Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stresā līmenis darbā

 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Tā kā bija diskusija par nozari darbā, būtu interesanti uzzināt, kāds stresa līmenis jums ir darbā? Bieži pārdzīvojat par neveiksmēm, kļūdām? Un vai pēc darba laika arī domājat par darba jautājumiem un atbildat uz zvaniem, e-pastiem, ziņām?
27.08.2021 21:44 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
dalibniece @ 30.08.2022 21:31

Kā tu to baldriāni lietoji? Es nesen nopirku tēju, kur sastāvā ir balriāni, un vairāk kā vienu reizi neesmu dzērusi, neizturama smaka. ? Bet negribas arī nekādu ķīmiju lietot.

Es pirku 200 mg tabletes, tad to smaku tik traki nevar just, garšu arī nē. Ir, protams, vājākas, bet no tām man īsti nebija jēgas.
30.08.2022 22:13 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2022
TimeToDream @ 23.08.2022 10:35

Banāli, bet atrodi kādu aizraujošu nodarbi, ļoti labi, ja blakus ir cilvēks, kurš var atbalstīt. Vari palietot nomierinošos līdzekļus miegam, arī dienā var. Pašai palīdzēja baldriāni, pamēģināju arī citus līdzekļus, kuri ir dabīgi, recepšu zāles nelietoju.
Kontrolē savas domas. Nostādi sev mērķi katru reizi, kad izej pa darba durvīm, pārslēgties uz citām lietām. Jo vairāk tu pārdzīvosi, jo būsi mazāk produktīva. Turklāt pārdzīvojot tu neatrisināsi neko.
Pati agrāk ļoti pārdzīvoju par neveiksmēm, arī nesu darbu uz mājām, bet tad vienā brīdī sapratu, ka tā nevar, jo naktīs nevarēju normāli gulēt, dienā arī bija trauksme. Aizejot uz mājām nodarbināju prātu ar citām lietām, lai neatliek laika domāt par darbu. Ar laiku spēju panākt to, ka darbu atstāju darbā. Protams, no tā pilnīgi nevarēju atbrīvoties, bet tas vairāk ir saistīts ar citām lietām.

Kā tu to baldriāni lietoji? Es nesen nopirku tēju, kur sastāvā ir balriāni, un vairāk kā vienu reizi neesmu dzērusi, neizturama smaka. 😁 Bet negribas arī nekādu ķīmiju lietot.
30.08.2022 21:31 |
 
Reitings 703
Reģ: 04.05.2015
Savu darbu pa stresainu nevarētu nosaukt. Vienīgais, kad ir stress, uz īsu brīdi, ja liekas ka kautko izdarīju nepareizi vai aizmirsu kādu svarīgu sīkumu, bet to pārbaudu un parasti viss ok. Ārpus darba atbildu, ja kāds zvana vai raksta un kautko prasa, bet ja neesmu atbildējusi laicīgi vai tml, pilnīgi nestresoju, jo savā brīvajā laikā man pie telefona nav jāsēž. Ir bijis, ka kolēģe dusmīga, ka visu dienu neesmu sasniedzama, bet tad arī pateicu viņai, ka lai dusmojas cik grib, mana brīvdiena un pilnīgi vienalga man.
24.08.2022 01:26 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Tā kā mans darbs ir "ienākt" uzņēmumos pašā stresainākā laikā un veikt izmaiņas, tad, drošvien, jāsaka, ka man ir max stresa līmenis, bet ir dažas nianses, kas man ļauj strādāt bez stresa (ļāva strādāt arī algotos darbos):
1. Pārliecība par sevi, sava darba efektivitāti (tas nāk ar laiku);
2. Patīk izaicinājumi, respektīvi, katru problēmu uztveru par izaicinājumu un uzskatu, ka no katras problēmas ir vismaz 2 izejas (attiecīgi, problēmas neliekas kkas neatrisināms);
3. Nekad sevi nelieku upura/cietēja lomā (atceros punktu nr.2.);
4. Ārpus darba laika aizmirstu par darbu, neatbildu ne uz e-pastiem, ne zvaniem, ne komunikāciju par darbu.
24.08.2022 01:17 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
karenmil @ 23.08.2022 12:41
Kopš mainīju darba vietu un sēžu viena pati savā kabinetā, stresa vispār nav. Tas ir tāds kaifs, kad nav jādzird visas tās klačas, neviens neatrauj, vari pati izplānot kā un ko darīt.

Vot. Kamēr mani apmācīja, biju viena kabinetā un tad es nejūtos tik stresaini, es darīju savā nodabā(tad man gan mazāk.krāva darbus), bet tagad - visu laiku spiediens
23.08.2022 22:33 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
TimeToDream @ 23.08.2022 10:35

Banāli, bet atrodi kādu aizraujošu nodarbi, ļoti labi, ja blakus ir cilvēks, kurš var atbalstīt. Vari palietot nomierinošos līdzekļus miegam, arī dienā var. Pašai palīdzēja baldriāni, pamēģināju arī citus līdzekļus, kuri ir dabīgi, recepšu zāles nelietoju.
Kontrolē savas domas. Nostādi sev mērķi katru reizi, kad izej pa darba durvīm, pārslēgties uz citām lietām. Jo vairāk tu pārdzīvosi, jo būsi mazāk produktīva. Turklāt pārdzīvojot tu neatrisināsi neko.
Pati agrāk ļoti pārdzīvoju par neveiksmēm, arī nesu darbu uz mājām, bet tad vienā brīdī sapratu, ka tā nevar, jo naktīs nevarēju normāli gulēt, dienā arī bija trauksme. Aizejot uz mājām nodarbināju prātu ar citām lietām, lai neatliek laika domāt par darbu. Ar laiku spēju panākt to, ka darbu atstāju darbā. Protams, no tā pilnīgi nevarēju atbrīvoties, bet tas vairāk ir saistīts ar citām lietām.

Es saprotu... bet man ir vairāk mehānisks darbs, tas ir, es lēmumus nekādus nepieņemu, vairāk nodarbojos ar lietvedību - izsūtīšanu, dokumentu kārtošanu uc. Un nereti it tā, ka man sagrūž darbus stundu pirms darba laika beigām un tad es stresā to daru pēc darba laika beigām un reizēm eju uz darbu agrāk, jo mēdz būt steidzami iezsūtāmi epasti vai vienkārši apzinos, ka rīt atkal būs daudz ko darīt un vajag šodien pabeigt, lai nepaliek stulba apziņa par darbiem.
Trauksmi esmu novērojusi tagad, jā. Nereti es pieceļos ar tādu un tad pēc darba laika beigām nostresojies un viss par ko domā ir kā aiziet mājās un atslābt. Mājās ir cilvēks ar ko izrunāties un patiesībā tā ir labākā dienas daļa.
Es arī apzinos, ka nu nosūtīšu to epastu termiņa pēdējā minūtē, nekas nebūs, vai arī pat ja nokavēšu- dabūšu sutu, jā, bet neviens mani par to netiešās un turklāt apzinos, ka darbinieku viņiem trūkst, bet mana būtība tā neļauj...
23.08.2022 22:31 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Kopš mainīju darba vietu un sēžu viena pati savā kabinetā, stresa vispār nav. Tas ir tāds kaifs, kad nav jādzird visas tās klačas, neviens neatrauj, vari pati izplānot kā un ko darīt.
23.08.2022 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Stress ir ļoti, ļoti reti. Pārsvarā darba ikdiena ir mierīga, tāpat arī kolektīvs. Atnākot mājās no darba pat nejūtos nogurusi.
23.08.2022 10:39 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Meitenex @ 23.08.2022 06:46
Kā jūs cīnāties ar darba stresu?
Jo man pēdējā laikā tāds regulāri - pieceļos un izjūtu trauksmi, pēc darba nevaru nedomāt par to. Es es ļoti atbildīgs cilvēks un tāpēc, ja ziņu, ka kkaa nav riktīgi, nevaru nedomāt par to.

Banāli, bet atrodi kādu aizraujošu nodarbi, ļoti labi, ja blakus ir cilvēks, kurš var atbalstīt. Vari palietot nomierinošos līdzekļus miegam, arī dienā var. Pašai palīdzēja baldriāni, pamēģināju arī citus līdzekļus, kuri ir dabīgi, recepšu zāles nelietoju.
Kontrolē savas domas. Nostādi sev mērķi katru reizi, kad izej pa darba durvīm, pārslēgties uz citām lietām. Jo vairāk tu pārdzīvosi, jo būsi mazāk produktīva. Turklāt pārdzīvojot tu neatrisināsi neko.
Pati agrāk ļoti pārdzīvoju par neveiksmēm, arī nesu darbu uz mājām, bet tad vienā brīdī sapratu, ka tā nevar, jo naktīs nevarēju normāli gulēt, dienā arī bija trauksme. Aizejot uz mājām nodarbināju prātu ar citām lietām, lai neatliek laika domāt par darbu. Ar laiku spēju panākt to, ka darbu atstāju darbā. Protams, no tā pilnīgi nevarēju atbrīvoties, bet tas vairāk ir saistīts ar citām lietām.
23.08.2022 10:35 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man ir pulkstenis, kurš mēra stresu. Tā kā līdz šim darba dienas bija viens liels izaicinājuma skrējiens, vienmēr tas rādīja augstāko atzīmi. Tā arī jutos. Cīnīties ar to nevarēju, jo biju apņēmusies par daudz pienākumu, līdz ar to reāli trūka laika. Rezultātā aizgāju no līdzšinējā darba, taču jaunā darba vieta man laikam nešķiet sevišķi piemērota.
23.08.2022 10:11 |
 
Patīk
Reitings 10847
Reģ: 27.01.2021
Man darbā stresa līmenis ir ārkārtīgi augsts, bet tas saistīts ar darba specifiku. Jāprot nenest darbu līdzi uz mājām un savākt emocijas darba stundu laikā. Man tas diezgan labi sanāk un arī vislabāk funkcionēju augsta stresa apstākļos, tāpēc arī varu darīt to, ko daru, bet tas nav visiem.
23.08.2022 09:55 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
Kā jūs cīnāties ar darba stresu?
Jo man pēdējā laikā tāds regulāri - pieceļos un izjūtu trauksmi, pēc darba nevaru nedomāt par to. Es es ļoti atbildīgs cilvēks un tāpēc, ja ziņu, ka kkaa nav riktīgi, nevaru nedomāt par to.
23.08.2022 06:46 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
It kā augsts un vienlaikus tomēr nē :D parasti darbos pārdzīvoju par lietām, bet šajā darbā stress bieži vien nāk no lietām kuras nevaru ietekmēt un to es varu nošķirt. Ja būtu sajūta, ka tas no manis ir atkarīgs tad gan būtu traki.
18.08.2022 18:03 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Reizēm ir stress, kad.termiņi spiež, taču kopumā nē, nav. Pēc darba atslēdzos.no tā. Ja kaut kas jāizdara, tad palieku ilgāk, bet uz mājām.nekad.neņemu
17.08.2022 21:07 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Stresa līmenis ir visai liels.
Darba dienās pēc darba mēdzu domāt par darbu. Bet tā protams nav katru darba dienu. Brīvdienās pilnīgi atslēdzos no darba.
Neviens pēc darba laika nezvana par darba jautājumiem.
17.08.2022 15:01 |
 
Reitings 14
Reģ: 17.08.2022
Interesē ,par ko tu strādā?
17.08.2022 14:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nellija12 @ 28.08.2021 10:30

Man ir vienalga, kā tu mani uztver. Man ir svarīgāk, kā es uztveru tevi.

Bēgot no manis tu tuvojies sev? 😘😘😘
28.08.2021 10:37 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
...un tavu amatu latviešu valodā varētu interpretēt kā "loģistikas nodaļas vadītāja" vai "loģistikas vadītāja".
28.08.2021 10:37 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
C00L Dzipsy @ 28.08.2021 10:00

Nellija, ej troļļo kādu citu. Ar mani nesanāks. ? Citi lietotāji tevi uztver nopietni, ne es.

Man ir vienalga, kā tu mani uztver. Man ir svarīgāk, kā es uztveru tevi.
28.08.2021 10:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nellija12 @ 28.08.2021 09:42

Kas tas par darbu, kur tu pat nezini amata nosaukumu dzimtajā valodā? Tā angļu valodā piešķir kaut kādu svarīgumu/krutumu?
Ja es, piemēram, būtu neatkarīga zivju pārdevēja, man arī vajadzētu sevi saukt par "the vice president of locally grown fish selling department"?

Nellija, ej troļļo kādu citu. Ar mani nesanāks. 😁 Citi lietotāji tevi uztver nopietni, ne es.
28.08.2021 10:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)