Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 684
Reģ: 21.11.2023
Ekhoo @ 15.05.2024 21:44

Es vairāk šokā par to, ka stiepa līdzi atraitnītes!
Tas ir kaut kāds next level. Atraitnītes ? kuras tūliņ jau noziedēs

Neatstās taču tiem nepateicīgajiem saimniekiem :D šodienā viņai tas nav aktuāli,varbūt vēlāk :D
15.05.2024 22:15 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
EmilijaArm @ 15.05.2024 21:51
kāda noskatījās Kvīnas laivu? es uz mirkli dzirdēju, ka tas, ka Vucēna būtu pati sarīkojusi haipu ap aizdzīto mustangu, esot mūsu izdomājums, nepatiesība. tālāk neklausījos, vakariņas sauca

Izdomājums vai ne izdomājums, bet ļoti aizdomīgs tas gadījums bija gan. Un izvākšanās no mājas pēc tam - zibenīga.
15.05.2024 22:17 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 15.05.2024 21:51
kāda noskatījās Kvīnas laivu? es uz mirkli dzirdēju, ka tas, ka Vucēna būtu pati sarīkojusi haipu ap aizdzīto mustangu, esot mūsu izdomājums, nepatiesība. tālāk neklausījos, vakariņas sauca
Kāda jautāja par to vai pati sāka stāstīt?
Vai Marija ir savām kolēģēm patiesību pateikusi? Pārāk liela sakritība, ka nozaga mašīnu kruīza laikā, kad viņai vairs nebija līdzekļu, nevarēja nomaksāt rēķinus, kompānijas zvanīja, jo Maša ir parādos.
Mustangu nozaga, itkā ziņoja policijai, bet policija neko neesot darījusi. Kā tad tā? Un tik vienkārši aizdzina no dvīņu privātmājas pagalma, ka pat blakus kaimiņi-abu māju īpašnieki necēla trauksmi, ka viņu īpašumā ir notikusi zādzība.
Marija atgriezās no ceļojuma un Mustangs jau bija atdots, jo draugi nokārtoja un samaksāja zagļiem 6,5k.
Kurš tam tic? Visticamāk mājas īpašnieki pabiedēja Mariju, sakot, ja nebūs nauda par mājas īri, tad Mustangu neatdos. Par draugiem neticu, ka visu nokārtoja. Ja vien viņa nesauca mājas īpašniekus par draugiem, kuriem pārskaitīja naudu par savu parādu.
Un ja tad jau nebija naudas komunālajiem maksājumiem, Kasko, tad mājas īri arī nemaksāja, bet kruīzā gan brauca ar visiem bērniem.
15.05.2024 23:33 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 15.05.2024 23:33
Kāda jautāja par to vai pati sāka stāstīt?
Vai Marija ir savām kolēģēm patiesību pateikusi? Pārāk liela sakritība, ka nozaga mašīnu kruīza laikā, kad viņai vairs nebija līdzekļu, nevarēja nomaksāt rēķinus, kompānijas zvanīja, jo Maša ir parādos.
Mustangu nozaga, itkā ziņoja policijai, bet policija neko neesot darījusi. Kā tad tā? Un tik vienkārši aizdzina no dvīņu privātmājas pagalma, ka pat blakus kaimiņi-abu māju īpašnieki necēla trauksmi, ka viņu īpašumā ir notikusi zādzība.
Marija atgriezās no ceļojuma un Mustangs jau bija atdots, jo draugi nokārtoja un samaksāja zagļiem 6,5k.
Kurš tam tic? Visticamāk mājas īpašnieki pabiedēja Mariju, sakot, ja nebūs nauda par mājas īri, tad Mustangu neatdos. Par draugiem neticu, ka visu nokārtoja. Ja vien viņa nesauca mājas īpašniekus par draugiem, kuriem pārskaitīja naudu par savu parādu.
Un ja tad jau nebija naudas komunālajiem maksājumiem, Kasko, tad mājas īri arī nemaksāja, bet kruīzā gan brauca ar visiem bērniem.

Tiešā tekstā nejautāja neviens. Bija runa par forumiem. Un tad sākās stāsti par to, ka forumos viskautko izgudro, un tādā sakarā arī tika pieminēta Marijas situācija ar nozagto mašīnu, kā piemērs.
15.05.2024 23:49 |
 
Reitings 1468
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 15.05.2024 23:49

Tiešā tekstā nejautāja neviens. Bija runa par forumiem. Un tad sākās stāsti par to, ka forumos viskautko izgudro, un tādā sakarā arī tika pieminēta Marijas situācija ar nozagto mašīnu, kā piemērs.

Vinas laikam nesaprot, ka ar savu attieksmi jau tik daudziem ir apnikusas, ka foruma jau vairs nav tikai forumnieces, bet cilveki, kas ir bijusi blakus un pat stradajusi ar vinam- te ir daudz patiesibas, bet lielas lideres noliegs visu lidz pedejam, jo tadi ir NL biznesmeni- visu noliegt, nekas nav bijis. Kads redzeja video par to tiesu, kas notiek, kur vienam lielajam liderim krievija noblokeja liguma par neko? Un viss ar galiem. Viss izdzests. Neko nevar pieradit pat. Par laimi konta nauda sanemta utt- cerams tas virietis uzvares tiesu, bet nu kompanija izklausas briesmiga.
16.05.2024 00:06 |
 
Reitings 131
Reģ: 09.02.2024
Ekhoo @ 15.05.2024 14:17

Vai ne?
Teica Marija ar sarkanu Mustangu ?

Varbūt ne par tēmu, un, lūdzu nedomājiet, ka es mēginu būt snobiska, bet es īsti nesaprotu, kapēc tik bieži tiek pieminēts un izcelts tas nabaga mustangs? Ne tikai šeit, bet arī NL bites filmējušas, kā Mashka piebrauc kaut kur, vai, ka kaut kur redzējušas to mustangu. Cik tā mašīna ir vērta? Domāju, ka daži labi volvo dźipi maksā līdzīgi, tas auto tiešām nav ne ar ko īpašs, izńemot tā tizlo izskatu. Mana mašīna ir jaudīgāka un dārgāka ( un nē, es nelielos, un esmu anonīma takā lielīties būtu bezjēdzīgi pat ja gribētu), bet nav tāda kas krīt acīs, un neviens noteikti neiedomātos to filmēt, kā arī man nekad prātā neliktu to filmēt no visiem rakursiem un izlikt video pa saviem storijiem Instagramā. Es saprotu, ka "paldies NL", bet ar ko tieši vina izrādas man nav īsti saprotams.. 💩 pielauju, ka daudzas šeit pelna, dzīvo un brauc labåkos auto nekā maškai kakaškai tas varētu rādīties sapnos, bet vińas nav parādos iebraukušas līdz ausīm. Vot varētu pateikt tiešām paldies NL, ja vińa varētu saviem bērniem nodrošināt pastāvīgu dzīvesvietu, vai auto ar autokrēsliem, kur nav jārāpjas pāri sēdekliem tajā mulkígajā 2 durvju dampī- ar 3! bērniem 🫠 Vai, ja varėtu visus 3 bērnus aizvest celojumā, vai kaut vai uz zoo dārzu, bet nu.. ne nu vińai ir līdzekli ne arī gribēšana, vai bērni prioritāte kā tāda. Tizla meitene (par sievieti necełas roka nosaukt to slotu).
16.05.2024 02:28 |
 
Reitings 131
Reģ: 09.02.2024
Ekhoo @ 15.05.2024 21:44

Es vairāk šokā par to, ka stiepa līdzi atraitnītes!
Tas ir kaut kāds next level. Atraitnītes ? kuras tūliņ jau noziedēs

Mans bijušais draugs daudzus gadus atpakał izvācoties pie škiršanās no mūsu mājas sabēra burkā līdzi rīsus, ko bija nopircis, man tas nedaudz atgādina to 😂
16.05.2024 02:29 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 16.05.2024 00:06

Vinas laikam nesaprot, ka ar savu attieksmi jau tik daudziem ir apnikusas, ka foruma jau vairs nav tikai forumnieces, bet cilveki, kas ir bijusi blakus un pat stradajusi ar vinam- te ir daudz patiesibas, bet lielas lideres noliegs visu lidz pedejam, jo tadi ir NL biznesmeni- visu noliegt, nekas nav bijis. Kads redzeja video par to tiesu, kas notiek, kur vienam lielajam liderim krievija noblokeja liguma par neko? Un viss ar galiem. Viss izdzests. Neko nevar pieradit pat. Par laimi konta nauda sanemta utt- cerams tas virietis uzvares tiesu, bet nu kompanija izklausas briesmiga.

Es ik pa laikam pasekoju līdzi tam tiesas procesam. Un jā, izklausās, ka kompānijas vadība ir bezkaunīgi, melīgi krāpnieki. Kompānijas pārstāvji tiesā ir uzrādījuši safabricētus pierādījumus. Es ļoti ceru, ka tam izbijušajam līderim kaut kādā veidā izdosies pierādīt taisnību un viņš uzvarēs to tiesu, citādi tas viss tā arī turpināsies tajā kompānijā. Viņš nav vienīgais, kura līgumu dzēš. Tikai par to jau retais vispār iedrošinās runāt. Tiesas process vēl jau nav beidzies, bet ir kāda līdere, kura jau saviem menedžeriem ir iestāstījusi, ka viņš tiesā jau ir zaudējis un ir melis, un krāpnieks.
16.05.2024 07:33 |
 
Reitings 9763
Reģ: 06.07.2022
Ditto @ 16.05.2024 02:29

Mans bijušais draugs daudzus gadus atpakał izvācoties pie škiršanās no mūsu mājas sabēra burkā līdzi rīsus, ko bija nopircis, man tas nedaudz atgādina to ?

Man bija kāzuss, kad aizejot paģērēja līdz savu krūzīti un vēl pateica "zeķes laikam neatprasīšu" :D Tagad, tinot atpakaļ, nesapratu, kā vispār varēju būt kopā ar tādu jefiņu :)
16.05.2024 08:38 |
 
Reitings 603
Reģ: 15.09.2023
Ditto @ 16.05.2024 02:28

Varbūt ne par tēmu, un, lūdzu nedomājiet, ka es mēginu būt snobiska, bet es īsti nesaprotu, kapēc tik bieži tiek pieminēts un izcelts tas nabaga mustangs? Ne tikai šeit, bet arī NL bites filmējušas, kā Mashka piebrauc kaut kur, vai, ka kaut kur redzējušas to mustangu. Cik tā mašīna ir vērta? Domāju, ka daži labi volvo dźipi maksā līdzīgi, tas auto tiešām nav ne ar ko īpašs, izńemot tā tizlo izskatu. Mana mašīna ir jaudīgāka un dārgāka ( un nē, es nelielos, un esmu anonīma takā lielīties būtu bezjēdzīgi pat ja gribētu), bet nav tāda kas krīt acīs, un neviens noteikti neiedomātos to filmēt, kā arī man nekad prātā neliktu to filmēt no visiem rakursiem un izlikt video pa saviem storijiem Instagramā. Es saprotu, ka "paldies NL", bet ar ko tieši vina izrādas man nav īsti saprotams.. ? pielauju, ka daudzas šeit pelna, dzīvo un brauc labåkos auto nekā maškai kakaškai tas varētu rādīties sapnos, bet vińas nav parādos iebraukušas līdz ausīm. Vot varētu pateikt tiešām paldies NL, ja vińa varētu saviem bērniem nodrošināt pastāvīgu dzīvesvietu, vai auto ar autokrēsliem, kur nav jārāpjas pāri sēdekliem tajā mulkígajā 2 durvju dampī- ar 3! bērniem ? Vai, ja varėtu visus 3 bērnus aizvest celojumā, vai kaut vai uz zoo dārzu, bet nu.. ne nu vińai ir līdzekli ne arī gribēšana, vai bērni prioritāte kā tāda. Tizla meitene (par sievieti necełas roka nosaukt to slotu).

Marijas Mustangs nav vērtāks kā 20 tūkst. eiro, ja ne pat zemāk, ņemot vērā, ka viņa to auto nekopj, pati ir stāstījusi, ka ir apskrāpējusi, utt. Man arī ir dārgāka mašīna un smukāka (jā, Marijas Mustangs pat nav vizuāli glīts), bet mani neviens nefilmē, ja es piebraucu klāt pie draugiem, es varu atvērt aizmugures durvis un bez problēmām iesēdināt trīs bērnus bērnu sēdekļos. 😁 Marija pati to kakaino automašīnu ir pasniegusi kā nez kādu Bentliju par 200 tūkst. eiro. Bet, ja paskatās to viņas dzīves kopainu, tad tai mašīnai vērtība ir kā vecam Golfiņam. NL piesaista ne tos asākos prātus, tāpēc jau visas fano par to Mustangu, būtu padziļināti painteresējušās, kāpēc Marija jau ir nomainījusi jau 7 dzīves vietas dažu gadu laikā, laikam 7, vairs jau nevar saskaitīt. 😁 Marijai ir VID parādi, PTAC sods, kas zina, kādi vēl viņai ir parādi.
16.05.2024 08:51 |
 
Reitings 603
Reģ: 15.09.2023
Dainuviete @ 15.05.2024 21:16
Kamēr te blakus diskusijā runā par Kivičlienes nemitīgo matu purināšanu un glaudīšanu,tikmēr Egita divu storiju garumā bužina savus trīs atraitnīšu podus :D nu bļ,ja nav ko rādīt,tad nerādi.
Vēl aizmirsa pieminēt ka viņa ir grūtniece ar savu grūtnieču atmiņu

Tāpēc jau bija trīs storiji ar atraitnītēm, jo grūtnieču atmiņa. Uztaisīja pirmo storiju ar atraitnītēm, aizmirsa, uztaisīja otro, par to arī aizmirsa, tāpēc uzfilmēja trešo. 😁😁😁😁
16.05.2024 08:54 |
 
Reitings 429
Reģ: 29.04.2024
Ditto @ 16.05.2024 02:28

Varbūt ne par tēmu, un, lūdzu nedomājiet, ka es mēginu būt snobiska, bet es īsti nesaprotu, kapēc tik bieži tiek pieminēts un izcelts tas nabaga mustangs? Ne tikai šeit, bet arī NL bites filmējušas, kā Mashka piebrauc kaut kur, vai, ka kaut kur redzējušas to mustangu. Cik tā mašīna ir vērta? Domāju, ka daži labi volvo dźipi maksā līdzīgi, tas auto tiešām nav ne ar ko īpašs, izńemot tā tizlo izskatu. Mana mašīna ir jaudīgāka un dārgāka ( un nē, es nelielos, un esmu anonīma takā lielīties būtu bezjēdzīgi pat ja gribētu), bet nav tāda kas krīt acīs, un neviens noteikti neiedomātos to filmēt, kā arī man nekad prātā neliktu to filmēt no visiem rakursiem un izlikt video pa saviem storijiem Instagramā. Es saprotu, ka "paldies NL", bet ar ko tieši vina izrādas man nav īsti saprotams.. ? pielauju, ka daudzas šeit pelna, dzīvo un brauc labåkos auto nekā maškai kakaškai tas varētu rādīties sapnos, bet vińas nav parādos iebraukušas līdz ausīm. Vot varētu pateikt tiešām paldies NL, ja vińa varētu saviem bērniem nodrošināt pastāvīgu dzīvesvietu, vai auto ar autokrēsliem, kur nav jārāpjas pāri sēdekliem tajā mulkígajā 2 durvju dampī- ar 3! bērniem ? Vai, ja varėtu visus 3 bērnus aizvest celojumā, vai kaut vai uz zoo dārzu, bet nu.. ne nu vińai ir līdzekli ne arī gribēšana, vai bērni prioritāte kā tāda. Tizla meitene (par sievieti necełas roka nosaukt to slotu).
tur jau tā lieta, ja tā konservu kaste neko daudz nemaksā. Pazīmēties ar to var tikai tāpēc ka sarkans. LV detaļas maksā kosmosu, lūzt daudz un bieži. Tādu mašīnu pat uzdāvināt nevienam vairs nevar. Šitādus brīnumus pērk cilvēki, kam mašīnas ir padsmit un šī ir padsmitajā vietā, reizi gadā izbraukt uz tusiņu. BET maška nopirka lai pazīmēties, bez saprašanas. Tur tā lieta, ka mums lielākajai daļai te ir daudz krutākas mašīnas, mājas un darbi. Adekvāti vīri un ģimenes. Un par to nevienam nestāsta. Bet pulvergalvas savu tizlo dzīvesveidu un dzīvi publicē, rāda. Normāli cilvēki pasmejas, adekvāti iekomente un tos nobloķē, bet pārējās mazās bites siekalojas un domā, ka nu tik līdzināsies un nu tik būs. A nekā tur nebūs. Tas nav dzīvesveids un dzīve kurai vispār būtu jalidzinas.
16.05.2024 08:55 |
 
Reitings 429
Reģ: 29.04.2024
Par Egita vispār smiekli nāk. Man nav laika, daudz jāizdara, tik nogurusi ak vai ak vai. Un tad pusstundu glauda atraitnītes. Aļo, cilvēciņ, tev visi mājas!?
16.05.2024 08:57 |
 
Reitings 603
Reģ: 15.09.2023
ZANZEZAN @ 16.05.2024 08:55
tur jau tā lieta, ja tā konservu kaste neko daudz nemaksā. Pazīmēties ar to var tikai tāpēc ka sarkans. LV detaļas maksā kosmosu, lūzt daudz un bieži. Tādu mašīnu pat uzdāvināt nevienam vairs nevar. Šitādus brīnumus pērk cilvēki, kam mašīnas ir padsmit un šī ir padsmitajā vietā, reizi gadā izbraukt uz tusiņu. BET maška nopirka lai pazīmēties, bez saprašanas. Tur tā lieta, ka mums lielākajai daļai te ir daudz krutākas mašīnas, mājas un darbi. Adekvāti vīri un ģimenes. Un par to nevienam nestāsta. Bet pulvergalvas savu tizlo dzīvesveidu un dzīvi publicē, rāda. Normāli cilvēki pasmejas, adekvāti iekomente un tos nobloķē, bet pārējās mazās bites siekalojas un domā, ka nu tik līdzināsies un nu tik būs. A nekā tur nebūs. Tas nav dzīvesveids un dzīve kurai vispār būtu jalidzinas.

Reizēm liekas, ka NL ir iesprūdis kādā 2000.... gadā, kur vēl bija aktuāli un populāri tievēt ar pulveriem. Neviens īsti vēl nezināja kā tas strādā un paķērās uz visādiem Herbalife sūdiem, utt. Šobrīd tak cilvēki prot izmantot internetu un izlasīt atsauksmes, ja prot krievu valodu, tad Youtube ir ļoti daudz informācijas par NL un visu viņu piramīdu. Un tā piesaistīšana ar to, ka pašas it kā dzīvo "lux" dzīvi, arī kā no 2000.... gadiem.. Nav brīnums, ka NL piesaista ne tos asākos prātus, tādus kā Jeļena, bija tāda Skrīvere, tur tak pilns ar šitām lētticīgajām mājās sēdētājām.
16.05.2024 09:23 |
 
Reitings 50
Reģ: 24.09.2023
Kača, Maša, Taņa utt stāsta, ka pelna 10k un vairāk tūkstošus mēnesī. Kur tad ir tā nauda, neticu, ka visas baigās krājējas un ir noguldījušas, investējušas. Man apkārt draugiem uz ģimeni vidēji ir mazāki vai līdzīgi ikmēneša ienākumi, bet lielākajai daļai ir savas privātmājas (hipotēkā, bet vismaz kādreiz tās būs īpašumā), jaunas automašīnas, ceļojumi, shoppingi utt.
16.05.2024 09:50 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 16.05.2024 09:23

Reizēm liekas, ka NL ir iesprūdis kādā 2000.... gadā, kur vēl bija aktuāli un populāri tievēt ar pulveriem. Neviens īsti vēl nezināja kā tas strādā un paķērās uz visādiem Herbalife sūdiem, utt. Šobrīd tak cilvēki prot izmantot internetu un izlasīt atsauksmes, ja prot krievu valodu, tad Youtube ir ļoti daudz informācijas par NL un visu viņu piramīdu. Un tā piesaistīšana ar to, ka pašas it kā dzīvo "lux" dzīvi, arī kā no 2000.... gadiem.. Nav brīnums, ka NL piesaista ne tos asākos prātus, tādus kā Jeļena, bija tāda Skrīvere, tur tak pilns ar šitām lētticīgajām mājās sēdētājām.

Sūdi vai ne sūdi, bet Herbalife ir diezgan augstā pozīcijā MLM topos (peļņa). Ja nemaldos 3.vietā. NL pat simtniekā nav. Lai gan no viņām ir dzirdēts teksts, ka NL esot straujāk augošā kompānija. Un gan Oriflame, gan Avon joprojām ir topā pasaulē. Var apsmiet cik grib par to, ka produkti tādi un šādi, un, ka viņu NLā produkti ir kvalitatīvāki, bet nezin kāpēc tomēr tie produkti ir pieprasītāki un cilvēki par tiem ir lielākā sajūsmā...
16.05.2024 09:57 |
 
Reitings 4782
Reģ: 20.09.2022
MatildeR @ 16.05.2024 09:50
Kača, Maša, Taņa utt stāsta, ka pelna 10k un vairāk tūkstošus mēnesī. Kur tad ir tā nauda, neticu, ka visas baigās krājējas un ir noguldījušas, investējušas. Man apkārt draugiem uz ģimeni vidēji ir mazāki vai līdzīgi ikmēneša ienākumi, bet lielākajai daļai ir savas privātmājas (hipotēkā, bet vismaz kādreiz tās būs īpašumā), jaunas automašīnas, ceļojumi, shoppingi utt.

Bet kāda jēga izrādīties? Marija pirms tam izrādījās un kur viņa ir tagad?
Un Taņa jau labu laiku nesaka summu, ko nopelna mēnesī. Viņas teksts - man pietiek ar to ko nopelnu.
16.05.2024 10:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2022
Ir pāris lietas, ko nesaprotu - piemēram, kāpēc Egitai jāīrē kārtējā māja, ja Oskaram ir dzīvoklis?
Būtu labāk dzīvojusi dzīvoklī un naudu, ko maksā par mājas īri, atlikusi, lai varētu segt savu vid parādu un šie krāt pirmo iemaksu savai mājai.
16.05.2024 10:27 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
ZANZEZAN @ 16.05.2024 08:55
tur jau tā lieta, ja tā konservu kaste neko daudz nemaksā. Pazīmēties ar to var tikai tāpēc ka sarkans. LV detaļas maksā kosmosu, lūzt daudz un bieži. Tādu mašīnu pat uzdāvināt nevienam vairs nevar. Šitādus brīnumus pērk cilvēki, kam mašīnas ir padsmit un šī ir padsmitajā vietā, reizi gadā izbraukt uz tusiņu. BET maška nopirka lai pazīmēties, bez saprašanas. Tur tā lieta, ka mums lielākajai daļai te ir daudz krutākas mašīnas, mājas un darbi. Adekvāti vīri un ģimenes. Un par to nevienam nestāsta. Bet pulvergalvas savu tizlo dzīvesveidu un dzīvi publicē, rāda. Normāli cilvēki pasmejas, adekvāti iekomente un tos nobloķē, bet pārējās mazās bites siekalojas un domā, ka nu tik līdzināsies un nu tik būs. A nekā tur nebūs. Tas nav dzīvesveids un dzīve kurai vispār būtu jalidzinas.
maksāt ta viņa maksā.Ss.lv videjā cena patsmit tukstoši.Bet ģimenei nu viņa nav ērta.Tas būtu tas pats,kas mazajā bmw kupejā mēģināt sabāzt visus aizmugurē.Bērni ta aug.Ja var atļauties vabūt divas mašinas.Visai ģimenei ērta un praktiska.Un "sirds" mašīna.Daudziem tā ir,kuriem patīk mašinas,un nav gatavi šķirties no saviem projektiņiem.
16.05.2024 10:31 |
 
Reitings 663
Reģ: 11.08.2022
Preileniite @ 16.05.2024 10:27
Ir pāris lietas, ko nesaprotu - piemēram, kāpēc Egitai jāīrē kārtējā māja, ja Oskaram ir dzīvoklis?
Būtu labāk dzīvojusi dzīvoklī un naudu, ko maksā par mājas īri, atlikusi, lai varētu segt savu vid parādu un šie krāt pirmo iemaksu savai mājai.
Tàpèc, ka viņai galvà tukšums, un tàds jèdziens kā finanšu pratība ir svešs. Izcils piemèrs ir Marija. Pa pèdèjàm kapeiciņàm maciņà īrēt màju gadu garumà pa 1,6tk! neveidot uzkràjumus, hallo! Kà jau minèja, ne tie spožàkie pràti tur nolasījušies.Ka mazàs peles raudàdamas priecàjas par 200eur un svèti tic, ka čeks var sasniegt Vasiļevskas apmèrus 😄 Un par mustangu arī piekrītu😄 Veca, nevienam nevajadzīga grabaža tūlīt būs. Bet tàdàm kā jelenaihusseinai tas noteikti ir kaut kas woooooow😁
16.05.2024 10:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits