BALTIJAS CEĻŠ 2021

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Zinājāt, ka šogad bēdīgi slavenais Rūdolfs Brēmanis rīko Baltijas ceļu 2021? Pievienosieties? Nepievienosieties? Domas? https://balticway2021.com/lat/
Kā rāda mājaslapa, tad uz doto brīdi kopā pieteikušies 2260 dalībnieki.
20.08.2021 16:16 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Piekūns @ 24.08.2021 23:05

Kāpēc lai es būtu vienots ar ļaužu grupu, kas:
1. Mani neuzskata par normālu.
2. Kurus es pats neuzskatu par normāliem.
?
Un nē, šis ir plašāk kā tikai vakcīnu jautājums.

Tad brauc prom un dzīvo starp tiem, kas tevi uzskatīs par normālu, līdz ar ko Tu arī uzskatīsi viņus par normāliem. Vai arī Tu esi tik vientuļš, ka pilnībā apmierina dzīve starp šiem ļaudīm un nekur nav jābrauc? Ja tā, tad man arī nav tev nekā, ko vairāk atbildēt.
24.08.2021 23:44 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Es pat nezinu, ko domāt. Kaut kā tomēr bija pat žēl to cilvēku, kas tur stāvēja, mediji filmēja tuvplānā katru seju, nebija nodzērušies/agresīvi, likās tādi piezemēti, bet reportieri viņus turpat nolika + no pazīstamajiem droši vien sekoja negatīvas piezīmes, jo daudzi bija redzami medijos. Ja tas būtu bijis ''Kovida nau'' bļaušanas pasākums, tad, protams, tādu žēluma emociju nebūtu.
24.08.2021 23:51 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
LieneKat @ 24.08.2021 23:51
Es pat nezinu, ko domāt. Kaut kā tomēr bija pat žēl to cilvēku, kas tur stāvēja, mediji filmēja tuvplānā katru seju, nebija nodzērušies/agresīvi, likās tādi piezemēti, bet reportieri viņus turpat nolika + no pazīstamajiem droši vien sekoja negatīvas piezīmes, jo daudzi bija redzami medijos. Ja tas būtu bijis ''Kovida nau'' bļaušanas pasākums, tad, protams, tādu žēluma emociju nebūtu.

Bez Tavām žēlībām visi ļoti labi var iztikt :)
24.08.2021 23:59 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Kyra @ 24.08.2021 23:44

Tad brauc prom un dzīvo starp tiem, kas tevi uzskatīs par normālu, līdz ar ko Tu arī uzskatīsi viņus par normāliem. Vai arī Tu esi tik vientuļš, ka pilnībā apmierina dzīve starp šiem ļaudīm un nekur nav jābrauc? Ja tā, tad man arī nav tev nekā, ko vairāk atbildēt.

Haha. 😄 Kāpēc Tu esi šeit, kur lielākā daļa izsakās pret Baltijas ceļu 2? Lai izgāztu savu žulti? Vienīgais, kuram ir jāpērk biļete - tas esi Tu! Vēlams uz neapdzīvotu salu, jo tur visi piekritīs tavam “pareizajam” viedoklim. 😄 Goda vārds apnika šie antivax cilvēki. Uz mani pat ir bļāvuši virsū par to, ka uztaisīju vakcīnu!
25.08.2021 01:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
C00L Dzipsy @ 24.08.2021 22:10

Tu maz saproti ko nozīmēja Baltijas ceļš 1989.gadā? Un kāpēc šis nosaukums bija jāizvazā vakcīnas pretiniekiem?

👌👌 Ir lietas, kuras tomēr nevar un nevajag salīdzināt.
25.08.2021 07:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lula @ 25.08.2021 07:46

?? Ir lietas, kuras tomēr nevar un nevajag salīdzināt.

paturpinu - skaidrs, ka daži cilvēki tagad ir sajutušies ļoti patriotiski, bet tiešām vajadzētu cienīt pagātnes notikumus un nepielīdzināt tiem šodienas situāciju.
25.08.2021 07:52 |
 
Reitings 873
Reģ: 27.07.2020
Kyra @ 24.08.2021 23:44

Tad brauc prom un dzīvo starp tiem, kas tevi uzskatīs par normālu, līdz ar ko Tu arī uzskatīsi viņus par normāliem. Vai arī Tu esi tik vientuļš, ka pilnībā apmierina dzīve starp šiem ļaudīm un nekur nav jābrauc? Ja tā, tad man arī nav tev nekā, ko vairāk atbildēt.

Kāpēc man kaut kur jābrauc, ja esmu labi iekārtojies tepat un nebūt vēl neesmu izsmēlis savu potenciālu? Arī cilvēku ar līdzīgu domu gājienu vai cilvēki, kas nāk par labu manai pašizaugsmei, te netrūkst, bet viņi, protams, neiet uz Gobzema protestiem.
25.08.2021 08:40 |
 
Reitings 873
Reģ: 27.07.2020
Kyra @ 24.08.2021 23:40

Tu esi tiešām tik stulbs, lai man Tev būtu tagad jāraksta vesela atbilde par šī pasākuma mērķiem? Šitie vakseri savas augstprātības un milzīgās ticības dēļ palikuši tik akli, ka ne par ko negrib saredzēt, kas notiek patiesībā un cik ļoti daudzi vārda visvienkāršākajā nozīmē NEVĒLAS un ir PRET. Runa neiet tikai par vakcīnām. Sauc to kā gribi, lai arī visizdevīgāk visu novelt uz vakcināciju, bet tam visam, ko "parastie un dumjie" dara, apakšā stāv tikai viens vārds un mērķis - Brīvība. Tas, ka Tu krīti un celies par savām vakcīnām

Var palasīt diskusijas par vakcīnām un tad pateikt ir Gypsy pro-vax vai nē.
Par brīvību runājot, tā ir ilūzija. Pat meža zvēram jārēķinās ar savām rīcības sekām.
25.08.2021 08:47 |
 
Reitings 60
Reģ: 09.08.2021
vau vau vau, Kyra nomierinies. Izej laukā pastaigā. Tāds naids nāk laukā no taviem komentāriem. Tas ir neveselīgi.
Kyra @ 24.08.2021 22:08

Ir jābūt pilnīgi nestabilam, lai to nosauktu par veselo saprātu. Nekad neesmu bijusi punktā, kur normāli domājošus cilvēkus nozākātu tā, kā tagad par visiem protestiem, nevēlēšanos vakcinēties, stāvēšanu pret meliem un visu pārējo. Vienīgie, kas šobrīd ir lielākais ļaunums, ir tādi cilvēki, kuri atbalsta valstī notiekošo un kā jau tas ierasts, pārsvarā vakcinēti jeb smeļoties no tevis - bez veselā saprāta.

Es izlasīju baltijas ceļa mājas lapu un es varu piekrist visam par, ko tas iestājas, vienlīdzība veselīgs uzturs, brīvprātīga vakcinācija, riska grupu aizsardzība, veselīga sabiedrība utt.
Paskaidro man tagad lūdzu, kā tu piedāvā aizsargāt riska grupas? Vai arī kā tu piedāvā nodrošināt sabiedrības veselību pandēmijas kontekstā?
ps. ja tavs paskaidrojums sākas ar to, ka pandēmijas nav, tad vari savus paskaidrojumums aiztaupīt telegram čatiem
25.08.2021 09:54 |
 
Reitings 873
Reģ: 27.07.2020
Man ļoti interesē, kāpēc vakcīnu pretinieki tā piesauc veselīgs uzturu un dzīvesveidu. Tip visi vakcinētie ir noresnējuši dīvāna kartupeļi, kas pārtiek no čipšiem? Vai arī izskata, ka vakcinējoties var droši piekopt iepriekšējā teikumā minēto dzīvesveidu?
25.08.2021 09:57 |
 
Reitings 3862
Reģ: 19.09.2016
Es tik atklāšu tādu noslēpumu, ka veselīga dzīvesveida piekritēji nekādi nav pasargāti no infekciju slimībām. Kolēģis no covida nomira, nebija vēl 50 gadi, bet bija tāds baigi sportisks vecis, nedzēra, nepīpēja. Līdz tam arī maz slimoja.
25.08.2021 10:43 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nav_vispar @ 25.08.2021 10:43
Es tik atklāšu tādu noslēpumu, ka veselīga dzīvesveida piekritēji nekādi nav pasargāti no infekciju slimībām. Kolēģis no covida nomira, nebija vēl 50 gadi, bet bija tāds baigi sportisks vecis, nedzēra, nepīpēja. Līdz tam arī maz slimoja.

Tas, ka cilvēks dzīvo veselīgu dzīvesveidu, nenozīmē, ka viņš ir vesels. Nekad nevar zināt kādi zemūdens akmeņi ir mūsu organismā pat, ja sportojam, ēdam veselīgi, nesmēķējam un nelietojam kaitīgas vielas. To var redzēt arī jaunos sportistos, kuri uz laukuma aiziet ar sirdi un citām asinsvadu slimībām.
25.08.2021 10:51 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Alishaaa @ 25.08.2021 01:20

Haha. ? Kāpēc Tu esi šeit, kur lielākā daļa izsakās pret Baltijas ceļu 2? Lai izgāztu savu žulti? Vienīgais, kuram ir jāpērk biļete - tas esi Tu! Vēlams uz neapdzīvotu salu, jo tur visi piekritīs tavam “pareizajam” viedoklim. ? Goda vārds apnika šie antivax cilvēki. Uz mani pat ir bļāvuši virsū par to, ka uztaisīju vakcīnu!

Es kaut vienā brīdī kādam uzbruku, kāpēc vakcinējas un ka ir vakcinējies? Tieši tāpat kā Jūs pārējie, arī es aizstāvu sevi un savu viedokli un neļaušu gudrajiem vakcinētajiem noriet visus, kas neiet pa viņu taku. Tavs komentārs ir pilnīgi bezjēdzīgs, jo šobrīd, lai arī cik skumji tas nebūtu, Jūs esiet vienīgie un tie, kas sēj vislielāko naidu un tici, ne par velti es to saku :)
25.08.2021 11:13 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Lula @ 25.08.2021 07:52

paturpinu - skaidrs, ka daži cilvēki tagad ir sajutušies ļoti patriotiski, bet tiešām vajadzētu cienīt pagātnes notikumus un nepielīdzināt tiem šodienas situāciju.

Bet zini, ko nesaprotu es? Kāpēc tagad pēkšņi visi vakseri netkarīgi no tā, jauns vai vecs, gudrs vai stulbs tik momentāli sajutušies ļoti rūpju pilni un tagad uz katru stūri tikai lasi bļaujošos komentārus - KĀ VAR TĀ APGAIŅĀT UN NECIENĪT?????. :D Jūs taču paši ne centa labāki neesat, nu vispār pat ne miligrama labāki :D Esmu gandrīz pārliecināta, ka puse no tiem bļaujošajiem iepriekšējā vakarā iegāja google, lai vispār palasītu, kas bija Baltijas ceļš un tad var mesties virsū tiem, kas tur brauc. Lai nu kā mēs te tagad diskutētu un Jūs man rietu virsū un es Jums, mēs te visi esam vienādi un ar galvenu kopīgo īpašību - katrs domā, ka viens par otru gudrāks :) Visi vienādi, visi :)
25.08.2021 11:18 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
a lifes work @ 25.08.2021 09:54
vau vau vau, Kyra nomierinies. Izej laukā pastaigā. Tāds naids nāk laukā no taviem komentāriem. Tas ir neveselīgi.
Es izlasīju baltijas ceļa mājas lapu un es varu piekrist visam par, ko tas iestājas, vienlīdzība veselīgs uzturs, brīvprātīga vakcinācija, riska grupu aizsardzība, veselīga sabiedrība utt.
Paskaidro man tagad lūdzu, kā tu piedāvā aizsargāt riska grupas? Vai arī kā tu piedāvā nodrošināt sabiedrības veselību pandēmijas kontekstā?
ps. ja tavs paskaidrojums sākas ar to, ka pandēmijas nav, tad vari savus paskaidrojumums aiztaupīt telegram čatiem

Haha, Tu jau pati atildēji uz savu jautjumu - ar Tevi diskutēt par briesmīgo, nāvējošo pandēmiju nav jēgas. Tu tikai skaties, ka caur telefonu Tev neuzšķaudu, kas zin, labāk uzvelc to maisu galvā
25.08.2021 11:21 |
 
Reitings 60
Reģ: 28.04.2021
Piekūns @ 25.08.2021 08:40

Kāpēc man kaut kur jābrauc, ja esmu labi iekārtojies tepat un nebūt vēl neesmu izsmēlis savu potenciālu? Arī cilvēku ar līdzīgu domu gājienu vai cilvēki, kas nāk par labu manai pašizaugsmei, te netrūkst, bet viņi, protams, neiet uz Gobzema protestiem.

Nu tas Tavs pēdējais teikums ir ierāmēšanas vērts :D
25.08.2021 11:23 |
 
Reitings 60
Reģ: 09.08.2021
Kyra @ 25.08.2021 11:21

Haha, Tu jau pati atildēji uz savu jautjumu - ar Tevi diskutēt par briesmīgo, nāvējošo pandēmiju nav jēgas. Tu tikai skaties, ka caur telefonu Tev neuzšķaudu, kas zin, labāk uzvelc to maisu galvā

Patiesībā esmu ļoti ieinteresēta dzirdēt alternatīvu risinājumu esošajai situācijai (alternatīva nav noliegšana).
Līdz šim neesmu atradusi nevienu konkrētu risinājumu ne no vienas GobzemsŠlesers&co partijas un to atbalstītājiem. Ir tikai bļaušana brīvība un apsaukāšnās.
Esmu gandrīz pārliecināta, ka puse no tiem bļaujošajiem iepriekšējā vakarā iegāja google, lai vispār palasītu, kas bija Baltijas ceļš un tad var mesties virsū tiem, kas tur brauc.

ja tu arī šādi izdari secinājumus par covid, tad jau nav brīnums kādēļ tev tie uzskati ir tādi kādi tie ir. Kur ir pamats tavai pārliecībai? Tu pati personīgi veici kaut kādu aptauju?
25.08.2021 11:38 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Līdz šim neesmu atradusi nevienu konkrētu risinājumu ne no vienas GobzemsŠlesers&co partijas un to atbalstītājiem. Ir tikai bļaušana brīvība un apsaukāšnās.

Kādu risinājumu viņi var dot ?
Bļaut un kritizēt var katrs muļķis. Kur vajadzīgs plāns un risinājums, tā visi apklust un pazūd.
Šobrīd tā ir modes lieta, galvenais, ir būt pret kaut ko.
25.08.2021 12:05 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Paskaidro man tagad lūdzu, kā tu piedāvā aizsargāt riska grupas? Vai arī kā tu piedāvā nodrošināt sabiedrības veselību pandēmijas kontekstā?
Patiesībā esmu ļoti ieinteresēta dzirdēt alternatīvu risinājumu esošajai situācijai (alternatīva nav noliegšana).

Cik šobrīd dzirdēts, tad vakcinējies cilvēks ir pasargāts no smagas saslimšanas, bet nav pasargāts no inficēšanās un vieglas slimošanas. It īpaši tāpēc, ka rodas jauni kovid paveidi. Tādējādi vakcinēts cilvēks arī var inficēt citus cilvēkus, t.sk. riska grupas. Tagad lūdzu paskaidro, kādā veidā ne-riska grupu (piem., studenti) vakcinēšana pasargās riska grupas? Vai tas, ko Saeimā plāno pieņemt, vispār ir uzskatāms par risinājumu?
Un, ja jau ir tik liela vēlme pasargāt cilvēkus pret viņu gribu (turklāt ar vakcīnu, kura pati par sevi nav 100% droša), iesaku a lifes work uzsākt aģitāciju arī par alkohola un cigarešu aizliegšanu. Varēsi veidot savu utopisko veselības valsti, kur neviens neslimo, visi dzīvo līdz vismaz 100 gadiem un ir bezgala laimīgi.
25.08.2021 17:15 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Var ļoti gudri saukt cilvēkus par Gobzema, Šlesera, Brēmaņa u.tml. atbalstītājiem tikai tāpēc, ka viņi piedalās šo personu rīkotajos piketos (delfu līmenis), bet kādas tad ir alternatīvas cilvēkiem, kas iestājas par brīvprātīgu vakcināciju? Pie pašreizējās apsaukāšanas politikas, ko piekopj gan valsts amatpersonas, gan vadošie mediji, godprātīgi, sabiedrībā cienīti cilvēki nevēlēsies kļūt par šo protestu "seju" un riskēt ar karjeras sabojāšanu. Atliek vien tie, kas no šī visa grib gūt labumu sev, proti, sagaida, ka ieguvums būs lielāks par zaudējumu. Tad nu cilvēkiem ir izvēle, vai nu iet uz Gobzema utt. rīkotajiem pasākumiem, vai nu sēdēt mājās un sūkāt īkšķi.
Augusta sākumā apollo bija rīkojis aptauju, kurā 80% respondentu norādīja, ka neatbalsta obligātu vakcināciju.
25.08.2021 18:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits