Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakcinācija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai jūs iesiet vakcinēties? Varbūt esiet bijuši?
Man oktobrī jāiet uz operāciju un pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu . Nepārprotiet, neesmu antiwakser taču līdz galam šai kovid vakcīnai neuzticos. Es teicu ka esmu izslimojusi kovid aprīlī, uz to man atbildēja ka derīgs ir tikai pusgadu un īsti nepasargā. Antivielas man bija ļoti maz. 1 vienība tikai
Redzu tomēr daudz visādas lietas internetā un nezinu vairs kam ticēt. Visādas sazvērestības teorijas, ka tā ir mikročipošana un inde
Man ir divējādas domas. Vakcinējos kopš bērnības, gan pret ērču encefalītu, utt
Bet nevieš uzticību tomēr šī 'uz ātro' izgudrotā vakcīna un dzīvot tomēr vēl gribas
28.07.2021 15:54 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Mans piemērs vajaga ehokardiogramu, zvanu 2 dienas uz slimnīcu, kaut kāds pogu spaiditajs ir uzlikts, un pat tad kāds met to zvanu. Esmu tagad citur pieteicies tur uz 10. Novembri. Un tai sirdī tieši palika slikti pec tām 2 phizer potēm.
Latvija kā bijs dimbā pirms covida tā tagad arī ir, nekas nav mainījies.

Izmācies par mediķi un maini šo nederīgo sistēmu. Vismaz kaut kāds labums būs...
08.09.2021 08:09 |
 
Reitings 24
Reģ: 22.11.2021
Sveikas!
Vai kāda ir taisījusi jauno Nuvovax vakcīnu? Varbūt paziņa kādai? Gribētos dzirdēt kādu viedokli 🤗
16.03.2022 09:28 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Priekš kam? Vakcinācija nu jau ir “so oldschool”, neviens to vairs nedara un tā nevienam neinteresē.
16.03.2022 12:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits