Vakcinācija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai jūs iesiet vakcinēties? Varbūt esiet bijuši?
Man oktobrī jāiet uz operāciju un pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu . Nepārprotiet, neesmu antiwakser taču līdz galam šai kovid vakcīnai neuzticos. Es teicu ka esmu izslimojusi kovid aprīlī, uz to man atbildēja ka derīgs ir tikai pusgadu un īsti nepasargā. Antivielas man bija ļoti maz. 1 vienība tikai
Redzu tomēr daudz visādas lietas internetā un nezinu vairs kam ticēt. Visādas sazvērestības teorijas, ka tā ir mikročipošana un inde
Man ir divējādas domas. Vakcinējos kopš bērnības, gan pret ērču encefalītu, utt
Bet nevieš uzticību tomēr šī 'uz ātro' izgudrotā vakcīna un dzīvot tomēr vēl gribas
28.07.2021 15:54 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
No sākuma no antivaxeriem dzirdēju, ka mūs nogalinās ar tām vakcīnām. Pateicu - kāda jēga mūs galināt, ja mēs esam paklausīgi pilsoņi, bet jūs nē. Nākamais arguments bija, ka laidīs gāzi pa visu zemeslodi un tie, kuri nav vakcinējušies, nomirs, bet mēs vakcinētie paliksim dzīvi un vergosim viņiem līdz mūža beigām. 😂
29.07.2021 11:09 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
No sākuma no antivaxeriem dzirdēju, ka mūs nogalinās ar tām vakcīnām.

Viena teorija muļķīgāka par otru.
Valstis un globālie tirgi sastāv no cilvēkiem, (veseliem cilvēkiem), kuri strādā, maksā nodokļus un patērē preces un pakalpojumus. Slimi un neveseli cilvēki nevienam nav izdevīgi, tas ko nopelna ar zālēm, vakcīnām un citām medicīnas lietām ir nieks, salīdzinājumā sociālajiem izdevumiem (veselības aprūpe, pabalsti, invaliditātes utt)
Tik pat muļķīgas versijas ir par globālajiem verdzības plāniem.
29.07.2021 11:20 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Pateicu - kāda jēga mūs galināt, ja mēs esam paklausīgi pilsoņi, bet jūs nē.

Taisnība. Ceru, ka Tu jau savējo uztaisīji?
29.07.2021 11:34 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Esmu vakcinējusies ar AstraZeneca tiklīdz bija iespēja. Sàpēja roka un bija pirmajā naktī temperatūra 38, bet tad jau viss labi. Pēc otrās vakcīnas nekas tāds nebija.
Arī visa ģimene vakcinējušies, liela daļa draugu. Visi dzivi un veseli.
Katra izvēle vakcinēties vai nē. Obligāto vakcinēšanos daļēji atbalstu, vismaz noteiktās profesijās. Ja saslims skolotāja ar covidu, aplipinās skolnieku un skolnieks savu omi un omīte nomirs. Kurš atbildēs? Neviens. Jo skolotāja domāja par sevi un viņai tiesības lemt par savu ķermeni, bet pārējais vienkārši tā sanāca. Tas tā, tikai piemērs, kad cilvēki saka, ka obligāta vakcinēšanās ir noziegums, cilvēktiesību pārkāpums utml.
Sazvērestības teorijām, ka cilvēkus vakcinē, lai pakļautu tos un manipulētu, tad atbrīvotos no tiem, jo vakcinētie mirs - es neticu. Ir pietiekami daudz citu veidu kā izkliedēt cilvēci - ģenētiski modificēti vīrusi, bioloģiskie ieroči utml., neviens neies ieguldīt lielu naudu pētījumos, neuzpirks farmācijas industrijas, lai tās ražo nāvējošo vakcīnu un tādejādi attīra pasauli. BioTech, kas laikam ir Pfizer ražotajs(labojiet, ja kļūdos) ražo daudz citus medikamentus un ļoti apšaubu, ka ies riskēt ar savu reputāciju un ražos nāvējošās vakcīnas.
Vakcīna izstrādāta uz “ātro”. Tam arī nepiekrītu. Koronovīrusu grupa jau bija pazīstama sen atpakaļ. Tas nav kaut kas jauns. Jauns ir tikai šis paveids, bet bāze nav jauna, līdz ar to pētījumi ir bijuši jau līdz šim, šobrīd ir pielāgots šim paveidam. Mūsdienās zinātne vispār ir diez gan gājusi uz priekšu. Tas, ko nevarējām iedomāties pirms pāris gadiem, taagd ir norma. Vakcīnas testē un tās ir atzītas par drošām. Klasiski vakcīnas trešajā fāzē testē vairākus gadus, taču tas nenozīmē, ka ja tā nedara, tad vakcīna ir nepārbaudīta. Vakcīnām, ja ir blaknes, tad tās parādās jau pirmajos 2 mēneši pēc vakcinācijas un ir ļoti maza iespējamība, ka kaut kas jauns parādīsies pēc 4 gadiem.....
Tā no cilvēkiem, kuri ir pret konkrēto vakcīnu neesmu saklausījusi vērā ņemamu risinājumu ko darīt? Vakcīnas vajag pārbaudīt vairākus gadus? Nu bet lūdzu! Vairākus gadus pārbaudām, tagad klapējan visu ciet, bet tad nežēlojamies, ka valsts neizmaksā pabalstus par to, ka nevaram strādāt. Covids nav tik bīstams, no citām slimībām mirst biežāk? Jā, no sirds slimībām cilvēki mirst biežāk, bey vai ja kādam ir sirds slimība, viņs ir bīstams? Viņs var aplipināt citus? Nevar. Covids var. Covids nav tik briesmîgs? Kā kuram. Draugs, kuram 32, regulāri nodarojas ar sportu(nav kačoks, bet 3-4 reizes nedēļā 20 min trenējas mājās, ārā utml), ēd veselīgi, bet ar covid mocījās 2 nedēļas, pilnīgā bezspēkā, pat uz tualeti no istabas nevareja aiziet, bija grūti elpot, sāpeja plaušas, bet rad vēl mēnesi pec izslimošanas nebija ožas un smaržas. Citiem pagāja vieglāk. Bet tāpēc, ka citiem pagāja vieglāk, tad nav traki? Vai antivaxeri ir lasījuši pētījumus, kādas sekas atstaj covid izlimošana uz cilvrks organismu? Gan jau nē, jo jūs tas neskars.
Vakcīna samazina saslimstību un man tas ir gana derīgs iemesls. Es uzticos zinātnei
29.07.2021 11:41 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
https://rumble.com/vkfz1v-the-vaccine-causes-the-virus-to-be-more-dangerous.html
MRNA vakcīnu izgudrotājs saka, ka vīrusa mutācijas izraisa VAKCINĒTIE nevis nevakcinētie. Skatieties video līdz galam.
29.07.2021 11:51 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Katra izvēle vakcinēties vai nē. Obligāto vakcinēšanos daļēji atbalstu, vismaz noteiktās profesijās. Ja saslims skolotāja ar covidu, aplipinās skolnieku un skolnieks savu omi un omīte nomirs. Kurš atbildēs? Neviens. Jo skolotāja domāja par sevi un viņai tiesības lemt par savu ķermeni, bet pārējais vienkārši tā sanāca. Tas tā, tikai piemērs, kad cilvēki saka, ka obligāta vakcinēšanās ir noziegums, cilvēktiesību pārkāpums utml.

Tevis minētajā piemērā omītei bija tiesības vakcinēties un pasargāt sevi. Vakcīna taču samazina risku, ka covid būs smagā formā, līdz minimumam, vai ne tā? Ja vēl ārsti tiešām ikdienā saskaras ar covid riska grupām, tad skolotāji gan nē. Nu nepiekrītu, ka jaunai, veselai skolotājai, kurai pašai covid riski ir tuvu nullei, būtu piespiedu kārtā jāvakcinējas nevakcinēto senioru vārdā.
29.07.2021 11:52 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Sazvērestības teorijām, ka cilvēkus vakcinē, lai pakļautu tos un manipulētu, tad atbrīvotos no tiem, jo vakcinētie mirs - es neticu. Ir pietiekami daudz citu veidu kā izkliedēt cilvēci - ģenētiski modificēti vīrusi, bioloģiskie ieroči utml.

Tu galīgi greizi runā :D Covid ir mākslīgi radīts vīruss, covid vakcīnas ir ģenētiski modificētas, un tās arī ir tie bioloģiskie ieroči.
29.07.2021 11:54 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
https://twitter.com/camus37/status/1420327849140051974?s=21
Video, visiem, kas baigi aizstāv vakcīnas, bOOM.
29.07.2021 11:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ja saslims skolotāja ar covidu, aplipinās skolnieku un skolnieks savu omi un omīte nomirs.

Potētie cilvēki arī pārnēsā vīrusu, var saslimt pašiem to nemaz neapzinoties. Savā ziņā potētie cilvēki pat ir bīstamāki vīrusa pārnešanai, jo viņi pat var nejust nekādus simptomus un citus nevakcinētos aplipināt. Arī tevis pieminēto skolnieku un omīti kura nomirs.
29.07.2021 11:57 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
sla @ 29.07.2021 11:54

Tu galīgi greizi runā :D Covid ir mākslīgi radīts vīruss, covid vakcīnas ir ģenētiski modificētas, un tās arī ir tie bioloģiskie ieroči.

Kāpēc, lai kāds gribētu nogalināt ar vakcīnu? Tas tā ar glanci? Paskaties ko ražo firmas, kuras piedāvā vakcīnas. Ne tikai šo vakcīnu. Daudz citus medikamentus.
29.07.2021 11:58 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
*Naktsputns visam ko pieminēji daļēji piekrītu, bet ir viens aspekts, kas mani ārkārtīgi kretinē "skolotāja aplipinās skolēnu, skolēns aizies mājās un aplipinās omīti un omīte nomirs"
Šis izklausās pēc tieša valdības teiktā (iebaidīšanas taktikas) atreferējuma... Kāpēc? Ar attiecīgi jautājumi, kas šādā variantā paceļas:
Kāpēc omīte nav potējusies?
Vai omīte dzīvo vienā mājā ar mazbērnu? Ja nē, tad kāpēc uzreiz no skolas jābrauc pie omītes?
Vai skolotāja nāca slima uz skolu (ar simptomiem), ja jā tad kāpēc nepalika mājās?
Vai skolotājs aplipināja skolēnu? Varbūt skolēns vīrusu saķēra no citiem skolēniem, personāla, veikalā, ballītē ārpusskolas aktivitātē, varbūt no vecākiem?
Un pats galvenais - ko vainosi ja šī pati ķēdīte nostrādā arī tad kad skolotājs ir potēts? Ar katru jauno vīrusa variantu (un tādu prognozē arī rudenī) vakcīnu efektivitāte mazliet krītas un faktiski saslimst arī vakcinētie līdz ar to var pārnēsāt un nodot citiem, protams, mazāka varbūtība nekā nevakcinējoties, bet tā pastāv, vienīgais kas pašlaik vēl ir droši zināms - vakcinētie ļoti reti nonāk slimnīcā... Par saslimšanu un slimošanu ir diskutabls jautājums...
29.07.2021 11:59 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Trojas zirgs @ 29.07.2021 11:52

Tevis minētajā piemērā omītei bija tiesības vakcinēties un pasargāt sevi. Vakcīna taču samazina risku, ka covid būs smagā formā, līdz minimumam, vai ne tā? Ja vēl ārsti tiešām ikdienā saskaras ar covid riska grupām, tad skolotāji gan nē. Nu nepiekrītu, ka jaunai, veselai skolotājai, kurai pašai covid riski ir tuvu nullei, būtu piespiedu kārtā jāvakcinējas nevakcinēto senioru vārdā.

Bija tiesības vakcinēties. Omīte nevakcinējās, skolotāja nvekacinējās. Ej nu sazini, kas atbildīgs. Bet rezultāts viens. Tas tà, piemērs bija tikai padomāt, kad sākām, ka mana veselība un manas tiesības lemt, neviens nevar ierobezot
29.07.2021 12:00 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Satelle @ 29.07.2021 11:59
*Naktsputns visam ko pieminēji daļēji piekrītu, bet ir viens aspekts, kas mani ārkārtīgi kretinē "skolotāja aplipinās skolēnu, skolēns aizies mājās un aplipinās omīti un omīte nomirs"
Šis izklausās pēc tieša valdības teiktā (iebaidīšanas taktikas) atreferējuma... Kāpēc? Ar attiecīgi jautājumi, kas šādā variantā paceļas:
Kāpēc omīte nav potējusies?
Vai omīte dzīvo vienā mājā ar mazbērnu? Ja nē, tad kāpēc uzreiz no skolas jābrauc pie omītes?
Vai skolotāja nāca slima uz skolu (ar simptomiem), ja jā tad kāpēc nepalika mājās?
Vai skolotājs aplipināja skolēnu? Varbūt skolēns vīrusu saķēra no citiem skolēniem, personāla, veikalā, ballītē ārpusskolas aktivitātē, varbūt no vecākiem?
Un pats galvenais - ko vainosi ja šī pati ķēdīte nostrādā arī tad kad skolotājs ir potēts? Ar katru jauno vīrusa variantu (un tādu prognozē arī rudenī) vakcīnu efektivitāte mazliet krītas un faktiski saslimst arī vakcinētie līdz ar to var pārnēsāt un nodot citiem, protams, mazāka varbūtība nekā nevakcinējoties, bet tā pastāv, vienīgais kas pašlaik vēl ir droši zināms - vakcinētie ļoti reti nonāk slimnīcā... Par saslimšanu un slimošanu ir diskutabls jautājums...

Piekrītu iebildumam. Vietā.
Ar to piemēru centos ilustrēt situāciju, kad cilvēki saka, ka vakcinācija ir noziegums un vēršas pret tā cilvēktiesībām, jo katram ir tiesības lemt par savu veselibu, bet realitātē šī lemšana var ietekmēt citus... neveiksmīgs piemērs, atzīstu
29.07.2021 12:02 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Potētie cilvēki arī pārnēsā vīrusu, var saslimt pašiem to nemaz neapzinoties. Savā ziņā potētie cilvēki pat ir bīstamāki vīrusa pārnešanai, jo viņi pat var nejust nekādus simptomus un citus nevakcinētos aplipināt. Arī tevis pieminēto skolnieku un omīti kura nomirs.

vakcinēts cilvēks kuram ir antivielas, var pārnēsāt kādu vīrusu protams. Kamēr tas nonāk cilvēka šūnās un iet bojā. Šajā momentā inficēt citus ir iespēja 0,1%, Tā nav saslimšana.
Ja cilvēks ir bez antivielām, dabūjot vīrusu, tas cilvēka šūnās sāk vairoties (savādāk vīrusi nevairojas)
Savairojoties lielā skaitā, tas tiek izelpots un nonāk apkārtējā vidē un citos cilvēkos. Tad sāk parādīties slimības simptomi utt
Par to kā vīrusi darbojas, tiek runāts daudz un ļoti. Cilvēki to nesaprot vai negrib saprast.
29.07.2021 12:18 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Daudzi šeit min par to, ka vakcīna nedod 100% aizsardzību. Bet kas vispār dod 100% aizsardzību? Automobiļos lietojot drošības jostu, tā pat var nomirt vai gūt smagus ievainojumus - tātad nelietosim drošības jostas. Kontracepcijas līdzekļi nedod 100% garantiju, ka nepaliksi stāvoklī - tātad tie ir bezjēdzīgi. Vēža ārstēšana ne vienmēr gūst panākumus - tātad neārstēsim.
29.07.2021 12:36 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Naktsputns @ 29.07.2021 12:00

Bija tiesības vakcinēties. Omīte nevakcinējās, skolotāja nvekacinējās. Ej nu sazini, kas atbildīgs. Bet rezultāts viens. Tas tà, piemērs bija tikai padomāt, kad sākām, ka mana veselība un manas tiesības lemt, neviens nevar ierobezot

Atbildēšu - atbildīga ir pati omīte. Omīte zināja, ka ir riska grupā, bet nevakcinējās. Vai arī nepietiekami ievēroja karantīnu, utt., ja nevēlējās vakcinēties. Piemēram, ja es nevēlos vakcinēties un saslimstu, arī pati esmu atbildīga, nevis kaimiņš, valsts vai vēl kāds. Tāpat arī, piemēram, ja nerūpējos par savu veselību (uzturs, sports), kā rezultātā esmu vārga un saķeru covid, tā arī ir mana problēma. Nevis kādai citai personai tagad pret savu gribu ir jāriskē ar vakcīnu, kura ir izstrādāta pēc jaunas tehnoloģijas un tikko licencēta.
Ir daudz gadījumu, kad viena cilvēka rīcība var kaut kādā mērā ietekmēt kādu citu cilvēku, bet tāpēc nevajag aiziet marazmā. Par savu veselību vispirms jārūpējas pašam, nevis tikai jāprasa atbildība no visas pasaules. Un cilvēkam ir jābut tiesībām rūpēties par savu veselību tādā veidā, kā viņš vēlas.
29.07.2021 12:41 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Bet kas vispār dod 100% aizsardzību? Automobiļos lietojot drošības jostu, tā pat var nomirt vai gūt smagus ievainojumus - tātad nelietosim drošības jostas.

Tie, kas nevakcinējas, nemeklē 100% aizsardzību u.tml. lietas. Iespējamība mirt no kovida ir vienkārši satriecoši zema. Vismaz tiem, kas nav pensijā, nav hroniski slimi ar visu medicīnas enciklopēdiju utt. Tavs salīdzinājums ir tieši vietā. Tie, kas pie
29.07.2021 12:48 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
mazāk kā 50 gadu vecuma un normālas veselības nevakcinējas, ir cilvēki, kas braucot ar auto uzvelk drošības jostu. Jā, tur tāpat paliek neliels risks mirt vai gūt traumas. Tie, kas šādos pašos apstākļos vakcinējas, ir cilvēki, kas uzliek ne tikai jostu, bet arī uzvelk galvā motociklista ķiveri, jo tur taču ir tas procenta desmitdaļas vai cik risks.
Norāva komentāra beigas.
29.07.2021 12:50 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tie, kas nevakcinējas, nemeklē 100% aizsardzību u.tml. lietas. Iespējamība mirt no kovida ir vienkārši satriecoši zema. Vismaz tiem, kas nav pensijā, nav hroniski slimi ar visu medicīnas enciklopēdiju utt. Tavs salīdzinājums ir tieši vietā. Tie, kas pie

Labāk ir sēdēt lockdownā, izplācijās, sagraut tūrisma, ēdināšanas un izklaides uzņēmējdarbību. Nēsāt maskas, stāvēt rindās pie veikaliem. Ja nebūtu vakcinēšanās viss turpināsies gadiem, kamēr lielākā daļa nepārslimos Covid. Pēc tam sāks slimot otru un trešo reizi. Bet galvenais lai nav jāvakcinējas.
Laikam ir cilvēki kuriem patiktu šāda dzīve.
29.07.2021 13:01 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
putns @ 29.07.2021 12:50
mazāk kā 50 gadu vecuma un normālas veselības nevakcinējas, ir cilvēki, kas braucot ar auto uzvelk drošības jostu. Jā, tur tāpat paliek neliels risks mirt vai gūt traumas. Tie, kas šādos pašos apstākļos vakcinējas, ir cilvēki, kas uzliek ne tikai jostu, bet arī uzvelk galvā motociklista ķiveri, jo tur taču ir tas procenta desmitdaļas vai cik risks.
Norāva komentāra beigas.

Nu pazīstu vairākus cilvēkus, kuriem ir stipri zem 50. Slimoja ar kovid. Nonāca gan slimnīcā, gan pie sistēmām. Tā ir laimes spēle saslimsi/nesaslimsi, ja saslimsi, vai nonāksi slimnīcā, vai tomēr nē.
Es saprotu gan tos, kas vakcinējas, gan tos, kas nevakcinējas. Katrs ir tiesīgs izdarīt savu izvēli. Mani uztrauc tikai tas, cik ļoti šobrīd ir sašķelta tauta uz vakcinētie/nevakcinētie. Nevakcinētie bieži vien neredz sevi uz malas. Viņi uzbrūk mums vakcinētajiem par to, ka viņiem atņem viņu tiesības. Bet kāpēc, ja jums ir tik svarīgas jūsu tiesības, viss ko jūs darat ir brūkat mums virsū vai rakstat feisbukā naidīgums komentārus, nevis ejat pie Saeimas ēkas un tur to pierādat?
Nenoliegšu, noteikti ir cilvēki vakcinēto starpā, kas cenšas pierunāt vai ietekmēt to, lai uztaisat vakcīnu, bet savā paziņu lokā neviena tāda nav. Toties tajā pašā paziņu lokā ir tie, kas ar nenormālu agresiju, centās man ieskaidrot, ka esmu izdarījusi savas dzīves lielāko kļūdu.
29.07.2021 13:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits