Vakcinācija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai jūs iesiet vakcinēties? Varbūt esiet bijuši?
Man oktobrī jāiet uz operāciju un pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu . Nepārprotiet, neesmu antiwakser taču līdz galam šai kovid vakcīnai neuzticos. Es teicu ka esmu izslimojusi kovid aprīlī, uz to man atbildēja ka derīgs ir tikai pusgadu un īsti nepasargā. Antivielas man bija ļoti maz. 1 vienība tikai
Redzu tomēr daudz visādas lietas internetā un nezinu vairs kam ticēt. Visādas sazvērestības teorijas, ka tā ir mikročipošana un inde
Man ir divējādas domas. Vakcinējos kopš bērnības, gan pret ērču encefalītu, utt
Bet nevieš uzticību tomēr šī 'uz ātro' izgudrotā vakcīna un dzīvot tomēr vēl gribas
28.07.2021 15:54 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Godfather @ 29.07.2021 13:01

Labāk ir sēdēt lockdownā, izplācijās, sagraut tūrisma, ēdināšanas un izklaides uzņēmējdarbību. Nēsāt maskas, stāvēt rindās pie veikaliem. Ja nebūtu vakcinēšanās viss turpināsies gadiem, kamēr lielākā daļa nepārslimos Covid. Pēc tam sāks slimot otru un trešo reizi. Bet galvenais lai nav jāvakcinējas.
Laikam ir cilvēki kuriem patiktu šāda dzīve.

Viņiem nerūp tas, ka ceturtā daļa valsts katru gadu paliks bez darba, ka viņu bērni katru gadu būs spiesti mācīties attālināti, ka nevarēs satikt savus tuviniekus, ka bankrotēs neskaitāms daudzums jauno uzņēmumu.
29.07.2021 13:10 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
putns @ 29.07.2021 12:50
mazāk kā 50 gadu vecuma un normālas veselības nevakcinējas, ir cilvēki, kas braucot ar auto uzvelk drošības jostu. Jā, tur tāpat paliek neliels risks mirt vai gūt traumas. Tie, kas šādos pašos apstākļos vakcinējas, ir cilvēki, kas uzliek ne tikai jostu, bet arī uzvelk galvā motociklista ķiveri, jo tur taču ir tas procenta desmitdaļas vai cik risks.
Norāva komentāra beigas.

Nu es uz to skatos tā. Risks nosisties ar auto ir relatīvi mazs. Tālāk var domāt vilkt drošības jostu vai nē. Uzvilksi jostu, neizlidosi pa logu, bet iespējams savārija izvērtīsies tā, ka labāk būtu izlidojis pa to logu. Proti pats aizsardzības mehānisms var radīt savus riskus. Līdz ar to, lai saprastu, cik drošs ir šis aizsardzības mehānisms konkrētajam pielietojumam, nepieciešams izvērtēt riskus un saprast kas būs mazāk riskants kopsummā.
Līdzīgi arī ir ar vakcīnām. No sava skatījuma es atzīstu, ka vakcīnai ir riski, bet tajā pašā laikā riski ir arī Covid. Jā, varbūt esmu tādā grupā, kur Covid risks ir niecīgs. Bet nu tad atkal jāvērtē, ka ja tu brauc tikai uz tuvējo miestiņu pēc piena, vai lielāka iespēja, ka tevi kāds saplacinās vai vienkārši stirna izskries uz ceļa un strauji bremzējot/manervējot saslīdēsi un grāvī kūleņojot valstīsies pa visu salonu.
29.07.2021 13:11 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Viņiem nerūp tas, ka ceturtā daļa valsts katru gadu paliks bez darba, ka viņu bērni katru gadu būs spiesti mācīties attālināti, ka nevarēs satikt savus tuviniekus, ka bankrotēs neskaitāms daudzums jauno uzņēmumu.

Tas sīkums ka cilvēki slimo un mirst, uzņēmumi bankrotē, cilvēki paliek bez darba, galvenais ir būt PRET.
Nu es uz to skatos tā. Risks nosisties ar auto ir relatīvi mazs. Tālāk var domāt vilkt drošības jostu vai nē. Uzvilksi jostu, neizlidosi pa logu, bet iespējams savārija izvērtīsies tā, ka labāk būtu izlidojis pa to logu. Proti pats aizsardzības mehānisms var radīt savus riskus.

Ir tie kas sāk saprast drošības jostu nozīmi, kad paliek galvas nospiedums un priekšējā stikla.
Avārijās cietušo statistika labi parāda to, ko dod drošības jostas. Diemžēl daudziem vajag piedzīvot avāriju lai kaut ko sāktu saprast.
29.07.2021 13:30 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Alishaaa
Mani uztrauc tikai tas, cik ļoti šobrīd ir sašķelta tauta uz vakcinētie/nevakcinētie.

Sabiedrība ir sašķelta ne tikai šajā jautājumā. Pamēģini pacelt jebkādu tēmu, kas ir saistīta ar sieviešu tiesībām, klimatu, imigrāciju, LGBT u.tml. jautājumiem. Uzreiz sākas histērija, apsaukāšanās (rasisti, antivakseri, utt.), pasaules gala sludināšana utt. Un tas nav tikai vienā ierakumu pusē, parasti tas ir abās. Sabiedrībā vispār strauji zūd spēja par kaut ko diskutēt, pieiet lietām racionāli, un tādam nenormālam emocionālismam sekas būs ne tikai attiecībā uz kovidu.
Nevakcinētie bieži vien neredz sevi uz malas. Viņi uzbrūk mums vakcinētajiem par to, ka viņiem atņem viņu tiesības. Bet kāpēc, ja jums ir tik svarīgas jūsu tiesības, viss ko jūs darat ir brūkat mums virsū vai rakstat feisbukā naidīgums komentārus, nevis ejat pie Saeimas ēkas un tur to pierādat?

Ko, Tavuprāt, ir iespējams ''pierādīt'' stāvot pie Saeimas ēkas ar 5 vārdus garu plakātu? Tad jau tiešām facebookā ir lielāka iespēja kaut ko kādam pierādīt. Bet dažādas publikācijas un vēstules u.tml. no šīs puses ir gana daudz bijušas.
Godfather, bet Tev pašam neapnīk katrā vakcīnu tēmā rakstīt man identisku komentāru, un katru reizi no manis saņemt identisku atbildi? Un tad atkal nākamajā tēmā rakstīt tieši to pašu, kā pirmo reizi. Un tad nākamajā atkal. Un tad atkal. Varētu gandrīz nodomāt, ka Tavs konts ir bots, kas pie kāda konkrēta atslēgvārda katru reizi mauc vienu un to pašu tekstu.
29.07.2021 13:31 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
putns
Tev neapnīk malt vienu un to pašu ?
Gari teksti, īsi teksti, bet rezultāts tas pats. Var gari un plaši filozofēt, apgriezt tekstu otrādi, bet kāda jēga ?
29.07.2021 14:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Da labi. Es pilnīgi varu saderēt, ka 99% tie, kuri vakcinējās to nedarīja tāpēc, ka viņiem ir bail saslimt ar covid, vai kā tagad moderni ir teikt "jūtos droši". Lielākā daļa to darīja tikai tāpēc, lai atvieglotu sev dzīvi, tas ir, vieglāk ceļot, var apmeklēt pasākumus, ēst iekštelpās utt.
Diemzēl satistika par to nebūs un nemaz par to nav iespējams uztaisīt, jo tikai retais atdzīs to, ka to darīja tāpēc, ka grib saņemt vekcinēto privilēģijas un atvieglot sev dzīvi, kas diezgan daudz pasaka par sabiedrību kā tādu.
29.07.2021 14:19 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nevakcinētie bieži vien neredz sevi uz malas. Viņi uzbrūk mums vakcinētajiem par to, ka viņiem atņem viņu tiesības. Bet kāpēc, ja jums ir tik svarīgas jūsu tiesības, viss ko jūs darat ir brūkat mums virsū vai rakstat feisbukā naidīgums komentārus, nevis ejat pie Saeimas ēkas un tur to pierādat?

Es gan tomēr ikdienā esmu novērijis to, ka tieši vakcinētajiem nedod mieru nevakcinētie. Un es nerunāju par tiem fanātiķiem, kuri facebooka katru minūti liek jaunus foto un meme par vakcīnām. Manuprāt, vakcinētajiem vispār nevajadzētu uztraukties, jo tak savu aizsadzības devu esat dabūjuši un ar jums viss būs kārtība un pat ja saslimsiet, tad it kā būšot daudz vieglākā formā, ka pat to nejutīsiet. Bet nē, cenšas kā vien var pierādīt pretējo un kaunina tos, kuri to negrib darīt. Laikam jau tomēr zemapziņā nostrādā tas, ka gribās viņiem, lai visi to dara, jo tad tas apstiprinātu, to, ka ir izdarījusi pareizo izvēli. :)
29.07.2021 14:30 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.07.2020
GhostGG @ 29.07.2021 14:19
Da labi. Es pilnīgi varu saderēt, ka 99% tie, kuri vakcinējās to nedarīja tāpēc, ka viņiem ir bail saslimt ar covid, vai kā tagad moderni ir teikt "jūtos droši". Lielākā daļa to darīja tikai tāpēc, lai atvieglotu sev dzīvi, tas ir, vieglāk ceļot, var apmeklēt pasākumus, ēst iekštelpās utt.
Diemzēl satistika par to nebūs un nemaz par to nav iespējams uztaisīt, jo tikai retais atdzīs to, ka to darīja tāpēc, ka grib saņemt vekcinēto privilēģijas un atvieglot sev dzīvi, kas diezgan daudz pasaka par sabiedrību kā tādu.

Vai tad vakcinēto privilēģijas neparādījās dažus mēnešus pēc vakcīnām (tas ir sākot laikam no janvāra)?
Lielākā daļa manu pazīstamo noteikti nevakcinējās, lai varētu iekštelpās paēst :D
29.07.2021 14:50 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
Vakcinējos. Ģimene ir vakcinēta, daži vēl gaida otro poti. Draugi kūtrāki, bet liela daļa arī jau vakcinēti. Ļoti tracina nevakcinēto cilvēku viedoklis par vakcīnām un tiem, kuri ir izdarījuši šo soli. Kaut kā apkārt nemanu agresīvus vakcinētājus, kuri liktu visiem vakcinēties, bet toties nevakcinētie gan uzskata, ka viņiem ir tiesības visus saukt par muļķiem un idiotiem, jo visi viņiem kaut ko uzspiež. Nu ja tikai valdība, bet kāpēc vainīgi ir tie, kas vakcinējas... To jau nezin neviens.
Saprotu gan tos, kuri vakcinējas, gan tos, kuri nē, vismaz pašlaik, kamēr tas nav piespiedu pienākums, katram ir brīva izvēle darīt ko un kā gribētos.
Potētie cilvēki arī pārnēsā vīrusu, var saslimt pašiem to nemaz neapzinoties. Savā ziņā potētie cilvēki pat ir bīstamāki vīrusa pārnešanai, jo viņi pat var nejust nekādus simptomus un citus nevakcinētos aplipināt. Arī tevis pieminēto skolnieku un omīti kura nomirs.

Nav taču stāsts par to, ka vakcinētie neslimo un nepārnēsā. Vakcīna atvieglo slimības gaitu. Varbūt, ja omīte būs vakcinēta, un mazbērns viņai atnesīs covidu, viņa to pārslimos vieglākā formā, nevis vēl tādas omītes pāri 100 un visām nepieciešama slimnīca, plaušu ventilācija utt., kas atkal nobrucinās visu medicīnas sistēmu.
29.07.2021 14:53 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Da labi. Es pilnīgi varu saderēt, ka 99% tie, kuri vakcinējās to nedarīja tāpēc, ka viņiem ir bail saslimt ar covid, vai kā tagad moderni ir teikt "jūtos droši". Lielākā daļa to darīja tikai tāpēc, lai atvieglotu sev dzīvi, tas ir, vieglāk ceļot, var apmeklēt pasākumus, ēst iekštelpās utt.
Diemzēl satistika par to nebūs un nemaz par to nav iespējams uztaisīt, jo tikai retais atdzīs to, ka to darīja tāpēc, ka grib saņemt vekcinēto privilēģijas un atvieglot sev dzīvi, kas diezgan daudz pasaka par sabiedrību kā tādu.

Vērā ņemama daļa noteikti. Bet ko tieši, tas, tavuprāt, pasaka par sabiedrību? ja cilvēkam nav bail ne no Covid, ne no vakcīnām un vacīnas dod šādus netiešos labumus, tad kāpec to nedarīt?
Es gan tomēr ikdienā esmu novērijis to, ka tieši vakcinētajiem nedod mieru nevakcinētie. Un es nerunāju par tiem fanātiķiem, kuri facebooka katru minūti liek jaunus foto un meme par vakcīnām. Manuprāt, vakcinētajiem vispār nevajadzētu uztraukties, jo tak savu aizsadzības devu esat dabūjuši un ar jums viss būs kārtība un pat ja saslimsiet, tad it kā būšot daudz vieglākā formā, ka pat to nejutīsiet. Bet nē, cenšas kā vien var pierādīt pretējo un kaunina tos, kuri to negrib darīt. Laikam jau tomēr zemapziņā nostrādā tas, ka gribās viņiem, lai visi to dara, jo tad tas apstiprinātu, to, ka ir izdarījusi pareizo izvēli.

Es gan redzu 50/50. Protams, ja ir nosliece uz vienu pozīciju, var likties savādāk. Ir acīmredzami, ka gan vieni, gan otri uzskata viens otru par idiotiem. Nav ko sevi taisīt cēlākiem, kā patiesībā.
29.07.2021 14:57 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
GhostGG @ 29.07.2021 14:19
Da labi. Es pilnīgi varu saderēt, ka 99% tie, kuri vakcinējās to nedarīja tāpēc, ka viņiem ir bail saslimt ar covid, vai kā tagad moderni ir teikt "jūtos droši". Lielākā daļa to darīja tikai tāpēc, lai atvieglotu sev dzīvi, tas ir, vieglāk ceļot, var apmeklēt pasākumus, ēst iekštelpās utt.
Diemzēl satistika par to nebūs un nemaz par to nav iespējams uztaisīt, jo tikai retais atdzīs to, ka to darīja tāpēc, ka grib saņemt vekcinēto privilēģijas un atvieglot sev dzīvi, kas diezgan daudz pasaka par sabiedrību kā tādu.

No kurienes tev tādi dati, ka cilvēki vakcinējas priekš labumiem? No savas galvas izdomāji?
Varbūt jaunieši vakcinējas šo iemeslu dēļ, bet personīgi tādus nepazīstu. Un kāpēc tevi satrauc kāpēc kāds vakcinējās?
Es vakcinējos, kad vēl nekādu atvieglojumu nebija un kopš jūnija sākuma, kad noslēdzu vakcinācijas pilnu ciklu(la gan privilēģijas varēju baudīt pēc 1.vakcīnas, jo man Astra) nevienu reizi neesmu izmantojusi sertifikātu un nezinu vai izmantošu
29.07.2021 15:01 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
GhostGG @ 29.07.2021 14:30

Es gan tomēr ikdienā esmu novērijis to, ka tieši vakcinētajiem nedod mieru nevakcinētie. Un es nerunāju par tiem fanātiķiem, kuri facebooka katru minūti liek jaunus foto un meme par vakcīnām. Manuprāt, vakcinētajiem vispār nevajadzētu uztraukties, jo tak savu aizsadzības devu esat dabūjuši un ar jums viss būs kārtība un pat ja saslimsiet, tad it kā būšot daudz vieglākā formā, ka pat to nejutīsiet. Bet nē, cenšas kā vien var pierādīt pretējo un kaunina tos, kuri to negrib darīt. Laikam jau tomēr zemapziņā nostrādā tas, ka gribās viņiem, lai visi to dara, jo tad tas apstiprinātu, to, ka ir izdarījusi pareizo izvēli. :)

Nepiekrītu. Abas puses mēdz būt agresīvas. Ja tu esi pret vakcīnām, tad apzināti meklē un uzdūries uz aktīviem vakcīnas uzspiedējiem. Ja esi otrā nometnē, tad šķiet, ka visi, kuri pret ir agresīvi.
29.07.2021 15:03 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
Da labi. Es pilnīgi varu saderēt, ka 99% tie, kuri vakcinējās to nedarīja tāpēc, ka viņiem ir bail saslimt ar covid, vai kā tagad moderni ir teikt "jūtos droši". Lielākā daļa to darīja tikai tāpēc, lai atvieglotu sev dzīvi, tas ir, vieglāk ceļot, var apmeklēt pasākumus, ēst iekštelpās utt.
Diemzēl satistika par to nebūs un nemaz par to nav iespējams uztaisīt, jo tikai retais atdzīs to, ka to darīja tāpēc, ka grib saņemt vekcinēto privilēģijas un atvieglot sev dzīvi, kas diezgan daudz pasaka par sabiedrību kā tādu.

Loģiski, ka cilvēki grib atpakaļ savu veco dzīvi. Vecāki ir noguruši skolot savus bērnus mājās, strādāt attālināti, brīvdienās, labākajā gadījumā aizbraukt uz dabas taku, kura jau noriebusies līdz pēdējam, bet citu izklaides iespēju taču nav. Grib ceļot, tikties ar draugiem, ģimenes locekļiem bez kaut kādiem ierobežojumiem vai sodiem, bet dzīvot kā līdz covidam. Es nemaz nekautrējos teikt, ka atvieglinājumi bija pats svarīgākais, kāpēc es vakcinējos. Un ja tāpēc es iekļaujos kaut kādā nevakcinēto melnajā statistikā - nav problēmu. Ja mani bērni varēs apmeklēt skolu un dārziņu tāpēc vien, ka vecāki ir saņēmuši šo vakcīnu - tas ir viens no svarīgākajiem bonusiem!
29.07.2021 15:08 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
No kurienes tev tādi dati, ka cilvēki vakcinējas priekš labumiem? No savas galvas izdomāji?
Varbūt jaunieši vakcinējas šo iemeslu dēļ, bet personīgi tādus nepazīstu. Un kāpēc tevi satrauc kāpēc kāds vakcinējās?

Laikam lasīt neproti. Teicu, ka statistiku par to nav iespējams uztaisīt, bet pietiek ar vesalo saprātu, lai saprastu, ka vairums cilvēku darīs jebko, lai tikai atgrieztos dzīve vecajā ritmā. Arī kad klausos no paziņām, draugiem, kolēgiem par vakcinēšanos, reti kad dzirdu par saslimšanu, bet par atvieglojumiem gan. Kā kāpēc lai satrauktu? Atbildi godīgi, tev tiešām sķiet, ka tas ir normāli, ka to dara tikai tāpēc, lai atvieglotu sev dzīvi? Tie kur to darīja, lai sevi it kā parsrgātu, tas man skiet saprotams, bet nu tie, kuri to darīja, lai dabūtu atvieglojumus, jā, tos es tiešām uzskatu par pamuļķiem.
Es gan redzu 50/50. Protams, ja ir nosliece uz vienu pozīciju, var likties savādāk. Ir acīmredzami, ka gan vieni, gan otri uzskata viens otru par idiotiem. Nav ko sevi taisīt cēlākiem, kā patiesībā.

Runāju tikai no savas pieredzes, un tā ir tāda, ka neesmu vēl uzdurīsies sarunām, kad nevakcinētais tirda vakcinēto par to, ka viņš iz ilzēmis / izlēmusi vakcinēties, savukārt, man bieži vakcinētie tieši / netieši ir aizrādījuši par to, ka to nevēlos darīt. Es nerunāju par sarunām internetā. Man šīnī jautājumā ir neitrāla nostāja, tie kas grib vakcinēties, lai to dara, tie kuri negrib, lai nedara. viss ir ļoti vienkārši.
29.07.2021 18:04 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.12.2020
Eiropā var lieliski redzēt, jo izglītotāka sabiedrība, jo vairāk cilvēku vakcinējas... antivaxeri dominē ex-PSRS valstīs, ASV lielākie antivaxeri ir redneki. Malta ir lielisks piemērs, kas notiek, ja atver ekonomiku pilnībā un 80%+ cilvēku ir vakcinējušies, saslimšana ar Covid pieauga, BET mirstība ir tuvu 0, tas pats redzams UK, Delta strauji izplatās, sasniedzot pat Janvāra līmeni, bet mirstība ir nesalīdzināmi zemāka.
+ Brivvalsts TV jau nu pavisam noteikti nav uzticams avots, kā jau rakstīju citā topikā, tur raidījumus veido tie paši kadri, kas pirms pāris gadiem bija visu Facebook piespamojuši ar 5G sazvērestības teorijām.
Par dīvainīšiem, kuri veido Brivvalsts TV varat palasīt sīkāk šeit (daudzi fano par RuSSkiy mir):
https://www.delfi.lv/interaktivie-stasti/viltotie-reportieri-ar-ko-flirte-un-baida-interneta-maldu-televizijas-veidotaji.d?id=53115891
Brīvvalsts TV" nozīmīgu lomu spēlē Aivis Vasiļevskis, kurš pieminēts visu raidījumu titros. Viņš arī veido mājaslapu "aivis.vasilevskis.info". Viņa lapas moto ir "mediji esam mēs paši". Savos domubiedros Vasiļevskis izpelnījies ko līdzīgu eksperta statusam, kurš saliek "punktus uz i". Jau pirms "Brīvvalsts TV" video parādīšanās garā tiešraidē Vasiļevski "intervējis" viņa cīņu biedrs un mītu izplatītājs par 5G un vakcināciju Andris Ciekurs no "Gaismas tīmekļa". Vasiļevska rakstus arī ievieto ar Pļaviņu saistītā "mainampasauli.news".
29.07.2021 19:17 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Protams, ka jāvakcinējas. Vai tad leģendārais Kariņš par velti zīmēja svētos plakātus?
P.S. Kāds zina kā izdzēst šo šausmīgo un nepatieso telegram kanālu?
https://t.me/covidvaccineinjuries
29.07.2021 19:21 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Eiropā var lieliski redzēt, jo izglītotāka sabiedrība, jo vairāk cilvēku vakcinējas... antivaxeri dominē ex-PSRS valstīs, ASV lielākie antivaxeri ir redneki.

Drīzāk jāsaka, ka liberālās valstīs ir augsta vakcinācija, un ASV demokrāti arī vakcinējas daudz vairāk nekā republikāņi. Manā paziņu lokā arī visliberālākie ir vakcinēti un ofisā regulāri propagandē vakcinēšanos. Tā ir atšķirība mentalitātēs - daļa sabiedrības grib valdību, kam pirmajā vietā būs 'drošība', un tā visiem piemēros visdrakoniskākos ierobežojumus, cenzūru, sodus utt., lai kādu minoritāti (šajā gadījumā riska grupu) 'aizsargātu'. Tas ir redzams arī visās vakcīnu diskusijās šeit, kur regulāri tiek rakstīts, ka visiem jāvakcinējas, lai pasargātu kaut kādu vienu nezināmu cilvēku, kurš varbūt nedrīkst vakcinēties. Kā jau iepriekš rakstīja, tā ir mūsdienu liberāļu lielā apsēstība - 'drošība'. Daļa sabiedrības negrib dzīvot ar šādu neirotisku, totalitāru valdību, kas krīt histērijā par katru sīkumu, un visas sabiedrības ikdiena ir pakārtota dažādu slimnieku interesēm. Neirotisms pats par sevi korelē ar liberālismu, un ir bijis vairāk kā acīmredzams, ka lielāko kovid histēriju taisa tieši dažādi neirotiķi
29.07.2021 20:31 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
putns @ 29.07.2021 20:31

Drīzāk jāsaka, ka liberālās valstīs ir augsta vakcinācija, un ASV demokrāti arī vakcinējas daudz vairāk nekā republikāņi. Manā paziņu lokā arī visliberālākie ir vakcinēti un ofisā regulāri propagandē vakcinēšanos. Tā ir atšķirība mentalitātēs - daļa sabiedrības grib valdību, kam pirmajā vietā būs 'drošība', un tā visiem piemēros visdrakoniskākos ierobežojumus, cenzūru, sodus utt., lai kādu minoritāti (šajā gadījumā riska grupu) 'aizsargātu'. Tas ir redzams arī visās vakcīnu diskusijās šeit, kur regulāri tiek rakstīts, ka visiem jāvakcinējas, lai pasargātu kaut kādu vienu nezināmu cilvēku, kurš varbūt nedrīkst vakcinēties. Kā jau iepriekš rakstīja, tā ir mūsdienu liberāļu lielā apsēstība - 'drošība'. Daļa sabiedrības negrib dzīvot ar šādu neirotisku, totalitāru valdību, kas krīt histērijā par katru sīkumu, un visas sabiedrības ikdiena ir pakārtota dažādu slimnieku interesēm. Neirotisms pats par sevi korelē ar liberālismu, un ir bijis vairāk kā acīmredzams, ka lielāko kovid histēriju taisa tieši dažādi neirotiķi
dīvaini, ka tiem neirotiķiem nesatrauc gāzes, apkures un elektrības cenas, jo tādejādi mēs kļūsim nekonkurētspējīgi. Tad jau kā totaliritārismā pienākas vajag noteikt cenu no augšas.
Bet nē. Viss ir saistīts un ir vēlme uzputināt sabiedrību, mazos uzņēmumus un pašiem vēl pagrābt pvn pīrāga gabalu.
Redz šeit tas tomēr neiet ar Tavu iluzoro skatījumu.
29.07.2021 20:55 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Kā jau te viena minka ielika, tad vakcīnas nestrādā pret Delta. To pat Fauči nupat pateica. Kādam gan aprobežotajam jābūt, lai aicinātu vakcinēties. Jopt. Kādu iemeslu vadītam? Ko var muldēt?
https://mobile.twitter.com/camus37/status/1420327849140051974?s=21
29.07.2021 21:01 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.12.2020
.Putns. @ 29.07.2021 21:01
Kā jau te viena minka ielika, tad vakcīnas nestrādā pret Delta. To pat Fauči nupat pateica. Kādam gan aprobežotajam jābūt, lai aicinātu vakcinēties. Jopt. Kādu iemeslu vadītam? Ko var muldēt?
https://mobile.twitter.com/camus37/status/1420327849140051974?s=21

Klau, tā ir kaut kāda Covid-19 "antivaxeru" metode, izraut daļu no konteksta un uzdot to par patiesību? Tu tieši tā pat darīji savā postā par "placebo", kurā izplatīji dezinfo, ka cilvēkiem špricē placebo, izlaižot pašu galveno, ka runa gāja tikai un vienīgi par Novavax clinical trial un vajadzību šiem cilvēkiem nodrošināt Covid sertifikātu (placebo un ne-placebo grupai).
Burtiski nākamjās sekundēs, Fauci saka, ka vakcinētie paši neslimo smagi ar Delta variantu (dēļ antivielām), tāpēc vakcinācija ir svarīga:
https://youtu.be/TRc9yKSjkP0?t=255
29.07.2021 21:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits