Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iesnuegums policijā par ātriem kredītiem.

 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 12.05.2013
Labdien! Ir diezgan nepatīkama situācija bijusi, kura notika 6 gadi atpakaļ. Biju jauna un pārāk naiva un uzticeju savas bankas datus puisim, kurš izrādās nodarbojas ar mahinācijam. Toreiz apgalvoja, ka viss bus kartībā un nekādu problemu nebūs ka man no tā bus kkāds mazs ienākums. Viņš itka ņem kredītu un vēlāk atgriež un kkads procents ienak man atpakal. Es to sh€mu nepārzināju un neko nesapratu. Tā kā biju ļoti jauna un dzīvoju kojās. Nauda bij vajadzīga. Beigās protams man bij lieli parādi un melnais saraksts. Kkādu dalu centos izmaksāt, kad sāku strādāt. Pēctam kad lieta nonāca līdz maniem vecākiem. Gaju uz policiju rakstīju iesniegumu. Bij ari visi bankas izraksti izprintēti no bankas. Šī lieta vilkās loti ilgi. Vakar saņēmu vēstuli, ka jāierodas uz nopratināšanu. Uzzvaniju inspektorej, jo man ir mazs berns un nevaru tik viegli ierasties. Vina teica, ka varu elektroniski uzrakstit paskaidrojumu un tad atsutis man jautajumus uz kuriem jatbild. Domāju, ka lietu slēgs. Bet es tagad domāju, vai ja slēgs izmeklēšanu man nebūs jamaksā viss tālāk? Jo tagad viss ir iesaldēts.
14.09.2021 23:39 |
 
Moderators
Reitings 3628
Reģ: 13.11.2016
Kas tev ir iesaldēts?
15.09.2021 17:29 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
MINCĪTE @ 15.09.2021 10:16
Jautāju vai to nevar pa telefonu risināt, jo mazs bērs mājās un nav tik viegli tik tālu braukt. Teica, ka principā var ja msni elektroniskais paraksts. Bet man nav. Tapec teica uzrakstit paskaidrojumu e-pasta kapēc nevaru ierasties un vini dazus jautajumus atsutis uz ko jāatbild.
E parakstu vari pieteikt arī pati, tikai tas aiznems kādu nedēļu. Man arī nebija šī paraksta un vajadzēja parakstīt svarīgu dokumentu un tagad viss ok.👍 tā vismaz tev nebūs jābrauc tur uz vietas.
15.09.2021 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 2599
Reģ: 25.05.2009
MINCĪTE @ 15.09.2021 10:16
Jautāju vai to nevar pa telefonu risināt, jo mazs bērs mājās un nav tik viegli tik tālu braukt. Teica, ka principā var ja msni elektroniskais paraksts. Bet man nav. Tapec teica uzrakstit paskaidrojumu e-pasta kapēc nevaru ierasties un vini dazus jautajumus atsutis uz ko jāatbild.

Nopratināšana jau ir pilnīgi normāls process izmeklēšanas gaitā. Tas nenorāda uz to, ka tiks slēgta lieta, tas norāda tikai uz to, ka no tevīm vēlās iegūt informāciju.
15.09.2021 13:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
MINCĪTE @ 15.09.2021 10:16
Jautāju vai to nevar pa telefonu risināt, jo mazs bērs mājās un nav tik viegli tik tālu braukt. Teica, ka principā var ja msni elektroniskais paraksts. Bet man nav. Tapec teica uzrakstit paskaidrojumu e-pasta kapēc nevaru ierasties un vini dazus jautajumus atsutis uz ko jāatbild.

bet tas jau nenozīmē, ka lieta pēc tam būs slēgta
15.09.2021 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 12.05.2013
cory @ 15.09.2021 07:37
Tu domā, ka lietu slēgs, jo tev pajautāja ierasties uz nopratināšanu? Vai arī tu pati gribi slēgt lietu? Īsti nevar saprast no tava uzrakstītā.
Jautāju vai to nevar pa telefonu risināt, jo mazs bērs mājās un nav tik viegli tik tālu braukt. Teica, ka principā var ja msni elektroniskais paraksts. Bet man nav. Tapec teica uzrakstit paskaidrojumu e-pasta kapēc nevaru ierasties un vini dazus jautajumus atsutis uz ko jāatbild.
15.09.2021 10:16 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Tur taču nekur nav minēts, ka meitene pati lietu grib slēgt. Skaidri un gaiši var saprast, ka viņa tikai tā domā.
15.09.2021 07:41 |
 
10 gadi
Reitings 2599
Reģ: 25.05.2009
Tu domā, ka lietu slēgs, jo tev pajautāja ierasties uz nopratināšanu? Vai arī tu pati gribi slēgt lietu? Īsti nevar saprast no tava uzrakstītā.
15.09.2021 07:37 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
MINCĪTE @ 14.09.2021 23:39
Labdien! Ir diezgan nepatīkama situācija bijusi, kura notika 6 gadi atpakaļ. Biju jauna un pārāk naiva un uzticeju savas bankas datus puisim, kurš izrādās nodarbojas ar mahinācijam. Toreiz apgalvoja, ka viss bus kartībā un nekādu problemu nebūs ka man no tā bus kkāds mazs ienākums. Viņš itka ņem kredītu un vēlāk atgriež un kkads procents ienak man atpakal. Es to sh€mu nepārzināju un neko nesapratu. Tā kā biju ļoti jauna un dzīvoju kojās. Nauda bij vajadzīga. Beigās protams man bij lieli parādi un melnais saraksts. Kkādu dalu centos izmaksāt, kad sāku strādāt. Pēctam kad lieta nonāca līdz maniem vecākiem. Gaju uz policiju rakstīju iesniegumu. Bij ari visi bankas izraksti izprintēti no bankas. Šī lieta vilkās loti ilgi. Vakar saņēmu vēstuli, ka jāierodas uz nopratināšanu. Uzzvaniju inspektorej, jo man ir mazs berns un nevaru tik viegli ierasties. Vina teica, ka varu elektroniski uzrakstit paskaidrojumu un tad atsutis man jautajumus uz kuriem jatbild. Domāju, ka lietu slēgs. Bet es tagad domāju, vai ja slēgs izmeklēšanu man nebūs jamaksā viss tālāk? Jo tagad viss ir iesaldēts.
uz, kada pamata vēlies izbeigt procesu? 377.pantu Kriminalprocesa likumā atver un paskaties, vai maz atbilst kāds. Otrs, mahinacijas ar bankas datiem ir, ja nekļūdos 192, prim 2, vai kurš, reali no galvas neatceros, nu karoč, to pantu nevar izbeigt tu gribi vai negribi, KL 177.pantu, var pēc tavas vēlmes izbeigt, ja zaudējums sastāda minimālās algas apmēru. Tas nav šodien gribu, rīt negribu.
15.09.2021 07:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits