Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko lai daru, esmu izmisumā..

 
Reitings 9
Reģ: 17.09.2021
Apzinos, ka ir muļķīga situācija. Taču pati nespēju rast risinājumu. Varbūt kāda varēs sniegt padomu.
Gada sākumā satikos ar puisi "A". Neskatoties uz visu, mums abiem bija ļoti spēcīga emocionālā saikne, kas parauga arī kaislē. Taču tas nebija ilgi, jo tai mirklī man nezināmu iemeslu dēļ, viņš pazuda un nevarēju atjaunot kontaktus, biju apjukusi un dusmīga, jo nezināju, kas notiek.
Pagāja laiks un satiku puisi "B". Attiecības aizsākās ļoti strauji, tā, ka pati nemanīju. Diez gan dīvaini viss šķita, ātri, kādā mirklī likās, ka pat nedaudz piespiesti. Pēc pāris mēnešiem viņš piedāvāja dzīvot kopā, kas likās ļoti ātri un es piedāvāju vēl nesteigties.
Šobrīdēja situācija ir tāda, ka nesen uzradās puisis "A" un izskaidroja savas pazušanas iemeslu, ko sapratu un pieņemu. Visai personīgās lietas saistītas ar ģimeni. Viņš zin, ka esmu attiecībās un neuzstāj tās izjaukt. Taču katru reizi, kad satiekamies, 1-3x mēnesī, mēs abi saprotam, ka nemākam vienkārši draudzēties. Ka abiem tomēr ir spēcīgas jūtas vienam pret otru, neskatoties uz patreizējo situaciju. Gluži kā magnēti pievelkas ne tikai seksuālā ziņā, bet arī emocionālā. Abi saprotam, ka tas īsti nav pareizi, bet arī grūti tam pretoties. Galā rezultātā abi viens otru kacinam un mokam. Bija risinājums pārtraukt kontaktēšanos, bet arī tas nelīdz, jo nesanāk.
Problēmu, man šobrīd veido sirdsapziņa. Puisi "B" esmu iepazīstinājusi ar vecākiem un dažiem draugiem. Kā arī viņam ir nopietni nolūki attiecībā uz mani. Arī puisis "A" vēlas ar mani nopietnas attiecības, bet neuzstāj, jo zin šobrīd manu situāciju. Viņa nolūki arī ir skaisti.
Un tagad par to visu esmu spēcīgi apjukusi. Kā būtu pareizi? Abi vēlas būt ar mani, taču es nespēju dalīt jūtas uz diviem. Ar vienu esmu attiecībās, bet raustos dzīvot kopā. Pie otra pievelk kā ar magnētu, bet moka sirdsapziņa uz pārmaiņām.
Jūtos kā nokļuvusi pasakā, kur mani apvij patīkamas emocijas no visām pusēm, taču šis mīlas trijstūris mani arī moka un es apzinos, ka gala rezultātā varu smagi apdedzināties, ja turpināšu abiem putrot galvu.
Lūdzu, varbūt kāda man var ieteikt vai dot padomu, kā rīkoties dotajā situācijā?
17.09.2021 12:27 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.07.2021
Domāju ,ka tev jāizstāsta viss savu puisim B , nevajag vilkt visu garumā jo vairāk laiks paies ,jo sliktāka paliks situācija un vēl vairāk mocīs sirdsapziņa , tā ir tava dzīve un tev jādzīvo ar to kuru jūties viss labāk, veiksmi!
17.09.2021 12:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
1. A taču pārtrauca ar Tevīm kontaktēšanos un pazuda - kāpēc Tu saki, ka tagad nesanāk? Jo Tu acīmredzot pati nevēlies pārtraukt.
2. Jautājums ar ko pati gribi būt kopā, bet kā likums, ja aiziesi pie A, Tev dzīve saldāka nekļūs.
3. Ja šausties - neesi ne ar vienu.
17.09.2021 12:30 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Neturi sevi šādā pozīcijā ilgi. Maisīsi galvu sev.
Drīkst zināt kāpēc viņš tā pārrāva kontaktu? Man gan liekas, ka ar to "A" tā ir tāda aizraušanās. Jums tur viss ātri beigsies, jo attiecības nebalstas tikai uz kaisli.
17.09.2021 13:14 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.09.2021
Ar puisi "A" pārtrūka kontakts, jo viņam nomira radinieki. Viņš ieslēdzās sevī un arī ar draugiem pārtrauca kontaktu.
Runa neiet tikai par kaisli, bet arī no emocionālās puses piesaistās abiem.
17.09.2021 13:27 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Gribi kaisli, emocijas un pasaku - dodies pie "A"
Gribi patstāvību - dodies pie "B"
Tieši tik vienkārši.
17.09.2021 13:29 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
neuzskatu, kā dēļ sirdsapziņas būtu jāpaliek kopā ar puisi B. Reāli kārtīgi padomā, kādas tev ir jūtas pret viņu un vai tiešām vēlētos būt ar viņu kopā ilgstoši? un arī pret otru tas pats. Tev vnk ir jāizlemj, ar kuru tiešām gribi būt. Un tikai dēļ sirdsapziņas palikt kopā gan liekas nejēdzība. Ja izvēlēsies puisi A, protams, otram būs grūti pateikt kāpēc negribi vairs būt ar viņu, ka tev patīk cits utt, bet vismaz nebūs šāds murgs, ka abi pa galvu maisas.
17.09.2021 14:40 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Šādās situācijās (arī pati tādā esmu bijusi) vienmēr paturu prātā Džonija Depa teikto: "If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second." Respektīvi, tu JAU esi izvēlējusies A, pat ja pati to varbūt vēl nesaproti. Jo, ja justu patiesas, dziļas jūtas pret B, tad nekāds A nespētu neko tur mainīt. Bet, ja jau esi nonākusi tik tālu, ka uzdod sev šo jautājumu - kuru no abiem izvēlēties un ko iesākt? - ir skaidrs, ka saproti, ka sirds jau ir izvēlējusies A. Jā, nav zināms kā viss attīstīsies tālāk, vai kopā būsiet laimīgi, vai jūs gaida skaista nākotne kopā vai tomēr pēc pāris mēnešiem sapratīsiet, ka viens otram nederat un aiziesiet katrs savu ceļu. Garantiju nav nekam, kur nu vēl tik trauslai lietai kā divu cilvēku attiecības. Taču uzskatu, ka labāk sekot savai sirdsbalsij un riskēt, izvēloties cilvēku pret kuru ir jūtas, nekā pēc tam pavadīt visu dzīvi, domājot par to, kā būtu bijis, ja būtu izvēlējusies A. Lai izdodas pieņemt pareizo lēmumu!
17.09.2021 15:24 |
 
Reitings 347
Reģ: 10.08.2021
@Alishka
Man ar reiz bija A un B, izvēlējos A jo sirds to vēlējās, protams aplauzos, taču ja nekad nebūtu to izdarījusi visu dzīvi būtu domājusi kā būtu, ja būtu! Ja ar B būtu bijis lemts, tad tik un tā tas būtu sanācis, bet nekā!
Klausi sirdij, jo nekad nevar zināt kā būs, un iespējamas arī ir laimīgas beigas! Un par B, protams ,tev sirdsapziņa un žēl, bet nekas nav sliktāks par otra cillvēka žēlošanu, viegli nebūs pateikt, bet ja velk pie A nemoki abus un sevi!
Tev viss izdosies!! :)
17.09.2021 15:32 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
Man reiz bija A tieši tā pat kā tev, emocionāli vilka, kaisle bija, visss bija... Bet mēs izšķīrāmies. Uzradās B izveidojām attiecības utt. Karoč uzradās A atpakaļ, ka bija jau izveidota ğimene ar B. Iekšēji man grauž,ka viss bija pa vēlu. Ko es gribu teikt? BEIDZ VILKT GUMIJU UN ESI AR A, LAI VĒLĀK NAV JĀNOŽĒLO
17.09.2021 16:05 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ja Tu A būtu svarīga, viņš tā vienkārši nepazustu.
Vismaz būtu paskaidrojis, kas un kā.
Man tas škistu nenopietni, ja tā vienkārši pazustu uz ilgāku laiku un tad uzrastos atkal.
Un ja svārsties, kuru izvēlēties, tad visticamāk nav tev jūtu ne pret vienu.
17.09.2021 16:28 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
No A puses tur ir tikai kaisle un vēlme iegut Tevi,lidz ko dabus ko būs gribejas ,tā atkal pazudīs!
Man ar bija tāds A reiz ,ko tik neteica ,nu sakarinaja konkreti makaronus uz ausim,tad nozuda,velak paskaidroja ka itka bija depresija,jo vinja krustdela mamma nomira (jutigi tie virieshi uz navi)
Ari teica ,ka grib ar mani attiecibas un ko tik vel ne !
Beigas gan izradijas ka ar vienu no manam kolegem bija jau gulējis ilgaku laiku un vel vienai kolegei bija tadus pashus batonus ausis spraudis,par lielo mīlestību ,viss notika taja pashā laikā!
Ja virieris nozūd un Tad uzrodas Tici man ,tas ir nevis tadelj,ka bez Tevis nevar dzivot ,bet gan tikai delj tā ,ka taja mirkli nav labaka varianta!
Neesi mulkje paliec ar B ,varbūt nebus baiga kaisle ko izjuti ar A(jo tas viss tagad ir tikai delj tā ,ka tas ir aizliegtais auglis),bet vismaz būs blakus virietis ,kas Tevi Noverte un respekte ,ka sievieti !
17.09.2021 16:48 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Atkarībā no vecuma.Ja esi savos 20mit,tad lec A skavās,kas visticamāk abiem liekas īpaši aizraujoši,jo ir slepeni un ,,šķēršļi".Vienkārši aizver acis un iztēlojies,ka kaisle mazinās,kas tā pēc gadiem noteikti būs,ar kuru kopā Tu attīstīsies kā cilvēks?Ar kuru būs drošība? Katrai sievietei,ik pa laikam uzpeld domas par savu A-sev galvā izfantazēto,izcilo mīlnieku,kurš lika justies tā,kā neviens cits,bet ja tas A ienāk dziļāk dzīvē,vietā nāk cits A(varbūt Tavs tagadējais B,jo tāda sievietes daba-grūtos brīžos sapņot,ka tur jau būtu bijusi pasaka un kaisle līdz mūža galam.Man tādi A 101 bijuši un visiem pēkšņi iemesli kāpēc nozūd,bet pareizi saka meitene,pa to laiku vnk medī citos laukos,līdz atgriežas tur kur zina,ka priekšā viņu gaidīs meitene,kas ģībs no viņa.Ja vēl aizņemta,tad jautrāk-tikai kaisle bet visa atbildība uz cita pleciem.Normāls vecis ja mīl,tad nepieļauj,lai mīļotā iet vakarā cita gultā gulēt.
17.09.2021 17:01 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Es piekrītu dāmām kas saka, lai paliec ar B. Neviens cilvēks tā vienkārši nepazūd neko nepaskaidrojot.
17.09.2021 17:06 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Beigu beigās dzīve Tevi aizvedīs pie īstā un visi tie A,B,C vēl var nākt un iet.Ne visas attiecības,kuras sākumā šķiet cerīgas izdodas.Arī B pēkšņi var apmest kažoku uz otru pusi un atrast citu,kas piepildīs viņa ilgas pēc stabilas dzīves.Parasti tie uz kuriem sākumā pat acs nekrīt,izrādas tie īstie,bet kā man vecmamma vienmēr teica-Ja gribi veidot ģimeni,tad meklē vīrieti,kā sveci,tādu,kas nomierina tikai Tevi un izgaismo īsto ceļu.Salūtu atstāj pēc šķiršanām,kad gribas aši iekrāt spožas atmiņas un nebūs žēl par faktu,ka priecīgas būs arī pārējās ielenes. Tad ko Tu gribi-mājās sveci vai īsu salūtu,kuru tikai izvedot no civilizācijas Tu piespiedīsi uguņot tikai Tev😂
17.09.2021 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Izvēlies B.
Par A pazušanau - tas tā nenopietni. Ja ir tāda saikne kā saki, tad tā vnk nepazūd. Arī tagadējā turēšanās malā un it kā nejaukšanās Tavās attiecībās. Sviests. Mana mūžīgā pārliecība - ja vīrietis gribēs būt ar sievieti - viņš būs.
17.09.2021 19:38 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.10.2013
Alishka, tas, ka jums tur kaut kādas emocionālās dižās saites ir tavas ilūzijas iemīlēšanās eiforijā. Ja būtu cieņa pret tevi tad pateiktu kas ar viņu notiek nevis tupa pazustu. Un ko tagad katru reizi kad sūdi būs pazudīs?. Bet visticamāk bīdīja ar citu tad. Tad nesanāca un atcerējās tevi. Ja tu viņam būtu dārga tad viņš nepieļautu, ka esi kopā ar citu. Tāpēc man šķebina lasīt, ka raksti, ka viņam skaisti nolūki attiecībā uz tevi :D
Izvēlēsies tu A, bet tas tavus nervus pačakarēs. Ja esi ļoti jauna tad tas nav tik slikti.
B arī labāk nē, nav tev tādas jūtas pret viņu, jo viņš par daudz intensīvi izrāda savu pieķeršanos tev un tevi velk pie sliktā puiša A. Izskatās, ka kāds saskatījies seriālu Sex Life
17.09.2021 20:41 |
 
Reitings 1412
Reģ: 03.03.2020
Tas A ir tas, kuram sasēji rokas un nerāpies nost, bet neļāvi beigt?
17.09.2021 20:46 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Palasīju citus autores komentārus un arī sapratu, ka tur nav pilns rubulis.
Zini, ja situācija ir reāla, ej pie A. Tev vajag kaut ko, kas tev galvu savedīs kārtībā. Varbūt šķiršanās būs īstā iespēja. 😀
17.09.2021 21:03 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.10.2013
Tas par to beigt neļaušanu un spīdzināšanu bija viena no stulbākajām lietām ko nācies lasīt pēdējā laikā...
17.09.2021 22:59 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Te vēl pietrūkst puisis C. Lai ir mīlas 4stūris.
18.09.2021 00:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits