Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Esmu pamēģināju Smart kokčus, drainu (bet ne ilgtermiņā) un pasūtīju occubas šampūnu. mani gan nomāc doma, ka es ar savu lēto syoss 400ml iztieku ilgu laiku un ar occubas 200ml pa 10.50eiro es knapi ieskrieties varēšu. bet nu redzēs.
es neesmu ne zem viena un neizplatu neko :D
11.02.2022 09:37 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Man šodien viena NL bite uzdrukāja, ka Occuba šampūnu lai pērku tagad, jo palikšot par 3 Euro dārgāk . Piramīdā augstāk stāvošajiem naudiņas savajadzējās vairāk ? Diezgan smieklīgi, ka tur kur pelna visas tādus tūkstošus, tik krasi ceļ cenas. Man gan no Occubas bija ļoti taukaini mati. Tā kā vienreiz nopirku un pietiks. Atpakaļ pie lētajiem un labajiem šampūniem.
11.02.2022 19:01 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Man īsti nav skaidrs, visas te aprunā NL un tāpat ņem un pērk - “tikai pamēģināšu..” 😂😂😂 Un tad pašas brīnaties par tiem storijiem ig…ir aitas, ir cirpēji un pašas vien kļūstat par aitām 😂 Jums veikalos šampūnu izvēle pa mazu? Itkā jau saprotat, ka sastāvs ir tāds pats kā visur vai pat sūdīgāks un tāpat atbalstat (jā, pat ar vienu pirkumu!).
11.02.2022 19:22 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Ja lietojat NL produktus, tad vnk nelienat viņu profilos un nemeklējiet utes. Pat ja tas šampūns nav sūdīgs un derētu maniem matiem, es tāpat nekad neko nepirktu no nevienas NL pat pamēģināšanas pēc.
11.02.2022 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 9099
Reģ: 15.03.2012
Odriona @ 11.02.2022 19:22
Man īsti nav skaidrs, visas te aprunā NL un tāpat ņem un pērk - “tikai pamēģināšu..” ??? Un tad pašas brīnaties par tiem storijiem ig…ir aitas, ir cirpēji un pašas vien kļūstat par aitām ? Jums veikalos šampūnu izvēle pa mazu? Itkā jau saprotat, ka sastāvs ir tāds pats kā visur vai pat sūdīgāks un tāpat atbalstat (jā, pat ar vienu pirkumu!).

Par visām gan to nevajag teikt 😏 nav ne mazākā figņa mēģināta un nav arī padomā to darīt 😇
11.02.2022 19:55 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Krizdole @ 11.02.2022 19:55

Par visām gan to nevajag teikt ? nav ne mazākā figņa mēģināta un nav arī padomā to darīt ?

Jā, nepareizi noformulēju teikumu, tas noteikti nav par visām! :)
11.02.2022 20:11 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Man atkal nāk smiekli par Saulieti. Mūždien slavina, ka viņa var ēst ko grib un nepieņemas svarā, vienmēr uzsvaru liekot uz to, ka tas tādēļ, ka viņa lieto savus brīnumlīdzekļus! Paskatoties postu kurā viņa raksta-"Esmu laimīga", trešajā bildē no sāna lieliski var redzēt, ka viņai riepa lien pāri biksēm un sāni ir normāli uzēsti🤣
Jā Sauliete, turpini tik rīt savus brīnumlīdzekĺus, ar filtriem varēsi nomaskēt ne tikai savas grumbas un pumpas, bet arī savu riepu!🤣🤣🤣
11.02.2022 20:54 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Vēlviens fakts, ko man stāstija draudzene. Viņām liek storijos rādīt, ka viņas itkā komplektē produktus klientiem🤣. Tas esot visu NL neliešu triks. Cilvēki redzot, ka pakojot paciņas un dēļ tā rodoties jaunas klientes🤦‍♀️
Sanāk, ka viņas visu laiku storijos melo, ka kādam komplektē paciņas🤣🤣🤣
11.02.2022 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 9099
Reģ: 15.03.2012
piecukapeikumetēja @ 11.02.2022 20:59
Vēlviens fakts, ko man stāstija draudzene. Viņām liek storijos rādīt, ka viņas itkā komplektē produktus klientiem?. Tas esot visu NL neliešu triks. Cilvēki redzot, ka pakojot paciņas un dēļ tā rodoties jaunas klientes?‍♀️
Sanāk, ka viņas visu laiku storijos melo, ka kādam komplektē paciņas???

Bet kur tur tā fiška? 🤔 Manis pēc pako kaut pilnu furgonu, tas galīgi neizraisīs vēlmi ko nopirkt. Bet uz kādu iedarbojas, ja? Nu tur šo to pamēģināt un tā 😎
11.02.2022 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 424
Reģ: 25.08.2011
piecukapeikumetēja @ 11.02.2022 20:59
Vēlviens fakts, ko man stāstija draudzene. Viņām liek storijos rādīt, ka viņas itkā komplektē produktus klientiem?. Tas esot visu NL neliešu triks. Cilvēki redzot, ka pakojot paciņas un dēļ tā rodoties jaunas klientes?‍♀️
Sanāk, ka viņas visu laiku storijos melo, ka kādam komplektē paciņas???

Man arī draudzene stāstīja, ka instagrammā rāda, ka katru dienu pa 5 pakām pako, bet WA (vai TG?) grupā rīko saviem klientiem konkursu par katriem iztērētiem 5 eur piešķirot loterijas biļeti un tur savācoties knapi 5 pasūtījumi pa visu mēnesi 😀
11.02.2022 23:16 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Odriona @ 11.02.2022 19:22
Man īsti nav skaidrs, visas te aprunā NL un tāpat ņem un pērk - “tikai pamēģināšu..” ??? Un tad pašas brīnaties par tiem storijiem ig…ir aitas, ir cirpēji un pašas vien kļūstat par aitām ? Jums veikalos šampūnu izvēle pa mazu? Itkā jau saprotat, ka sastāvs ir tāds pats kā visur vai pat sūdīgāks un tāpat atbalstat (jā, pat ar vienu pirkumu!).

Nu nez - skaties no otras puses. Es esmu pamēģinājusi un zinu, ka tas nestrādā. Attiecīgi varu droši teikt, ka NL par produktiem melo. Pašas bišu mātes starp citu netīšām reizēm iefilmējot vannas istabas netīšām nofilmē, ka lieto citus šampūnus.
Bet protams ir stulbi, ka tādi izmēģinātāji kā es, uztur viņu biznesu.
11.02.2022 23:19 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.02.2022
Sultry @ 09.02.2022 19:17
Agritai tagad norisinās konkurss par ddstudiju, kur taisījusi uzacis.
Jums kādai ir atsauksmes par to vietu? Kādi tur meistari?

Man patika ddstudija, taisīju pie tās meitenes, tad bija tikai viena, nezinu kā tagad. uzacu pernamentu kādus 3 gadus atpkaaļ, skropstas arī taisiju pie viņas. Bet priekš manis nebija laba lokācija , tāpēc skropstām atradu citu meistari.
12.02.2022 07:11 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Jā, par to komplektēšanu es jau ta ari domaju,ka fake rāda
Kā jums liekas ir kāda NL kura nepaliek stulba dēļ naudas un nesak pirkt visus brendus pēc kārtas un nelielas ar naudu?
12.02.2022 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 9099
Reģ: 15.03.2012
Raella @ 12.02.2022 21:55
Jā, par to komplektēšanu es jau ta ari domaju,ka fake rāda
Kā jums liekas ir kāda NL kura nepaliek stulba dēļ naudas un nesak pirkt visus brendus pēc kārtas un nelielas ar naudu?

Nevar jau tā, tā zīmēšanās taču viens no darba priekšnosacījumiem 🤷‍♀️ kā tad parādīs to "tas viss tikai un vienīgi pateicoties NL"
12.02.2022 22:06 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Raella @ 12.02.2022 21:55
Jā, par to komplektēšanu es jau ta ari domaju,ka fake rāda
Kā jums liekas ir kāda NL kura nepaliek stulba dēļ naudas un nesak pirkt visus brendus pēc kārtas un nelielas ar naudu?

Jā Tatjana Ram - lepojas ar visiem Aliexpress pirkumiem. Kas man liekas tā lēti, jo pati grib, lai pie viņas pērk dārgus matu kopšanas līdzekļus un colagenus, ko var nopirkt Aļikā pat 7 reizes lētāk. Tā kā ja jau aļiks tik labs, priekš kam pie Tatjanas pirkt tik dārgi.
13.02.2022 09:54 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Re kur vēl viens Latviešu skaits, kur tirgo Korejas pačus pa 14-15 Eur. Kāpēc no NL pirkt pa 22, ja VAT dabūt 7-8 EUR lētāk.
13.02.2022 12:10 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
https://gingercosmetics.eu/collections/eye-patch?page=1
13.02.2022 12:11 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Tās kuras te taurē par to šampunu ka taukaini mati paliek - jus sajēdzat kaut ko par matiem? Par veikala šampūnu sastāvu? :D viņi ir pilni ar SLS. Palasiet aprakstu uz pudelitem. Murgs. Tie ir silikoni, kas liek matam izskatities spidigam bet reāli viņu bojā. Stipri attīra liekot mazgat arvien biežāk un biežāk. Ja kāda ir mēģinājusi pec visām pantene un syoss izmēgināt piemēram CRESCINA kas noperkami tikai aptiekās bus tieshi tas pats rezultāts. Ari man bija tiesi tas pats ar crescina. Identiski. Vismaz 3 nedelas paiet, japadzivo ar to nespodro sajutu, kamer tie visi mesli, parabeni un silikoni, kas ir sakrajusies no jusu letajiem šampūniem izmazgazies araa. Un tad mats un galvas ada saks dzivot veselu normalu dzivi.
Nesaku, ka jāpērk Occuba. Ne but ne. Ir daudz citu alternativu un ari labaaku. Bet domajiet ar ko mazgajiet matus un meklējiet kvalitativu matu kosmetiku, kaut vai aptiekas pieejamo. crescinas, Dsd utt produkciju.
Daudzas sezh un raud man neaug mati, man mati krit un luzt un taukojas - tas visas ir jusu pantenes, gliskuuri un parejie letie mazgajamie biezhi vien pie vainas. :)
Nevis occuba un NL uzreiz.
Zinu ko runaju, māsa ir matu un galvas ādas medicinas speciālists.
Katram jaatrod sev piemērota sejas, matu utt kosmētika.
Un tikai tapec ka kadam kkas der nav jādirsh pa visu pasauli :)
Ja nepatīk, nesekojiet tiem cilvēkiem. Nu kas jums traucē atsekot? Tiešām kas? Vajag mēli patrit? Pirksti niez? darīt par maz ko dzīve ir ka nav kur savu laiku tērēt? Butu pilnveidojušas sevi ar materiālu un saturu kas jums ir interesants.
Bet šitā laikam jautrāk.. :D skaidrs ka viņām jūsu viedoklis ir pie pakaļas. :) un labi ka tā :)
13.02.2022 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 9099
Reģ: 15.03.2012
"Ja nepatīk, nesekojiet tiem cilvēkiem. Nu kas jums traucē atsekot? Tiešām kas? Vajag mēli patrit? Pirksti niez? darīt par maz ko dzīve ir ka nav kur savu laiku tērēt? Butu pilnveidojušas sevi ar materiālu un saturu kas jums ir interesants."
Bet izskatās, ka Tev šis saturs un materiāls tīri labi interesē. Jo kas Tev traucē tīt šo diskusiju tālāk? 🤔
13.02.2022 19:24 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Man patīk likt cilvèkiem saprast, kur ir problèma, ja tas palîdz viniem likt lietà smadzenes, nevis kàdu vainot! :) so yes - interesanti!
Paralēli priekš sevis mācos arī psiholoģiju. Forumi ir visai laba vieta ieskatam tajā, kas daudzos jo daudzos līmeņos ir nepareizi. :D
Ir fascinējoši un mazliet skumji redzēt, kā cilvēki vārās un iesmej vairāku stundu un lapu garumā par citu darbiem, izskatu, ikdienu (paši viņiem diendienas sekojot kā blusas) kamēr paši grimst acīmredzamā bezdarbībā, nemākot likt lietā savu brīvo laiku, tā vietā lai kaut ko iesāktu, uzbūvētu. Tā ir apsēstība skatīt katru tekstu, bildes, aprises... meklēt visu kas ir nesmuks, pat pazemot.
Forums ir laba vieta, lai meklētu palīdzību jautājumos, meklētu padomus, domubiedrus, dalītos. Neaizvainojot. Bet ne lai izķengātu kāda ikdienu vai nodarbošanos, lai cik jums tā šķistu nepareiza. :) tas tikai parāda, cik daudzi ir liekulīgi un prasti cilvēki. Diemžēl:)
Visādi citādi - uz priekšu dāmas:) tā var tālu tikt! :D
13.02.2022 20:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits