Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 104
Reģ: 02.11.2023
Ditto @ 16.05.2024 02:28

Varbūt ne par tēmu, un, lūdzu nedomājiet, ka es mēginu būt snobiska, bet es īsti nesaprotu, kapēc tik bieži tiek pieminēts un izcelts tas nabaga mustangs? Ne tikai šeit, bet arī NL bites filmējušas, kā Mashka piebrauc kaut kur, vai, ka kaut kur redzējušas to mustangu. Cik tā mašīna ir vērta? Domāju, ka daži labi volvo dźipi maksā līdzīgi, tas auto tiešām nav ne ar ko īpašs, izńemot tā tizlo izskatu. Mana mašīna ir jaudīgāka un dārgāka ( un nē, es nelielos, un esmu anonīma takā lielīties būtu bezjēdzīgi pat ja gribētu), bet nav tāda kas krīt acīs, un neviens noteikti neiedomātos to filmēt, kā arī man nekad prātā neliktu to filmēt no visiem rakursiem un izlikt video pa saviem storijiem Instagramā. Es saprotu, ka "paldies NL", bet ar ko tieši vina izrādas man nav īsti saprotams.. ? pielauju, ka daudzas šeit pelna, dzīvo un brauc labåkos auto nekā maškai kakaškai tas varētu rādīties sapnos, bet vińas nav parādos iebraukušas līdz ausīm. Vot varētu pateikt tiešām paldies NL, ja vińa varētu saviem bērniem nodrošināt pastāvīgu dzīvesvietu, vai auto ar autokrēsliem, kur nav jārāpjas pāri sēdekliem tajā mulkígajā 2 durvju dampī- ar 3! bērniem ? Vai, ja varėtu visus 3 bērnus aizvest celojumā, vai kaut vai uz zoo dārzu, bet nu.. ne nu vińai ir līdzekli ne arī gribēšana, vai bērni prioritāte kā tāda. Tizla meitene (par sievieti necełas roka nosaukt to slotu).

Mustangam nav ne vainas. Man arī pēc skata tā mašīna patīk. Katram savs. Gribētu sev tādu mašīnu, jo patīk skaņa un sajūta braucot. 😁 Ne visi to sapratīs, katram savas vēlmes.
BET! Ir jāsaprot, kad Tu vari tādu pirkt un kad nē. Mums ir mazi bērni, tādēļ šobrīd tāda mašīna mums neder, bet nav teikts, ka pēc gadiem, kad bērni būs paaugušies, mums tāda tipa mašīna nebūs. Un arī Marijai vienai ar 3 bērniem tāda mašīna neder, jo īpaši, ja nepietiek finanses uzturēt. Ja gribi vairākus bērnus, tad arī skaties uz atbilstošu auto.
16.05.2024 10:57 |
 
Reitings 429
Reģ: 29.04.2024
Kenty @ 16.05.2024 10:31
maksāt ta viņa maksā.Ss.lv videjā cena patsmit tukstoši.Bet ģimenei nu viņa nav ērta.Tas būtu tas pats,kas mazajā bmw kupejā mēģināt sabāzt visus aizmugurē.Bērni ta aug.Ja var atļauties vabūt divas mašinas.Visai ģimenei ērta un praktiska.Un "sirds" mašīna.Daudziem tā ir,kuriem patīk mašinas,un nav gatavi šķirties no saviem projektiņiem.
liec kādu cenu gribi, vai ir pircēji? Ss.lv tā bundža jau bija vairākas x, citas tādas pašas ar stāv. Kam viņa vajadzīga LV? Uz kurieni braukt? Mos kāds vientuļš, bagāts papiks nopirks, bet tādi lv nesēž un ar tādām un krutakam mašīnām brauc pa dienvidu piekrastēm. Tā kā viens ir patīk, bet otrs ir ieslēgt smadzenītes. Bērni aug, katram vajag savu telpu, izglītību un apģērbu. A te dzīvo pāri saviem līdzekļiem un tad raud. Nu nebūs vairs papiku, pašai jādomā kā nākamos vismaz 18 gadus dzīvot, kamēr visi bērni pieaugs.
16.05.2024 11:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2022
Rumblerx @ 16.05.2024 10:46
Tàpèc, ka viņai galvà tukšums, un tàds jèdziens kā finanšu pratība ir svešs. Izcils piemèrs ir Marija. Pa pèdèjàm kapeiciņàm maciņà īrēt màju gadu garumà pa 1,6tk! neveidot uzkràjumus, hallo! Kà jau minèja, ne tie spožàkie pràti tur nolasījušies.Ka mazàs peles raudàdamas priecàjas par 200eur un svèti tic, ka čeks var sasniegt Vasiļevskas apmèrus ? Un par mustangu arī piekrītu? Veca, nevienam nevajadzīga grabaža tūlīt būs. Bet tàdàm kā jelenaihusseinai tas noteikti ir kaut kas woooooow?

200€ jau vēl daudz.
Līvai bija mazliet pāri 100€ un priecīga 😆
16.05.2024 11:31 |
 
Reitings 22809
Reģ: 18.08.2022
Man patika tas teksts no Kačas ,ka esot bijis sazvans ar adekvātu cilvēku,kas saprot biznesa plānu,man uzreiz smieties gribas-iedomājoties par visām tām “adekvåtajām” kā jelenahusein un to blici ar nu jau ex NL partnerēm ,kā Agnese Skrĩvere ,Agritu utt,bet nu saprotu,ka Kača pati individuāli strādā tikai ar potencialājam top lǐderēm-kam jau ir skaisti iekărtotas dzĩvesvietas,jaunas mašĩnas,labs augums un skaistas sejas-jo nu cik skatos,reti Kačina dalās ar citiem lĩderiem,kas ir 3 plauktinus zemāk un šeit es nerunāju par pozĩciju kompānijā,bet gan par statusu un izskatu.
16.05.2024 11:35 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 16.05.2024 11:35
Man patika tas teksts no Kačas ,ka esot bijis sazvans ar adekvātu cilvēku,kas saprot biznesa plānu,man uzreiz smieties gribas-iedomājoties par visām tām “adekvåtajām” kā jelenahusein un to blici ar nu jau ex NL partnerēm ,kā Agnese Skrĩvere ,Agritu utt,bet nu saprotu,ka Kača pati individuāli strādā tikai ar potencialājam top lǐderēm-kam jau ir skaisti iekărtotas dzĩvesvietas,jaunas mašĩnas,labs augums un skaistas sejas-jo nu cik skatos,reti Kačina dalās ar citiem lĩderiem,kas ir 3 plauktinus zemāk un šeit es nerunāju par pozĩciju kompānijā,bet gan par statusu un izskatu.

Nu, Bondarčuka jau arī ir izteikusies, ka NL nesanākot nopelnīt tikai muļķiem.
Un jā, tas, ka Agrita tika izgriezta no bildes, arī uz daudz ko norādīja.. kādi cilvēki un kādiem augumiem biznesā ir vēlami..
16.05.2024 11:43 |
 
Reitings 50
Reģ: 24.09.2023
amnēzija @ 16.05.2024 10:01

Bet kāda jēga izrādīties? Marija pirms tam izrādījās un kur viņa ir tagad?
Un Taņa jau labu laiku nesaka summu, ko nopelna mēnesī. Viņas teksts - man pietiek ar to ko nopelnu.

Nav runa par izrādīšanos. Ir tikai normāli, ka cilvēks dzīvo jaukā, labiekārtotā īpašumā un brauc ar svaigu un ērtu auto. Galu galā tas ir arī ekonomiski pamatoti, jo jauns auto izmaksā lētāk (remonti, patēriņš), un arī jaunās mājas ir energoefektīvākas un neprasa ieguldījumus tik daudz kā vecas. Ne velti bankas negrib finansēt ne vecas mašīnas ne vecus NĪ.
16.05.2024 13:29 |
 
Reitings 429
Reģ: 29.04.2024
Jelenas storijs-gribu mainīt savu dzīvi ar kaut ko.
Biodrons vairs nepalīdzēs?
16.05.2024 13:44 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
MatildeR @ 16.05.2024 13:29

Nav runa par izrādīšanos. Ir tikai normāli, ka cilvēks dzīvo jaukā, labiekārtotā īpašumā un brauc ar svaigu un ērtu auto. Galu galā tas ir arī ekonomiski pamatoti, jo jauns auto izmaksā lētāk (remonti, patēriņš), un arī jaunās mājas ir energoefektīvākas un neprasa ieguldījumus tik daudz kā vecas. Ne velti bankas negrib finansēt ne vecas mašīnas ne vecus NĪ.

Un kā tad izskaidrosi šo - "jaunas automašīnas, ceļojumi, šopingi un tā tālāk" - tā nebūs izrādīšanās? 😂 ir daļa cilvēku, kuri pelna labi un neizrādās, dzīvo piezemēti, nelielās ar katru pirkumu veikalā un brendu apģērbiem/aksesuāriem, brauc ar ērtu/izdevīgu auto un nevis to dārgāko, un pa taisno no salona. Bet ir tādi, kuri darbojas NL un kā parādās lielāki ienākumi, tā sākas izrādīšanās un teksts "Paldies NL, ka varu to visu atļauties" 😂
16.05.2024 13:46 |
 
Reitings 50
Reģ: 24.09.2023
amnēzija @ 16.05.2024 13:46

Un kā tad izskaidrosi šo - "jaunas automašīnas, ceļojumi, šopingi un tā tālāk" - tā nebūs izrādīšanās? ? ir daļa cilvēku, kuri pelna labi un neizrādās, dzīvo piezemēti, nelielās ar katru pirkumu veikalā un brendu apģērbiem/aksesuāriem, brauc ar ērtu/izdevīgu auto un nevis to dārgāko, un pa taisno no salona. Bet ir tādi, kuri darbojas NL un kā parādās lielāki ienākumi, tā sākas izrādīšanās un teksts "Paldies NL, ka varu to visu atļauties" ?

Izrādīšanās ir tad, kad cilvēks lielās ar to kas viņam ir. Es jaunas drēbes pērku regulāri un priekš sevis, man patīk gan jauki izskatīties cilvēkos, gan staigāt svaigà mājas terpā. Arī ceļojumi nav izrādīšanās, tas ir normāli atvaļinājumā kaut kur aizbraukt un parādīt pasauli sev un bērniem. Runa bija par to, ka viņas kliedz, ka pelna ntos tūkstošus, bet nekas no tā nav redzams, kamēr citi ar mazākiem ienākumiem dzīvo labu dzīvi.
16.05.2024 14:04 |
 
Reitings 131
Reģ: 09.02.2024
Mashka kā vienmēr ignorē likumu, ka jānoråda reklāma (noliktava, Vitas kleita, marinas beauty). Nosūtīju ekrānšāvińus PTAC, iesaku to darīt arī citām, jo neciešu, ka tik klaji vińai viss ir pie kājas, tad laj turpina maksāt sodus.
16.05.2024 14:30 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
MatildeR @ 16.05.2024 14:04

Izrādīšanās ir tad, kad cilvēks lielās ar to kas viņam ir. Es jaunas drēbes pērku regulāri un priekš sevis, man patīk gan jauki izskatīties cilvēkos, gan staigāt svaigà mājas terpā. Arī ceļojumi nav izrādīšanās, tas ir normāli atvaļinājumā kaut kur aizbraukt un parādīt pasauli sev un bērniem. Runa bija par to, ka viņas kliedz, ka pelna ntos tūkstošus, bet nekas no tā nav redzams, kamēr citi ar mazākiem ienākumiem dzīvo labu dzīvi.

Un vai tad neizrādās? - piem, šodien nopirku kedas pa 150€ un tās atrāda 😂
Kad tad Marija kliedza pēdējo reizi, ka pelna n-tos tūkstošus? 😂 un jau ļoti ilgu laiku čeks nav rādīts. Egita tikai solīja čeku parādīt, bet tā arī neparādīja 😂 nezinu kādus tūkstošus viņas tur "smeļ".
Zabava savus čekus atrāda un vienmēr seko stāsts, ka bez šī atalgojuma nevarētu apmaksāt augstskolas maksu un apmaksāt savas "haceločkas", kuras arī regulāri atrāda.
Vienīgā, kura no Marijas komandas atrāda savu lielo atalgojumu to neslēpjot - Katrīne 😂
Taņa savu atalgojumu jau sen skaitļos nepasaka un neatrāda.
16.05.2024 14:34 |
 
Reitings 432
Reģ: 13.01.2023
Preileniite @ 16.05.2024 10:27
Ir pāris lietas, ko nesaprotu - piemēram, kāpēc Egitai jāīrē kārtējā māja, ja Oskaram ir dzīvoklis?
Būtu labāk dzīvojusi dzīvoklī un naudu, ko maksā par mājas īri, atlikusi, lai varētu segt savu vid parādu un šie krāt pirmo iemaksu savai mājai.
iespejams ir neoficiāla nauda-skaidra nauda,kuru caur kontiem labāk nerādīt!
Ir pazīstami ,kas pelna daļu skaidra(vairāk caur biznesiem) un tad ar to naudu īre,veic visādus tēriņus utt! Iespējams vienkārši nevar uzrādīt to naudu oficiāli nekur ! Gluži ka Kerkirai ar vīru
16.05.2024 14:37 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
MatildeR @ 16.05.2024 09:50
Kača, Maša, Taņa utt stāsta, ka pelna 10k un vairāk tūkstošus mēnesī. Kur tad ir tā nauda, neticu, ka visas baigās krājējas un ir noguldījušas, investējušas. Man apkārt draugiem uz ģimeni vidēji ir mazāki vai līdzīgi ikmēneša ienākumi, bet lielākajai daļai ir savas privātmājas (hipotēkā, bet vismaz kādreiz tās būs īpašumā), jaunas automašīnas, ceļojumi, shoppingi utt.

Un par ieguldīšanos runājot, ja seko līdzi, tad zini, ka Taņai liela naudas summa aiziet zobārstniecībā. Un tas, kā mēs zinām nav lēts prieks. Ilgu laiku viņa nēsāja kapes. Viņai laikam vajadzēja Tev personīgi atskaitīties, lai Tu redzētu, kur viņa savus lielos tūkstošus tērē 😂
16.05.2024 14:44 |
 
Reitings 22
Reģ: 02.05.2024
Marija, beidz vainot dēlu vai skolotāju pie tā, ka ārā ir labs laiks, bet Tev jāvelta laiku mācībām. Tas ir tavs bērns. Beidz čīkstēt un priecājies, ka viņam ir rokas un kājas, nevis apskaud Neita klasesbiedra mammu, kurai nav ar bērnu jāpilda mājasdarbus, čīkstule gatavā, zinu, ka lasi forumu
16.05.2024 15:10 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
Memesana @ 16.05.2024 15:10
Marija, beidz vainot dēlu vai skolotāju pie tā, ka ārā ir labs laiks, bet Tev jāvelta laiku mācībām. Tas ir tavs bērns. Beidz čīkstēt un priecājies, ka viņam ir rokas un kājas, nevis apskaud Neita klasesbiedra mammu, kurai nav ar bērnu jāpilda mājasdarbus, čīkstule gatavā, zinu, ka lasi forumu

Bet nu arī, kur problēma paņemt grāmatu līdzi uz parku un ārā pamācīties, kaut vai tos pašus vārdiņus? Ja nekas nav jāraksta.. nesaskatu problēmu.
16.05.2024 15:18 |
 
Reitings 1731
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 16.05.2024 15:18

Bet nu arī, kur problēma paņemt grāmatu līdzi uz parku un ārā pamācīties, kaut vai tos pašus vārdiņus? Ja nekas nav jāraksta.. nesaskatu problēmu.

Es arī tā nodomāju. Nav jau tā, ka būtu nepieciešams internets. Paņem grāmatu, sauļojies un mācies ar bērnu. Tieši liekas šis tāds laiks, kad istabā neko tiešām negribas darīt, bet ārā to visu var darīt.
16.05.2024 15:59 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 16.05.2024 15:59

Es arī tā nodomāju. Nav jau tā, ka būtu nepieciešams internets. Paņem grāmatu, sauļojies un mācies ar bērnu. Tieši liekas šis tāds laiks, kad istabā neko tiešām negribas darīt, bet ārā to visu var darīt.

Arī variants, mazajiem patīk smilškastēs darboties, kur problēma, Natanielam smiltīs ar kādu tievu zariņu/kociņu uzrakstīt vārdu angļu valodā un lai viņš izlasa un pasaka vārda tulkojumu. Vai mamma pasaka vārdu latviešu valodā, Nataniels uzraksta to vārdu smiltīs angļu valodā.
Ir taču varianti kā mācīties ārpus mājas, tikai vajag pieslēgt izdomu. Un nebūs jānīkst istabā. Un tādā brīvākā atmosfērā, rotaļu veidā bērnam būs patīkamāk mācīties.
Arī ar krītu uz asfalta var rakstīt. Lietus laikā tas viss nomazgāsies..
16.05.2024 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 5553
Reģ: 17.09.2009
Kāpēc Marija no sākuma pie mātes ievācās nevis uzreiz uz dzīvokli?
16.05.2024 17:48 |
 
Reitings 429
Reģ: 29.04.2024
Ariete @ 16.05.2024 17:48
Kāpēc Marija no sākuma pie mātes ievācās nevis uzreiz uz dzīvokli?
laikam izskatījās vēl noželojamak un neviens nepiedāvāja sadarbību vai kādu citu barteri lai dabūtu dzīvokli
16.05.2024 19:15 |
 
Reitings 429
Reģ: 29.04.2024
Memesana @ 16.05.2024 15:10
Marija, beidz vainot dēlu vai skolotāju pie tā, ka ārā ir labs laiks, bet Tev jāvelta laiku mācībām. Tas ir tavs bērns. Beidz čīkstēt un priecājies, ka viņam ir rokas un kājas, nevis apskaud Neita klasesbiedra mammu, kurai nav ar bērnu jāpilda mājasdarbus, čīkstule gatavā, zinu, ka lasi forumu
un ja mācītos regulāri un katru dienu, būtu daudz mazāk darba dienu pirms kontroldarba. Kur problēma vakar ar bērnu pasēdēt nevis pis*ies uz jūru un novazaties visu vakaru. Pārgurusī blin. Bērnam tāpat dienu pirms nekas galva nepaliks, tas jāmācās pakāpeniski un pamazām. Nevis tupa jāmēģina iezubrit. Loģiski ka būs puņķi un asaras un vakarā vajadzēs maškai proseko, jo viss slikti viss slikti.
16.05.2024 19:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits