KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Apsveicu. Pati nepiedalījos (busy diena), bet dažs komentārs Lieni ir paķēris. Izskatās, ka pudele ir sameklēta un lasa pa nakti heitkomentārus no sava Q&A un posto par savu patiesību un sirds šķīstumu.
12.09.2021 00:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Liene ielikusi postu, rodas sajūta, ka Andžam ir izmaksāta pirmā alga un Ļenkai ir nopirkta pudele 😂👍🏻
“ilgi” gan nodzīvoja skaidrā prātā 🙈🙈🙈
12.09.2021 01:03 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Lienes posts:
“ Man viena jauka meitene pajautāja, vai jūtos laimīga un atradusi savas dzīves piepildījumu. Piepildījums vēl ir nākotnē, jo man ir lieli plāni. Es uzreiz varu pateikt, ka esmu absolūti laimīga sieviete, kas beidzot mīl un ir mīlēta. Jūtos tā, kā vienmēr esmu vēlējusies justies, pat, ja ir nācies tik daudz ziedot. Par cenu, proti, ziedošanos, mēs vēl parunāsim, bet varu pateikt, ka jūtos katra centa vērta, un mani neinteresē neviena viedoklis. Tikai mans. Es zinu, kāda ir mana sirds, un man neviens to nevar atņemt. Esmu vienmēr bijusi mīloša un gaiša, neesmu sevi pievīlusi, kaut netaisnība ir man līdzās katru dienu. Es, šķiet, nomiršu ar savu patiesību, bet kāds turēs augsti paceltu karogu savas spītības dēļ. Līdz kapa malai. Ignorējot piedošanu un izrunāšanos. Es neesmu noziedzniece. Mans vīrs nebūs priecīgs, ko saku, bet "Ko Tu dari, māt, un ko Jūs darāt, meitas? Tēva jau vairs nav, un dzīve ir īsa."
#lienekivica #motivation

Tēmu grūti noķert dažā teikumā, bet izskatās, ka Andris tuvumā nav, droši vien sakasījušies (kaut kas saistībā ar Madaru). Pudele Lienei ķepā noteikti.
12.09.2021 01:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ļenka atkal pie pudeles piesūkusies? 😂

12.09.2021 08:46 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Šizofrēnijas izpausmes ir atkal aktīvas!
Par tiem čipsiem es pat ticu, man neliekas, ka Liene ir baigā ēdienu gatavotaja, ari tas receptes, kuras ir parādītas storijos - nav nekas tāds wooow
Turklāt nekartiga sieviete, toreiz no Tenerifes bija sabildēts kāds palicis dzīvoklis pēc viņiem! Šausmas - čūsku midzenis virtuvē! Publiskie cilvēki....arī domājat soli uz priekšu, nevis pietaisa dzīvokli, kuru pēc tam citiem cilvekiem jātīra un jašausminās! Slinka tā Liene, ļoti slinka un nekārtīga sieviete!
12.09.2021 09:32 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Blozga atkal dzer, varbuut pie kaadas pashtaisiitaas dziras tikushi klaat, veikala dzirai naudas nebija.
Madara varbuut pateica, ka Mia buus cieteeja no taadiem vecaaku izgaajieniem vai ka shiem iestaades atnjems Miu, taa glupaa blozga gan jau to savaa galvaa paarfraazesja kaa draudus.
Lai tik plosto abi, lai izkaujas, gan kaads vieteejais izsauks policiju agraak vai veelaak.
12.09.2021 11:57 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
McSara @ 12.09.2021 09:32
Šizofrēnijas izpausmes ir atkal aktīvas!
Par tiem čipsiem es pat ticu, man neliekas, ka Liene ir baigā ēdienu gatavotaja, ari tas receptes, kuras ir parādītas storijos - nav nekas tāds wooow
Turklāt nekartiga sieviete, toreiz no Tenerifes bija sabildēts kāds palicis dzīvoklis pēc viņiem! Šausmas - čūsku midzenis virtuvē! Publiskie cilvēki....arī domājat soli uz priekšu, nevis pietaisa dzīvokli, kuru pēc tam citiem cilvekiem jātīra un jašausminās! Slinka tā Liene, ļoti slinka un nekārtīga sieviete!

Receptes, ko publicē man liekas ļoti nekvalitatīva pagatavošana, tāda kā pļurra pārvārīta. Ēdiens jāgatavo arī, lai acīm tīkams. Liene nebūt nav ēst gatavotāja.
Vēl noteikti kārtīgs cirks ar šo pāri būs, tagad šķiet aste kājstarpē balamutēm. Izskatās, kas vainīgs tas bailīgs,kā sāka dot pretī Madara.
12.09.2021 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Nu skumji, patiesi skumji, bet patiesībā tas viss bija gaidāms. Viņa taču nav adekvāta, tikai ceru, ka mazajai Miai nedara pāri un meitenīte tiek aprūpēta kā nākas. Dzīvojot LV vismaz bija Andra mamma, kas pieskata mazo tajos brīžos, kad vecāki nav uz to spējīgi..
Un jā, Liene mani nobloķējusi IG, nemaz neredzu vairāk viņas murgus. 😁
12.09.2021 13:18 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Puķainais paltraks jau nopirkts, piekaarta aljika aste komplektaa, plus tie spiidiigie zaabaki, skaisti, slauceejas uz kuuti iet slaukt govi sakariigaak apgjeerbushaas manupraat. Aprijusies saraksta murgus, tad atmostas un dzeesh aaraa no riita. Un bleej kaa aita pat savu gaisho un labestiibas pilno dveeseli. Varbuut veel nimbs uz galvas? Iipashi tad, kad pleta kaajas preceetiem viirieshiem. Psihiski slima pakulgalva ar slampas dabu.
12.09.2021 16:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Šķirstu Twiteri un izlec:
12.09.2021 16:25 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Šķirstu Twiteri un izlec:

Nezinu kontekstu un kas ir Ivo, un vai viņam adresētie izteikumi kaut cik atbilst realitātei, bet Kiviča bagātīgie epitetu uzbraucieni dažreiz liek sasmieties, tādi baigi sulīgi. Nesaku gan, ka tas ir pozitīvs talants, bet nu viņam sanāk.
12.09.2021 16:52 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Liene: Man ir lieli plāni. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
12.09.2021 18:33 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Kā Liene, ar tīru un mīlestības pilnu sirdi "kā dimanta oliņa" var sadzīvot ar šādu rupekli kā Andris? :)
Kā tad tā - tik jaukai sievietei tāds tēviņš? :))))
12.09.2021 20:25 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Susurrrrrs @ 12.09.2021 16:11
Puķainais paltraks jau nopirkts, piekaarta aljika aste komplektaa, plus tie spiidiigie zaabaki, skaisti, slauceejas uz kuuti iet slaukt govi sakariigaak apgjeerbushaas manupraat. Aprijusies saraksta murgus, tad atmostas un dzeesh aaraa no riita. Un bleej kaa aita pat savu gaisho un labestiibas pilno dveeseli. Varbuut veel nimbs uz galvas? Iipashi tad, kad pleta kaajas preceetiem viirieshiem. Psihiski slima pakulgalva ar slampas dabu.

Arī ievēroju, ka jā IR!! Ir tā puķainā lupata ievilkta "modes "kolekcijā"! Vienu dienu esmu balerīna, citu dienu čigānmeiča, kolosāli! 😆
13.09.2021 01:38 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
Ja te kādam ir ļoti garlaicīgi vai skumji, paskatās YouTube, Artusa Kaimiņa raidijumu "Suņu būda", ar Ievu Adams un Lieni....zeme atveries! Inteliģences kalngals🤣 Viņa neko sakarīgu vispār nevareja pateikt, visu laiku kaut kāda stulba ķiķināsana, viedoklis nulle! Viņa neturēja līdzi Adamsai! Pat Kaimiņš pavilka uz zoba!
Un saprotu, ka nekas jau nav mainijies, tik uz ķiķināsanu viens Andris tomēr uzķērās 🤣🤣
13.09.2021 01:43 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
LaikamGarlaicigi @ 12.09.2021 01:12
Lienes posts:
“ Man viena jauka meitene pajautāja, vai jūtos laimīga un atradusi savas dzīves piepildījumu. Piepildījums vēl ir nākotnē, jo man ir lieli plāni. Es uzreiz varu pateikt, ka esmu absolūti laimīga sieviete, kas beidzot mīl un ir mīlēta. Jūtos tā, kā vienmēr esmu vēlējusies justies, pat, ja ir nācies tik daudz ziedot. Par cenu, proti, ziedošanos, mēs vēl parunāsim, bet varu pateikt, ka jūtos katra centa vērta, un mani neinteresē neviena viedoklis. Tikai mans. Es zinu, kāda ir mana sirds, un man neviens to nevar atņemt. Esmu vienmēr bijusi mīloša un gaiša, neesmu sevi pievīlusi, kaut netaisnība ir man līdzās katru dienu. Es, šķiet, nomiršu ar savu patiesību, bet kāds turēs augsti paceltu karogu savas spītības dēļ. Līdz kapa malai. Ignorējot piedošanu un izrunāšanos. Es neesmu noziedzniece. Mans vīrs nebūs priecīgs, ko saku, bet "Ko Tu dari, māt, un ko Jūs darāt, meitas? Tēva jau vairs nav, un dzīve ir īsa."
#lienekivica #motivation

Tēmu grūti noķert dažā teikumā, bet izskatās, ka Andris tuvumā nav, droši vien sakasījušies (kaut kas saistībā ar Madaru). Pudele Lienei ķepā noteikti.

Posts jau labots, bet tas nav par viņas māti un viņas trim meitām domāts? Gan jau tur notiek tādas scēnas ko citi nekas neuzzinās, ja nu vienīgi Kivičs neizskirsies un nesarakstis kārtējo grāmatu.
Drīz jau jāgaida haips par godu grāmatas iznākšanai, popularitāte jau jāpaceļ lai pēc tam varētu lielities ka sarakstījusi grāmatu.. 😁
13.09.2021 15:58 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
JDGM @ 13.09.2021 15:58

Posts jau labots, bet tas nav par viņas māti un viņas trim meitām domāts? Gan jau tur notiek tādas scēnas ko citi nekas neuzzinās, ja nu vienīgi Kivičs neizskirsies un nesarakstis kārtējo grāmatu.
Drīz jau jāgaida haips par godu grāmatas iznākšanai, popularitāte jau jāpaceļ lai pēc tam varētu lielities ka sarakstījusi grāmatu.. ?

Tas saucas: ielej vēl🥂
13.09.2021 16:22 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
McSara @ 13.09.2021 16:22

Tas saucas: ielej vēl?

Tur varbuut Kivicha maate domaata? Blozgai gan jau nepatiik, ka vinja kontakteejas ar Madaru un mazmeitaam. Un gan jau Kivichs lika izdzeest?
Vai arii savu maati domaajusi?
13.09.2021 18:30 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tie Lienes storiji, kur nosūta kārtējos sirsnīgos sveicienus no Norvēģijas, tad kā LR2, kur zvana cilvēki no dažādām vietām, stāsta kāds laiks un novēl visiem jauku dienu, priecīgu prātu. Vispār, kas tas ir priecīgs prāts 😅😅
Par to postu, manuprāt, viņa domāja savu māti un māsu, jo viņas neļāva ar tēvu tikties, bet pati Liene apgalvo, ka tēvs bija par visiem 100 par Lieni un Andri.
13.09.2021 20:30 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Tie Lienes storiji, kur nosūta kārtējos sirsnīgos sveicienus no Norvēģijas, tad kā LR2, kur zvana cilvēki no dažādām vietām, stāsta kāds laiks un novēl visiem jauku dienu, priecīgu prātu. Vispār, kas tas ir priecīgs prāts 😅😅
Par to postu, manuprāt, viņa domāja savu māti un māsu, jo viņas neļāva ar tēvu tikties, bet pati Liene apgalvo, ka tēvs bija par visiem 100 par Lieni un Andri.
13.09.2021 20:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits