KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Mathilde @ 23.05.2022 21:24

Mēs neko nezinām, kas ir Madarai, bet mēs zinām, ka muti viņa aizvērt nemāk vai negrib.
Un nevajag viņas vietā izdomāt iemeslus, kāpēc viņa to piecueš un neko nedara.
Skan tā- pasaki man ko, un es pateikšu, kāpēc es to nevaru izdarīt.
Kāpēc Lenka neblēj gadiem virsū Ā sievai, pašam Ā, Kiviča citām sievām, Buļa sievai, utt?
Varbūt atbilde ir tajā, ka viņi neatļauj sevi pazemot?

(Neesmu Madara, bet) Es zinu kā ir, ka n-tos gadus pa nakti zvana slima stulba kaza, lamājas, sūta vēstules, zvana darbā, draud ar BezTabu, degpunktu, policiju un visu ko. Un tiesa un policija, ar visiem materiālajiem pierādījumiem un izdrukām nesaskata pietiekamu problēmu, lai iesāktu tiesvedību vai kriminālprocesu. Pat liegumu tuvoties neiedeva.
Tā ka, ja esi tik gudra par kiberstalkošanu - lūdzu, ieraksti kur un kā griezties ar kādiem punktiem, pie kāda advokāta iesaki griezties un kā tieši panākt slimu kazu apklušanu. 🙃
23.05.2022 21:31 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
LaikamGarlaicigi @ 23.05.2022 21:31

(Neesmu Madara, bet) Es zinu kā ir, ka n-tos gadus pa nakti zvana slima stulba kaza, lamājas, sūta vēstules, zvana darbā, draud ar BezTabu, degpunktu, policiju un visu ko. Un tiesa un policija, ar visiem materiālajiem pierādījumiem un izdrukām nesaskata pietiekamu problēmu, lai iesāktu tiesvedību vai kriminālprocesu. Pat liegumu tuvoties neiedeva.
Tā ka, ja esi tik gudra par kiberstalkošanu - lūdzu, ieraksti kur un kā griezties ar kādiem punktiem, pie kāda advokāta iesaki griezties un kā tieši panākt slimu kazu apklušanu. ?

Man nav tādu problēmu, bet mani arī neviens nav pazemojis.
Kā jau teicu- tāda kaza kā Lenka atļautos vienu reizi un pēdējo tā iznesties. Es vienkārši bērnu dēļ izdarītu visu, lai viņa turētu turpmāk muti.
Kā?
Sāktu darīt un visa pasaule sadotos rokās… 😀
Man šajā sotuācijā uzdzen dusmas siguldiešu nekānedarīšana- tip’a- ko mēs varam izdarīt, lai jau vēl trešo un ceturto gadu paventilē un tad es dārza šķēres vēl pagaidīšu… vai ko tur psihie mēdz darīt.
23.05.2022 21:37 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Mathilde @ 23.05.2022 21:37

Man nav tādu problēmu, bet mani arī neviens nav pazemojis.
Kā jau teicu- tāda kaza kā Lenka atļautos vienu reizi un pēdējo tā iznesties. Es vienkārši bērnu dēļ izdarītu visu, lai viņa turētu turpmāk muti.
Kā?
Sāktu darīt un visa pasaule sadotos rokās… ?
Man šajā sotuācijā uzdzen dusmas siguldiešu nekānedarīšana- tip’a- ko mēs varam izdarīt, lai jau vēl trešo un ceturto gadu paventilē un tad es dārza šķēres vēl pagaidīšu… vai ko tur psihie mēdz darīt.

Tur jau tā lieta, ka pie mums visi gaida, ka notiks kaut kas fizisks un tikai tad kaut ko var piešūt. Ļenka jau tikai virina muti un klabina savus pielīmētos Drogu nagus pret telefona ekrānu. Kad Andža bija draudējis, bija jau Madara dabūjusi aizliegumu tuvoties viņai. Noteikti jāvāc pierādījumi, ka Ļenka ir trako uzskaitē un uz tā pamata Andris nevar satikt meitas esot kopā ar viņu. Domāju, ka nevienam jau nebūtu problēmu ar šo, nu izņemot Latvijas lielāko mīlas pāri Andri un Ļenku. Domāju, ka Ārens negrib iesaistīties un palīdzēt, žēl, ka tā.
Psihologs laikam būs 1.jūnijā, nu gaidam, kas tad tiks bļauts pēc tā.
Un Kivij, Kima negrib ar tevi kontaktēties, jo 99%, ka klasesbiedri ir dabūjuši to bildi un ierakstus, kur tu burtiski nodirs savu bērnu un apsaukā, savā dzērāja delīrījā un JOPROJĀM turpini to perverso bildi mētāt apkārt pa internetu, visticamāk kāds ir apsaukājis, paņirgājies. Šobrīd 2.klasniekiem principā visiem ir telefoni un pietiek tikai vienam kaut kur izrakt to bildi. Ir jau arī vecāki bērni skolā, kuri varētu apsmiet. Vispār noriebies, cik var šito malt apkārt, tur tiem abiem lohiem vajag psihologu, psihiatru un narkologu.
23.05.2022 22:00 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Mathilde @ 23.05.2022 21:37

Man nav tādu problēmu, bet mani arī neviens nav pazemojis.
Kā jau teicu- tāda kaza kā Lenka atļautos vienu reizi un pēdējo tā iznesties. Es vienkārši bērnu dēļ izdarītu visu, lai viņa turētu turpmāk muti.
Kā?
Sāktu darīt un visa pasaule sadotos rokās… ?
Man šajā sotuācijā uzdzen dusmas siguldiešu nekānedarīšana- tip’a- ko mēs varam izdarīt, lai jau vēl trešo un ceturto gadu paventilē un tad es dārza šķēres vēl pagaidīšu… vai ko tur psihie mēdz darīt.
Tādu naivumu mūsdienās, iespaidīgi 🙃
23.05.2022 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
Ja Arens spēja aizsargāt savas meitas, arī Madarai tas būtu jādara. Abi vienā valstī un tiesu sistēmā.
23.05.2022 22:08 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
galante @ 23.05.2022 22:08
Ja Arens spēja aizsargāt savas meitas, arī Madarai tas būtu jādara. Abi vienā valstī un tiesu sistēmā.

Tāpēc, ka viņam ir vai nu laba informācija ar pierādījumiem, vai nauda. Nu, principā, noteikti abi divi. Sazin ko tās Ļenkas meitenes bija redzējušas, kamēr vēl dzīvoja pie Ļenkas un Kivijs jau bija ievācies vai arī ko Ļenka pagātnē sadarījusi. Cik forši būtu, ja visu varētu tā vienkārši un pēc kaut kādas grāmatas izdarīt.
23.05.2022 22:13 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
galante @ 23.05.2022 22:08
Ja Arens spēja aizsargāt savas meitas, arī Madarai tas būtu jādara. Abi vienā valstī un tiesu sistēmā.

Vēl viena naivule. Uztaisi eksperimentu, piesoli publiski nošaut, piemēram, Kariñu un kaimiñu Pēteri. Pirmajā gadījumā pie tevis piebrauks daudzi busiñi/auto, aizvedīs rokudzelžos, izkratīs māju un būs pants, otrajā gadījumā menti pasūtīs Pēteri, kad šis zvanīs. Viss. Visu nosaka nauda un sakari nevis sapuvsī wanna be tieslietu sistēma.
Madara tiesiski var izdarīt tik daudz, cik kaimiñu Pēteris.
23.05.2022 22:16 |
 
Reitings 2060
Reģ: 09.12.2021
galante @ 23.05.2022 22:08
Ja Arens spēja aizsargāt savas meitas, arī Madarai tas būtu jādara. Abi vienā valstī un tiesu sistēmā.

Kāds naivums tavā vecumā.
23.05.2022 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
Sarma1986 @ 23.05.2022 22:16

Vēl viena naivule. Uztaisi eksperimentu, piesoli publiski nošaut, piemēram, Kariñu un kaimiñu Pēteri. Pirmajā gadījumā pie tevis piebrauks daudzi busiñi/auto, aizvedīs rokudzelžos, izkratīs māju un būs pants, otrajā gadījumā menti pasūtīs Pēteri, kad šis zvanīs. Viss. Visu nosaka nauda un sakari nevis sapuvsī wanna be tieslietu sistēma.
Madara tiesiski var izdarīt tik daudz, cik kaimiñu Pēteris.

Tad kādā sakarā dzemdēt un apgrūtināt bērnu dzīvi, ja visu mūžu būsi nevarīgs?
23.05.2022 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/vakarins-ar-savejiem-33/lauku_setas_zvaigzne_pec_meles_parskelsanas_sapno_par_elfa_austinam-407338/
23.05.2022 22:37 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
AnnijaB @ 23.05.2022 19:07
Viņa saprot, ka tā zjemeļmeita nav Madara? Vai kas viņai vainas?

Nesaprot, viņa domā, ka mēs visas esam Madara
23.05.2022 22:38 |
 
Reitings 35823
Reģ: 11.02.2015
Parasti jau ir divi ceļi problēmas novēršanai - likumīgais un ne tik ļoti.
Izskatās, ka Madara iet likumīgo un it kā "high road" taciņu.
Efektīvāk strādā ne tik ļoti likumīgā pieeja tādiem dolbajobiem, visbiežāk. Bet ne visi spēj tādu pielietot (es tai skaitā nevarētu).
Pati arī raksti - izplūkātu matus, izvazātu pa zemi. Nu principā - piekautu...
Bet nu jā, cik pieredze rāda, līdz zināmai robežai "likumi" labāk strādā priekš tiem, kuriem mazliet uz tiem ir uzšpļaut, nevis tiem, kuri pēc iespējas max tos mēģina ievērot...
23.05.2022 22:41 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Secinājums- ir cilvēki, kuri var sevi un bērnus aizstāvēt, un ir- kuri nevar.
Šī epopeja nevelkās nedēļu vai mēnesi, bet gadus, vairākus gadus! Lenka&Kivis iet uzvaras gājienā un pārējie applaudē, jo neko jau nevar izdarīt?!? ( izņemot Ārenu)
23.05.2022 22:42 |
 
Reitings 126
Reģ: 10.02.2022
Mathilde @ 23.05.2022 22:42
Secinājums- ir cilvēki, kuri var sevi un bērnus aizstāvēt, un ir- kuri nevar.
Šī epopeja nevelkās nedēļu vai mēnesi, bet gadus, vairākus gadus! Lenka&Kivis iet uzvaras gājienā un pārējie applaudē, jo neko jau nevar izdarīt?!? ( izņemot Ārenu)

Kādā uzvaras gājienā? 😄 Viņi nu dien izklausās laimīgi un uzvarējuši
23.05.2022 22:45 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Principā piekrītu Mathilde. Var jau klusēt mēnesi, divus, bet šis iet jau gadiem... Un neticu, ka tik publiskos apvainojumos nevar rast risinājumu. Jā, ja sētas Jānis nosauks Anniņu par neglītu lauķi- nevienam tas nerūpēs, bet šeit cilvēka nomelnošana iet publiskos līmeņos katru nedēļu!. Var jau būt lielākā miera mika, bet vadzis trūkst pat viss mierīgākajam cilvēkam. Arī sliecos domāt, ka šis ir savā veidā izdevīgi M.
23.05.2022 23:02 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.02.2022
Kukuuu @ 23.05.2022 22:13

Tāpēc, ka viņam ir vai nu laba informācija ar pierādījumiem, vai nauda. Nu, principā, noteikti abi divi. Sazin ko tās Ļenkas meitenes bija redzējušas, kamēr vēl dzīvoja pie Ļenkas un Kivijs jau bija ievācies vai arī ko Ļenka pagātnē sadarījusi. Cik forši būtu, ja visu varētu tā vienkārši un pēc kaut kādas grāmatas izdarīt.

Teorētiski, madara arī var palūgt ziedot naudu, tāpat kā mairita. Domāju, ka savāktu naudu łooooooti ātri. Un būtu tāda pati tiesvedība, kā Ārenam
23.05.2022 23:06 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
ReReReRe @ 23.05.2022 23:06

Teorētiski, madara arī var palūgt ziedot naudu, tāpat kā mairita. Domāju, ka savāktu naudu łooooooti ātri. Un būtu tāda pati tiesvedība, kā Ārenam

Nav jau īsti zināms, kā Ārens ir panācis klusumu. Tik pat labi, Liepiņu dzimta piedraudēja nopludināt Lienes psiho-diagnozes, pastāstīt Privātajā vai Kivičam par vecrīgas palaistuves piedzīvojumiem, sasolīja, ka neizslēgs no mantojuma, u.t.t.
Un beigu beigās - ir atšķirība starp dzemdētāju, kurai nekad nav bijusi vajadzība satikt reāli tās 3 meitas (nu īstenībā visas 4), un sociopātu un manipulatoru ex-vīru, kuram nu ĻOTI vajag patēlot mīļo tēti 1 reizi pusgadā tieši 1 meitai. Un to pašu - lai Madara pieved klāt, ar ciema kukuli un pārtikas maisu, un nedodies peldkostīmu aizmirst.
23.05.2022 23:16 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Man šajā sotuācijā uzdzen dusmas siguldiešu nekānedarīšana- tip’a- ko mēs varam izdarīt, lai jau vēl trešo un ceturto gadu paventilē un tad es dārza šķēres vēl pagaidīšu… vai ko tur psihie mēdz darīt.

kapeec Tu domaa, ka nekas netiek darits? Madara klusee, lai neko nepareizu nepateiktu.... vai ar ignore, jo ar tadiem cilvekiem jegas iesaistities sarunas vnk nav
23.05.2022 23:22 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Vienkarsi nozelojami, ka Liene viena no tam pasakuma bildem tik dievinosam acim skatas uz savu beloved husband, kurs nu jau sak izskatities pec opja. Un tadas lidzigas kurpes ka vinjai, tikai melnas man jau bija jau apmeram nepilnus divus gadus atpakal, kuras pie tam outlet, Lienite nedaudz atpalikusi no modes. Es domaju, ka vinja tapec uz to Maljorku neaizbrauca, jo tacu jaskrien pakal un visu laiku jasez blakus Andritim.
23.05.2022 23:29 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Besiibembisti @ 23.05.2022 20:50

Ir cilvēki, kas sporto, trenējas, lai nebūtu resni kā Tu nevis mācās boksēt lai interneta dirsējus piekautu kā Zutis.
Ko Madara var padarīt? Tu maz zini cik impotenta ir mūsu VP šinī jautājumā!?

Es varu būt gan resna, gan tieva, jo man haips kā reklāma vai žēlums nav vajadzīgs.
Bet, ja boksers, neko nevar izdarīt pret tēvaini, kurš publiski apventilē mīļoto sievieti, tad labāk, lai viņš ir tikai resns.
23.05.2022 23:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!