KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Bišķi ieteiktu iedzert baldriāņu tēju , baigi visu ņem pie sirds, kad runa ir par svešu un degradējušies "sievieti" .

Šādā drēgnā laikā te pārāk traki uzbraucieni, kas atstāj ļoti negatīvu piegaršu, lai arī par ko tie tiktu izteikti. It kā tiek runāts par slikto mobingu (jā, arī Kivičai tam jāpievērš uzmanība), bet realitātē šādas publiskās diskusijas netiek slēgtas. Te jau nav vairs tikai objektīva kritika, bet cilvēks totāli noliets ar s*diem par katru izdarīto soli. Es pat nezinu, vai ir iespējama vēl lielāka verbālā mobinga forma par šo.
Es vienkārši iedomājos, ja par, piemēram, manu meitu, māti vai mani šādi runātu gadu no vietas tūkstošiem cilvēkiem pieejamā platformā, un nebūtu iespējams tādu diskusiju slēgt (!!), bet tas var turpināties bezgalīgi ilgi, un aprunātais cilvēks ir bezspēcīgs.
10.10.2021 20:45 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
LieneKat, es domāju, ka jūs droši varat nesatraukties par Lieni, viņu nemaz nesatrauc mūsu sarunas forumā, kā viņa pati ir apgalvojusi, kā arī, viņa ir darījusi visu, lai par viņu runātu, un lielāko daļu tieši slikto. Viņa sevi ir pataisījusi par apsmieklu visas valsts priekšā, un priekš viņas tas viss ir ok. Neiedziļināšos tagad tēmās kuras jau minēja pārējās meitenes, bet Liene diemžēl zin, ka citu uzmanību (pēc kā viņa tiešām alkst), viņa spēj iegūt tikai sevi pazemojot vēl vairāk. Un jā, man ir prieks, ka šeit ir sievietes, kas redz, ka tas nav normāli, nevis cildina Lienes izgājienus, tas tikai pierāda, ka paldies Dievam lielākā daļa sieviešu ir ar veselo saprātu.
10.10.2021 21:03 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
LieneKat @ 10.10.2021 20:45

Šādā drēgnā laikā te pārāk traki uzbraucieni, kas atstāj ļoti negatīvu piegaršu, lai arī par ko tie tiktu izteikti. It kā tiek runāts par slikto mobingu (jā, arī Kivičai tam jāpievērš uzmanība), bet realitātē šādas publiskās diskusijas netiek slēgtas. Te jau nav vairs tikai objektīva kritika, bet cilvēks totāli noliets ar s*diem par katru izdarīto soli. Es pat nezinu, vai ir iespējama vēl lielāka verbālā mobinga forma par šo.
Es vienkārši iedomājos, ja par, piemēram, manu meitu, māti vai mani šādi runātu gadu no vietas tūkstošiem cilvēkiem pieejamā platformā, un nebūtu iespējams tādu diskusiju slēgt (!!), bet tas var turpināties bezgalīgi ilgi, un aprunātais cilvēks ir bezspēcīgs.

Vai Tev kā mātei/meitai/māsai būtu liela vērtība par ko raksta savstarpēji nepazīstami cilvēki? :D
Ja jā, tad TEV nav pareizās vērtības, motivācija un vispār jebkādā ziņā pareizā domāšana.
IR iemesls kāpēc mēs to apspriežam šeit, es piemēram, negribētu tādu cilvēku sev dzīvē kā Liene vai Tevi - ļoti trauslo puķīti.
Tu laikam tiešām neapzinies, ka vārdi internetā ir internetā, neviens netiek apliets ar samazgām bez iemesla.
Liene pati sev varēja apklust un pievērsties bērnam un savai ģimenei - kuru arī ir zaudējusi.
Tas viss ir rādītājs, ne apkārtējo vaina !!!
10.10.2021 21:04 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Fit mom of 4 nav laika sajam forumam. 😄
10.10.2021 21:05 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Vai Tev kā mātei/meitai/māsai būtu liela vērtība par ko raksta savstarpēji nepazīstami cilvēki?

Privātā whatsapp čatā vai slēgtā cāļa grupā ir viens, bet šis ir publisks forums, kurā random katru dienu pēc dažādu populāru atslēgas vārdu meklēšanas google ieklīst daudz cilvēku, un tas jau ir pavisam kas cits. Vai Jūs arī esat par to, ka mobings skolā un darbā ir ok, jo tā vajag apieties ar ''ļoti trauslām puķītēm''? Skolu un darbu vismaz var nomainīt, bet šis ir daudz lielāks mērogs, kuru pie tam nevar apturēt.
LieneKat, es domāju, ka jūs droši varat nesatraukties par Lieni, viņu nemaz nesatrauc mūsu sarunas forumā, kā viņa pati ir apgalvojusi

Man ir ļoti grūti iedomāties, ka viņa nav likusi administratoriem to slēgt. Un tas ir briesmīgi, ka tādas diskusijas nevar dzēst.
10.10.2021 21:20 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
LieneKat @ 10.10.2021 21:20

Privātā whatsapp čatā vai slēgtā cāļa grupā ir viens, bet šis ir publisks forums, kurā random katru dienu pēc dažādu populāru atslēgas vārdu meklēšanas google ieklīst daudz cilvēku, un tas jau ir pavisam kas cits. Vai Jūs arī esat par to, ka mobings skolā un darbā ir ok, jo tā vajag apieties ar ''ļoti trauslām puķītēm''? Skolu un darbu vismaz var nomainīt, bet šis ir daudz lielāks mērogs, kuru pie tam nevar apturēt.
Man ir ļoti grūti iedomāties, ka viņa nav likusi administratoriem to slēgt. Un tas ir briesmīgi, ka tādas diskusijas nevar dzēst.

Vēlreiz minu - Baldriāņi.
Slavenības lielās vispār met mīksto uz šitādiem forumiem - mēs neviens tai lienei neplānojam uzbrukt...
Tev grūti visu ko iedomāties, bet minu vēlreiz, viņa pati uz sevi izsauca uguni ar saviem stulbajiem gājieniem.
Bet redzu,ka Tu esi kā zirgs ar klopēm- šaurs redzesloks!!!
10.10.2021 21:30 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Viņi paši bija, kas parūpējās par slaveno foto apzinātu nopludināšanu, kur vēl zemāk krist? Viņi paši uz to gāja un tur nokļuva. Viņi grib būt skandalozi, kas ir arī vienmēr ar ēnu pusi, par to, ka runās, ne vienmēr labu, bet tas ir tieši tas, ko viņi vēlās, lai runāts tiktu par viņiem. Var nākt te Kiviču advokāti, bet man ne uz mirkli nemainīs domas par viņiem.
10.10.2021 21:44 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
LieneKat @ 10.10.2021 13:26

Es gan uzskatu, ka labāk būt tievākam, nekā ar nelielu riepu un apaļiem vaigiem. Formas ne vienmēr nozīmē tvirtumu, it īpaši tādā vecumā.
Bet vispār daļa komentāru šeit ir nereāli pretīgi, ceru, ka par šādiem komentāriem aprunātie var pasūdzēties policijā.

Es vienīgā pamanīju, ka šī profila niks ir gluži kā divu vārdu apvienojums - Liene un Katerīna? Un profils reģistrēts vairāk kā pirms gada, respektīvi, tad, kad vārds Katerīna pat vēl nebija parādījies Lienes profilā, bet varbūt jau bija dzimis viņas galvā. Tā ka, vai nu tikai sakritība vai nu jāsaka - čau, Liene! :D
10.10.2021 21:51 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Oi, nebiju vēl izlasījusi, ka Pistācija jau bija uzrakstījusi to pašu. :D
10.10.2021 21:51 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Es vienīgā pamanīju, ka šī profila niks ir gluži kā divu vārdu apvienojums - Liene un Katerīna? Un profils reģistrēts vairāk kā pirms gada, respektīvi, tad, kad vārds Katerīna pat vēl nebija parādījies Lienes profilā, bet varbūt jau bija dzimis viņas galvā. Tā ka, vai nu tikai sakritība vai nu jāsaka - čau, Liene!

Ir jau sanācis komiski ar to niku, bet nē. Es neizturētu 175 lapas par sevi publiskā platformā.
10.10.2021 22:09 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Viņi paši bija, kas parūpējās par slaveno foto apzinātu nopludināšanu, kur vēl zemāk krist? Viņi paši uz to gāja un tur nokļuva. Viņi grib būt skandalozi, kas ir arī vienmēr ar ēnu pusi, par to, ka runās, ne vienmēr labu, bet tas ir tieši tas, ko viņi vēlās, lai runāts tiktu par viņiem.

Es nezinu, man tas šķiet dīvaini. Pat Magone izteicās, ka viņai ļoti sāp komentāri, kaut arī viņa turpina filmēties. Citas slavenības arī intervijās bieži saka, ka komentārus nelasa, lai nebojātu sev omu. Pie tam runa ir par dažiem desmitiem komentāru pie rakstiem, kurus pēc dienas vairs nelasa. Bet šajā diskusijā ik pa laikam ir kāds komentārs, ka Liene lasa forumu, tādēļ es neticu, ka reāli cilvēks nav mēģinājis runāt ar administrāciju, lai diskusiju slēdz. Kaut kāds mazohisms.
10.10.2021 22:17 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Viņiem tā piķis nāk, lielāka auditorija redz video, tūlīt visi lasīs grāmatu utt. Viņi tak bija gatavi seksa video tirgot,ja samaksātu pienācīgi. Ar Neidu tak viss bija sarunāts, jo "dzelzs jākaļ, kamēr karsta". Tajā šovā arī tur dzēra un psihoja dēļ skatītājiem, pats Kivičs to atzina pēc tam. Tas ir veids kā viņi gūst popularitāti.
10.10.2021 22:37 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
LieneKat @ 10.10.2021 22:09

Ir jau sanācis komiski ar to niku, bet nē. Es neizturētu 175 lapas par sevi publiskā platformā.

Kaut ka rakstības stils ļoooooti atgādina pašu Lieņuku!
Beidz nu izlikties par kaut kādu svēto un it kā aizstāvēt!
Vaktē savu Andri, norvēģietes jau tādas jaudīgas sievietes, iemācies kaut ko vairāk par kotletēm, griez sipolus smalkāk, pievērsies grāmatai, un beigu beigās velti laiku meitai nevis forumam!
Un tās bla bla bla par to, ka es taču neesmu Liene vari nemaz nepuleties!
10.10.2021 22:44 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Viņiem tā piķis nāk, lielāka auditorija redz video, tūlīt visi lasīs grāmatu utt. Viņi tak bija gatavi seksa video tirgot,ja samaksātu pienācīgi. Ar Neidu tak viss bija sarunāts, jo "dzelzs jākaļ, kamēr karsta". Tajā šovā arī tur dzēra un psihoja dēļ skatītājiem, pats Kivičs to atzina pēc tam. Tas ir veids kā viņi gūst popularitāti.

Kivičs nepārsteidz, jo izskatās, ka viņam ir pamatīga pārākuma apziņa, bet Liene tāda nešķiet, izskatās tāda nobijusies un nepārliecināta par sevi. Kādēļ viņa tad bloķējot tos, kas it kā stalko, bet neseko. Grūti sasaistīt viņu ar tādu vienu no retajām slavenībām, kurām lasīt negatīvismu ir 0 emociju. Anyway, ļoti jocīgi.
10.10.2021 22:55 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Kaut ka rakstības stils ļoooooti atgādina pašu Lieņuku!
Beidz nu izlikties par kaut kādu svēto un it kā aizstāvēt!
Vaktē savu Andri, norvēģietes jau tādas jaudīgas sievietes, iemācies kaut ko vairāk par kotletēm, griez sipolus smalkāk, pievērsies grāmatai, un beigu beigās velti laiku meitai nevis forumam!
Un tās bla bla bla par to, ka es taču neesmu Liene vari nemaz nepuleties!

Labi, lai nu tā būtu. Kā es tā baigi neveiksmīgi nomaskējos un reģistrējos ar īsto vārdu, shame on me.
10.10.2021 22:57 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
LieneKat @ 10.10.2021 22:57

Labi, lai nu tā būtu. Kā es tā baigi neveiksmīgi nomaskējos un reģistrējos ar īsto vārdu, shame on me.

Exactly darling - shame on you 🤡
10.10.2021 22:59 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
"Pat Magone izteicās, ka viņai ļoti sāp komentāri, kaut arī viņa turpina filmēties". Te nu Tev ir atbilde, par naudu viņas pacietīs komentārus, un katru dienu šīs slavenības, kurām nav nekādu talantu cik sevi atrādīt šovos vai sociālajos saitos, iestudē savu ikdienu un nav noslēpums, ka padara to vairāk "aizraujošu". Kā jau teicu, varbūt Tevi satrauc, kas notiek šeit forumā, bet viņas priecājas, ka par viņām runā, galvenais, ka runā, un, ja vajadzēs pielies vēl "eļļu ugunij".
10.10.2021 23:07 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Te nu Tev ir atbilde, par naudu viņas pacietīs komentārus, un katru dienu šīs slavenības, kurām nav nekādu talantu cik sevi atrādīt šovos vai sociālajos saitos, iestudē savu ikdienu un nav noslēpums, ka padara to vairāk "aizraujošu". Kā jau teicu, varbūt Tevi satrauc, kas notiek šeit forumā, bet viņas priecājas, ka par viņām runā, galvenais, ka runā, un, ja vajadzēs pielies vēl "eļļu ugunij".

Varbūt arī...
Magone šovā stāstīja, ka viņu pat apspļauda un citādi pazemo nepazīstami cilvēki, bet tiešām viņa tāpat turpina filmēties. Man tas šķiet ļoti pretdabiski un nesaprotami, it īpaši no cilvēkiem, kas šķiet nepašpārliecināti, nevis ir Trampa veida mega narcisi.
10.10.2021 23:14 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
LieneKat @ 10.10.2021 23:14

Varbūt arī...
Magone šovā stāstīja, ka viņu pat apspļauda un citādi pazemo nepazīstami cilvēki, bet tiešām viņa tāpat turpina filmēties. Man tas šķiet ļoti pretdabiski un nesaprotami, it īpaši no cilvēkiem, kas šķiet nepašpārliecināti, nevis ir Trampa veida mega narcisi.

Tad, ko lien tur? nav citu veidu kā pelnīt naudu? Nu tak tas viss ir tāds bullshit attaisnojums!!!
10.10.2021 23:17 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Tad, ko lien tur? nav citu veidu kā pelnīt naudu? Nu tak tas viss ir tāds bullshit attaisnojums!!!

Ak jēziņ... kad izlasīju, ka Kiviča pielikusi to nelaimīgo Katrīni klāt, jau iedomājos, ka man var būt problēmas :D
10.10.2021 23:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits