Vakcinācija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai jūs iesiet vakcinēties? Varbūt esiet bijuši?
Man oktobrī jāiet uz operāciju un pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu . Nepārprotiet, neesmu antiwakser taču līdz galam šai kovid vakcīnai neuzticos. Es teicu ka esmu izslimojusi kovid aprīlī, uz to man atbildēja ka derīgs ir tikai pusgadu un īsti nepasargā. Antivielas man bija ļoti maz. 1 vienība tikai
Redzu tomēr daudz visādas lietas internetā un nezinu vairs kam ticēt. Visādas sazvērestības teorijas, ka tā ir mikročipošana un inde
Man ir divējādas domas. Vakcinējos kopš bērnības, gan pret ērču encefalītu, utt
Bet nevieš uzticību tomēr šī 'uz ātro' izgudrotā vakcīna un dzīvot tomēr vēl gribas
28.07.2021 15:54 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Myxer @ 29.07.2021 21:36

Klau, tā ir kaut kāda Covid-19 "antivaxeru" metode, izraut daļu no konteksta un uzdot to par patiesību? Tu tieši tā pat darīji savā postā par "placebo", kurā izplatīji dezinfo, ka cilvēkiem špricē placebo, izlaižot pašu galveno, ka runa gāja tikai un vienīgi par Novavax clinical trial un vajadzību šiem cilvēkiem nodrošināt Covid sertifikātu (placebo un ne-placebo grupai).
Burtiski nākamjās sekundēs, Fauci saka, ka vakcinētie paši neslimo smagi ar Delta variantu (dēļ antivielām), tāpēc vakcinācija ir svarīga:
https://youtu.be/TRc9yKSjkP0?t=255

Nē, Fauči būtībā pasaka, ka slimo gan. Ja antivielas strādā, tad vīrusam nevajadzētu replicēties un nodošanas mehānisma arī tad nav(klepus, šķavas).
Antivielas ir lielākajai daļai cilvēku jau bez vakcīnas, jo kroņa vīrusi daudz neatšķiras - lodes forma un matņi. Matni var būt vairāk vai mazāk.un pamainīt formu, bet organisms tāpat to atpazīst kā kroņa vīrusu.
https://youtu.be/t4zIpgXgLp8
29.07.2021 22:00 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Myxer @ 29.07.2021 21:36

Klau, tā ir kaut kāda Covid-19 "antivaxeru" metode, izraut daļu no konteksta un uzdot to par patiesību? Tu tieši tā pat darīji savā postā par "placebo", kurā izplatīji dezinfo, ka cilvēkiem špricē placebo, izlaižot pašu galveno, ka runa gāja tikai un vienīgi par Novavax clinical trial un vajadzību šiem cilvēkiem nodrošināt Covid sertifikātu (placebo un ne-placebo grupai).
Burtiski nākamjās sekundēs, Fauci saka, ka vakcinētie paši neslimo smagi ar Delta variantu (dēļ antivielām), tāpēc vakcinācija ir svarīga:
https://youtu.be/TRc9yKSjkP0?t=255

Piekrītu Tev. Paskatījos to video, pat beigās viņd runā par to, ka paveidi attīstās, mēs gribam normāli dzīvi, bet problēma, ka cilveki nevakcinējas.
Agrāk putns likās tāds gudrs, ieteica par vitamīniem vairākas diskusijā cilvēkiem, likās, ka sajēdz, bet tgad kaut kā birst dažādi argumenti, kas nav ticami(par tiem zemnieki protestiem, kuri no 2014 gada, tagad ziņas izrautas no konteksta)
29.07.2021 22:04 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Atšķiras tas kā mēs uztveram informāciju. Es, teiksim, uz Fauči skatos ar lielu skepsi un neticu pilnīgi visam ko viņš pasaka, jo galu galā viņš melo vienā laidā un domas maina katru dienu. Nupat notika normāls skandāls kongresā par Fauči. Lieya ir nodota izmeklēšanai, ceru, ka viņu ietupinās vismaz uz 5 gadi.
https://youtu.be/IqUOcVwRUtc
29.07.2021 22:12 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.12.2020
.Putns. @ 29.07.2021 22:00

Nē, Fauči būtībā pasaka, ka slimo gan. Ja antivielas strādā, tad vīrusam nevajadzētu replicēties un nodošanas mehānisma arī tad nav(klepus, šķavas).
Antivielas ir lielākajai daļai cilvēku jau bez vakcīnas, jo kroņa vīrusi daudz neatšķiras - lodes forma un matņi. Matni var būt vairāk vai mazāk.un pamainīt formu, bet organisms tāpat to atpazīst kā kroņa vīrusu.
https://youtu.be/t4zIpgXgLp8

Tu sākumā apgalvoji, ka vakcīnas pret Delta nestrādā, kas ir meli un Fauci neko tādu neteica. Skaidri un gaiši pateica, ka pasargā pret smagām saslimšanām un ir svarīgi turpināt vakcinēties.
Noskaties vēlreiz: https://youtu.be/TRc9yKSjkP0?t=255
Viņam ir taisnība, to mēs redzam Maltā, Islandē, Izraēlā, UK... Delta plosās, bet mirušo ir dauzas reizes mazāk. Izraēlā 1-3 mirušo, Maltā praktiski 0, UK 10x mazāk nekā janvārī (kaut saslimušo skaits identisks janvārim).
Floridas gubernators un republikānis DeSantis, kurš ir daudzu Covid skeptiķu favorīts, skaidri un gaiši pateica, ka Floridas slimnīcās nonāk 95% nevakcinēto.
"These vacines are saving lives"
In his most direct effort to encourage people to get vaccinated, Governor Ron DeSantis said 95% of the new COVID cases are those who are not vaccinated.

https://mobile.twitter.com/NewsGuyGreg/status/1417911400589058049
Vakcīnas strādā.
29.07.2021 22:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Agrāk putns likās tāds gudrs, ieteica par vitamīniem vairākas diskusijā cilvēkiem, likās, ka sajēdz, bet tgad kaut kā birst dažādi argumenti, kas nav ticami....

Es vēlaizvien aizraujos ar vitamīniem un veselības jautājumiem, bet tur arī ir tas āķis, ka mani neuzrunā zāles, kas nav dabīgas izcelsmes, nav pārbaudītas.
Tāpat mani nekad neuzrunā tas ko dara visi, kas ir obligāts utt. Jo tieši indivīdi arī nāk ar saviem risinājumiem. Kaut vai Robert Malone izgudrojot mrna tehnoloģiju.
Nav visi vienādi un nevar būt visiem vajadzīga vakcīna!
29.07.2021 22:42 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Agrāk putns likās tāds gudrs, ieteica par vitamīniem vairākas diskusijā cilvēkiem, likās, ka sajēdz, bet tgad kaut kā birst dažādi argumenti, kas nav ticami....

Kaut kurā raidījumā dzirdēju, ka konspirāciju teoriju izplatītāji tieši arī sāk ar alternatīvās medicīnas piekritēju auditoriju forumiem, grupām. Šajos burbuļos arī rotē visa pro-Tramp, big pharma, antivakseru, QAnon utt informācija, tādēļ putns ir kā pēc grāmatas. Tur tāda paralēlā informācijas telpa ļoti daudzās jomās.
29.07.2021 23:13 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Laikam arī sociālo tīklu algoritmi tā strādā (ja pareizi atceros) - ja interesējies par alternatīvo/dabisko medicīnu, pašārstēšanos, tātad Tevi noteikti interesēs republikāņiem paredzētā informācija utt.
29.07.2021 23:16 |
 
Reitings 873
Reģ: 27.07.2020
GhostGG
Atbildi godīgi, tev tiešām sķiet, ka tas ir normāli, ka to dara tikai tāpēc, lai atvieglotu sev dzīvi?

Ne man adresēts, bet jā, manuprāt tas ir normāli. Paņemot to pašu jostas analoģiju. Ja reiz nosisties avārijā ir maza iespēja, tad tam vai lieku jostu vai nē nav īpaši lielas nozīmes. Ar jostu riski mazāki, bet riski ir mazi paši par sevi, so who cares. Taču ja mani aptur policija un es braucu bez jostas, man uzliks sodu. Tad kāpēc neuzlikt to jostu un neietaupīt naudu?
Bet ja runa iet par cilvēkiem, kas pirms tam ir bļāvuši, ka Covid ir fake un vakcīnas ir inde, tad, protams, augstās domās par šādiem cilvēkiem neesmu.
Runāju tikai no savas pieredzes, un tā ir tāda, ka neesmu vēl uzdurīsies sarunām, kad nevakcinētais tirda vakcinēto par to, ka viņš iz ilzēmis / izlēmusi vakcinēties, savukārt, man bieži vakcinētie tieši / netieši ir aizrādījuši par to, ka to nevēlos darīt. Es nerunāju par sarunām internetā. Man šīnī jautājumā ir neitrāla nostāja, tie kas grib vakcinēties, lai to dara, tie kuri negrib, lai nedara. viss ir ļoti vienkārši.

Neapstrīdu tavu pieredzi. Tīri sadzīviski varbūt pat mana ir līdzīga, bet dzīvē man reti sanāk saskarties ar vakcīnu pretiniekiem un ja arī nākas, tad parasti šīs tēmas netiek pārāk cilātas.
29.07.2021 23:44 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
LieneKat,
Kaut kurā raidījumā dzirdēju

To arī pamato kaut kādi dati? Bet vispār jā, tādi burbuļi veidojas. Piemēram, ja facebookā lasi diskusijas par to, ka pēc 12 gadiem būs pasaules gals, jo cilvēki ir izraisījuši globālo sasilšanu un korporācijas mūs visus nogalinās, lai tikai dabūtu peļņu šodien, un HOW DARE YOU, tad Tu dabūsi tipisko liberālā gala augstās klases informāciju, paredzētu sabiedrības inteliģencei ;)
Piekūn
Taču ja mani aptur policija un es braucu bez jostas, man uzliks sodu. Tad kāpēc neuzlikt to jostu un neietaupīt naudu?
Adekvātāks salīdzinājums būtu tāds, ka valdība ir pie Tavas garāžas durvīm novietojusi policistu, kurš Tev ļauj mašīnu lietot tikai tad, ja Tev ir ne tikai uzlikta josta, bet arī uzvilkta galvā motociklista ķivere, lai samazinātu to marginālo risku mirt, kas ir palicis braucot tikai ar jostu. Jā, Tev pašam varbūt šie % nešķiet svarīgi, bet padomā par saviem bērniem/sievu/vecākiem/kolēģiem utt., kas pēc Tevis ļoti skums un kam Tu reāli sabojāsi mentālo veselību!
30.07.2021 00:15 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Man vispār patīk tas slavenais covid vakcīnas salīdzinājums ar drošības jostu.😄 Nu kā var salīdzināt vielu ievadīšanu organismā ar jostas uzlikšanu? Jostu es pēc braucienas noņemu, lūdzu paskaidrojiet, kā man izdabūt ārā vakcīnu?!😂 Un no jostas uzlikšanas, kamēr vien netieku avārijā, man nekādas "blaknes" nevar rasties, atšķirībā no vakcīnas, kas var izraisīt iepriekš neparedzamas komplikācijas nekavējoties un bez papildu priekšnoteikumiem. Nemaz nerunājot par to, ka abiem gadījumiem ir paredzēti atšķirīgi "soda" veidi.
30.07.2021 00:50 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Trojas zirgs @ 30.07.2021 00:50
Man vispār patīk tas slavenais covid vakcīnas salīdzinājums ar drošības jostu.? Nu kā var salīdzināt vielu ievadīšanu organismā ar jostas uzlikšanu? Jostu es pēc braucienas noņemu, lūdzu paskaidrojiet, kā man izdabūt ārā vakcīnu?!? Un no jostas uzlikšanas, kamēr vien netieku avārijā, man nekādas "blaknes" nevar rasties, atšķirībā no vakcīnas, kas var izraisīt iepriekš neparedzamas komplikācijas nekavējoties un bez papildu priekšnoteikumiem. Nemaz nerunājot par to, ka abiem gadījumiem ir paredzēti atšķirīgi "soda" veidi.

Pieminēju arī piemēru par kontracepciju. Kad Tava meitene lietotu kontracepciju, domāju, ka Tev nebūtu neviena iebilduma. Kaut no kontracepcijas ir neskaitāmas blaknes, ar ko meitene sadzīvotu katru dienu. Tad nelietosim hormonālās kontracepcijas līdzekļus, jo tiem ir blaknes un nedod 100% garantiju. 😄
30.07.2021 02:05 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Alishaaa @ 30.07.2021 02:05

Pieminēju arī piemēru par kontracepciju. Kad Tava meitene lietotu kontracepciju, domāju, ka Tev nebūtu neviena iebilduma. Kaut no kontracepcijas ir neskaitāmas blaknes, ar ko meitene sadzīvotu katru dienu. Tad nelietosim hormonālās kontracepcijas līdzekļus, jo tiem ir blaknes un nedod 100% garantiju. ?

Pirmkārt, es neesmu čalis, līdz ar to man nav meitenes. Otrkārt, hormonālo kontracepciju neesmu lietojusi un netaisos lietot. Treškārt, ja es būtu čalis, man būtu iebildumi, ka meitene čakarē savu veselību ar hormonālo kontracepciju.
P.S. Ir sen jau izgudrota hormonālā kontracepcija arī vīriešiem - man nav skaidrs, kāpēc vienmēr šitā ripu rīšana attiecas tikai uz sievietēm. Labi iekārtojušies džeki.
30.07.2021 02:26 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Alishaaa @ 30.07.2021 02:05

Pieminēju arī piemēru par kontracepciju. Kad Tava meitene lietotu kontracepciju, domāju, ka Tev nebūtu neviena iebilduma. Kaut no kontracepcijas ir neskaitāmas blaknes, ar ko meitene sadzīvotu katru dienu. Tad nelietosim hormonālās kontracepcijas līdzekļus, jo tiem ir blaknes un nedod 100% garantiju. ?
Un vēl aizmirsu pieminēt, ka par hormonālās kontracepcijas nelietošanu cilvēku nevar atlaist no darba.
30.07.2021 02:27 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Vaksācija nav obligāta
30.07.2021 03:28 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Radler @ 29.07.2021 22:04

Piekrītu Tev. Paskatījos to video, pat beigās viņd runā par to, ka paveidi attīstās, mēs gribam normāli dzīvi, bet problēma, ka cilveki nevakcinējas.
Agrāk putns likās tāds gudrs, ieteica par vitamīniem vairākas diskusijā cilvēkiem, likās, ka sajēdz, bet tgad kaut kā birst dažādi argumenti, kas nav ticami(par tiem zemnieki protestiem, kuri no 2014 gada, tagad ziņas izrautas no konteksta)

Malacīte! Pilnībā piekrītu! Labi, ka mūsu valstī ir tādi patrioti kā Pavļuts, kuri atdod visu sevi, lai šajā šausmīgi smagajā laikā, kad no masveida epidēmijas mirst gandrīz miljardi cilvēku, veidotu plakātus cilvēku motivēšanai vakcinēties ar šo nepārspējami efektīvo un pārbaudīto vakcīnu un vēl pamanās cīnīties par LGBTQ apspiestības šausmonīgo problēmu. Cerams, ka drīz pāries jaunā līmenī un sāks arī cīnīties par pedofilu un izvarotāju tiesībām! Ja man būtu iespēja paspiest Pavļuta k-gam roku, es pēc tam to nemazgātu veselu gadu!
Starp citu, zini, kā izdzēst šo griesmīgo dezinformācijas un melu Telegram grupu?
https://t.me/covidvaccineinjuries
30.07.2021 06:22 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ja LV nebūtu savakcinēti ~ 40% cilvēku, ikdienas inficēšanās būtu vismaz 1000, nevis ~ 60. Tā ka rezultāts jau tagad ir redzams.
Jūlijā un augustā daudzi izceļosies, izbraukāsies un inficēšanās noteikti pieaugs. Ja vakcinēšanās paliks šādā apjomā, tad ļoti iespējams, ka oktobrī / novembrī atkal varēs vērt visu ciet un turpināt visas attālinās mācības, darbus u.c
Tas labi ir redzams Krievijā kurā šobrīd saslimušo un mirušo ir ļoti daudz. Vakcinēti mazāk kā 20%
30.07.2021 08:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Godfather @ 30.07.2021 08:32
Ja LV nebūtu savakcinēti ~ 40% cilvēku, ikdienas inficēšanās būtu vismaz 1000, nevis ~ 60. Tā ka rezultāts jau tagad ir redzams.
Jūlijā un augustā daudzi izceļosies, izbraukāsies un inficēšanās noteikti pieaugs. Ja vakcinēšanās paliks šādā apjomā, tad ļoti iespējams, ka oktobrī / novembrī atkal varēs vērt visu ciet un turpināt visas attālinās mācības, darbus u.c
Tas labi ir redzams Krievijā kurā šobrīd saslimušo un mirušo ir ļoti daudz. Vakcinēti mazāk kā 20%

Vai tad pērn nebija tāda pat situācija, ka vasarā (ne gripas sezonā) saslimušo bija maz un pienākot rudenim saslimstība pieauga?
30.07.2021 09:05 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nellija12 @ 30.07.2021 06:22

Malacīte! Pilnībā piekrītu! Labi, ka mūsu valstī ir tādi patrioti kā Pavļuts, kuri atdod visu sevi, lai šajā šausmīgi smagajā laikā, kad no masveida epidēmijas mirst gandrīz miljardi cilvēku, veidotu plakātus cilvēku motivēšanai vakcinēties ar šo nepārspējami efektīvo un pārbaudīto vakcīnu un vēl pamanās cīnīties par LGBTQ apspiestības šausmonīgo problēmu. Cerams, ka drīz pāries jaunā līmenī un sāks arī cīnīties par pedofilu un izvarotāju tiesībām! Ja man būtu iespēja paspiest Pavļuta k-gam roku, es pēc tam to nemazgātu veselu gadu!
Starp citu, zini, kā izdzēst šo griesmīgo dezinformācijas un melu Telegram grupu?
https://t.me/covidvaccineinjuries

Report piespied!
30.07.2021 09:13 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tu sākumā apgalvoji, ka vakcīnas pret Delta nestrādā, kas ir meli un Fauci neko tādu neteica. Skaidri un gaiši pateica, ka pasargā pret smagām saslimšanām un ir svarīgi turpināt vakcinēties.

Tikpat labi tā var būt arī imūnsistēma, kas pasargā no smagām saslimšanām, jo tā tak nav atcelta!
Viņam ir taisnība, to mēs redzam Maltā, Islandē, Izraēlā, UK... Delta plosās, bet mirušo ir dauzas reizes mazāk. Izraēlā 1-3 mirušo, Maltā praktiski 0, UK 10x mazāk nekā janvārī (kaut saslimušo skaits identisks janvārim).
Floridas gubernators un republikānis DeSantis, kurš ir daudzu Covid skeptiķu favorīts, skaidri un gaiši pateica, ka Floridas slimnīcās nonāk 95% nevakcinēto

Jūniju un jūliju nevar salīdzināt ar janvāri, jo no paša sākuma, vēl pirms vakcīnu ēras, tika veikti pētījumi par D vitamīna pozitīvo ietekmi samazinot nāves gadījumu skaitu. D vitamīns ir saules vitamīns!
https://youtu.be/NM2A2xNLWR4
30.07.2021 09:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits