts lietot jebkādus uztura bagātinātājus. Nieru mazspēja iespējams no kaut kādas baktērijas.
Šobrīd śis tvíts jau izdzēsts. Łoti žèl par šo Nl menedžeri… Jebkurà gadíjumà veselíbu.
22.11.2022 16:27 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
engelens @ 22.11.2022 13:34
Normāls sludinājums, man vienalga par stila gramatikas un bla, bla kļūdām! Besī man visi tie gudrie rakstītāji un pasaku stāstītāji. Bonuss par to, ka uzrakstīts, ka sista + no izsloles. Līdz ar to ja būs interese, tad uzreiz zināms uz ko rēķināties. Besī man visi šitie gudrinieki, kam viss ir ideālā stāvoklī. Prasi pa telefonu - bijusi sista? Nē, nē... aizbrauc apskatīties mašīnu un redzi, ka bliezta un pat sataisīt meistars nav jēdzis, kapots šķībs un durvis netaisas kārtīgi ciet? tad vīram pāris reizes gandrīz pa zobiem ir gribējies uzšaut, un ne jau par to, ka auto sists, jo auto var arī sistu normāli sataisīt, bet par melošanu un patērēto laiku! Vācijā sistās (itsevišķi jaunās) mašinas parasti tur taisa caur Kasko pie dīleriem, līdz ar to var izsekot un sataisa normāli, te citreiz acis raud no kreiso (ne visu) meistaru darbiem

Arī mums caur Kasko, piemēram pie Volvo dīleriem, ir briesmīga darba kvalitāte.
22.11.2022 17:07 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.11.2022
Tikpat labi arī tàda pastiprinàta urīna izdzīšana katru dienu ar drainiem, arī var veicināt nieru problémas. Normāls process organismam tas nav. Un nav īsti normāli būt tik traki aizpampušam katru rītu, tas tomér liecina, ka nieres nefunkcioné tik labi. Reizém, protams, var būt, ja vakarā pārāk daudz sàls lietots vai alkohols, bet katru dienu?
Sauliete arī kaut kad pagājušajā gadā bija slimnīcā ar nierém.
22.11.2022 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits