Vakcinācija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai jūs iesiet vakcinēties? Varbūt esiet bijuši?
Man oktobrī jāiet uz operāciju un pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu . Nepārprotiet, neesmu antiwakser taču līdz galam šai kovid vakcīnai neuzticos. Es teicu ka esmu izslimojusi kovid aprīlī, uz to man atbildēja ka derīgs ir tikai pusgadu un īsti nepasargā. Antivielas man bija ļoti maz. 1 vienība tikai
Redzu tomēr daudz visādas lietas internetā un nezinu vairs kam ticēt. Visādas sazvērestības teorijas, ka tā ir mikročipošana un inde
Man ir divējādas domas. Vakcinējos kopš bērnības, gan pret ērču encefalītu, utt
Bet nevieš uzticību tomēr šī 'uz ātro' izgudrotā vakcīna un dzīvot tomēr vēl gribas
28.07.2021 15:54 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Es nesaprotu, putns ir patieshaam dums vai tikai izliekas? Atkal feikais links(kautkaads svaigi cepts rumble). Visi veesturiskie vakciinu feili, kad razhojot vakciinas, nofeilojaas, ir atrodami oficiaalaas saitees. Ir bijushas kljuudas gan ar trakumseergas, gan ar tuberkulozes, gan ar poliomieliita u.c. vakciinaam. Ir bijushas kljuudas gan laboratorijaas, gan razhotnees, neviens to nesleepj. Uh nemaz neiesliigstot skaitljos, no mums sen zinaamajaam vakciinaam feilu rezultaatos ir mirushi daudz vairaak cilveeki nekaa no taa “briesmiigaas” kovid vakciinas. Muusdienaas vispaar viss ir palikts zem lupas, risku meegjina pietuvinaat zero, kontroles mehaanismus un prasiibas nevar saliidzinaat ar tiem, kaadi tie bija pagaajushaa gadsimta saakumaa vai viduu, piemeeram. Tev driizaak kjiegjelis uzkritiis uz galvas nekaa tu nomirsi no kovid vakciinas.
Bet putns tik sagraabsta feikos linkus un kladzina. Tev izgliitiiba ir deju kursi un 4 klases, ja neko vairaak par feiku info atrast nespeej? Dazhas lapas atpakalj sviniigi pasniedzi zemnieku protestus kaa protestus pret vakciinaam. Dumam putnam duma dziesma.
05.08.2021 10:46 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Latvija nav pārapdzīvota. Patiesībā, tā ir tik tāda pussabrukusi valstele, kas neatīstās un nesaglabā pat to kas jau ir (tilti)

Izdari kaut ko lai tā nebūtu "pussabrukusi valstele"
Tā kā cilvēki (vairākums) savā dzīvē saņem > 10 dažādas vakcīnas, tad tai izmiršanai vai vismaz paliekošām sekām būtu jābūt ?
05.08.2021 11:22 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Izdari kaut ko lai tā nebūtu "pussabrukusi valstele"

😀
Nē, cilvēki māk tikai čīkstēt un teikt, ka viss ir slikti,
kādēļ?
es teikšu tā, kad pats esi apkrauts ar sūdiem apkārt, nebrīnies, ka smird.
05.08.2021 11:30 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Susurrrrrs @ 05.08.2021 10:46
Es nesaprotu, putns ir patieshaam dums vai tikai izliekas? Atkal feikais links(kautkaads svaigi cepts rumble). Visi veesturiskie vakciinu feili, kad razhojot vakciinas, nofeilojaas, ir atrodami oficiaalaas saitees. Ir bijushas kljuudas gan ar trakumseergas, gan ar tuberkulozes, gan ar poliomieliita u.c. vakciinaam. Ir bijushas kljuudas gan laboratorijaas, gan razhotnees, neviens to nesleepj. Uh nemaz neiesliigstot skaitljos, no mums sen zinaamajaam vakciinaam feilu rezultaatos ir mirushi daudz vairaak cilveeki nekaa no taa “briesmiigaas” kovid vakciinas. Muusdienaas vispaar viss ir palikts zem lupas, risku meegjina pietuvinaat zero, kontroles mehaanismus un prasiibas nevar saliidzinaat ar tiem, kaadi tie bija pagaajushaa gadsimta saakumaa vai viduu, piemeeram. Tev driizaak kjiegjelis uzkritiis uz galvas nekaa tu nomirsi no kovid vakciinas.
Bet putns tik sagraabsta feikos linkus un kladzina. Tev izgliitiiba ir deju kursi un 4 klases, ja neko vairaak par feiku info atrast nespeej? Dazhas lapas atpakalj sviniigi pasniedzi zemnieku protestus kaa protestus pret vakciinaam. Dumam putnam duma dziesma.
kas tur feik? Ārsts ir atrodams internetā, ir runājis kongresā utt, bet kas Tu esi un no kuras alas izlīdis gan nav zināms.
05.08.2021 15:34 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
kas tur feik? Ārsts ir atrodams internetā, ir runājis kongresā utt, bet kas Tu esi un no kuras alas izlīdis gan nav zināms.

Runāt var visu ko, tā ir teorijas. Vajag reālus faktus no valstu reģistriem
05.08.2021 16:21 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Godfather @ 05.08.2021 16:21

Runāt var visu ko, tā ir teorijas. Vajag reālus faktus no valstu reģistriem

Tad kad es ielieku faktus no valsts reģistriem, mani nozākā par antivakseri! 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Bitc* please! Vakcinācijas piekritējiem var kaut Svētā Tēva apliecinājumu nolikt acu priekšā, viņi citu viedokli neredz un negrib redzēt. NaU vērC!
05.08.2021 16:35 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Godfather @ 05.08.2021 11:22

Izdari kaut ko lai tā nebūtu "pussabrukusi valstele"
Tā kā cilvēki (vairākums) savā dzīvē saņem > 10 dažādas vakcīnas, tad tai izmiršanai vai vismaz paliekošām sekām būtu jābūt ?

Maksāju nodokļus un gaidu rezultātus! Vienreiz jau Tev to pateicu!
05.08.2021 17:35 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Jacqueline @ 05.08.2021 11:30

?
Nē, cilvēki māk tikai čīkstēt un teikt, ka viss ir slikti,
kādēļ?
es teikšu tā, kad pats esi apkrauts ar sūdiem apkārt, nebrīnies, ka smird.
Runā par sevi, acīmredzot, jo ne Tevi ne Tavu profilu nepazīstu.
05.08.2021 17:36 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
C00L Dzipsy @ 05.08.2021 16:35

Tad kad es ielieku faktus no valsts reģistriem, mani nozākā par antivakseri! ????????????
Bitc* please! Vakcinācijas piekritējiem var kaut Svētā Tēva apliecinājumu nolikt acu priekšā, viņi citu viedokli neredz un negrib redzēt. NaU vērC!
Dažiem šeit tiek maksāts par troļošanu un valdības tēla spodrināšanu.
05.08.2021 17:37 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Bitc* please! Vakcinācijas piekritējiem var kaut Svētā Tēva apliecinājumu nolikt acu priekšā, viņi citu viedokli neredz un negrib redzēt. NaU vērC!

Līdz šim visas šausmas par vakcīnām ir bijušas no interneta miskastes izvilkti dati
Zāļu valsts aģentūras dati:
Līdz 2.augustam ir saņemti 1 930 ziņojumi par Covid-19 vakcīnu iespējamām blakusparādībām.
Līdz 2.augustam vakcinācija veikta 1 352 836 reizes, ietverot vakcināciju gan ar pirmo, gan ar otro vakcīnas devu.
Latvijā nav apstiprināts neviens letāls gadījums, kuram būtu noteikta cēloniska saistība ar vakcīnu.
Kur tad nāves ??? 😁😁😁😁😁
06.08.2021 08:20 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
Godfather @ 06.08.2021 08:20

Līdz šim visas šausmas par vakcīnām ir bijušas no interneta miskastes izvilkti dati
Zāļu valsts aģentūras dati:
Līdz 2.augustam ir saņemti 1 930 ziņojumi par Covid-19 vakcīnu iespējamām blakusparādībām.
Līdz 2.augustam vakcinācija veikta 1 352 836 reizes, ietverot vakcināciju gan ar pirmo, gan ar otro vakcīnas devu.
Latvijā nav apstiprināts neviens letāls gadījums, kuram būtu noteikta cēloniska saistība ar vakcīnu.
Kur tad nāves ??? ?????

Policists, kurš nomira vakcinacijas dienā .
Skolotāja, kura nomira mēnesi pēc vakcīnas.
Ok, pieņemsim, ka viņi nomira no savām hroniskajām kaitēm.
Kuriem bija hroniskas saslimšanas pieskaitīja miršanas statistikā pie cov id. Brīnumaini!
Loģiski, ja es būtu potējusies arī negribetu ticēt, ka kāds mirst no potes.
Kā man besī, ka visi vakcinetie bāžās virsū ar savu glābsim planētu tas ir sabiedrības labā. Beidziet d*** katrs domā tikai par sevi un saviem mīļajiem.
06.08.2021 12:31 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Policists, kurš nomira vakcinacijas dienā .
Skolotāja, kura nomira mēnesi pēc vakcīnas.
Ok, pieņemsim, ka viņi nomira no savām hroniskajām kaitēm.
Kuriem bija hroniskas saslimšanas pieskaitīja miršanas statistikā pie cov id. Brīnumaini!
Loģiski, ja es būtu potējusies arī negribetu ticēt, ka kāds mirst no potes.
Kā man besī, ka visi vakcinetie bāžās virsū ar savu glābsim planētu tas ir sabiedrības labā. Beidziet d*** katrs domā tikai par sevi un saviem mīļajiem.

Šādus tekstus es arī varu sarakstīt kaudzēm un ar putām uz lūpām apgalvot ka tā ir taisnība.
Kur oficiāli apstiprināta informācija ?
06.08.2021 12:45 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
KristīneM @ 06.08.2021 12:31

Policists, kurš nomira vakcinacijas dienā .
Skolotāja, kura nomira mēnesi pēc vakcīnas.
Ok, pieņemsim, ka viņi nomira no savām hroniskajām kaitēm.
Kuriem bija hroniskas saslimšanas pieskaitīja miršanas statistikā pie cov id. Brīnumaini!
Loģiski, ja es būtu potējusies arī negribetu ticēt, ka kāds mirst no potes.
Kā man besī, ka visi vakcinetie bāžās virsū ar savu glābsim planētu tas ir sabiedrības labā. Beidziet d*** katrs domā tikai par sevi un saviem mīļajiem.

Tu redzēji policistu nomirstam uzreiz saņemot vakcīnu?
Tu tās skolotājas gadījumu izmeklēji?
Jo pagaidām skan pēc “viena tante teica”
06.08.2021 13:04 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
Godfather @ 06.08.2021 12:45

Šādus tekstus es arī varu sarakstīt kaudzēm un ar putām uz lūpām apgalvot ka tā ir taisnība.
Kur oficiāli apstiprināta informācija ?

Es jau gaidīu šādus komentārus, nekas parsteidzošs.
Kur ir ekspertīzes, ka visi tie mirušie mira no kovid?!
Ok, es tiešām negribu "kasīties" vnk izteicu savu viedokli.
06.08.2021 13:30 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Kur ir ekspertīzes, ka visi tie mirušie mira no kovid?!

Ikvienam mirušajam var veikt autopsiju, lai noskaidrotu nāves cēloni. Patologanatomiskā izmeklēšana secina nāves iemeslu. Tuvinieki šo slēdzienu var pārsūdzēt un pieprasīt tiesu medicīnas ekspertīzi.
Ja pataloganatoms kurš veic autopsiju un paraksta slēdzienu tiktu pieķers datu viltošanā, zaudētu ārsta praksi, darbu un karjeru. Tā ir kriminālatbildība. Šaubos vai kāds gribētu riskēt
Dati par mirušajiem no vakcīnas blaknēm noteiktu nonāks te https://www.zva.gov.lv/lv
06.08.2021 14:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Godfather @ 06.08.2021 14:27

Ikvienam mirušajam var veikt autopsiju, lai noskaidrotu nāves cēloni. Patologanatomiskā izmeklēšana secina nāves iemeslu. Tuvinieki šo slēdzienu var pārsūdzēt un pieprasīt tiesu medicīnas ekspertīzi.
Ja pataloganatoms kurš veic autopsiju un paraksta slēdzienu tiktu pieķers datu viltošanā, zaudētu ārsta praksi, darbu un karjeru. Tā ir kriminālatbildība. Šaubos vai kāds gribētu riskēt
Dati par mirušajiem no vakcīnas blaknēm noteiktu nonāks te https://www.zva.gov.lv/lv

😂😂😂😂😂😂😂
06.08.2021 14:31 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
C00L Dzipsy

Pastāsti kā tas notiek ?
Un kā jau parasti tu nespēj atbildēt uz konkrētiem jautājumiem, kā bija redzams iepriekš.
Nav jau ko teikt 😀😀😀
06.08.2021 14:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Godfather @ 06.08.2021 14:36

Pastāsti kā tas notiek ?
Un kā jau parasti tu nespēj atbildēt uz konkrētiem jautājumiem, kā bija redzams iepriekš.
Nav jau ko teikt ???

Zini, čali! Es nemēdzu tāpat vien bārstīties ar personīgiem apvainojumiem, bet tavā virzienā pateikšu, ka tu esi kā kabriolets, it kā skaists no ārpuses, bet "jumtiņa" ta nav un nav ko iesaistīties ar idiotiem (tevi) viņu sarunās, jo novilks līdz savam līmenim.
Tu akli tici valdībai - uz priekšu, lai tev un valdībai veicas! Ej potējies, vaksējies.
Tad, kad es ielieku statistiku no ZVA un no savas puses to komentēju, tad tu mani nodēvē par antivakseri un pusmūža sievieti (tev pasi parādīt?).
Tipiskais cilvēks, kurš komentē tikai pie vienas tēmas, pretēja viedokļa piekritējus sāk personīgi apvainot, kaut arī viņi nedzer atmiņu ūdeni, nestaigā ar follija cepurēm un neseko Mārcim Jencītim un Gobzemam. Ej kasies citur!
Manjana!
06.08.2021 15:44 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Man vispār fakcinē šī zvērēšanās pie faktiem.
Uz vienu un to pašu faktu var skatīties no dažādiem skatupunktiem, vērtēt to dažādos kontekstos, kombinēt ar citiem faktiem. Rezultātā no viena un tā paša fakta dažādi cilvēki var izvilkt pat ļoti atšķirīgus secinājumus.
06.08.2021 15:52 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
pusmūža sievieti

Tas vispār biju es 😀
06.08.2021 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits