Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 299
Reģ: 15.09.2023
chihiro @ 17.04.2024 13:20

Jā, es jau arī smīnēju par to, ka viņa storijos to nosauc par heitu un katram var būt savs viedoklis, bet galvenais, kā to pasniedz utt.- jo, manuprāt, pasniegšanā vispār nebija problēma.
Es piekrītu, ka vispārīgi ir stulbi rakstīt privāti un mācīt, kā dzīvot, forums tomēr ir forums, tādēļ parasti tā nedaru, bet nu šoreiz sagribēju. :D Un pēc viņas patiešām lielā izbrīna man ir sajūta, ka viņa tomēr nelasa forumu un tic tam, ka visi cilvēki viņu atbalsta, reāli kaut kādā citā pasaulē.

Lasa un kā vēl lasa. Tāpat kā Katrīne lasa, Egita lasa un visas pārējās. Vienā pasēdēšanā Egita filmēja storijus un blakus bija viņas visas un tur savā starpā runāja par forumu "Eu, redzējāt, forumā jau ierakstīts".
Vucēnas uzvedība ir aizsarmehānisms, jo viņa pati ļoti labi apzinās cik dziļā bedrē viņa šobrīd atrodas: dzīves vietas nav, naudas nav, ir tikai parādi VID, PTAC un Dies zina kur vēl, vīrieša arī nav, visi no viņas bēg kā no degošas mājas. Tāpēc viņa it kā iesmej un ņirgājas, saka, ka heiteri viņai vienaldzīgi. Bet neviens jau šeit neheito, tikai saka to kā ir realitātē nevis Marijas iedomātajā Luxury lifestyle. Un piedodiet, bet skaista viņa nav ne ārēji, ne iekšēji. No ārpuses prasta sieviete, kura nevar savu dzīvi savākt, melo visiem. Iekšēji viņa ir vienkārši sapuvusi. Mans ieteikums Marijai - paņemt pauzi no sociālajiem tīkliem un savest kārtībā savu dzīvi, atrast darbu, kur vismaz kaut ko maksā (var arī no mājām strādāt), samierināties, ka būs jādzīvo parastā daudzstāvu mājas dzīvoklī, kur īre 300-400 eiro. Beigt vienreiz izlikties par personu ar Luxury lifestyle. Pati kaut ko baigi gudri raksta un stāsta, ka Instagrāmā citi ideālie pāri šķiras un, ka dzīvē patiesībā ir savādāki. Marija, paskaties uz baļķi savā acī un tad māci citus.
17.04.2024 13:42 |
 
Reitings 599
Reģ: 11.08.2022
Ak tad tàpèc M grib tos 5 bèrnus, jo misteram prezidentam ir 5 bèrni?😁
17.04.2024 13:30 |
 
Reitings 599
Reģ: 11.08.2022
Atvainojos, bet tas Kristaps arī kà ar pirkstu taisīts, ko MV pieprasa, to maksà. Viņš reàlu čeku/rèķinu par boksa/logopèda nodarbībàm, ko apmaksà, ir redzèjis?😄
17.04.2024 13:29 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
Kenty @ 17.04.2024 13:07
Pret to ko tu raksti,un kā viņa atbild,ka diena pret nakti.Tik pieklājīgu heiteri vēl pameklēt vajag.A atbild ,ka pusaudze tikusi pie telefona pirmo reizi?‍?

Jā, es jau arī smīnēju par to, ka viņa storijos to nosauc par heitu un katram var būt savs viedoklis, bet galvenais, kā to pasniedz utt.- jo, manuprāt, pasniegšanā vispār nebija problēma.
Es piekrītu, ka vispārīgi ir stulbi rakstīt privāti un mācīt, kā dzīvot, forums tomēr ir forums, tādēļ parasti tā nedaru, bet nu šoreiz sagribēju. :D Un pēc viņas patiešām lielā izbrīna man ir sajūta, ka viņa tomēr nelasa forumu un tic tam, ka visi cilvēki viņu atbalsta, reāli kaut kādā citā pasaulē.
17.04.2024 13:20 |
 
Patīk
Reitings 29907
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 17.04.2024 11:56
Es parasti tā nekad nedaru, ka rakstu influenceriem privāti, bet varu atzīties, ka tā meitene, par kuru Vucēna vakar vakarā besījās, esmu es. Aizrakstīju garas ziņas atbildē uz viņas storiju par to, ka Kristaps pateica, ka viņai ceļojumā nav nepieciešami tik lieli uzturlīdzekļi, bet, manuprāt, ziņas pieklājīgas. Viņa man lika rēcošos smaidiņus un sūtīja savus selfijus ar tizlu smaidu (no sērijas - man viss vienalga). Pēc tam, protams, sapratu, cik ļoti tas bija bezjēdzīgi un ka man nevajadzēja neko tādu darīt, jo nu.. lol nau vērc.
https://failiem.lv/u/4fu2a6pebm
Sarunā svētību pieminu atsaucoties uz viņas pirmo atbildi man. Pēc tam uzrakstīju vēl - redzams skrīnšotos -koriģējot viņas stāstīto storijos, ka es uzrakstīju, ka bērnus pieskata sveši cilvēki. Lai gan arī tā nebūtu nepatiesība, tikai šobrīd nešķita aktuāli to teikt.
Es skatos uz viņas atbildēm storijos un man liekas, ka viņa dzīvo pavisam citā pasaulē. Pati stāsta, ka Neits pieskata bērnus, bet šajos atbilžu storijos to noliedz. Utt.
Pēc viņas atbildēm var skaidri saprast, ka bērnam nebūs labvēlīga dzīve. Viņa neiespringst uz bērniem, bet uz sevi, naudu un večiem, kas ir viņas iegribas.
17.04.2024 13:08 |
 
Reitings 1178
Reģ: 25.01.2023
chihiro @ 17.04.2024 11:56
Es parasti tā nekad nedaru, ka rakstu influenceriem privāti, bet varu atzīties, ka tā meitene, par kuru Vucēna vakar vakarā besījās, esmu es. Aizrakstīju garas ziņas atbildē uz viņas storiju par to, ka Kristaps pateica, ka viņai ceļojumā nav nepieciešami tik lieli uzturlīdzekļi, bet, manuprāt, ziņas pieklājīgas. Viņa man lika rēcošos smaidiņus un sūtīja savus selfijus ar tizlu smaidu (no sērijas - man viss vienalga). Pēc tam, protams, sapratu, cik ļoti tas bija bezjēdzīgi un ka man nevajadzēja neko tādu darīt, jo nu.. lol nau vērc.
https://failiem.lv/u/4fu2a6pebm
Sarunā svētību pieminu atsaucoties uz viņas pirmo atbildi man. Pēc tam uzrakstīju vēl - redzams skrīnšotos -koriģējot viņas stāstīto storijos, ka es uzrakstīju, ka bērnus pieskata sveši cilvēki. Lai gan arī tā nebūtu nepatiesība, tikai šobrīd nešķita aktuāli to teikt.
Es skatos uz viņas atbildēm storijos un man liekas, ka viņa dzīvo pavisam citā pasaulē. Pati stāsta, ka Neits pieskata bērnus, bet šajos atbilžu storijos to noliedz. Utt.
Pret to ko tu raksti,un kā viņa atbild,ka diena pret nakti.Tik pieklājīgu heiteri vēl pameklēt vajag.A atbild ,ka pusaudze tikusi pie telefona pirmo reizi😵‍💫
17.04.2024 13:07 |
 
Patīk
Reitings 29907
Reģ: 12.10.2022
Skatoties Marijas storijus, viņai derdzās, ka Hohlovam ir sieva. Visi tie video, kur Hohlovs viņu bučo, ak, kā Marija gribētu būt viņa sieva. Miljonārs, piramīdas shēmas īpašnieks, 5 bērnu tēvs.
Tie teksti, ka bija "intīma" saruna ar prezidentu, viņa viņam ''atkailinājās.''
Varbūt viņa brauc uz Spāniju iekarot Hohlovu? :D :D :D
17.04.2024 13:03 |
 
Patīk
Reitings 29907
Reģ: 12.10.2022
Marijas vakardienas atklāsme, ka gudri rīkojas ar bērnu problēmām, jo ne visas to spēj, nones jumtu visam.
Jā, ne visas spēj sačakarēt savam bērnam dzīvi.
17.04.2024 13:01 |
 
Patīk
Reitings 29907
Reģ: 12.10.2022
amoreamore @ 16.04.2024 23:25

Dzīvesvieta 0?
Bērns nepatērē elektrību, ūdeni, atkritumu izvešana utt.? To taču arī vienmēr rēķina.
Ja mājvietu īrē, tad daļa īres arī.
Ja vien bērnam būtu dzīvesvieta nodrošināta. Pagaidām priekšā ir ceļojums uz riteņiem skārda bundžā, nenoteiktu laiku. Bērnam ir vajadzīga sava vieta, telpa, gulta un jumts virs galvas.
17.04.2024 12:55 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
ermita @ 17.04.2024 09:05

Sanāk, ka Kristapam ir pat paveicies, ka Marijai ir vēl 2 bērni no cita vīrieša, jo ja viņa īrētu dzīvokli kaut vai par tiem pašiem 600 eiro, bet ar vienu Neitu, izmaksas būtu jādala uz 2, nevis 4 (kā tas ir tagad) un diži izdevīgāk nesanāktu pat ar lētāku dzīvesvietu.

2 cilvēkiem (Marija + Neits) nav nepieciešams 600 eur dzīvoklis. Tādus dzīvokļus var par 300-400 atrast (atšķirībā no stāvokļa un lieluma). Tās summas, ko es saucu par dzīvokļiem, ir tieši skatoties uz viņas šī brīža ģimeni Marija + 3 bērni. Pat ja šajā Marija + 3 bērni dzīvoklis maksātu 1000 eur, kas jau būtu ļoti plašs un kruts, tā tāpat ietaupās 600 eur, ko iztērēt uz boksa vai citām nodarbībām.
Tās, kas piedalās ietekmeļu diskusijā, neļaus samelot - es esmu par to, ka sievietēm jāatbalsta sievietes, vīriešiem jāmaksā uzturlīdzekļi utt utt, bet to, ka Vucēna tērē pārmērīgi un neiegulda Neita izglītībā utt - nu to nevaru tolerēt.
17.04.2024 12:06 |
 
Reitings 4203
Reģ: 20.09.2022
Pa lielam valde +/- vienāda gan Eiropā, gan Austrumos. Paskatoties publicētos video, palasot storijos publicētās ziņas pie romanvo1kov, es nesaprotu, goda vārds nesaprotu, par kādām kompānijas NL vērtībām viņas runā. Ja tai kompānijai menedžeri, kuri gadiem darbojas un nes lielus ienākumus, nav ne nieka vērti. Kurus kā vecas lupatas var vienkārši tāpat izmest, paziņojot, ka līgums ir feiks nevis zem tā darbojas reāls cilvēks.. (šeit par publicēto līderes stāstu, kurai pirms 2.gadiem dzēsa līgumu ar kaut kādiem izdomātiem iemesliem). Briesmīga kompānijas attieksme pret "saviem" cilvēkiem 😬
17.04.2024 12:01 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
Es parasti tā nekad nedaru, ka rakstu influenceriem privāti, bet varu atzīties, ka tā meitene, par kuru Vucēna vakar vakarā besījās, esmu es. Aizrakstīju garas ziņas atbildē uz viņas storiju par to, ka Kristaps pateica, ka viņai ceļojumā nav nepieciešami tik lieli uzturlīdzekļi, bet, manuprāt, ziņas pieklājīgas. Viņa man lika rēcošos smaidiņus un sūtīja savus selfijus ar tizlu smaidu (no sērijas - man viss vienalga). Pēc tam, protams, sapratu, cik ļoti tas bija bezjēdzīgi un ka man nevajadzēja neko tādu darīt, jo nu.. lol nau vērc.
https://failiem.lv/u/4fu2a6pebm
Sarunā svētību pieminu atsaucoties uz viņas pirmo atbildi man. Pēc tam uzrakstīju vēl - redzams skrīnšotos -koriģējot viņas stāstīto storijos, ka es uzrakstīju, ka bērnus pieskata sveši cilvēki. Lai gan arī tā nebūtu nepatiesība, tikai šobrīd nešķita aktuāli to teikt.
Es skatos uz viņas atbildēm storijos un man liekas, ka viņa dzīvo pavisam citā pasaulē. Pati stāsta, ka Neits pieskata bērnus, bet šajos atbilžu storijos to noliedz. Utt.
17.04.2024 11:56 |
 
Reitings 189
Reģ: 04.09.2020
ermita @ 17.04.2024 09:05

Sanāk, ka Kristapam ir pat paveicies, ka Marijai ir vēl 2 bērni no cita vīrieša, jo ja viņa īrētu dzīvokli kaut vai par tiem pašiem 600 eiro, bet ar vienu Neitu, izmaksas būtu jādala uz 2, nevis 4 (kā tas ir tagad) un diži izdevīgāk nesanāktu pat ar lētāku dzīvesvietu.
jā, Kristapam paveicies, bet bērniem gan ne. :/
17.04.2024 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Ne vairāk tādā ziņā kā Katrīne Marijai adresēja, bet vienkārši prātā atsaucās.
Bet vispār pareizi dara tos pretīgos večus toč jāpublicē 😃
17.04.2024 11:12 |
 
Reitings 21443
Reģ: 18.08.2022
Gabriellla @ 17.04.2024 10:19
https://www.reddit.com/r/im14andthisisdeep/comments/sk9tui/tongue_connection/#lightbox
Kad Katrīne ielika šo foto mana pirmā doma bija par Mariju un Neitu..☹

Man gan liekas,ka tas nav vērsts uz Mariju,bet gan Kačinas kampana,lai iedrošinātu jaunās /mazās bites nebaidĩties no kritikas/naida ,jo Kača tagad liek gan heiteru profilus,gan visu ko savā IG,gan jau tur ir kada doma apakšā kādēl to visu pēkšni publicē.
17.04.2024 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
https://www.reddit.com/r/im14andthisisdeep/comments/sk9tui/tongue_connection/#lightbox
Kad Katrīne ielika šo foto mana pirmā doma bija par Mariju un Neitu..☹
17.04.2024 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
17.04.2024 10:17 |
 
Reitings 1265
Reģ: 27.04.2023
Knita @ 17.04.2024 02:14

Kā viņa viņu māca.. Man vispār liekas, ja viņš apsēstos pie rakstāmgalda, pārējos bērnus prom no istabas, bez ierīcēm - tad arī diezgan labi un normālā laikā iemācītos. Plus vispār nekāda motivēšana - ja ātri izmācīsies, auklēsi sīkos.
Skolotāja tak iemācīja viņam iekavēto - tātad galva bērnam strādā.

Es domāju, ka ar Neitu viss ir kartiba, ko es vispar nevaru apgalvot par Mariju
17.04.2024 10:12 |
 
Reitings 1265
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 17.04.2024 09:45
Vucēna lielījās ar saviem 95% latviešu valodas eksāmenā, bet izskatās, ka viņa latviešu valodā neizprot izlasīto. Tur nebija rakstīts, ka "cik bieži sveši cilvēki pieskata Tavus bērnus". Tur bija rakstīts, cik bieži Nataniels pieskata mazākos bērnus.

Marija dzird un redz tikai to, ko grib- tapec ari VID atbildes nepatika, jo nebija tas, ko vina gribeja dzirdet!
17.04.2024 10:09 |
 
Reitings 4203
Reģ: 20.09.2022
Vucēna lielījās ar saviem 95% latviešu valodas eksāmenā, bet izskatās, ka viņa latviešu valodā neizprot izlasīto. Tur nebija rakstīts, ka "cik bieži sveši cilvēki pieskata Tavus bērnus". Tur bija rakstīts, cik bieži Nataniels pieskata mazākos bērnus.
17.04.2024 09:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits