Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Papļāpāsim par mašīnām

 
Reitings 1
Reģ: 02.10.2018
Sveiki, forumieši!
Jau kādu laiku meklēju sev jaunu auto, bet esmu nonākusi strupceļā savā mašīnu izvēlē. Jau 4 gadus braucu ar Audi A3. Šobrīd meklēju mašīnu, ar kuru būtu izdevīgi un komfortabli braukt garus gabalus, gan uz darbu, gan atpūtas braucienos. Ilgi jau meklēju sev volvo s60, kas man patiktu, bet īsto vēl neesmu atradusi.
Ar kādiem auto braucat? Auto jūs apmierina vai gribētu kādu citu modeli? Ikdiena jūsu auto ir pilsētas mašīna, vai nepieciešams braukt garākus maršrutus? Auto iegādājāties līzingā vai pirkāt pa naudu? Kā tagad skataties uz to, ka vairums jauno auto ir hibrīdi vai elektro auto?
17.09.2021 12:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pašlaik braucu ar A klases Mercedes veco versiju - ir savi iemesli kāpēc izvēlējos tieši šo, kā arī tas ir jau 3šais auto manā dzīvē.
Arī esmu jauna auto meklējumos, no visiem variantiem kas bija, iespējams labāk būtu palikusi pie Toyota ,bet izvēlējos par labu Peugeot 307cc. Pašlaik mans auto pilda tikai manu vajadzību funkciju un funkciju kā ģimenes otrais auto vajadzības gadījumā. (šad un tad īsos pārbraucienos) Nav priekš tālajiem gabaliem.
Ja ņemtu kaut ko tālajiem braucieniem - izskatītu benzīns/gāze variantu ( ir tāds bijis, ļoti ekonomiski).
Pašu pašu pirmo auto ņēmu līzingā, nekad vairs tā negribētu, pārmaksāti %, un liela bija sāpe,kad auto bija jānoraksta, bet līzings vilkās un vilkās (nebija variants izmaksāt ātrāk).
Hibrīdi ir ok, esmu braukusi ar vairākiem jauniem auto no salona, elektro auto - vairāk pilsētai. Apkopes ziņā pateicīgāks, taču tālu ar šo auto neaizbrauksi. Ziemas laikā it īpaši. Rīga - Liepāja. Gabalu pirms Liepājas nācās meklēt lādēšanas staciju + lādēšanas laiks.
17.09.2021 12:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits