Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2022
Ariete @ 16.05.2024 17:48
Kāpēc Marija no sākuma pie mātes ievācās nevis uzreiz uz dzīvokli?

100% nebija nauda pirmajai iemaksai. Ienāca kaut kāda nauda, gan jau Neita alimenti, noīrēja dzīvokli.
16.05.2024 19:58 |
 
Reitings 374
Reģ: 17.12.2023
Ehh, pat man iedūrās sirsniņā, kad Marija teica: Apskaužu Neita labākā drauga mammu, jo bērns pats visu dara, bet man ir smagāks liktenis. Cik pretīgi tā teikt par savu bērnu.. Te vēlreiz parādās, ka Neitu viņa redz kā papildus nastu..
Tas ir tikai normāli un dabiski, ka vecāki palīdz savam bērnam ar mācībām (to es attiecinu uz skolotājas teikto Marijai, lai palīdzot Neitam sagatavoties). Bet kā Tu tā vari teikt: smagāks liktenis?? Kā jau te iepriekš viena Dieviete teica, priecājies, ka Tavs bērniņš ir vesels, ir rokas un kājas. Viss kas pietrūkst ir mātes mīlestība un rūpes... Marija, ja Tu lasi: Tu esi diezgan briesmīga māte. Neteiktu, ka visbriesmīgākā, bet būt mātei Tev nav instinktos. Es pat sajūtos slikti tā sakot, bet visu ko Tu izrādi publiski savos storijos - tas daudz par Tevi pasaka...un internets neko neaizmirst. It īpaši Dievietes foruma dalībnieces : D
16.05.2024 20:26 |
 
Reitings 578
Reģ: 16.02.2022
MatildeR @ 16.05.2024 14:04

Izrādīšanās ir tad, kad cilvēks lielās ar to kas viņam ir. Es jaunas drēbes pērku regulāri un priekš sevis, man patīk gan jauki izskatīties cilvēkos, gan staigāt svaigà mājas terpā. Arī ceļojumi nav izrādīšanās, tas ir normāli atvaļinājumā kaut kur aizbraukt un parādīt pasauli sev un bērniem. Runa bija par to, ka viņas kliedz, ka pelna ntos tūkstošus, bet nekas no tā nav redzams, kamēr citi ar mazākiem ienākumiem dzīvo labu dzīvi.

Jā, es arī to pašu nodomāju- var jau būt, ka visu cītīgi zeķē bāž un lieki netērē, bet izskatās, ka ienākumi uz rokas, labi, ja 2-3,5tk. Ne vairāk. Jo nu parasta dzīve- viss uz sadarbībām balstās. Pat kāzas.
16.05.2024 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 1739
Reģ: 24.08.2011
Par Marijas komentāru par savu bērnu...
Vai esi bijusi klāt tai otrai mammai kurai ir tas "super" bērns, kuram nav jāsēž klāt, jo pats mācas? Varbūt tā otra mamma pirmstam ir ļoti ieguldījusi bērnā, lai šobrīd būtu tā, ka patstāvīgi mācas.
Un žēl, ka Neitam nav instagrams, arī varētu ierunāt storijus par to, ka draugam gan paveicies ar mammu, bet viņam gan smagāks liktenis.
16.05.2024 21:20 |
 
Reitings 9759
Reģ: 06.07.2022
:D Jeļenčiks iemācījies teikt Lorimer, nevis Lorea. Bet tagad šampūni viņai ir "Kubas" :D
16.05.2024 21:54 |
 
Reitings 1467
Reģ: 27.04.2023
ZANZEZAN @ 16.05.2024 19:24
un ja mācītos regulāri un katru dienu, būtu daudz mazāk darba dienu pirms kontroldarba. Kur problēma vakar ar bērnu pasēdēt nevis pis*ies uz jūru un novazaties visu vakaru. Pārgurusī blin. Bērnam tāpat dienu pirms nekas galva nepaliks, tas jāmācās pakāpeniski un pamazām. Nevis tupa jāmēģina iezubrit. Loģiski ka būs puņķi un asaras un vakarā vajadzēs maškai proseko, jo viss slikti viss slikti.

Vel jau japiemin, ka visi berni macas saja laika. Visi bez iznemjma. Ir vel kam 9 vai 12 klases eksameni. Vel ir cilveki, kas vispar katru dienu iet uz darbu, ari kad labs laiks ara. Un visj sveiki veseli. Visiem ir izglitiba, izklaides, nauda. Ta ir ta parasta dzive, ko cilveki dzivo un viss ir labi. Nav nekada stresa, vai bus par ko rekinus samaksat vai nebus, jo bus Marij. Mums visuem ir parasta dzive bez tadam debilam problemam ka ir Marijai
16.05.2024 22:50 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 16.05.2024 11:35
Man patika tas teksts no Kačas ,ka esot bijis sazvans ar adekvātu cilvēku,kas saprot biznesa plānu,man uzreiz smieties gribas-iedomājoties par visām tām “adekvåtajām” kā jelenahusein un to blici ar nu jau ex NL partnerēm ,kā Agnese Skrĩvere ,Agritu utt,bet nu saprotu,ka Kača pati individuāli strādā tikai ar potencialājam top lǐderēm-kam jau ir skaisti iekărtotas dzĩvesvietas,jaunas mašĩnas,labs augums un skaistas sejas-jo nu cik skatos,reti Kačina dalās ar citiem lĩderiem,kas ir 3 plauktinus zemāk un šeit es nerunāju par pozĩciju kompānijā,bet gan par statusu un izskatu.
Viņa ir dalījusies ar LailuKoro, Sprīzīti un citām Egitas komandas meitenēm, kas nav no augstajiem plauktiņiem. Tas, ar ko dalās Kača, ir liels aprēķins. Ja vajag Egitu pavilkt uz augšu, lai pašai ir augstāka kvalifikācija, tad dalīsies ar Egita komandas meitenēm, neskatoties uz to, vai ir no augšējiem plauktiņiem vai nē.
16.05.2024 23:10 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
ZANZEZAN @ 16.05.2024 13:44
Jelenas storijs-gribu mainīt savu dzīvi ar kaut ko.
Biodrons vairs nepalīdzēs?
Jelenai aizrādīts par Lorimer nepareizu izrunāšanu. NL līderes/mentores vai sekotāji aizrādīja? :D
16.05.2024 23:18 |
 
Reitings 429
Reģ: 29.04.2024
CallMeAnnika @ 16.05.2024 23:18
Jelenai aizrādīts par Lorimer nepareizu izrunāšanu. NL līderes/mentores vai sekotāji aizrādīja? :D
droši vien forumā izlasīja. Jo neviena tak te nav un nelasa, bet ziņā visas un visu. Tikai te NL gudriniecēm nav opcija izdzēst un nobloķēt komentārus.
16.05.2024 23:21 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
ZANZEZAN @ 16.05.2024 23:21
droši vien forumā izlasīja. Jo neviena tak te nav un nelasa, bet ziņā visas un visu. Tikai te NL gudriniecēm nav opcija izdzēst un nobloķēt komentārus.

Kāda jau noteikti lasa. Un ja ne pati, tad kāda iesūta vai pastāsta ko te apspriež. Jo toreiz, kad tika pieminēts, ka katrai savs kolagēna kurss. Tad no vienas NLšicas, kura bija pieminēta to skaitā, nākamajā dienā sekoja komentārs par to ko bija pateikusi un piebilda, ka nekļūdās tas, kurš neko nedara.
16.05.2024 23:30 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Memesana @ 16.05.2024 15:10
Marija, beidz vainot dēlu vai skolotāju pie tā, ka ārā ir labs laiks, bet Tev jāvelta laiku mācībām. Tas ir tavs bērns. Beidz čīkstēt un priecājies, ka viņam ir rokas un kājas, nevis apskaud Neita klasesbiedra mammu, kurai nav ar bērnu jāpilda mājasdarbus, čīkstule gatavā, zinu, ka lasi forumu
Es biju pārsteigta, kad Marija pateica, ka skolotāja esot viņai pazvanījusi un palūgusi, lai palīdz Neitam sagatavoties rītdienas angļu valodas kontroldarbam. Vai tad tāds nav mātes pienākums - sekot līdzi bērna sekmēm un attīstībai?
Pat ja e-klasē ir ierakstīts kontroldarbs, tad skolotājai ir jāpiezvana un jāpalūdz Vucēnai, lai palīdz savam bērnam. Tās ir kaut kādas šausmas. Lai taču tas bērns paliek neaudzināts un neizglītots, ja mātei vienalga. Tāpēc arī neiet prom no Mārupes skolas, jo reti kurā skolā vecākiem zvana audzinātāji, lai atgādinātu par to, ka ir jāpalīdz bērnam sagatavoties. Parasti šī informācija tiek norādīta skolēnu/vecāku portālā, bet Marijai taču nav laika.
16.05.2024 23:34 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 16.05.2024 23:10
Viņa ir dalījusies ar LailuKoro, Sprīzīti un citām Egitas komandas meitenēm, kas nav no augstajiem plauktiņiem. Tas, ar ko dalās Kača, ir liels aprēķins. Ja vajag Egitu pavilkt uz augšu, lai pašai ir augstāka kvalifikācija, tad dalīsies ar Egita komandas meitenēm, neskatoties uz to, vai ir no augšējiem plauktiņiem vai nē.

Dalās ar tām, kuras jau sasniegušas kaut kādas kvalifikācijas. Cik noprotu pēc publicētā storijos, Egitai pat ir vismaz divi Maldīvu čati. Vienā ir visa viņas komanda kopā ar jaunajiem cilvēkiem un otrā ir tās, kurām jau ir M1, M2 un M3 kvalifikācijas.
16.05.2024 23:41 |
 
Reitings 40
Reģ: 01.02.2024
Varbūt dīvains jautājums,bet kādēļ tik liela žūlts pret visām? Es saprotu var nepatikt kāds konkrēts cilvēks,bet vienmēr ir iespēja nekontaktēties ,nerunāt ar to cilvēku vai vienreiz visu izteikt un viss.Man pašai nav nekas pozitīvs sakāms par NL meitenēm,bet visu laiku tikai nolikt citus,nesaprotami. Varat heitot mani,bet mani tas neuztrauc,jo vienkārši Jūs jau bojājat savu tā teikt karmu ar negatīvismu. Un nē,es nēesmu ne bijusi NL vai kas tāds,jā,ir cilvēki,kuri man tur nepatīk,bet lai ielaistos tajā negatīvismā,galīgi nē. Žēl savu laiku tērēt tādiem cilvēkiem kā viņām,bet lai tā noliktu ir ļoti jāatdod savā enerģija,kuru var labāk tērēt savām lietām. Cilvēkiem mazliet vairāk vajadzētu sākt domāt par sevi un to enerģiju vadīt labās lietās.
16.05.2024 23:56 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Dīvāns @ 16.05.2024 23:56
Varbūt dīvains jautājums,bet kādēļ tik liela žūlts pret visām? Es saprotu var nepatikt kāds konkrēts cilvēks,bet vienmēr ir iespēja nekontaktēties ,nerunāt ar to cilvēku vai vienreiz visu izteikt un viss.Man pašai nav nekas pozitīvs sakāms par NL meitenēm,bet visu laiku tikai nolikt citus,nesaprotami. Varat heitot mani,bet mani tas neuztrauc,jo vienkārši Jūs jau bojājat savu tā teikt karmu ar negatīvismu. Un nē,es nēesmu ne bijusi NL vai kas tāds,jā,ir cilvēki,kuri man tur nepatīk,bet lai ielaistos tajā negatīvismā,galīgi nē. Žēl savu laiku tērēt tādiem cilvēkiem kā viņām,bet lai tā noliktu ir ļoti jāatdod savā enerģija,kuru var labāk tērēt savām lietām. Cilvēkiem mazliet vairāk vajadzētu sākt domāt par sevi un to enerģiju vadīt labās lietās.

++
Komentārs vietā 👍🏻
17.05.2024 00:21 |
 
Reitings 8944
Reģ: 11.11.2022
CallMeAnnika @ 16.05.2024 23:34
Es biju pārsteigta, kad Marija pateica, ka skolotāja esot viņai pazvanījusi un palūgusi, lai palīdz Neitam sagatavoties rītdienas angļu valodas kontroldarbam. Vai tad tāds nav mātes pienākums - sekot līdzi bērna sekmēm un attīstībai?
Pat ja e-klasē ir ierakstīts kontroldarbs, tad skolotājai ir jāpiezvana un jāpalūdz Vucēnai, lai palīdz savam bērnam. Tās ir kaut kādas šausmas. Lai taču tas bērns paliek neaudzināts un neizglītots, ja mātei vienalga. Tāpēc arī neiet prom no Mārupes skolas, jo reti kurā skolā vecākiem zvana audzinātāji, lai atgādinātu par to, ka ir jāpalīdz bērnam sagatavoties. Parasti šī informācija tiek norādīta skolēnu/vecāku portālā, bet Marijai taču nav laika.

Mazliet zinu Neita angļu val skolotāju- ļoti jauka, jauna meitene! Pirmo gadu strāda par skolotāju. Tiešām ļoti cenšas visiem nonākt pie rezultāta. Bet diemžēl paredzu, ka šādu mamzeļu del ilgi šādu centību un rūpību pret katru bērnu nevarēs izturēt. Ja katrs vecāks nevar izsekot sava bērna mācībām, tad kā to var izdarīt pedagogs, kuram KATRĀ klasē vidēji pa 25 bērniem.
17.05.2024 06:15 |
 
Reitings 1467
Reģ: 27.04.2023
Dīvāns @ 16.05.2024 23:56
Varbūt dīvains jautājums,bet kādēļ tik liela žūlts pret visām? Es saprotu var nepatikt kāds konkrēts cilvēks,bet vienmēr ir iespēja nekontaktēties ,nerunāt ar to cilvēku vai vienreiz visu izteikt un viss.Man pašai nav nekas pozitīvs sakāms par NL meitenēm,bet visu laiku tikai nolikt citus,nesaprotami. Varat heitot mani,bet mani tas neuztrauc,jo vienkārši Jūs jau bojājat savu tā teikt karmu ar negatīvismu. Un nē,es nēesmu ne bijusi NL vai kas tāds,jā,ir cilvēki,kuri man tur nepatīk,bet lai ielaistos tajā negatīvismā,galīgi nē. Žēl savu laiku tērēt tādiem cilvēkiem kā viņām,bet lai tā noliktu ir ļoti jāatdod savā enerģija,kuru var labāk tērēt savām lietām. Cilvēkiem mazliet vairāk vajadzētu sākt domāt par sevi un to enerģiju vadīt labās lietās.

Teoretiaki varetu Tev piekrist, bet praktiski tas neiet kopa, jo Tu esi te registrejusies un ari lasi so visu…nu ka mes visi🤷‍♀️
17.05.2024 09:18 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 17.05.2024 09:18

Teoretiaki varetu Tev piekrist, bet praktiski tas neiet kopa, jo Tu esi te registrejusies un ari lasi so visu…nu ka mes visi?‍♀️

Un bez šī komentāra ir vēl 18 šajā grupā. Es gan nezinu kādi, bet ir.
17.05.2024 09:33 |
 
Reitings 15
Reģ: 05.02.2023
KrūzīteDūzīte @ 17.05.2024 09:18

Teoretiaki varetu Tev piekrist, bet praktiski tas neiet kopa, jo Tu esi te registrejusies un ari lasi so visu…nu ka mes visi?‍♀️

Ir tomēr liela atšķirība starp palasīt brīvos brīžos un starp katras viņu darbības izvērstu, smalku rakstisku analīzi. Ceru, ka domu uztvēri 😉
17.05.2024 10:31 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Dīvāns @ 16.05.2024 23:56
Varbūt dīvains jautājums,bet kādēļ tik liela žūlts pret visām? Es saprotu var nepatikt kāds konkrēts cilvēks,bet vienmēr ir iespēja nekontaktēties ,nerunāt ar to cilvēku vai vienreiz visu izteikt un viss.Man pašai nav nekas pozitīvs sakāms par NL meitenēm,bet visu laiku tikai nolikt citus,nesaprotami. Varat heitot mani,bet mani tas neuztrauc,jo vienkārši Jūs jau bojājat savu tā teikt karmu ar negatīvismu. Un nē,es nēesmu ne bijusi NL vai kas tāds,jā,ir cilvēki,kuri man tur nepatīk,bet lai ielaistos tajā negatīvismā,galīgi nē. Žēl savu laiku tērēt tādiem cilvēkiem kā viņām,bet lai tā noliktu ir ļoti jāatdod savā enerģija,kuru var labāk tērēt savām lietām. Cilvēkiem mazliet vairāk vajadzētu sākt domāt par sevi un to enerģiju vadīt labās lietās.
Šeit ir ne tikai nolikšana un aprunāšana, bet lietotājas māk un izsaka arī labas lietas. Negatīvā ir vairāk, nevar nepiekrist, tomēr nekas pozitīvs nav, ja bērni tiek atstāti vieni paši, nodokļi netiek maksāti, Krievija tiek atbalstīta un sponsorēta, sievietes tiek ievilinātas tievēšanas maratonos, lai dabūtu 0 rezultātu par 100 eiro nedēļā.
Nevienā brīdī neesmu atbalstījusi apsaukāšanos, tomēr forums atver acis uz to, cik NL darbones pretīgi melo, un nereti vien pašas apsaukājas vairāk nekā foruma lietotājas.
Katram savs guilty pleasure.
17.05.2024 12:19 |
 
Reitings 30179
Reģ: 11.02.2015
Students jaunais @ 17.05.2024 10:31

Ir tomēr liela atšķirība starp palasīt brīvos brīžos un starp katras viņu darbības izvērstu, smalku rakstisku analīzi. Ceru, ka domu uztvēri ?

Tieši tāpat kā Tu - brīvos brīžos vairākas komentētājas pa reizei kaut ko ieraksta. Nav gan neviena te tik izmisusi, ka tikai viena vai divas konkrētas komentētājas katru preparējošo komentāru rakstītu.
eNelietēm, citiem "influenseriem" un viņu faniņiem patīk tā domāt, jo tā ir vieglāka atruna. "Skauģi un heiteri, kas pielipuši skatās un kam savas dzīves nav".
Patiesībā viņi nepatīk ļoti daudziem cilvēkiem un no tā arī veidojas šī ilūzija, ka (tikai viens) kāds seko katram viņu solim.
Un kāpēc vispār rakstīt? Eh, mūžvecā tēma.
1. Par klauniem vienmēr smejas un trin mēles
2. Ja par kādām glupībām ir pietiekami liels sabiedrības šums un spiediens, tad dažreiz šīs glupās rīcības vai ieradumi tiek laboti (vai vismaz netiek rādīti publiski)
Bet, ja arī tas nepalīdz iečilot, tad, kā Dīvāns raksta - nepatīk mūsu personas, izvairies no kontakta! 😉😈
17.05.2024 13:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits