Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izskatos daudz par jaunu

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Hey!
Esmu te jauniņā un nolēmu reģistrēties, jo redzu, ka citās diskusijās rosība un gan jau kāda meitene mani sapratīs, spēs ''mierināt'' vai varbūt ieteikt kaut ko.
Visas parasti sapņo izskatīties jaunākas, taču pašlaik ar mani ir otrādi - es sapņoju izskatīties vecāka. Man ir 21 gads, bet parasti cilvēki man dod 14-16, varbūt vēl 17, bet to reti. Atceros kā reiz satraumēju pirkstu, gāju pie ķirurga un jautāju vai nevarot man izrakstīt attaisnojumu universitātei(jo ar labo roku rakstīt nevarēju, iekavēju kontroldarbus), ārsts noskatījās uz mani, teica, ka bija domājis, ka man 15.... tāpat kafejnīcās, bāros, klubos uc. man vienmēr prasa dokumentu pirms dot ko grādīgu un salīdzina manu seju ar bildi. Apnicis visiem teikt, ka man ir 21!
Un nē, es neģērbjos bērnišķīgi, bet neģērbos arī izteikti sievišķīgi, tas gan. Man nepatīk augstpapēžu kurpes un tās ir tikai svētkiem. Kleitas vasarā nēsāju biežāk, bet citos gadalaikos tikpat kā nē. Ģērbšanās stils man ir vairāk klasisks - patīk klasiskas auduma bikses, blūzes, žaketes. Protams, arī džinsus nēsāju, vasarā šortus, t - kreklus. Nedominē nekādi bērnišķīgie raksti, rozā krāsas un cakas. Kā es saku - ģērbjos parasti :D
Kosmētiku lietoju maz. Ikdienā tikai konsīleri, skropstu tušu un lūpu krāsu. Reizēm nude acu ēnas. Esmu diez gan neizteiksmīga tādā ziņā, bet man negribas noslogot savu ādu ar kosmētiku un man tiešām sejas āda ir labā stāvoklī, ka nekāda dekoratīvā kosmētika full face neprasās.
Esmu domājusi kāpēc izskatos tā kā izskatos. Kāpēc es izskatos tik mazgadīga, kamēr meitenes 13 gados izskatās uz visiem 18? varbūt man ir ''baby face'', jo tiešām pašai šķiet, ka sejas vaibsti man ir bērnišķīgi. Varbūt tāpēc, ka tik maz krāsojos? Varbūt tāpēc, ka citām mākslīgās lietas dod vecumu? (piemēram, pieaudzētas skropstas vizuāli padara pieaugušāku utml?) Varbūt pie vainas mani mati?(man ir gaiši brūni, biezi un tādi, kas galos paši lokojas)
Saprotu, ka daudzas teiks, ka ir labi izskatīties jaunākai un skaudīs, bet man pašai nepatīk, ka izskatos tik maza!(arī skatoties spogulī, es, nezinot savus gadus, nepateiktu, ka 21) Īpaši, kad uztaisu matus astē, tad izskatos uz visiem 12-13....
28.07.2021 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 2459
Reģ: 29.01.2009
Naktsputns @ 31.07.2021 10:36

Ah, balss man arī ir diez gan bērnišķīga. :D
Laikam, ka viss kopā(balss, īsais augums, sejas vaibsti, mati utml) liek domāt cilvēkiem, ka esmu mazgadīga.

164 cm skaitās īss augums?? Es esmu 165 un gandrīz vienmēr esmu jutusies salīdzinoši gara. Labprāt būtu dažus cm īsāka. 150 cm ir īss augums, bet ne jau 164. 😁
31.07.2021 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 2459
Reģ: 29.01.2009
Es atceros, kad man bija 20 gadi, apsargs mani negribēja laist naktsklubā un, lai gan es parādīju dokumentus, viņš ilgi pētīja un bija pārliecināts, ka vairāk par 16 man nevar būt. Protams, ielaida iekšā, bet redzēju, ka nenoticēja. Tad gan es biju dusmīga, ka mani par meli uzskata.
Tagad man ir 34 un dokumentus ik pa laikam jautā joprojām, tā kā varu nomierināt tās, kuras uzskata, ka ir vienīgās īpašās, kam prasa dokumentus pēc 25 vai 30. 😁 Prasa pat 40gadīgām un tas ne vienmēr jāuztver kā kompliments, vienkārši tagad 20gadīga meitene bieži vien izskatās kā 40 gadīga un otrādi, tāpēc diezgan grūti noteikt cik kuram gadu.
31.07.2021 11:25 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
TimeToDream2 @ 30.07.2021 00:08
Man šķiet, ka tagad praktiski visi jaunieši izskatās jaunāki par saviem gadiem. Pati izskatos kādus 2-3 gadus jaunāka par savu vecumu, papildus tam man ir ļoti bērnišķīga balss, kuras dēļ daudziem, runājot pa telefonu ar mani, šķiet, ka man vēl nav 18 gadu.

Ah, balss man arī ir diez gan bērnišķīga. :D
Laikam, ka viss kopā(balss, īsais augums, sejas vaibsti, mati utml) liek domāt cilvēkiem, ka esmu mazgadīga.
31.07.2021 10:36 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
No pieredzes varu teikt, ka sievietes, kas domā, ka savos 30 izskatās uz 18, ir vienīgās, kas tā domā :D Manai 40 gadus vecajai kolēģei vēl šad un tad veikalā pajautā dokumentus, lai gan viņa noteikti neizskatās nepilngadīga.
+/- pāris gadi ir normāli, nav jau mērauklas, pēc kā vērtējam, vai cilvēks izskatās 18, 25 vai 33. Ir daudz noteicošo faktoru, kas liek izskatīties jaunākai/vecākai/sava vecuma, piemēram, augums, sejas stāvoklis, apģērbs (ne tikai stils, bet kvalitāte), balss, veids, kā sevi iznes u.tml. Ļoti bieži to par komplimentu uztvert tomēr nevajag.
31.07.2021 10:07 |
 
Reitings 39
Reģ: 02.05.2020
Ieteiktu tev vienkārši atslābināties un neiespringt uz to. Nevis TAISNOTIES, ka jā man jau pāri par 20, bet vienkārši parādi dokumentus un viss neiesaisties diskusijā. Bet tā vari pajautāt -"es izskatos jaunāka, un kas tev liekas tur dīvains?.
Izturies pieaugusi un atslābsti par to cik veca, jauna izskaties.
Tev tiešām ir paveicies, ka izskaties jaunāka , nedomāju ka gribētu savos 20 izskatīties pēc 30 gadīgas?
Bet ja tik ļoti tiešām tas traucē tad kosmētika un friziera pakalpojumi noderēs
31.07.2021 00:32 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Bet priecājies, ka tā ir tava īpatnība. Piemeklē sev atbilstošu frizūru un kosmētiku, kas tavu izskatu padarīs vecāku.
30.07.2021 00:09 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Man šķiet, ka tagad praktiski visi jaunieši izskatās jaunāki par saviem gadiem. Pati izskatos kādus 2-3 gadus jaunāka par savu vecumu, papildus tam man ir ļoti bērnišķīga balss, kuras dēļ daudziem, runājot pa telefonu ar mani, šķiet, ka man vēl nav 18 gadu.
30.07.2021 00:08 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Es tieši esmu novērojusi, ka tagad jaunajai paaudzei ir ārprātīgi bail novecot, viņiem ir kauns par grumbiņām un viņi vispār uzskata, ka 25 gadi ir kaut kāda robeža pēc kurus tu jau skaities veca un nepievilcīga.
Es tev tikai ieteiktu rūpēties par sejas ādu, būt veselīgai un tad 25 gados jaunieši varēs brīnīties, ka vēl neizskaties kā izžuvusi rozīne 😁
29.07.2021 22:06 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Ja es ne uzkrāsojos izskatos dikti jauna. Man draugam ir 32 gadi un kad pirmo reizi vins mani iepazistinaja ar kolēģi( neparedzēta satikšanās ) biju neuzkrasojusies, un pēc tam kolegis manam draugam esot prasījis vai vispār esmu pilngadīga, jo sim licies ka esmu 16gadiga(man 25)
29.07.2021 21:36 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es arī izskatos jaunāka par saviem gadiem, bet neiespringstu.
Bijuši visādi smieklīgi gadījumi, piemēram, kad gribēju iegādāties drogas karti, man pārdevēja negribēja pārdot un teica, ka tikai no 18 varot pirkt. Man tolaik bija 20+.
Arī pērkot alkoholu man vienmēr prasa uzrādīt dokumentus, bet vienmēr ir arī līdzi, tāpēc nav problēmu. :)
Izbaudi!
29.07.2021 21:04 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Sāc lietot alkoholu lielos apmēros un nepārtraukti smēķēt! Noteikti palīdzēs atrisināt tavu problēmu!
29.07.2021 20:23 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Visi parasti sākumā sapņo būt pieaugušāki, izskatīties vecāki utml., bet pēc tam, kad tev būs 30, 35 un izskatīsies uz 22, tad gan novērtēsi, ka jauneklīgo izskatu saglabāji.
Mūsdienās, manuprāt, vispār nepateiksi cik kurai gadu, jo daudzas savos 13 izskatās tā it kā viņām visi 25. Domā tas ir labi? Ir vēl sliktāk. Tu izskaties jauna un nekas nav nosodošs.
Man krustmāte, 2 bērnu māmiņa, viņai jau 40, bet visi viņai dod ne vairāķ kā 26 gadus. Tas ir kompliments sievietei, ko iespējams tagad neapzinies, jo tev kaitina mazā bērna attieksme pret tevi.:)
29.07.2021 16:25 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Smaidule @ 29.07.2021 16:06
Man savos 25 gados daudzi nedod vairāk par 20, par ko es tikai varu priecāties. Tā nav traģēdija, ka izskaties jaunāka par saviem gadiem. Jā, man arī kaitina, ka joprojām mani sauc par meiteni, bet tici man, tas ir labāk, nekā ja tevi sāk saukt par tanti. ?
Paies pāris gadi un pati priecāsies, ka izskaties jaunāka. Nav jau māksla uzkrāsoties un izskatīties par 10 gadiem vecākai, māksla ir saglabāt savu jauneklīgo izskatu.
Turklāt ir patīkamāk, ja tu izskaties jaunākā par saviem gadiem, nevis kā citi domā, ka esi daudz vecāka. Reiz pirms pāris gadiem darba intervijas laikā man pajautāja vecumu, teicu, ka 22 gadi, kas izbrīnīja topošo darba devēju. Viņam likās, ka esmu vecāka, vismaz 25 gadi. Kas man lika izskatīties vecākai? Tā brīža frizūra, brilles un apģērbs. Godīgi sakot, bija ļoti nepatīkami, ka kādam izskatījos vecāka nekā patiesībā esmu. Pēc tās reizes nemēģinu vairs mākslīgi likt sev izskatīties vecākai, jo tas, ka kāds tev pasaka, ka izskaties vecāka par saviem gadiem, absolūti nelaimo.
Par šo problēmu Tev ieteiktu mazāk domāt, jo tā tiešām nav problēma. Problēma būtu, ka savos 21 gados izskatītos uz 31.
Paskaties piemēram uz dažām pašmāju influencerēm. Nav pat vēl 25, bet daža laba izskatās kā jau četrdesmit gadīga. Diez vai pati tādu efektu vēlies panākt.

Piekrītu tev. :)
Bet reizēm šī ''izskatos daudz jaunāka'' problēma sāk apnikt, jo vienmēr, jebkurā kompānijā visi domā, ka neesmu vēl pilngadīga. Reiz pat padomāja, ka esmu draudzenei mazā māsa, lai gan mēs esam viena vecuma! Tāpat kā jau minēju kafejnīcās, pie ārsta uc. - visi iepleš acis un brīnās kā man varbūt 21, nevis 16. Un tad visiem skaidro, rādi dokumentu un pati sāku justies neērti, it kā tiešām būtu viltotus dokumentus padevusi.
Par to, ka vizuāli var izskatīties vecāka, piekrītu. Savā 12.klases izlaidumā izskatījos pēc cita cilvēka un pat atbilstoši vecumam vai pat vecāka, jo bija full face makeup, pielīmētās skropstas, zolīda frizūra utml.
Nākotnē, jā, tas varētu būt liels pluss, ja izdodas saglabāt jauneklīgumu, bet pagaidām jāsadžīvo, lai gan reizēm ļoti besī
29.07.2021 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Man savos 25 gados daudzi nedod vairāk par 20, par ko es tikai varu priecāties. Tā nav traģēdija, ka izskaties jaunāka par saviem gadiem. Jā, man arī kaitina, ka joprojām mani sauc par meiteni, bet tici man, tas ir labāk, nekā ja tevi sāk saukt par tanti. 😄
Paies pāris gadi un pati priecāsies, ka izskaties jaunāka. Nav jau māksla uzkrāsoties un izskatīties par 10 gadiem vecākai, māksla ir saglabāt savu jauneklīgo izskatu.
Turklāt ir patīkamāk, ja tu izskaties jaunākā par saviem gadiem, nevis kā citi domā, ka esi daudz vecāka. Reiz pirms pāris gadiem darba intervijas laikā man pajautāja vecumu, teicu, ka 22 gadi, kas izbrīnīja topošo darba devēju. Viņam likās, ka esmu vecāka, vismaz 25 gadi. Kas man lika izskatīties vecākai? Tā brīža frizūra, brilles un apģērbs. Godīgi sakot, bija ļoti nepatīkami, ka kādam izskatījos vecāka nekā patiesībā esmu. Pēc tās reizes nemēģinu vairs mākslīgi likt sev izskatīties vecākai, jo tas, ka kāds tev pasaka, ka izskaties vecāka par saviem gadiem, absolūti nelaimo.
Par šo problēmu Tev ieteiktu mazāk domāt, jo tā tiešām nav problēma. Problēma būtu, ka savos 21 gados izskatītos uz 31.
Paskaties piemēram uz dažām pašmāju influencerēm. Nav pat vēl 25, bet daža laba izskatās kā jau četrdesmit gadīga. Diez vai pati tādu efektu vēlies panākt.
29.07.2021 16:06 |
 
Reitings 381
Reģ: 04.08.2014
Kā gan mēs varam spriest kāpēc izskaties neatbilstoši saviem gadiem. Ieliec savu bildi un tad arī atbildēs kāpēc
29.07.2021 15:23 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Vienīgais , ko no sirds varu ieteikt - priecājies!
Kad man bija 25 gadi un es gāju uz Kaļķu vārtu klubu, kurā laiž tikai no 25, bija pat vīrieši, kas man pajautāja, kā mani nepilngadīgu vispār ielaida klubā. Tas ir forši, ka Tu izskaties jauna. Man šobrīd ir 31 un joprojām daudzi domā, ka man ir krietni, krietni mazāk. Pagājušajā gadā Spānijā man meitenes ar kurām iepazinos, deva 23 gadus. Tas ir forši, izbaudi!
29.07.2021 15:23 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ā, vēl atcerējos vienu pavisam nesenu gadījumu. Līgo svētkos ieskrēju veikalā, lai nopirktu ķiršu alu, bet nevarēju atrast. Turpat blakus stāvošais apsargs vaicā vai kaut ko meklēju. Atbildu, ka, jā, ķiršu alu. Šis norāda kur meklēt, saku paldies, paņemu alu un dodos uz kases pusi. Apsargs nobļaujās pakaļ: "Bet pie kasītes būs dokumenti jāuzrāda!" Tā sanāca smiekli. Nu, ko lai saka, paldies par komplimentu. :D
29.07.2021 15:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Sisenis @ 29.07.2021 14:49

Nu un kas tad būs pēc tiem 10 gadiem?
traģēdija
29.07.2021 14:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
woman_wonderland @ 29.07.2021 14:40
Parunājam par šo pēc gadiem 10? :D 20gados noteikti nav par ko satraukties. Ieteiktu censties saglabāt jauneklīgumu cik vien vari. Pēc tam būsi sev pateicīga un priecāsies, ka izskatīsies jaunāka.

Nu un kas tad būs pēc tiem 10 gadiem?
29.07.2021 14:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Sisenis @ 28.07.2021 22:42
Varētu padomāt ka tā ir baigā traģēdija.
Parunājam par šo pēc gadiem 10? :D 20gados noteikti nav par ko satraukties. Ieteiktu censties saglabāt jauneklīgumu cik vien vari. Pēc tam būsi sev pateicīga un priecāsies, ka izskatīsies jaunāka.
29.07.2021 14:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits