BALTIJAS CEĻŠ 2021

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Zinājāt, ka šogad bēdīgi slavenais Rūdolfs Brēmanis rīko Baltijas ceļu 2021? Pievienosieties? Nepievienosieties? Domas? https://balticway2021.com/lat/
Kā rāda mājaslapa, tad uz doto brīdi kopā pieteikušies 2260 dalībnieki.
20.08.2021 16:16 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Trojas zirgs @ 25.08.2021 18:02
Var ļoti gudri saukt cilvēkus par Gobzema, Šlesera, Brēmaņa u.tml. atbalstītājiem tikai tāpēc, ka viņi piedalās šo personu rīkotajos piketos (delfu līmenis), bet kādas tad ir alternatīvas cilvēkiem, kas iestājas par brīvprātīgu vakcināciju? Pie pašreizējās apsaukāšanas politikas, ko piekopj gan valsts amatpersonas, gan vadošie mediji, godprātīgi, sabiedrībā cienīti cilvēki nevēlēsies kļūt par šo protestu "seju" un riskēt ar karjeras sabojāšanu. Atliek vien tie, kas no šī visa grib gūt labumu sev, proti, sagaida, ka ieguvums būs lielāks par zaudējumu. Tad nu cilvēkiem ir izvēle, vai nu iet uz Gobzema utt. rīkotajiem pasākumiem, vai nu sēdēt mājās un sūkāt īkšķi.
Augusta sākumā apollo bija rīkojis aptauju, kurā 80% respondentu norādīja, ka neatbalsta obligātu vakcināciju.

Es biju nolēmusi tālāk neko neatbildēt, jo runāt ar vakcinētu cilvēku ir tikpat bezjēdzīgi, cik lietus laikā mazgāt savu mašīnu :D Bet paldies, ka tev bija spēks uzrakstīt tieši un precīzi manas un tūkstošiem pārējo AnTiv@kseru un dUmjO protestētāju domas. Skaidrs kā diena, ka nevienai no šīs diskusijas karstākajām galvām neaizies tas, ko uzrakstīji, tieši tāpat kā mums neaiziet viņu krišana un celšanās par dotajā brīdī valstī notiekošo, bet mēģināts nekad nav zaudēts.
25.08.2021 18:15 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Neviens neteica, ka protestēt pret OBLIGĀTU vakcīnu ir dumji! Dumji ir nozākāt vēsturiskus notikumus! Jūs varat ar Gobzemu kaut vai dancot apkārt visai Latvijai, neviens par to neko neteiks, līdz viss būs saprāta robežās. Tu uzreiz esi noskaņota pret vakcinētiem cilvēkiem agresīvi, tāpēc arī pretī saņem agresiju. Neesmu redzējusi nevienu vakcinētu cilvēku savā paziņu lokā, kurš uzspiestu vakcīnu. Mēs pat vairāk izvairāmies no šīs tēmas apspriešanas. Derētu arī atcerēties, ka nejau vakcinētais cilvēks Tev to uzspiež, bet valdība, tāpēc ej labāk cīnies par savām tiesībām pie MK, nevis dīvānā raksti naidīgus tekstiņus.
25.08.2021 18:27 |
 
Reitings 60
Reģ: 09.08.2021
Trojas zirgs @ 25.08.2021 17:15

Cik šobrīd dzirdēts, tad vakcinējies cilvēks ir pasargāts no smagas saslimšanas, bet nav pasargāts no inficēšanās un vieglas slimošanas. It īpaši tāpēc, ka rodas jauni kovid paveidi. Tādējādi vakcinēts cilvēks arī var inficēt citus cilvēkus, t.sk. riska grupas. Tagad lūdzu paskaidro, kādā veidā ne-riska grupu (piem., studenti) vakcinēšana pasargās riska grupas? Vai tas, ko Saeimā plāno pieņemt, vispār ir uzskatāms par risinājumu?
Un, ja jau ir tik liela vēlme pasargāt cilvēkus pret viņu gribu (turklāt ar vakcīnu, kura pati par sevi nav 100% droša), iesaku a lifes work uzsākt aģitāciju arī par alkohola un cigarešu aizliegšanu. Varēsi veidot savu utopisko veselības valsti, kur neviens neslimo, visi dzīvo līdz vismaz 100 gadiem un ir bezgala laimīgi.

Tieši tā, slimības gaita ir viegla, kā arī vīrusu izplata mazāk. Kādēļ iespējamā ventilatora vietā neizvēlēties vieglu saslimšanu?
Tie kuriem liekas, ka viņi tiek pasargāti pret viņu gribu, tad lūdzu, smagas saslimšanas gadījumā, ārstējietes mājās.
Stundeti ir arī sabiedrības daļa, pat ja katram mājās nav kāds gados vecs diabēta slimnieks, tas nenozīmē, ka kaimiņam nav. Augstākā izglītība ir izvēle, tāpat kā profesijas.
Cigarešu un alkohola sakarā pietiktu jau vien ar to, lai būtu grūtāk atrast veikalu plauktos. Lai gan neredzu paralēles ar infekcijas slimību, jo alkohola atkarība neizplatās pa gaisu mazu pilieniņu veidā.
25.08.2021 18:35 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Cigarešu un alkohola sakarā pietiktu jau vien ar to, lai būtu grūtāk atrast veikalu plauktos

Domāju, ka man nav jēga ar tevi diskutēt.
25.08.2021 18:44 |
 
Reitings 60
Reģ: 09.08.2021
Trojas zirgs @ 25.08.2021 18:44

Domāju, ka man nav jēga ar tevi diskutēt.

Abpusēji :)
Tikai piemetīšu, ka cigarešu sakarā šāda politika ir Somijā, kur smēķēšanas rādītāji ir vieni no zemākajiem EU
25.08.2021 18:53 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Alishaaa @ 25.08.2021 18:27
Neviens neteica, ka protestēt pret OBLIGĀTU vakcīnu ir dumji! Dumji ir nozākāt vēsturiskus notikumus! Jūs varat ar Gobzemu kaut vai dancot apkārt visai Latvijai, neviens par to neko neteiks, līdz viss būs saprāta robežās. Tu uzreiz esi noskaņota pret vakcinētiem cilvēkiem agresīvi, tāpēc arī pretī saņem agresiju. Neesmu redzējusi nevienu vakcinētu cilvēku savā paziņu lokā, kurš uzspiestu vakcīnu. Mēs pat vairāk izvairāmies no šīs tēmas apspriešanas. Derētu arī atcerēties, ka nejau vakcinētais cilvēks Tev to uzspiež, bet valdība, tāpēc ej labāk cīnies par savām tiesībām pie MK, nevis dīvānā raksti naidīgus tekstiņus.

Tev tiešām nebija nekā labāka, ko uzrakstīt, ja reiz jāķeras pie pēdējā piliena un jasāk rakstīt par naidu?
Es jau iepriekš minēju, ka šobrīd vislielāko naidu un šķelšanos izraisa tieši vakcinētie cilvēki. Un zini kāpēc? Tāpēc, ka lielākā daļa Jūs uztver par nodevējiem, jo kas aicina vakcinēties? Kas visskaļāk bļauj? Kariņš, Pavļuts, Levits. Ar ko nevakcinētie šobrīd visvairāk ir neapmierināti? Viss ir vienkārši.. Bilde izskatās tāda, ka vakcinētie nostājas aiz valdības, bet tas jau gandrīz tāpat, kā teikt, ka visi, kas iet protestos ir Šleseristi un Gobzemisti.
Par manu naidu runājot, jūtos itkā savu atbildi sniegtu bērndārzniekam. Tev šķiet, ka naids rodas no nekā? No tukša gaisa, no zilām debesīm? No paša izdomājumiem? Mans "naida sākšanās stāsts" sākās tikai brīdī, kad sāku lasīt vakcinētu cilvēku viedokļus, kas pat nav nosaucami par viedokļiem, bet cūcībām un kaunu, ka starp tādiem cilvēkiem mēs atrodamies. Bet.. šo tēmu varētu cilāt līdz mūža beigām. Baļķis ar diviem galiem, jo, protams, esmu lasījusi, ko raksta nevakcinētie un arī tur ir dažādi briesmu komentāri. Tāpēc kopsavilkumā, manā uztverē, nerunājot par vakcinētu vai nevakcinētu, cilvēks ir aizvainots un aizkaitināts tajā brīdī, kad viņu sāk likt vienā maisā ar citiem, kas arī varbūt ir vakcinēti/nevakcinēti, bet katram ir savs stāsts, sava nostāja, savs viedoklis un savi vārdi, ko spļaut pār lūpu. Tāpēc es neatbildu ne par to, ko saka citi tādi kā es, nevakcinētie, un citi tādi kā Tu, vakcinētie.
25.08.2021 18:55 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kyra - Es jau iepriekš minēju, ka šobrīd vislielāko naidu un šķelšanos izraisa tieši vakcinētie cilvēki... Es kaut vienā brīdī kādam uzbruku.. utt..

Tai pat laikā man tu novēlēji sekojošo "..vienvirziena biļete prom no tādiem kā es, kur tādus kā es uzreiz zibens saspertu..".
Kāpēc tu man ko tādu novēlēji? Nu tā, intereses pēc gribētos zināt atbildi? Jo izskatās, kā saka Stendzenieks, ka tu jauc sirdi ar pipeli! Tas, ka es nepielūdzu Gobzemu, Šleseru & Co, nozīmē, ka es atbalstu piespiedu vakcināciju? Un izvazāt Baltijas ceļa vārdu kā to dara tādi nodziedznieki kā Šlesers, Brēmanis & Co - IR PRETĪGI un ZEMISKI! Baltijas ceļam NAV nekāda sakara ar šobrīd esošo situāciju saistībā ar vakcīnām.
25.08.2021 19:06 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Trojas zirgs @ 25.08.2021 18:02
Var ļoti gudri saukt cilvēkus par Gobzema, Šlesera, Brēmaņa u.tml. atbalstītājiem tikai tāpēc, ka viņi piedalās šo personu rīkotajos piketos (delfu līmenis), bet kādas tad ir alternatīvas cilvēkiem, kas iestājas par brīvprātīgu vakcināciju? Pie pašreizējās apsaukāšanas politikas, ko piekopj gan valsts amatpersonas, gan vadošie mediji, godprātīgi, sabiedrībā cienīti cilvēki nevēlēsies kļūt par šo protestu "seju" un riskēt ar karjeras sabojāšanu. Atliek vien tie, kas no šī visa grib gūt labumu sev, proti, sagaida, ka ieguvums būs lielāks par zaudējumu. Tad nu cilvēkiem ir izvēle, vai nu iet uz Gobzema utt. rīkotajiem pasākumiem, vai nu sēdēt mājās un sūkāt īkšķi.
Augusta sākumā apollo bija rīkojis aptauju, kurā 80% respondentu norādīja, ka neatbalsta obligātu vakcināciju.

Nu ja tu nespēj pats pastāvēt par to, ko tu vēlies, tad neesi to pelnījis. Tik vienkārši.
25.08.2021 19:06 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Kyra @ 25.08.2021 11:23

Nu tas Tavs pēdējais teikums ir ierāmēšanas vērts :D

Droši, es pat neuzstāšu uz savām autortiesībām. Vēlams tik rāmīti pagādā no kāda krīzē cietuša amatnieka, lai no tā būtu kaut vai neliela jēga.
25.08.2021 19:08 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
C00L Dzipsy @ 25.08.2021 19:06

Tai pat laikā man tu novēlēji sekojošo "..vienvirziena biļete prom no tādiem kā es, kur tādus kā es uzreiz zibens saspertu..".
Kāpēc tu man ko tādu novēlēji? Nu tā, intereses pēc gribētos zināt atbildi? Jo izskatās, kā saka Stendzenieks, ka tu jauc sirdi ar pipeli! Tas, ka es nepielūdzu Gobzemu, Šleseru & Co, nozīmē, ka es atbalstu piespiedu vakcināciju? Un izvazāt Baltijas ceļa vārdu kā to dara tādi nodziedznieki kā Šlesers, Brēmanis & Co - IR PRETĪGI un ZEMISKI! Baltijas ceļam NAV nekāda sakara ar šobrīd esošo situāciju saistībā ar vakcīnām.

Tāpēc, ka man ir novēlēts nomirt no smagas saslimšanas vai grūtas izveseļošanās un palikšanas uz ratiņkrēslu pēc covid izslimošanas UN tieši tāpēc, ka dotajā brīdī tas, kādā tonī TU rakstīji un izliki savas emocijas par Baltijas ceļu un pārējo, neliecina, ka man ar Tevi vajadzētu runāt labākā tonī. Man vienalga, ko Tu par to domā, bet brīdī, kad raksti kautko necienošā un izsmejošā kontekstā par VISIEM, tad vienmēr atceries, ka tādā veidā un tajā brīdī Tu aizskar ikvienu.
Kā arī žēl, ka šķietami neesi sapratusi absolūti NEKO un izskatās, ka arī nevēlies saprast, kāpēc cilvēki tur brauca. Kārtējā, kas met visus vienā ķeselē. Ne ar ko neatšķiries no parējiem vispasaules pareizajiem vakseriem - jā, tieši tāpēc es tā rakstīju.
25.08.2021 19:38 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Piekūns @ 25.08.2021 19:06

Nu ja tu nespēj pats pastāvēt par to, ko tu vēlies, tad neesi to pelnījis. Tik vienkārši.

Tu vispār saproti, ko raksti?
25.08.2021 19:38 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Piekūns @ 25.08.2021 19:08

Droši, es pat neuzstāšu uz savām autortiesībām. Vēlams tik rāmīti pagādā no kāda krīzē cietuša amatnieka, lai no tā būtu kaut vai neliela jēga.

Nu jā, skaidrs, bet Tu paspīdi vēl ar savu laipnību. Ceru, ka katram atveras acis, klausoties tādos, kā Tu, jebšu man bija taisnība, nemaz nav neviens, kas klausās, tāpēc vienīgā vieta ir forums.
25.08.2021 19:42 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.08.2021
Kyra @ 25.08.2021 19:38

Tāpēc, ka man ir novēlēts nomirt no smagas saslimšanas vai grūtas izveseļošanās un palikšanas uz ratiņkrēslu pēc covid izslimošanas UN tieši tāpēc, ka dotajā brīdī tas, kādā tonī TU rakstīji un izliki savas emocijas par Baltijas ceļu un pārējo, neliecina, ka man ar Tevi vajadzētu runāt labākā tonī. Man vienalga, ko Tu par to domā, bet brīdī, kad raksti kautko necienošā un izsmejošā kontekstā par VISIEM, tad vienmēr atceries, ka tādā veidā un tajā brīdī Tu aizskar ikvienu.
Kā arī žēl, ka šķietami neesi sapratusi absolūti NEKO un izskatās, ka arī nevēlies saprast, kāpēc cilvēki tur brauca. Kārtējā, kas met visus vienā ķeselē. Ne ar ko neatšķiries no parējiem vispasaules pareizajiem vakseriem - jā, tieši tāpēc es tā rakstīju.

Lasot Jūsu komentārus, liekas, ka vakcīna nebūtu tas ļaunākais, kas ar Jums varētu būt noticis :)
25.08.2021 20:47 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Kyra @ 25.08.2021 19:38

Tu vispār saproti, ko raksti?

Jā, protams. Ja tu nesaprati, tad vari pārjautāt tieši ko un centīšos izskaidrot.
25.08.2021 20:47 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Kyra @ 25.08.2021 19:42

Nu jā, skaidrs, bet Tu paspīdi vēl ar savu laipnību. Ceru, ka katram atveras acis, klausoties tādos, kā Tu, jebšu man bija taisnība, nemaz nav neviens, kas klausās, tāpēc vienīgā vieta ir forums.

Es tikai piedūros nejēdzīgai replikai. Kā jau teicu, cilvēki, ar kuriem spēju atrast kopīgu valodu eksistē. Gribi vai nē, bet "tauta" nav tikai cilvēki, kas domā kā tu.
25.08.2021 20:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Kyra - 💊 re ku tev tabletīte pret stresu.
25.08.2021 20:54 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.08.2021
Sisenis @ 25.08.2021 20:54
Kyra - ? re ku tev tabletīte pret stresu.

:D :D :D
25.08.2021 20:58 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Piekūns @ 25.08.2021 19:06

Nu ja tu nespēj pats pastāvēt par to, ko tu vēlies, tad neesi to pelnījis. Tik vienkārši.

Skaista filozofiska frāze, laikam no aforismu grāmatas. Tad tavs piedāvājums ir stāvēt vienai pie MK ar plakātu rokās?
25.08.2021 21:02 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
melnsramis @ 25.08.2021 20:47

Lasot Jūsu komentārus, liekas, ka vakcīna nebūtu tas ļaunākais, kas ar Jums varētu būt noticis :)

O, nākamā :D
25.08.2021 21:08 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Sisenis @ 25.08.2021 20:54
Kyra - ? re ku tev tabletīte pret stresu.

Vel tupāk nevarēji izcelties? :D
25.08.2021 21:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!