slinkas meitenes ?

 
Reitings 127
Reģ: 19.11.2018
Man draugu lokā tādas ir ļoti daudz ,pašas neko nav nopelnījušas,(sakrājušas)viss no vīriešu puses.
Ja vīrietis strādā ārzemēs,tad kāpēc vispār strādāt.
Vai nu sēž mājās ar bērniem,vai vienkārši mājās.
26.08.2021 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Otrs arguments jau šeit pieminētais, darbā tiek risinātas dažādas situācijas, kuras prasa mācīties, izprast lietas, domāt plašāk, gadu gaitā jūtos par bagāžu zinošāka, gudrāka, interesantāka. Esmu iepazinusies, tā starpcitu, ar citiem vīriešiem kuri ir teikuši, ar Tevi ir interesanti parunāt, ir viedoklis, redzējums par plašu tēmu loku, pārliecība un spēja otra situāciju izprast. Nezinu vai sieviete kura laigani plūst pa dzīvi spēj izfantazēt to reālo pasauli!
27.08.2021 09:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Piekritīšu, ka lielākums šīs meiteness/sievietes ir slinkas , jo dzīvot uz vīrieša rēķina - ir vieglākais variants.
Un piekritīšu, ka tas tomēr ir katras ģimenes modelis, kā viņi izvēlās dzīvot. Esmu no neatkarīgajām, nevaru iedomāties, ka nestrādātu. Pamēģināju nestrādāt pusgadu - bezdarbniekos un tāpat izdevumus sedzu no saviem ienākumiem, tā kā katrai savs skatījums. Nav tādaas vēlmes sēdēt mājās un dīkdieņot, vai staigāt pa veikaliem.
Vēl protams ir sievietes, kas ''sēž'' mājās, bet tomēr kaut kā piepelnās, kaut ko veido, uzsāk savu. Ja paralēli ar kaut ko nodarbojies, kas Tevi attīsta, tas ir ok. Vēl ir izņēmums māmiņas dekrētā.
Bet sēdēt ar pieaugušiem bērniem mājās - atvainojiet, bet nesaprotu.
27.08.2021 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Māmiņas dekrētā ir cits stāsts, jo arī tas ir darbs, kas pat dod lielāku atrāvienu, tieši personības izaugsmi, kā dažs labs karjeras kāpums, ja vien dekrēts nav pavadīts depresijā. Kaut jebkurš kritums ir ceļš uz augšu. Audzinot mazu bērnu gan apgūsti jauna šajā procesā, gan rodas atklāsmes par dzīvi, būtisko, par vērtībām, par sevi pašu!
27.08.2021 09:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
LaLo @ 26.08.2021 18:48
Vienkārši ir tāds tips sieviešu- dzimušas mājsaimnieces. Mīļas, jaukas, rūpīgas, arī gudras pa savam. Neredzu tajā neko sliktu, visām nav jābūt karjeristēm. Un tas nav slinkums, īpaši, ja vismaz 2 bērni, normāla izmēra māja/dzīvoklis. Tici man, no tādām lietām var nogurt vēl trakāk, kā raujoties algotā darbā.
Izklausās jau labi :D
bet es pazīstu arī šīs ''mājsaimnieces'' - kas tērē ''ģimenes'' kapitālu, brauc tusēt visur bez vīra, pat neapliecina, ka tāds vīrs vispār ir , soc.tīklos zūmējās, ka ir brīva čikse un var darīt ko grib + šļūc pa kreisi. :D
Protams no tādām pa gabalu, bet nu tāds ir fakts. Viņas pastāv.
27.08.2021 09:57 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Iedomājies, ir cilvēki, kas vispār nestrādā un dzīvo no pasīviem ienākumiem, ne no viena nav atkarīgi. Pilnīgi zaļš no skaudības var palikt! 😄
Kam dzīvē ir vairāk paveicies, kam mazāk, kāds ir čakls un uzskata, ka ir sūri grūti jāstrādā, lai kaut ko panāktu, bet kāds ir vienkārši gudrs un spēj izkārtot sev komfortablu dzīvi, tā tas ir un tā tas būs.
27.08.2021 10:58 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Otrs arguments jau šeit pieminētais, darbā tiek risinātas dažādas situācijas, kuras prasa mācīties, izprast lietas, domāt plašāk, gadu gaitā jūtos par bagāžu zinošāka, gudrāka, interesantāka.

Paskatoties, kā tiek ražoti, piemēram, New Balance apavi - viens no darbiem ietver to, ka sieviete vienkārši piešuj klāt N burtiņus. Tūkstošiem dienā. Gadiem ilgi. Un visas tās zivju, gaļas pakošanas fabrikas, kur cilvēki var nostrādāt daudzus gadus. Kā tāda veida līnijas ''darbs/mājas'' strādnieks būs interesantāks un zinošāks par nestrādājošu cilvēku, kam ir vairāk laika skatīties to pašu TV, vairāk laika iepazīt pilsētu/-tas, citus cilvēkus utt.?
27.08.2021 11:33 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Tad vajag censties izkāpt no primitīva darba, tas prasa laiku un mērķtiecīgu virzību.
27.08.2021 11:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
sisenis- meitenēm ar krutākiem ,ne savas naudas nopirktiem autiņiem derētu pastrādāt un tādu nopelnīt ,pirms teikt kā tev var skauzst

Nesaprotu īsti šo diskusiju. Redzu tikai skaudību un neapmierinātību, ka citiām tā ir, bet pasāi tā nav. Kāpēc tām, kurām tā ir, būtu "jāpastrādā"? Acīmredzot, ja jau atradušas tādus vīriešus, tad jau šo vīriešu acīs, šīs sievietes ir gana labas, lai vīrietis apņemtos visu maksāt. Drīzāk problēma te ir tāda, ka šādiem vīriešiem tu neinteresē un tāpēc ir jāizgāž sava neamierinātība uz tām sievietēm, kurām tas viss ir. Viss ir ļoti vienkārši. 🙃
27.08.2021 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
lauruxs @ 26.08.2021 18:14
Man draugu lokā tādas ir ļoti daudz ,pašas neko nav nopelnījušas,(sakrājušas)viss no vīriešu puses.
Ja vīrietis strādā ārzemēs,tad kāpēc vispār strādāt.
Vai nu sēž mājās ar bērniem,vai vienkārši mājās.

Un!? 😖😖😖
Neskaties citās attiecībās, vai kas citam ir vairāk. Tu nekad nezini kas ir upurēts lai "labi dzīvotu" vai visu draugs sagādātu.😉😌
Arī man ir šādas paziņas "draugu" lokā! Reāli nekontakrējos un metu līkumu 🤯🤯🤯
Jākoncentrējas uz savu dzīvi un savām iespējām, nevis rādīt ar pirkstiem kā citiem 🤗🤗🤗👍🏼
27.08.2021 14:28 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Es sievai kura strādā majsaimniecībā un audzina bērnus X5 BMW 2012 uzdavināju, kamēr pašam minivens ģimenes vajadzībām :)
27.08.2021 21:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Funny @ 27.08.2021 21:31
Es sievai kura strādā majsaimniecībā un audzina bērnus X5 BMW 2012 uzdavināju, kamēr pašam minivens ģimenes vajadzībām :)

Un?
27.08.2021 21:33 |
 
Reitings 267
Reģ: 23.09.2020
Funny @ 27.08.2021 21:31
Es sievai kura strādā majsaimniecībā un audzina bērnus X5 BMW 2012 uzdavināju, kamēr pašam minivens ģimenes vajadzībām :)

Malacis.
Ceru ka neatpirki vainu par nepiedalīšanos bērnu audzināšanā. 🤗
27.08.2021 22:32 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
lauruxs @ 26.08.2021 18:14
Man draugu lokā tādas ir ļoti daudz ,pašas neko nav nopelnījušas,(sakrājušas)viss no vīriešu puses.
Ja vīrietis strādā ārzemēs,tad kāpēc vispār strādāt.
Vai nu sēž mājās ar bērniem,vai vienkārši mājās.

Tu esi sēdējusi mājās ar bērnu? Es esmu. Tas ir nenormāli smags darbs. un tās nav 8h 5 dienas nedēļā, kur var paņemt slimības labu. Bērnu auklējot noguur daudz trakāk kā strādājot iepriekšējā darbavietā. Tāpat arī sabojāju veselību un fizisko formu.
Ja vīrs katru vakaru nepalīdz arnākot no darba, tad jāalgo aukle un mājas palīdze, jo vienai sievietei ar to nav iespējams tikt galā. Īpaši pēc dzemdībām, iespējam pašu ir jāaprūpē.
05.10.2021 14:09 |
 
Reitings 90
Reģ: 01.10.2021
lauruxs @ 26.08.2021 18:29
un bērni, nu gan nav iemesls,lai nestrādātu,bet daudzas aizbildinās ar to,sakot ,es ar bērniem mājās,kautgan bērns bērnudārzā iet vai jau pat skolā.

Galīgi Tev niepiekrītu. Bērns ir milzīgs darbs, jebkurā vecumā. Bet arī prieks.
Pieskatot 11 gadīgu varu pateikt, ka neko priekš sevis nevaru paspēt izdarīt un arī saimniecībā viss paliek neizdarīts, tāpat visu laiku esi noguris, jo bērnam ir krietni augstāks enerģijas līmenis. Izlīdzējāmies ar to, ka bērnu pieskatījām pa maiņām, lai otrs var atpūsties, izdaīt ko saimniecībā.
Bet vispār. Skola un dārziņš ir glābējs. Tāpat kā partneris un radinieki. Un varu tikai izteikt līdzjūtību tām, kam nav atbalsta šajā aspektā.
Piekrītu, ka ar skolas vecuma bērnu, tiešām var strādāt un rūpēties par bērnu. Bet ar bērnudārznieku. Nu pirmkārt vai nu maksa par privāto un aukli vai pašvaldības un visu laiku slimos. Nekāda strādāšana nesanāks. Tāpat izņemot no dārziņa, sākās maiņa mājās, kad vienlaikus jāvar pieskatīt bērnu, sapirkt pārtiku, uztaisīt ēst, sakārtot mājas, izmazgāt traukus un drēbes un ko tik vēl nē. Bērni ir niķīgi. Un tas ir murgs kas atkārtojas 7 dienas no 7. Itkā laiki, kad strāaja 14-16 stundas dienā 6 dienas nedēļā ir pagājuši, bet kā redzams ne visiem. Tāpēc par māmiņām, kas tikai pieskata bērnudārza vecuma bērnu, nesaprotu par ko cepšānās. Tas ir smags darbs. Bieži šīs dāmas arī dara visus mājasdarbus. Ja tas ir modelis kas strādā un vīrs spēj apgādāt ģimeni gana labi- kāpēc nē. Bieži ir arī gadījumi kad viens pelna ļoti labi, bet cits grašus. Tad protams, ka visi ir ieguveji mammai esot tikai mājsaimiecei.
Bet ir varianti, kur tādu luksu kā stay at home mum vecāki nevar atļauties, un vajag pelnīt naudiņu. Tas nav normali un labi, ka sieviete strāda un pēc darba atnākot majās atkal jāstrādā. Bet diemžēl vairumā gadījumu tā ir smagā dzīves realitāte. Līdzjūtība tām mamām un viņas ir īstas varones, ja spēj ar to visu tikt galā. Bet nevajag uzreiz sagaidī, ka ir jāmokās arī tai, kurai ir alternatīva.
Te ir vēl viens apstāklis, cik daudz mājas darbos un bērnu audzināšanā. Un cik prasmīgi to dara. Daudzi vīrieši nemaz nemāk labi gatavot, un var pat zīda blūzīti un mohēras džemperi iegrūst veļāsmašīnā. Tad var izveidoties situācija, kad tēvs itkā vēlas palīdzet pa mājām. bet mātei ir daudz vieglāk un izdevīgāk visu izdarīt pašai, nevis pārtaisīt un pārlabot (ja labojams) vīra ''izdarīto''. Diemžēl, bet daudzi nejēdz nedz piķi nopelnīt, nedz rūpēties par mājas darbiem.
Bet nevajag uzskatīt ka sieviete, kas bija gana gudra, lai izvēlētos tādu, kas jēdz, ir tā slikta. Tieši pretīji, viņa ir tā gudrā. Un arī tās, kas vergo darbā un tad mājās- arī tās nav muļķes. Jo tirgus situācija ir tāda, ka nu nepelna visi miljonus un tās saimniecības prasmes pat netiek mēcītas, tad no kurienes viņām rasties?
05.10.2021 14:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits