KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
C00L Dzipsy @ 22.09.2021 16:31
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/kad-vinas-satiekas-2/pirms_pienemt_uzvardu_raabe_madara_kivica_prasijusi_padomu_astrologei-349385/
Ļenka jau noskatījās? ?

Ļenka sāk iepirkt un meklēt alc veikalus, jo Skandināvijā nav tik vienkārši, padodas atsevišķos veikalos!
Varbūt viņai nav tam visam laika, jo ir jakaifo par kolosāliem skatiem 😆
22.09.2021 18:55 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es atkal aizdomājos, kāda būtu intervija, ja uz to būtu uzaicināta Liene. Dzirdētu tikai : jā, jā, wow, kolosāli, nu jā, hihihihi.
22.09.2021 19:36 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Bjork @ 22.09.2021 19:36
Es atkal aizdomājos, kāda būtu intervija, ja uz to būtu uzaicināta Liene. Dzirdētu tikai : jā, jā, wow, kolosāli, nu jā, hihihihi.

Nav pat jāaizdomājas... 😁
22.09.2021 20:16 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 22.09.2021 20:16

Nav pat jāaizdomājas... ?

Es te kaut kad tieši piemineju šito raidijumu!
Forši, ka kāds mak ielikt video, var uzreiz apskatīties, nav pat jāmeklē 😆 Šitas raidijums ir bomba, Lienuks parāda visa godībā kāda nulles domāšana ir viņai, neko sakarīgu nevar pateikt, Adams jau ir ļoti spēcīga personība - uz tā fona Lienuks ir vēl lielāka nulle, inteliģences līmenī! Pat Artusam sakarīgu neko nevar atbildēt!
Labāk, lai taisa savas franču bizes un plankus!
22.09.2021 23:04 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
C00L Dzipsy @ 22.09.2021 16:31
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/kad-vinas-satiekas-2/pirms_pienemt_uzvardu_raabe_madara_kivica_prasijusi_padomu_astrologei-349385/
Ļenka jau noskatījās? ?

Noskatījos daļu tikai intervijas, bet nemaz nav no viņas puses tadas negāciju kaudzes ka no tiem abiem.
Gan jau drīz bus- haips par to ka Madara tā var teikt un darīt utt.
23.09.2021 00:10 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Noskatījos jauno Madaras Interviju. Cerēju uz kaut ko nedaudz sulīgāku par to drāmu vasarā. Bet raidījums pēc būtības bija vadīts virspusīgi un uz pozitīvās nots.
Bet, Norvēģijas krastā, protams, intervija bija kā ātomsprādziens... Kad paši terorizēja pusotru mēnesi pa plašsaziņas un soc. medijiem - tas ok. Madara piemin intervijā, ka tas nebija ok - "varbūt būsim jaukas, mīļas un patiesas?".
23.09.2021 00:47 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ļenka ir atradusi izdevēju kurš sponsorēs viņas grāmatu? 😂
23.09.2021 00:50 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
C00L Dzipsy @ 23.09.2021 00:50
Ļenka ir atradusi izdevēju kurš sponsorēs viņas grāmatu? ?

Andris Kivičs? 🤣🤣🤣
23.09.2021 00:57 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
LaikamGarlaicigi @ 23.09.2021 00:47
Noskatījos jauno Madaras Interviju. Cerēju uz kaut ko nedaudz sulīgāku par to drāmu vasarā. Bet raidījums pēc būtības bija vadīts virspusīgi un uz pozitīvās nots.
Bet, Norvēģijas krastā, protams, intervija bija kā ātomsprādziens... Kad paši terorizēja pusotru mēnesi pa plašsaziņas un soc. medijiem - tas ok. Madara piemin intervijā, ka tas nebija ok - "varbūt būsim jaukas, mīļas un patiesas?".

ilgi nebija jāgaida
23.09.2021 07:07 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es noskatījos visu interviju ar Madaru un nejutu nekādu aizvainojumu vai ļaunumu, ir noticis kā tas ir noticis un fokusējas uz svarīgāko SAVĀ turpmākajā dzīvē. Tāpēc man patika intervija, jo tā bija ļoti pozitīva un arī pēc visa tā Madara nepateic neko sliktu par Andri. Pat par Lieni neteica neko negatīvu. Liene, Tu nekad nevarētu tādu interviju iznest, atvaino, bet nevarētu un nespētu, jo esi sekla, ar nopietnām problēmām savā galvā.
23.09.2021 07:19 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Bjork @ 23.09.2021 07:19
Es noskatījos visu interviju ar Madaru un nejutu nekādu aizvainojumu vai ļaunumu, ir noticis kā tas ir noticis un fokusējas uz svarīgāko SAVĀ turpmākajā dzīvē. Tāpēc man patika intervija, jo tā bija ļoti pozitīva un arī pēc visa tā Madara nepateic neko sliktu par Andri. Pat par Lieni neteica neko negatīvu. Liene, Tu nekad nevarētu tādu interviju iznest, atvaino, bet nevarētu un nespētu, jo esi sekla, ar nopietnām problēmām savā galvā.
q
Piekrītu 💯👍Madara publiskajā telpā nenes ārā visu drazu un negācijas, ļoti nosvērti spēj un mierīgi atbildēt. Savos gados liekas gudrāka par skolot Lieni.
23.09.2021 08:49 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Lienei sākusies atkal kārtējā verbālā caureja. Grāmata būs patiesība utt. Liene ja lasi, zini tu ar grāmatu savu izgāstos mēslus sasmelt nevari, vairs sevi nespēsi atmazgāt, kā balta pūkaina aitiņa. Zini, teicienu piespļautu trauku, vien pašai nāksies izstrēbt.
Ar jauno, verbālās caurejas tekstu vien, vārdos jūtams ļaunums un greisirdība. Ar katru, rakstu vien vairāk sevi pazemo. Nu tak, lai kas būtu privātā telpā aizver muti un paklusē👍
23.09.2021 08:54 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Man žēl, ka te nevar ierunāt savu redzējumu, savadak pārāk gari jāraksta.😂 Bet tik slimu cilvēku kā Liene redzu 2x mūžā🤣 Nu kāda patiesība Tavā grāmatā, Liene? Par to, kā centies izjaukt ģimenes? Ka neko sliktu nevienam neesi darījusi, tikai satiecies ar precētiem vīriešiem? Ka visi citi ir ku kū, tikai ne Tu? Ka Madara ir ļauna? Es viņas vietā ienīstu tevi. Jo Tu izjauci viņas ģimeni. Ja bija krīze, varēja, iespējams, glābt to. Bet Tev vajadzēja savas kājas paplest. Un kā tad tevi nosaukt? Padauza. Liekule. Tāpēc arī tevi uz intervijām neviens neaicina, jo Tu māki tikai melot. Kāda būtu intervija, ja Madaras vietā būtu Tu? Tu kunkstēt cik viss ir netaisnīgi, kāda Tu svēta govs. Atjēdzies un ej pie psihoterapeita. Tev to vajag. Žēl, ka pati to nesaproti. Būtu vēl ko rakstīt un teikt, bet nav laika.😂
Lai jums forša diena!
23.09.2021 09:51 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Noskatījos to interviju. Man ir tikai viens jautājums, KO TAS ANDRIS ATRADA TAJĀ LIENĒ? Ak mans Dievs, inteliģence, izglītota? Un viņa sauc Madaru par lauķi? Tagad ir skaidrs kāpēc viņa pēc šķiršanās nespēja atrast nevienu brīvu vīrieti, tikai precēts, jo, protams, tiem jau vienalga, kas par sievieti, ka tik palīdz aizmirst ikdienas rutīnu, laikam tie bezpersoniskie hi,hi,ha,ha ir tīri laikā.
Patiesība grāmatā, ja tā patiesiba būs tādi pati kā tagad Instagramā, tad viņa labāk varēja netērēt laiku un naudu.
23.09.2021 10:05 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Un vispār, pēc šīs intervijas ir vairāk kā skaidrs, ka Liene nemāk ne runāt, ne uzvesties kameras priekšā, un to var arī redzēt tagad Instagramā. Šis nav viņas lauciņš, es saprotu, ka viņa cenšās par visām vārītēm būt "sabiedrības" dāma ,bet iespaids paliek tiešām nožēlojams. Laikam pēc tām dažām intervijām viņa pati saprata, ka slavu neiegūs, tad vajadzēja plānu B, un plāns bija nocopēt sabiedrībā zināmu vīrieti:), diez šādu patiesību Lienīte grāmatā pasniegs?
Par stilu neizteikšos, laikam tiešām Lienīte šādi ģērbjas jau kopš 14 gadu vecuma:) Un inteliģentai sievietei atrādīt publikai savu apakšveļu (intervijas laikā) vispār nepieklājas, to laikam 5 augstākās izglītībās neiemācija.
23.09.2021 10:21 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Skaistslaiks @ 23.09.2021 10:05
Noskatījos to interviju. Man ir tikai viens jautājums, KO TAS ANDRIS ATRADA TAJĀ LIENĒ? Ak mans Dievs, inteliģence, izglītota? Un viņa sauc Madaru par lauķi? Tagad ir skaidrs kāpēc viņa pēc šķiršanās nespēja atrast nevienu brīvu vīrieti, tikai precēts, jo, protams, tiem jau vienalga, kas par sievieti, ka tik palīdz aizmirst ikdienas rutīnu, laikam tie bezpersoniskie hi,hi,ha,ha ir tīri laikā.
Patiesība grāmatā, ja tā patiesiba būs tādi pati kā tagad Instagramā, tad viņa labāk varēja netērēt laiku un naudu.

Atbildot, ko atrada Lienē? Es nezinu, kā pārējām foruma meitenēm. Bet, man no paša sākuma likās, to ko Madara neļāva iedzert-dzert un ja vēl kopā var ar šo. Jo, tas bij no paša sākuma intervijās, storijos vairrākkār pieminēts. Plus vēl maucība, šī pakļaujas visā un stulbi ieņirdz. Lai arī liekas Andris pazemo visus arī jauno mīlestību - dvēseļu radinieci,svēts nekas. Tāds, tādu atrod.
23.09.2021 10:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Ai,ai, Liene...izskatās, ka tev traki skauž... :D
Madaru aicina uz intervijām, tevi nē, Madarai dod paust savu viedokli un viņa liekas citiem interesanta, bet tu nē. Madara ir jauna, stipra un gudra sieviete, bet Liene veca, nodzērusies salašņa!
Lieni nevar aicināt uz intervijām, jo tad intervijai nebūs nekāda satura, diez vai kāds pat hype pēc skatītos interviju ar Lieni, drīzāk reitingi kristu ne augtu..
Un diez vai kāds raidījuma vadītājs, gribētu aicināt pie sevis tādu putnu biedēkli kā Lieni, it īpaši ar tagadējo izskatu, ja kādreiz vēl bija +- ok, tad tagad izskatās briesmīgi.
Un par grāmatu runājot, nu par kādām patiesībām ir runa? Par to kā Liene pamet savas meitas, par to kā Liene jauc ģimenes un lēkā pa precētu vīriešu gultām? Vai to kā Liene pati nopludināja internetā savas sex bildes - beidzot atzīsies vai? :D
Varbūt atklāsies vēl citi meli, ko Liene ir runājusi un darījusi?
23.09.2021 11:00 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Maaksliigos pulju kronis un shamanju auskari liidz plecam, nu tur vairs na 14-gadiigas stilinjsh, taa 3gadiigaa meiteniites rotaajas pie spogulja.
Andris savu dauni nevar pie psihiatra aizvest?
23.09.2021 11:03 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Ir tāds sieviešu tips- čūskas, kas izliekas par labajām. Viņas smaida citu priekšā, bet tik līdz tas cilvēks iziet no istabas viņas sāk izdalīt savu indi. Arī konflikt situācijās, viņas NEKAD nav vainīgas, vienmēr aukas loma.Sava veida narcistes un sociopātes, kas barojas no citu enerģijas.Pavērojiet Lieni, vai viņa kādreiz ir teikusi, ka ir rīkojusies nepareizi lecot gultā ar precētu vīrieti? Nē, viņai 100 un viena atruna par to, kāpēc viņa ir rīkojusies pareizi. Turklāt, abās situācijās ar abiem Andriem. Papētiet kā viņa runā par Madaras meitām, svēta govs, tik laba pamāte, pat savus piepirstos cauros legingus bāž sociālajos tīklos, tā vietā, lai, gadīgā pamāte, klusām aizietu un nopirktu HM jaunus...Tas ko mēs redzam soc. tīklos ir tikai daļa no viņas šizofrēnijām. Es varu iedomāties to smadzeņu un pīkstēšanu, par to kāda viņa ir nabadzīte un visi slikti.....Pēdējas posts bez komentāriem, tur kundze par sevi uzrakstījusi mats matā!
23.09.2021 11:07 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Un sieviete, kas pametusi 3 meitas, nekad, NEKAD, nekad nebūs autoritāte citai normālai sievietei. Un viņa var pīkstēt par to kā meitas tika izvilinātas, tikai viņa aizmirst, ka viņas meitas nav zīdaiņa vecumā, viena ir pat ļoti pieaugusi, un pēc pieredzes zinu, ja māmiņa būtu bijusi gādīga, nekas, NEKAS neapturētu uzmeklēt kontaktu ar šo. Bet, ja esi māte dzeguze, tad tev mātes dzeguzes liktenis. NAV māksla piedzemdēt!
23.09.2021 11:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits