KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1098
Reģ: 04.06.2012
Katzenfamilie @ 06.02.2024 23:12

Es neko sliktu par berninju negribu teikt, vinja ir milja meitenite, bet nu tie zobi ir tiesam ka mazajam meza briesmonitim. Cik tad Latvija maksa zobu labosana pilnaja narkoze berniem?

Kā jūs ziniet, ka meitenīte ir mīļa? Vai viņu mīļu automātiski padara tas, ka viņa ir bezatbildīgu vecāku atvase?
06.02.2024 23:33 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Sigita11 @ 06.02.2024 23:33

Kā jūs ziniet, ka meitenīte ir mīļa? Vai viņu mīļu automātiski padara tas, ka viņa ir bezatbildīgu vecāku atvase?

Nu sodienas storija izskatijas pec miligas meitenites, piekritisu, vairak jau tas ir zelums, kas liek domat, ka vinja ir milja
06.02.2024 23:42 |
 
Reitings 29857
Reģ: 14.05.2023
qwe @ 06.02.2024 22:45
Kivičs un nav ļauns? Nu nezinu gan.... Manliekas pat ļoti ļauns

Kamēr bērns nerunā pretim, neprasa normālu ēdienu un pat 50eiro! ziemas jakai, kivi nav ļauns....
06.02.2024 23:44 |
 
Reitings 22700
Reģ: 07.06.2022
qwe @ 06.02.2024 22:45
Kivičs un nav ļauns? Nu nezinu gan.... Manliekas pat ļoti ļauns
kivis ir ļauns un tups, un lienīte ir ļauna un ne gudra, bet viltīga
06.02.2024 23:51 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Par tiem zobiem runājot, man ir 4 bērni no kuriem 3 ir ar zobiem un zinu, ka neesmu priekšzīmīgākā māte, kura rītā, vakarā visiem birstējusi zobus lai tur vai kas. Visādi ir gājis, ir bijuši brīži, kad saprotu, ka jau pāris dienas neviens nav tīrījis zobus, jo neesmu pieteikusi vai pārjautājusi vai ir izdarīts (vienīgi 100% zinu, ka vismaz 1x dienā bernudarzā ir bijuši iztīrīti).
Turklāt arī man visi bērni superilgi ir dzēruši Aptamil pirms diendusiņām, uz nakti, vēlāk jau parasto pienu vai tēju ar medu - katru nakti pirms gulētiešanas PĒC zobu tīrīšanas, kas zinu, ka ir slikti. Protams, ap kādu gadu jau tā vairs nebija parastā pudele, bet snīpīškrūze kaut faktu jau nemaina, tik nedaudz pieaugušāk. 😁
Jaunākajam bērnam vēl bija bronhiālā astma un pēc to flakoniņu lietošanas iesaka izskalot muti, lai nebojātu zobus. Un rezultātā vecākajam puikam 3 gados, kad aizvedu pie higiēnista bija jālabo 2 caurumi, meitai pirmais caurums bija 4 gados, jaunākajam, kurš lielākais pudeļdzērājs un flakoniņu elpotājs - neviens caurums tūlīt 5 gados. 🙈
Man radu un draugu lokā nav neviens bērns ar nesmukiem zobiem, kaut zinu, ka daudzi ir atzinušies, ka, jā, nemaz tik cītīgi neseko līdzi, piemirst kādreiz arī iztīrīt vai pārtīrīt. Tāpat daudzi dzer arī to pienu pirms gulētiešanas līdz pat 3 un vairāk gadu vecumam.
Tāpēc tiešām brīnos CIK ĻOOOTI SLIKTAM KOMBO IR JĀBŪT.. sliktiem gēniem, sliktiem ieradumiem, sliktam visam, lai tik maziņš būtu ar tik supersliktu stāvokli mutē. 🥲
06.02.2024 23:53 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Undiya @ 06.02.2024 23:53
Par tiem zobiem runājot, man ir 4 bērni no kuriem 3 ir ar zobiem un zinu, ka neesmu priekšzīmīgākā māte, kura rītā, vakarā visiem birstējusi zobus lai tur vai kas. Visādi ir gājis, ir bijuši brīži, kad saprotu, ka jau pāris dienas neviens nav tīrījis zobus, jo neesmu pieteikusi vai pārjautājusi vai ir izdarīts (vienīgi 100% zinu, ka vismaz 1x dienā bernudarzā ir bijuši iztīrīti).
Turklāt arī man visi bērni superilgi ir dzēruši Aptamil pirms diendusiņām, uz nakti, vēlāk jau parasto pienu vai tēju ar medu - katru nakti pirms gulētiešanas PĒC zobu tīrīšanas, kas zinu, ka ir slikti. Protams, ap kādu gadu jau tā vairs nebija parastā pudele, bet snīpīškrūze kaut faktu jau nemaina, tik nedaudz pieaugušāk. ?
Jaunākajam bērnam vēl bija bronhiālā astma un pēc to flakoniņu lietošanas iesaka izskalot muti, lai nebojātu zobus. Un rezultātā vecākajam puikam 3 gados, kad aizvedu pie higiēnista bija jālabo 2 caurumi, meitai pirmais caurums bija 4 gados, jaunākajam, kurš lielākais pudeļdzērājs un flakoniņu elpotājs - neviens caurums tūlīt 5 gados. ?
Man radu un draugu lokā nav neviens bērns ar nesmukiem zobiem, kaut zinu, ka daudzi ir atzinušies, ka, jā, nemaz tik cītīgi neseko līdzi, piemirst kādreiz arī iztīrīt vai pārtīrīt. Tāpat daudzi dzer arī to pienu pirms gulētiešanas līdz pat 3 un vairāk gadu vecumam.
Tāpēc tiešām brīnos CIK ĻOOOTI SLIKTAM KOMBO IR JĀBŪT.. sliktiem gēniem, sliktiem ieradumiem, sliktam visam, lai tik maziņš būtu ar tik supersliktu stāvokli mutē. ?

Tads saknju darzs mute, kads ir Miai, tiesam nekur nav redzets...Vienai pieaugusai meitenei kaut ko lidzigu mute esmu redzejusi, tacu vinjai bija reimatoidais artrits smaga forma, ja pareizi atceros, bet vinja laikam kaut kad velak gaja uz zobarstniecibas kliniku un tika pie skaistiem zobiem.
07.02.2024 00:09 |
 
10 gadi
Reitings 7019
Reģ: 17.09.2009
Video uztaisīju skrīnu un pietuvināju.
Nabaga bērns!!!
Man nav vārdu!!!
Gribas izraut vecajai Bārbijai tos plastmasas zobus apvīlēt tādus kā Miai zobi.
Tas bērns maz nav sokodis 1000 reizes sev mēli???
Kur tie divi lohatroni sencīši skatās?
Pietiek ar pipeli un klitoru domāt!
07.02.2024 04:42 |
 
10 gadi
Reitings 7019
Reģ: 17.09.2009
Un kā var nest mazu bērnu, neturot aiz kājām. Tas bērns taču var nokrist jebkurā brīdī. Mātīte vēl filmē lepni. Man jau sen panika būtu, ja es to ieraudzītu.
07.02.2024 04:44 |
 
Reitings 11668
Reģ: 19.09.2023
Undiya @ 06.02.2024 23:53
Par tiem zobiem runājot, man ir 4 bērni no kuriem 3 ir ar zobiem un zinu, ka neesmu priekšzīmīgākā māte, kura rītā, vakarā visiem birstējusi zobus lai tur vai kas. Visādi ir gājis, ir bijuši brīži, kad saprotu, ka jau pāris dienas neviens nav tīrījis zobus, jo neesmu pieteikusi vai pārjautājusi vai ir izdarīts (vienīgi 100% zinu, ka vismaz 1x dienā bernudarzā ir bijuši iztīrīti).
Turklāt arī man visi bērni superilgi ir dzēruši Aptamil pirms diendusiņām, uz nakti, vēlāk jau parasto pienu vai tēju ar medu - katru nakti pirms gulētiešanas PĒC zobu tīrīšanas, kas zinu, ka ir slikti. Protams, ap kādu gadu jau tā vairs nebija parastā pudele, bet snīpīškrūze kaut faktu jau nemaina, tik nedaudz pieaugušāk. ?
Jaunākajam bērnam vēl bija bronhiālā astma un pēc to flakoniņu lietošanas iesaka izskalot muti, lai nebojātu zobus. Un rezultātā vecākajam puikam 3 gados, kad aizvedu pie higiēnista bija jālabo 2 caurumi, meitai pirmais caurums bija 4 gados, jaunākajam, kurš lielākais pudeļdzērājs un flakoniņu elpotājs - neviens caurums tūlīt 5 gados. ?
Man radu un draugu lokā nav neviens bērns ar nesmukiem zobiem, kaut zinu, ka daudzi ir atzinušies, ka, jā, nemaz tik cītīgi neseko līdzi, piemirst kādreiz arī iztīrīt vai pārtīrīt. Tāpat daudzi dzer arī to pienu pirms gulētiešanas līdz pat 3 un vairāk gadu vecumam.
Tāpēc tiešām brīnos CIK ĻOOOTI SLIKTAM KOMBO IR JĀBŪT.. sliktiem gēniem, sliktiem ieradumiem, sliktam visam, lai tik maziņš būtu ar tik supersliktu stāvokli mutē. ?

Man kaimiņos dzīvoja puika, viņam bija visi zobi jārauj uz skolas vecumu. Vienkārši vecāku pofigisms. Arī ne neinformētība. Es runāju ar to mammu, kad ieraudzīju priekšējos divus melnus. Tad bija kādi 3gadiņi. Stāstīju, ka viņam vajadzētu kalciju nopirkt, vajadzētu tīrīt zobus, zobārstu vajadzētu. Uz visu bija atrunas. Zobārsts dārgi, kalcijs dārgi. Beigās vienu pudeli tomēr nopirka, pie zobārsta pierakstīja uz Stomatoloģijas institūtu, lai gan ieteicu mūsu bezmaksas zobārsti ar mēneša rindu. Piedāvāju, ka aizvedīšu - apvainojās. Zobus tāpat netīrīja - tad viņš negribot, tad aizmirsa. Vienkārši viņai bija vienalga un nepiepūlējās. Kad sagaidīja rindu, tad jau visi bija raujami un nemaz nevarēja izraut, jo nopuvuši un aplūza. Zobārsts vēl aplauza, lai naktī neaizrijas, ja nolūzt. Šausmīgi. Tad pierakstījās uz pilno narkozi bezmaksas rindā. Tikmēr ceļojumam nauda atradās, zobārstam nē.
Pilnīgi neko nedeva mana runāšana - zobi tāpat dijsā.
07.02.2024 07:50 |
 
10 gadi
Reitings 2502
Reģ: 20.06.2013
Undiya @ 06.02.2024 23:53
Par tiem zobiem runājot, man ir 4 bērni no kuriem 3 ir ar zobiem un zinu, ka neesmu priekšzīmīgākā māte, kura rītā, vakarā visiem birstējusi zobus lai tur vai kas. Visādi ir gājis, ir bijuši brīži, kad saprotu, ka jau pāris dienas neviens nav tīrījis zobus, jo neesmu pieteikusi vai pārjautājusi vai ir izdarīts (vienīgi 100% zinu, ka vismaz 1x dienā bernudarzā ir bijuši iztīrīti).
Turklāt arī man visi bērni superilgi ir dzēruši Aptamil pirms diendusiņām, uz nakti, vēlāk jau parasto pienu vai tēju ar medu - katru nakti pirms gulētiešanas PĒC zobu tīrīšanas, kas zinu, ka ir slikti. Protams, ap kādu gadu jau tā vairs nebija parastā pudele, bet snīpīškrūze kaut faktu jau nemaina, tik nedaudz pieaugušāk. ?
Jaunākajam bērnam vēl bija bronhiālā astma un pēc to flakoniņu lietošanas iesaka izskalot muti, lai nebojātu zobus. Un rezultātā vecākajam puikam 3 gados, kad aizvedu pie higiēnista bija jālabo 2 caurumi, meitai pirmais caurums bija 4 gados, jaunākajam, kurš lielākais pudeļdzērājs un flakoniņu elpotājs - neviens caurums tūlīt 5 gados. ?
Man radu un draugu lokā nav neviens bērns ar nesmukiem zobiem, kaut zinu, ka daudzi ir atzinušies, ka, jā, nemaz tik cītīgi neseko līdzi, piemirst kādreiz arī iztīrīt vai pārtīrīt. Tāpat daudzi dzer arī to pienu pirms gulētiešanas līdz pat 3 un vairāk gadu vecumam.
Tāpēc tiešām brīnos CIK ĻOOOTI SLIKTAM KOMBO IR JĀBŪT.. sliktiem gēniem, sliktiem ieradumiem, sliktam visam, lai tik maziņš būtu ar tik supersliktu stāvokli mutē. ?
slikti geni, slikti ieradumi, bet visvairāk to visu dara sliktu ir uzturvielu trūkums.... Tagad jau arī diez vai ko normalu ēd, ar tādiem zobiem tas nav iespējams. Ne burkānu uzgrauzt, ne siltu zupu uzstrēbt uz tā nopuvušā zoba stumbeņa.
Man vienu reizi dzīvē ir nācies redzēt ko līdzīgu vienam bērnam mutē, tur bija nelabvēlīga ģimene un bērns pateica,ka zobus nekad netīrot ...
Ja mia tā jau nemāk runāt, ar šādiem zobiem tas vēl grūtāk būs iemācīties, svepstes kā best dads kad priekšā zobi nebija. Vispār užas, pašam protēze, kamēr bērns .... Par šo vien abiem bērnu vajadzētu noņemt.
07.02.2024 08:23 |
 
Patīk
Reitings 19579
Reģ: 09.12.2015
Piekrītu, ka bieži tādu vecāku bezatbildības rezultātu negadās redzēt. Manos laukos, kur bērnībā pavadīju vasaras, bija vairākas dzērāju ģimenes, taču nevienam to bērnam nebija zobi tik bēdīgā stāvoklī.
07.02.2024 08:43 |
 
Patīk
Reitings 19579
Reģ: 09.12.2015
Nez, māmiņa skaistumkaraliene, miss smile - nejūtas slikti, redzot meitas zobus? Pašai sniegbalti venīri, bīlovedam jauna redele, bet bērnam šausmas zobu vietā. Kauns nav, kad meita publiskā vietā atver mutīti?
07.02.2024 08:50 |
 
Reitings 11668
Reģ: 19.09.2023
qwe @ 07.02.2024 08:23
slikti geni, slikti ieradumi, bet visvairāk to visu dara sliktu ir uzturvielu trūkums.... Tagad jau arī diez vai ko normalu ēd, ar tādiem zobiem tas nav iespējams. Ne burkānu uzgrauzt, ne siltu zupu uzstrēbt uz tā nopuvušā zoba stumbeņa.
Man vienu reizi dzīvē ir nācies redzēt ko līdzīgu vienam bērnam mutē, tur bija nelabvēlīga ģimene un bērns pateica,ka zobus nekad netīrot ...
Ja mia tā jau nemāk runāt, ar šādiem zobiem tas vēl grūtāk būs iemācīties, svepstes kā best dads kad priekšā zobi nebija. Vispār užas, pašam protēze, kamēr bērns .... Par šo vien abiem bērnu vajadzētu noņemt.

Gribēju pie cita komentāra atbildēt.
Man liekas, ka visi nemazgā 100% 2x dienā zobus. Arī mums nesanāk 100% katru dienu. Ir bijis ka aizbraucam uz laukiem, zobubirstes mājās, veikali jau ciet. Nu neko, nemazgājam. No tās 1 reizes jau nekas nebūs.
07.02.2024 08:54 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Es gribētu piekrist viedoklim, ka zobu veselības stāvokli ļoti nosaka uzturs.
Mani bērni daudz dzēra parasto pienu (no atļautā vecuma) ar zobu tīrīšanu kā bija, tā bija. Bet caurmērā ar caurumiem nebija un nav tik traki.
Ļoti daudz nosaka arī siekalu sastāvs. Ir cilvēki, kam zobakmens veidojas ātri, ir kam lēnāk.
Anyway, zinam, ka Mias uzturs nav pilnvērtīgs.
Arī, ja Liene dzēra grūtniecības laikā, iespējams, ka ir tas augļa attīstības alkoholisma sindroms.
Spektrs ir ļoti plašs. Neviens nezin, kāds tad ir tas minimālais alkoholisma daudzums, ko var atļauties grūtniecības laikā. Iespējams, tāda nav un iedzerot specifiskā augļa attīstības posmā glāzi vīna, procesi aiziet ne tajā virzienā
07.02.2024 09:25 |
 
Reitings 4012
Reģ: 08.09.2015
Šeit es domāju, ka šie abi jau pirmāmkārtām ir nodevuši sliktu ģenētiku, iespējams arī pie vainas, ka bērns tika ieņemts, kad šiem dzeršana gāja katru otro dienu, Liene bija nodzērusies, ēst normāli neēda, tipiski dzērājiem, plus vēl 40 gadniece, līdz ar to Mia jau vēderā bija apdalīta, jo māte pat rezerves nespēja nodot. Nu, un tagad pēdējos gadus bērns tikai pudeli zīda, kaut gan normāli ir jāsāk palēnām piebarot no 6 mēneši, jo pudeļu skaits ir paredzēts tā, ka daļu uzturvērtību tu saņem no pudeles, daļu no ēdiena, ko uzņem, bet, ja ēd tikai pudeli, tad līdz ar to bērns nesaņem visu, kas jāsaņem, lai normāli attīstītos, tajā skaitā zobi. Nu un plus vēl higiēna, kas iztrūkst, viss kopā rezultāts ir tāds kāds ir
07.02.2024 09:29 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
TikiTaki @ 07.02.2024 09:25
Es gribētu piekrist viedoklim, ka zobu veselības stāvokli ļoti nosaka uzturs.
Mani bērni daudz dzēra parasto pienu (no atļautā vecuma) ar zobu tīrīšanu kā bija, tā bija. Bet caurmērā ar caurumiem nebija un nav tik traki.
Ļoti daudz nosaka arī siekalu sastāvs. Ir cilvēki, kam zobakmens veidojas ātri, ir kam lēnāk.
Anyway, zinam, ka Mias uzturs nav pilnvērtīgs.
Arī, ja Liene dzēra grūtniecības laikā, iespējams, ka ir tas augļa attīstības alkoholisma sindroms.
Spektrs ir ļoti plašs. Neviens nezin, kāds tad ir tas minimālais alkoholisma daudzums, ko var atļauties grūtniecības laikā. Iespējams, tāda nav un iedzerot specifiskā augļa attīstības posmā glāzi vīna, procesi aiziet ne tajā virzienā

Ak, dies’, jā, iedzerot glāzi vīna, dzimst bērni ar redeli. Visa Spānija, Francija, Itālija utt, tad bez zobiem staigātu. Tam bērnam zobi ir aizlaisti no netīrīšanas un pudeles sūkšanas normālas pārtikas vietā, viss.
07.02.2024 09:44 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Miuce @ 07.02.2024 09:44

Ak, dies’, jā, iedzerot glāzi vīna, dzimst bērni ar redeli. Visa Spānija, Francija, Itālija utt, tad bez zobiem staigātu. Tam bērnam zobi ir aizlaisti no netīrīšanas un pudeles sūkšanas normālas pārtikas vietā, viss.

Labi. Saprotu, ka esi gudrāka par speciālistiem.
Slēdzam tēmu un tālāk netaisam savstarpējo kašķi.
07.02.2024 10:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4318
Reģ: 31.10.2010
LilyLady @ 07.02.2024 08:50
Nez, māmiņa skaistumkaraliene, miss smile - nejūtas slikti, redzot meitas zobus? Pašai sniegbalti venīri, bīlovedam jauna redele, bet bērnam šausmas zobu vietā. Kauns nav, kad meita publiskā vietā atver mutīti?

Reizēm šķiet, ka Liene dara visu, lai Mia nekādi neaizēnotu māmiņu. Nedod Dies kāds pateiks, cik skaista meitenīte un uz devītklasnieci mammuci neskatīsies. Bet ja Miai nav matu, zobu un apģērbta bomzīgi, tad Liene atkal vadībā.
Bet jā - tā taču ir lieta, kas ir redzama. Kad Mia runā ar vecākiem, kā var skatīties uz to katastrofu un domāt - jā, viss ir ok, bērna zobiem tieši tādiem jābūt? Kad tieši viņi grasās kaut ko darīt šajā sakarā? Kad viņa kliegs aiz sāpēm un nevarēs naktī gulēt? Zobu sāpes var būt drausmīgas. Bezmaksas rindu var gaidīt tad, ja nekādu īpašu problēmu nav, bet Mias gadījumā viņai jau šajā pašā brīdī būtu jāsēž zobārsta kabinetā. Kas tas ellē par tēvu, kurš pats sev saliek zobus, bet meitai figu? Best dad my ass.
07.02.2024 10:24 |
 
Reitings 544
Reģ: 07.04.2022
Minelūše @ 07.02.2024 10:24

Reizēm šķiet, ka Liene dara visu, lai Mia nekādi neaizēnotu māmiņu. Nedod Dies kāds pateiks, cik skaista meitenīte un uz devītklasnieci mammuci neskatīsies. Bet ja Miai nav matu, zobu un apģērbta bomzīgi, tad Liene atkal vadībā.
Bet jā - tā taču ir lieta, kas ir redzama. Kad Mia runā ar vecākiem, kā var skatīties uz to katastrofu un domāt - jā, viss ir ok, bērna zobiem tieši tādiem jābūt? Kad tieši viņi grasās kaut ko darīt šajā sakarā? Kad viņa kliegs aiz sāpēm un nevarēs naktī gulēt? Zobu sāpes var būt drausmīgas. Bezmaksas rindu var gaidīt tad, ja nekādu īpašu problēmu nav, bet Mias gadījumā viņai jau šajā pašā brīdī būtu jāsēž zobārsta kabinetā. Kas tas ellē par tēvu, kurš pats sev saliek zobus, bet meitai figu? Best dad my ass.

Neaizstāvot, vienkārši jautājums, tieši ko šeit ir iespējams darīt? Tur jau tā lieta, ka neko vairs. Neliks taču 3gadniecei mākslīgos zobus, vai ko nozīmē, kaut ko jādara? Neko tur vairs nevar izglābt kā gaidīt tikai jau īstos zobus un cerēt, ka tam degradētajam pārītim parādīsies kaut nedaudz saprāts. Mias zobi ir rādītājs pilnīgai nolaidībai!
07.02.2024 10:36 |
 
Reitings 3660
Reģ: 25.09.2023
Undiya @ 06.02.2024 23:53
Par tiem zobiem runājot, man ir 4 bērni no kuriem 3 ir ar zobiem un zinu, ka neesmu priekšzīmīgākā māte, kura rītā, vakarā visiem birstējusi zobus lai tur vai kas. Visādi ir gājis, ir bijuši brīži, kad saprotu, ka jau pāris dienas neviens nav tīrījis zobus, jo neesmu pieteikusi vai pārjautājusi vai ir izdarīts (vienīgi 100% zinu, ka vismaz 1x dienā bernudarzā ir bijuši iztīrīti).
Turklāt arī man visi bērni superilgi ir dzēruši Aptamil pirms diendusiņām, uz nakti, vēlāk jau parasto pienu vai tēju ar medu - katru nakti pirms gulētiešanas PĒC zobu tīrīšanas, kas zinu, ka ir slikti. Protams, ap kādu gadu jau tā vairs nebija parastā pudele, bet snīpīškrūze kaut faktu jau nemaina, tik nedaudz pieaugušāk. ?
Jaunākajam bērnam vēl bija bronhiālā astma un pēc to flakoniņu lietošanas iesaka izskalot muti, lai nebojātu zobus. Un rezultātā vecākajam puikam 3 gados, kad aizvedu pie higiēnista bija jālabo 2 caurumi, meitai pirmais caurums bija 4 gados, jaunākajam, kurš lielākais pudeļdzērājs un flakoniņu elpotājs - neviens caurums tūlīt 5 gados. ?
Man radu un draugu lokā nav neviens bērns ar nesmukiem zobiem, kaut zinu, ka daudzi ir atzinušies, ka, jā, nemaz tik cītīgi neseko līdzi, piemirst kādreiz arī iztīrīt vai pārtīrīt. Tāpat daudzi dzer arī to pienu pirms gulētiešanas līdz pat 3 un vairāk gadu vecumam.
Tāpēc tiešām brīnos CIK ĻOOOTI SLIKTAM KOMBO IR JĀBŪT.. sliktiem gēniem, sliktiem ieradumiem, sliktam visam, lai tik maziņš būtu ar tik supersliktu stāvokli mutē. ?

Par gēniem piekrītu, bet tas ir indikators, ka jāseko līdzi ir vēl vairāk.
Mēs no gada vecuma regulāri 2 reizes gadā gājām atrādīties zobārstei, tā arī bērnu pieradinot pie vizītēm, kad pirmo reizi kādos 5-6 gados bija jālabo pirmais caurumiņš, man bija lielāks satraukums nekā bērnam.
Viņa tak atrādīja kaut kādu sertifikātu, ka Mia ir bijusi pie zobārsta, tad ko viņiem tur teica? Varbūt viss ir bumbās un rozā čūskām tikai rādās pusizpuvusi mute?
Ilgi jāgaida pilnā narkoze- pārdod savu oriģinālo čanel somu un varēsi atļauties negaidīt tik ilgi un aiziet par maksu.
07.02.2024 10:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits